Резултати Куп Војводине (М) Штампање

Куп Војводине (М)

Куп Војводине (М)


1. коло

17 Бачка Паланка - Лавови БП
0 - 10
19 Партизан - Хајдук
18 - 27
20 Раднички - Металац
34 - 39
21 Србобран - ЖСК
22 - 39
23 Славија - Татра
45 - 21
24 Цемент - Тител
20 - 55

2. коло

1 ПИК Пригревица - Црвенка
32 - 39
2 Граничар - Сивац 69
26 - 27
3 Станишић - Графичар
35 - 29
4 Раднички - Сомборелектро
0 - 10
5 Борац - Апатин
28 - 36
6 Партизан - Далматинац
24 - 39
7 Русин - Спартак Војпут
18 - 44
8 Чонопља 1947 - Кљајићево
25 - 40
9 Лавови БП - Младост ТСК
36 - 20
10 Хајдук - Металац
30 - 31
11 ЖСК - Врбас Петрол
38 - 34
12 Славија - Тител
40 - 41
13 Стара Пазова - Раднички 1958
16 - 28
14 Слога - Железничар
0 - 10
15 Срем СМ - Рума
27 - 29
16 Путинци - Нова Пазова 1957
28 - 32
17 Јединство - Напредак
40 - 39
19 Војвода Степа - Херцеговина
34 - 23
20 Граднулица Ђура Јакшић - Потисје Плетекс
28 - 19
21 Кикинда Grindex - Партизан (м)
50 - 14
23 Обилић (м) - Нафтагас
27 - 22
24 Сента - Раднички
24 - 37
25 Владимировац - Јединство (м)
33 - 36
27 Омладинац - Црепаја
23 - 21
28 Раднички - Банатски Карловац
37 - 32
29 Младост - Спартак
41 - 16
31 Долово - Будућност
36 - 29
32 Младост - Глогоњ
40 - 41

Шеснаестина финала

1 Црвенка - Сивац 69
24 - 20
2 Станишић - Сомборелектро
16 - 32
3 Апатин - Далматинац
28 - 25
4 Спартак Војпут - Кљајићево
35 - 28
5 Лавови БП - Металац
33 - 22
6 ЖСК - Тител
33 - 30
7 Раднички 1958 - Железничар
29 - 27
8 Рума - Нова Пазова 1957
37 - 41
9 Јединство - Пролетер
25 - 30
10 Војвода Степа - Граднулица Ђура Јакшић
19 - 18
11 Кикинда Grindex - Црвена звезда
20 - 29
12 Обилић (м) - Раднички
19 - 22
13 Јединство (м) - Јабука
37 - 32
14 Омладинац - Раднички
0 - 10
15 Младост - Динамо
26 - 30
16 Долово - Глогоњ
42 - 16

Осмина финала

1 Црвенка - Сомборелектро
27 - 29
2 Апатин - Спартак Војпут
22 - 30
3 Лавови БП - ЖСК
22 - 25
4 Раднички 1958 - Нова Пазова 1957
27 - 37
5 Пролетер - Војвода Степа
42 - 9
6 Црвена звезда - Раднички
39 - 22
7 Јединство (м) - Раднички
34 - 27
8 Динамо - Долово
39 - 32

Четвртфинале

1 Сомборелектро - Спартак Војпут
26 - 40
2 ЖСК - Нова Пазова 1957
29 - 32
3 Пролетер - Црвена звезда
32 - 27
4 Јединство (м) - Динамо
32 - 31

Полуфинале

1 Спартак Војпут - Нова Пазова 1957
33 - 20
2 Пролетер - Јединство (м)
27 - 21

Финале

1 Спартак Војпут - Пролетер
21 - 20