Резултати Куп Војводине (M) Штампање

Куп Војводине (M)

Куп Војводине (M)


1. коло

1 Омладинац - Младост
10 - 0
2 Црепаја - Будућност
27 - 37
5 Униреа (м) - Раднички
34 - 14
6 Глогоњ - Долово
24 - 22
9 Омладинац - Владимировац
23 - 28
11 Гај - Спартак
32 - 31
17 Бачка Тиквара - Срем СМ
0 - 10
19 Путинци - Тител
27 - 20
20 Србобран - Цемент
10 - 0
21 Војка - Партизан
34 - 44
22 Бачка Паланка - Инђија
24 - 37
25 Слога - Металац
25 - 27
27 Рума - Раднички 1958
27 - 22
28 Раднички - Младост ТСК
0 - 10
29 Ерет - Нова Пазова 1957
11 - 51
30 Славија - Хајдук
40 - 26
49 Сомбор - Графичар
22 - 39
53 Сонта - ПИК Пригревица
26 - 32

2. коло

1 Омладинац - Будућност
35 - 38
3 Униреа (м) - Глогоњ
40 - 30
5 Владимировац - Младост
25 - 24
6 Гај - Јабука
9 - 49
9 Срем СМ - Лавови БП
27 - 36
10 Путинци - Србобран
10 - 0
11 Партизан - Инђија
31 - 43
13 Металац - ЖСК
44 - 33
14 Рума - Младост ТСК
25 - 16
15 Нова Пазова 1957 - Славија
28 - 30
17 Сента - Херцеговина
26 - 29
18 Граднулица Ђура Јакшић - Раднички
25 - 28
19 Партизан - Потисје Плетекс
25 - 41
20 Напредак - Нафтагас
0 - 10
21 Јединство - Јединство
25 - 34
22 Војвода Степа - Пролетер
14 - 21
23 Партизан (м) - Кикинда Grindex
34 - 37
25 Графичар - Кљајићево
26 - 30
26 Чонопља 1947 - Далматинац
26 - 27
27 ПИК Пригревица - Граничар
45 - 24
29 Станишић - Сивац 69
0 - 10
30 Борац - Сомборелектро
22 - 28
31 Русин - Апатин
22 - 31

Шеснаестина финала

1 Будућност - Јединство (м)
10 - 0
2 Униреа (м) - Банатски Карловац
15 - 22
3 Владимировац - Јабука
25 - 30
5 Лавови БП - Путинци
46 - 22
6 Инђија - Југовић
25 - 31
7 Металац - Рума
41 - 23
8 Славија - Врбас Петрол
27 - 28
9 Херцеговина - Раднички
25 - 28
10 Потисје Плетекс - Нафтагас
19 - 27
11 Јединство - Пролетер
31 - 28
12 Кикинда Grindex - Црвена звезда
27 - 24
13 Кљајићево - Далматинац
33 - 30
14 ПИК Пригревица - Спартак Војпут
19 - 47
15 Сивац 69 - Сомборелектро
29 - 9
16 Апатин - Црвенка
31 - 23

Осмина финала

1 Будућност - Банатски Карловац
17 - 41
2 Јабука - Динамо
26 - 28
3 Лавови БП - Југовић
27 - 38
4 Металац - Врбас Петрол
27 - 25
5 Раднички - Нафтагас
16 - 37
6 Јединство - Кикинда Grindex
23 - 26
7 Кљајићево - Спартак Војпут
18 - 43
8 Сивац 69 - Апатин
24 - 34

Четвртфинале

1 Банатски Карловац - Динамо
35 - 32
2 Југовић - Металац
28 - 19
3 Нафтагас - Кикинда Grindex
20 - 27
4 Спартак Војпут - Апатин
29 - 28

Полуфинале

1 Банатски Карловац - Југовић
26 - 34
2 Кикинда Grindex - Спартак Војпут
21 - 32

Финале

1 Југовић - Спартак Војпут
27 - 31