Резултати ЛМК РСВ М12 / Ж12 Штампање

М12 - Супер лига М12 - Прва лига А група М12 - Прва лига Б група М12 - Прва лига В група Ж12 - Супер лига Ж12 - Прва лига А група Ж12 - Прва лига Б група

М12 - Супер лига


1. коло

ПИК Пригревица - Јабука
13 - 5
Црвенка - Војводина
8 - 15
Суботица Унит - Младост ТСК ОРК
8 - 20
Потисје Плетекс - Врбас Петрол
12 - 21

2. коло

Јабука - Врбас Петрол
7 - 16
ПИК Пригревица - Црвенка
16 - 6
Војводина - Суботица Унит
20 - 6
Младост ТСК ОРК - Потисје Плетекс
18 - 6

3. коло

Црвенка - Јабука
9 - 14
Суботица Унит - ПИК Пригревица
8 - 14
Потисје Плетекс - Војводина
10 - 15
Врбас Петрол - Младост ТСК ОРК
12 - 13

4. коло

Јабука - Младост ТСК ОРК
4 - 15
ПИК Пригревица - Потисје Плетекс
16 - 7
Црвенка - Суботица Унит
12 - 11
Војводина - Врбас Петрол
17 - 16

5. коло

Суботица Унит - Јабука
2 - 18
Врбас Петрол - ПИК Пригревица
20 - 10
Потисје Плетекс - Црвенка
11 - 8
Младост ТСК ОРК - Војводина
17 - 18

6. коло

Јабука - Војводина
10 - 15
ПИК Пригревица - Младост ТСК ОРК
12 - 14
Црвенка - Врбас Петрол
5 - 18
Суботица Унит - Потисје Плетекс
12 - 10

7. коло

Потисје Плетекс - Јабука
2 - 12
Војводина - ПИК Пригревица
23 - 8
Младост ТСК ОРК - Црвенка
15 - 10
Врбас Петрол - Суботица Унит
21 - 5

8. коло

Јабука - ПИК Пригревица
16 - 7
Војводина - Црвенка
15 - 2
Младост ТСК ОРК - Суботица Унит
19 - 4
Врбас Петрол - Потисје Плетекс
21 - 9

9. коло

Врбас Петрол - Јабука
15 - 9
Црвенка - ПИК Пригревица
9 - 13
Суботица Унит - Војводина
5 - 9
Потисје Плетекс - Младост ТСК ОРК
6 - 25

10. коло

Јабука - Црвенка
4 - 4
ПИК Пригревица - Суботица Унит
17 - 2
Војводина - Потисје Плетекс
20 - 7
Младост ТСК ОРК - Врбас Петрол
9 - 16

11. коло

Младост ТСК ОРК - Јабука
9 - 7
Потисје Плетекс - ПИК Пригревица
9 - 14
Суботица Унит - Црвенка
13 - 7
Врбас Петрол - Војводина
13 - 19

12. коло

Јабука - Суботица Унит
18 - 10
ПИК Пригревица - Врбас Петрол
7 - 17
Црвенка - Потисје Плетекс
7 - 10
Војводина - Младост ТСК ОРК
15 - 14

13. коло

Војводина - Јабука
16 - 11
Младост ТСК ОРК - ПИК Пригревица
17 - 10
Врбас Петрол - Црвенка
25 - 8
Потисје Плетекс - Суботица Унит
14 - 6

14. коло

Јабука - Потисје Плетекс
13 - 9
ПИК Пригревица - Војводина
4 - 16
Црвенка - Младост ТСК ОРК
6 - 19
Суботица Унит - Врбас Петрол
9 - 24

М12 - Прва лига А група


1. коло

Апатин - СЛОБОДАН
-
БСК 2012 - Сомборелектро
6 - 5
Лавови БП - Раднички 1958
14 - 5

2. коло

Раднички 1958 - СЛОБОДАН
-
Апатин - БСК 2012
10 - 12
Сомборелектро - Лавови БП
4 - 12

3. коло

БСК 2012 - СЛОБОДАН
-
Лавови БП - Апатин
15 - 8
Раднички 1958 - Сомборелектро
10 - 8

4. коло

Сомборелектро - СЛОБОДАН
-
Апатин - Раднички 1958
12 - 13
БСК 2012 - Лавови БП
10 - 16

5. коло

Лавови БП - СЛОБОДАН
-
Сомборелектро - Апатин
8 - 14
Раднички 1958 - БСК 2012
4 - 6

6. коло

Апатин - СЛОБОДАН
-
Сомборелектро - БСК 2012
11 - 20
Раднички 1958 - Лавови БП
8 - 11

7. коло

Раднички 1958 - СЛОБОДАН
-
БСК 2012 - Апатин
16 - 9
Лавови БП - Сомборелектро
13 - 15

8. коло

БСК 2012 - СЛОБОДАН
-
Апатин - Лавови БП
6 - 9
Сомборелектро - Раднички 1958
8 - 13

9. коло

Сомборелектро - СЛОБОДАН
-
Раднички 1958 - Апатин
19 - 2
Лавови БП - БСК 2012
12 - 2

10. коло

Лавови БП - СЛОБОДАН
-
Апатин - Сомборелектро
12 - 6
БСК 2012 - Раднички 1958
6 - 10

М12 - Прва лига Б група


1. коло

Кањижа - Спартак Војпут
14 - 19
Обилић (м) - Сента
12 - 9

2. коло

Спартак Војпут - Сента
8 - 15
Кањижа - Обилић (м)
11 - 15

3. коло

Обилић (м) - Спартак Војпут
14 - 2
Сента - Кањижа
16 - 10

4. коло

Спартак Војпут - Кањижа
18 - 10
Сента - Обилић (м)
9 - 8

5. коло

Сента - Спартак Војпут
6 - 12
Обилић (м) - Кањижа
10 - 13

6. коло

Спартак Војпут - Обилић (м)
11 - 3
Кањижа - Сента
8 - 14

7. коло

Кањижа - Спартак Војпут
7 - 8
Обилић (м) - Сента
12 - 7

8. коло

Спартак Војпут - Сента
10 - 8
Кањижа - Обилић (м)
11 - 16

9. коло

Обилић (м) - Спартак Војпут
9 - 16
Сента - Кањижа
12 - 8

М12 - Прва лига В група


1. коло

Динамо - СЛОБОДАН
-
Зрењанин - Младост ТСК ОРК
0 - 10
Инђија - Растимо
4 - 13

2. коло

Растимо - СЛОБОДАН
-
Динамо - Зрењанин
10 - 0
Младост ТСК ОРК - Инђија
9 - 7

3. коло

Зрењанин - СЛОБОДАН
-
Инђија - Динамо
4 - 21
Растимо - Младост ТСК ОРК
9 - 7

4. коло

Младост ТСК ОРК - СЛОБОДАН
-
Динамо - Растимо
16 - 8
Зрењанин - Инђија
10 - 0

5. коло

Инђија - СЛОБОДАН
-
Младост ТСК ОРК - Динамо
9 - 23
Растимо - Зрењанин
10 - 0

6. коло

Динамо - СЛОБОДАН
-
Младост ТСК ОРК - Зрењанин
10 - 0
Растимо - Инђија
12 - 10

7. коло

Растимо - СЛОБОДАН
-
Зрењанин - Динамо
0 - 10
Инђија - Младост ТСК ОРК
0 - 10

8. коло

Зрењанин - СЛОБОДАН
-
Динамо - Инђија
17 - 7
Младост ТСК ОРК - Растимо
11 - 13

9. коло

Младост ТСК ОРК - СЛОБОДАН
-
Растимо - Динамо
16 - 19
Инђија - Зрењанин
10 - 0

10. коло

Инђија - СЛОБОДАН
-
Динамо - Младост ТСК ОРК
19 - 7
Зрењанин - Растимо
0 - 10

Ж12 - Супер лига


1. коло

Халас Јожеф - Панчево
15 - 4
Јадран - Словен
16 - 8
Темерин - Оџаци
14 - 9

2. коло

Панчево - Оџаци
4 - 5
Халас Јожеф - Јадран
17 - 12
Словен - Темерин
10 - 3

3. коло

Јадран - Панчево
19 - 11
Темерин - Халас Јожеф
9 - 20
Оџаци - Словен
6 - 10

4. коло

Панчево - Словен
6 - 10
Халас Јожеф - Оџаци
19 - 6
Јадран - Темерин
17 - 13

5. коло

Темерин - Панчево
13 - 10
Словен - Халас Јожеф
11 - 8
Оџаци - Јадран
9 - 17

6. коло

Панчево - Халас Јожеф
5 - 19
Словен - Јадран
11 - 15
Оџаци - Темерин
9 - 10

7. коло

Оџаци - Панчево
9 - 10
Јадран - Халас Јожеф
15 - 17
Темерин - Словен
6 - 11

8. коло

Панчево - Јадран
10 - 13
Халас Јожеф - Темерин
16 - 9
Словен - Оџаци
13 - 11

9. коло

Словен - Панчево
14 - 6
Оџаци - Халас Јожеф
4 - 18
Темерин - Јадран
10 - 15

10. коло

Панчево - Темерин
13 - 17
Халас Јожеф - Словен
10 - 6
Јадран - Оџаци
13 - 13

Ж12 - Прва лига А група


1. коло

Врбас - СЛОБОДАН
-
Лаки - Кикинда
11 - 11
Маглић - Раднички
-

2. коло

Раднички - СЛОБОДАН
-
Врбас - Лаки
11 - 18
Кикинда - Маглић
10 - 0

3. коло

Лаки - СЛОБОДАН
-
Маглић - Врбас
0 - 10
Раднички - Кикинда
0 - 10

4. коло

Кикинда - СЛОБОДАН
-
Врбас - Раднички
10 - 0
Лаки - Маглић
10 - 0

5. коло

Маглић - СЛОБОДАН
-
Кикинда - Врбас
12 - 9
Раднички - Лаки
0 - 10

6. коло

Врбас - СЛОБОДАН
-
Кикинда - Лаки
6 - 9
Раднички - Маглић
-

7. коло

Раднички - СЛОБОДАН
-
Лаки - Врбас
23 - 15
Маглић - Кикинда
0 - 10

8. коло

Лаки - СЛОБОДАН
-
Врбас - Маглић
10 - 0
Кикинда - Раднички
10 - 0

9. коло

Кикинда - СЛОБОДАН
-
Раднички - Врбас
0 - 10
Маглић - Лаки
0 - 10

10. коло

Маглић - СЛОБОДАН
-
Врбас - Кикинда
6 - 10
Лаки - Раднички
10 - 0

Ж12 - Прва лига Б група


1. коло

Железничар - СЛОБОДАН
-
Младост - Петроварадин
10 - 0
Пролетер - Војводина ж
13 - 8

2. коло

Војводина ж - СЛОБОДАН
-
Железничар - Младост
5 - 5
Петроварадин - Пролетер
0 - 10

3. коло

Младост - СЛОБОДАН
-
Пролетер - Железничар
18 - 7
Војводина ж - Петроварадин
10 - 0

4. коло

Петроварадин - СЛОБОДАН
-
Железничар - Војводина ж
15 - 6
Младост - Пролетер
6 - 17

5. коло

Пролетер - СЛОБОДАН
-
Петроварадин - Железничар
0 - 10
Војводина ж - Младост
3 - 11

6. коло

Железничар - СЛОБОДАН
-
Петроварадин - Младост
0 - 10
Војводина ж - Пролетер
5 - 14

7. коло

Војводина ж - СЛОБОДАН
-
Младост - Железничар
6 - 8
Пролетер - Петроварадин
10 - 0

8. коло

Младост - СЛОБОДАН
-
Железничар - Пролетер
12 - 17
Петроварадин - Војводина ж
0 - 10

9. коло

Петроварадин - СЛОБОДАН
-
Војводина ж - Железничар
9 - 17
Пролетер - Младост
14 - 7

10. коло

Пролетер - СЛОБОДАН
-
Железничар - Петроварадин
10 - 0
Младост - Војводина ж
9 - 8