Резултати ЛМК РСВ М12 / Ж12 - пролеће Штампање

М12 - Супер лига М12 - Прва лига А група М12 - Прва лига Б група М12 - Прва лига В група Ж12 - Супер лига Ж12 - Прва лига А група Ж12 - Прва лига Б група М12 - Прва лига 1. - 3. место М12 - Прва лига 4. - 6. место

М12 - Супер лига


1. коло

Потисје Плетекс - Младост ТСК ОРК
18 - 22 24/03/2018 20:48
Кањижа - Динамо
10 - 21 24/03/2018 20:47
Врбас Петрол - Нова Пазова 1957
17 - 15 25/03/2018 23:31
ПИК Пригревица - Лавови БП
11 - 20 25/03/2018 23:32

2. коло

Младост ТСК ОРК - Лавови БП
12 - 21 10/03/2018 11:53
Потисје Плетекс - Кањижа
8 - 13 24/02/2018 11:41
Динамо - Врбас Петрол
19 - 17 11/02/2018 19:16
Нова Пазова 1957 - ПИК Пригревица
12 - 23 24/02/2018 12:10

3. коло

Кањижа - Младост ТСК ОРК
11 - 26 24/02/2018 11:37
Врбас Петрол - Потисје Плетекс
17 - 17 10/03/2018 12:03
ПИК Пригревица - Динамо
16 - 10 11/02/2018 19:16
Лавови БП - Нова Пазова 1957
16 - 9 24/02/2018 12:09

4. коло

Младост ТСК ОРК - Нова Пазова 1957
10 - 14 10/03/2018 11:52
Потисје Плетекс - ПИК Пригревица
12 - 17 10/03/2018 12:00
Кањижа - Врбас Петрол
4 - 16 10/03/2018 12:02
Динамо - Лавови БП
11 - 16 10/03/2018 11:52

5. коло

Врбас Петрол - Младост ТСК ОРК
22 - 13 11/02/2018 19:17
Лавови БП - Потисје Плетекс
14 - 7 10/02/2018 15:49
ПИК Пригревица - Кањижа
21 - 10 10/03/2018 12:02
Нова Пазова 1957 - Динамо
11 - 12 10/03/2018 11:54

6. коло

Младост ТСК ОРК - Динамо
8 - 13 24/02/2018 11:40
Потисје Плетекс - Нова Пазова 1957
9 - 17 10/02/2018 15:50
Кањижа - Лавови БП
8 - 16 10/02/2018 15:51
Врбас Петрол - ПИК Пригревица
15 - 14 24/02/2018 12:08

7. коло

ПИК Пригревица - Младост ТСК ОРК
19 - 7 11/02/2018 19:17
Динамо - Потисје Плетекс
17 - 10 24/02/2018 11:39
Нова Пазова 1957 - Кањижа
15 - 7 10/02/2018 15:48
Лавови БП - Врбас Петрол
16 - 16 24/02/2018 12:11

8. коло

Младост ТСК ОРК - Потисје Плетекс
17 - 22 28/04/2018 11:10
Динамо - Кањижа
19 - 9 28/04/2018 10:30
Нова Пазова 1957 - Врбас Петрол
14 - 18 29/04/2018 12:00
Лавови БП - ПИК Пригревица
11 - 20 29/04/2018 12:40

9. коло

Лавови БП - Младост ТСК ОРК
25 - 13 14/04/2018 10:03
Кањижа - Потисје Плетекс
6 - 14 24/03/2018 20:46
Врбас Петрол - Динамо
19 - 21 13/05/2018 13:40
ПИК Пригревица - Нова Пазова 1957
11 - 6 29/04/2018 10:30

10. коло

Младост ТСК ОРК - Кањижа
15 - 10 28/04/2018 09:40
Потисје Плетекс - Врбас Петрол
8 - 21 15/04/2018 13:53
Динамо - ПИК Пригревица
12 - 16 13/05/2018 15:40
Нова Пазова 1957 - Лавови БП
11 - 16 25/03/2018 23:31

11. коло

Нова Пазова 1957 - Младост ТСК ОРК
15 - 11 14/04/2018 10:05
ПИК Пригревица - Потисје Плетекс
17 - 16 15/04/2018 13:54
Врбас Петрол - Кањижа
20 - 11 16/04/2018 13:52
Лавови БП - Динамо
12 - 14 14/04/2018 10:16

12. коло

Младост ТСК ОРК - Врбас Петрол
18 - 25 13/05/2018 11:40
Потисје Плетекс - Лавови БП
13 - 22 13/05/2018 13:00
Кањижа - ПИК Пригревица
6 - 21 15/04/2018 13:52
Динамо - Нова Пазова 1957
18 - 18 14/04/2018 10:04

13. коло

Динамо - Младост ТСК ОРК
11 - 6 24/03/2018 20:47
Нова Пазова 1957 - Потисје Плетекс
17 - 17 13/05/2018 11:00
Лавови БП - Кањижа
32 - 8 13/05/2018 16:14
ПИК Пригревица - Врбас Петрол
17 - 21 25/03/2018 23:30

14. коло

Младост ТСК ОРК - ПИК Пригревица
10 - 15 13/05/2018 14:20
Потисје Плетекс - Динамо
11 - 14 28/04/2018 09:00
Кањижа - Нова Пазова 1957
10 - 18 13/05/2018 12:20
Врбас Петрол - Лавови БП
18 - 17 29/04/2018 11:10

М12 - Прва лига А група


1. коло

Сента - Сивац 69
19 - 6 24/02/2018 12:04
Сомборелектро - Апатин
0 - 10 25/03/2018 23:17
Спартак Војпут - Црвенка
7 - 15 10/03/2018 11:41

2. коло

Сивац 69 - Црвенка
11 - 16 25/03/2018 23:18
Сента - Сомборелектро
10 - 0 10/03/2018 11:50
Апатин - Спартак Војпут
10 - 9 10/03/2018 11:37

3. коло

Сомборелектро - Сивац 69
0 - 10 10/03/2018 11:47
Спартак Војпут - Сента
9 - 12 25/03/2018 23:17
Црвенка - Апатин
14 - 12 24/02/2018 12:05

4. коло

Сивац 69 - Апатин
5 - 8 10/03/2018 11:40
Сента - Црвенка
4 - 8 10/03/2018 11:48
Сомборелектро - Спартак Војпут
7 - 13 24/02/2018 12:03

5. коло

Спартак Војпут - Сивац 69
16 - 9 24/02/2018 12:06
Апатин - Сента
13 - 11 24/02/2018 12:07
Црвенка - Сомборелектро
19 - 4 24/02/2018 12:06

6. коло

Сивац 69 - Сента
7 - 10 25/03/2018 23:19
Апатин - Сомборелектро
10 - 0 12/05/2018 10:53
Црвенка - Спартак Војпут
15 - 6 12/05/2018 10:54

7. коло

Црвенка - Сивац 69
17 - 6 12/05/2018 10:52
Сомборелектро - Сента
0 - 10 12/05/2018 10:56
Спартак Војпут - Апатин
10 - 12 14/04/2018 10:00

8. коло

Сивац 69 - Сомборелектро
10 - 0 14/04/2018 09:59
Сента - Спартак Војпут
9 - 6 12/05/2018 10:55
Апатин - Црвенка
9 - 12 25/03/2018 23:20

9. коло

Апатин - Сивац 69
5 - 4 12/05/2018 10:56
Црвенка - Сента
19 - 9 14/04/2018 10:01
Спартак Војпут - Сомборелектро
10 - 0 25/03/2018 23:18

10. коло

Сивац 69 - Спартак Војпут
7 - 13 14/04/2018 09:57
Сента - Апатин
8 - 15 14/04/2018 09:58
Сомборелектро - Црвенка
0 - 10 14/04/2018 09:56

М12 - Прва лига Б група


1. коло

Војводина - СЛОБОДАН
-
Раднички 1958 - Срем СМ
21 - 13 24/02/2018 08:13
Бијељина - Хајдук
19 - 7 24/02/2018 08:13

2. коло

Хајдук - СЛОБОДАН
-
Војводина - Раднички 1958
11 - 10 10/03/2018 08:14
Срем СМ - Бијељина
8 - 18 15/04/2018 14:57

3. коло

Раднички 1958 - СЛОБОДАН
-
Бијељина - Војводина
17 - 15 24/02/2018 08:14
Хајдук - Срем СМ
8 - 8 24/02/2018 08:15

4. коло

Срем СМ - СЛОБОДАН
-
Војводина - Хајдук
22 - 9 24/02/2018 08:16
Раднички 1958 - Бијељина
16 - 19 24/02/2018 08:16

5. коло

Бијељина - СЛОБОДАН
-
Срем СМ - Војводина
3 - 17 10/03/2018 08:17
Хајдук - Раднички 1958
10 - 21 10/03/2018 08:18

6. коло

Војводина - СЛОБОДАН
-
Срем СМ - Раднички 1958
9 - 14 25/03/2018 08:18
Хајдук - Бијељина
10 - 20 10/03/2018 08:19

7. коло

Хајдук - СЛОБОДАН
-
Раднички 1958 - Војводина
9 - 13 15/04/2018 14:58
Бијељина - Срем СМ
23 - 11 10/03/2018 08:20

8. коло

Раднички 1958 - СЛОБОДАН
-
Војводина - Бијељина
14 - 10 25/03/2018 08:21
Срем СМ - Хајдук
11 - 12 25/03/2018 08:21

9. коло

Срем СМ - СЛОБОДАН
-
Хајдук - Војводина
7 - 16 25/03/2018 08:22
Бијељина - Раднички 1958
13 - 14 10/03/2018 08:22

10. коло

Бијељина - СЛОБОДАН
-
Војводина - Срем СМ
21 - 8 25/03/2018 08:23
Раднички 1958 - Хајдук
11 - 10 13/05/2018 22:46

11. коло

Војводина - СЛОБОДАН
-
Раднички 1958 - Срем СМ
17 - 16 14/05/2018 22:47
Бијељина - Хајдук
16 - 9 15/04/2018 14:55

12. коло

Хајдук - СЛОБОДАН
-
Војводина - Раднички 1958
16 - 11 13/05/2018 22:44
Срем СМ - Бијељина
7 - 21 13/05/2018 22:45

13. коло

Раднички 1958 - СЛОБОДАН
-
Бијељина - Војводина
13 - 21 13/05/2018 22:46
Хајдук - Срем СМ
10 - 10 13/05/2018 22:44

14. коло

Срем СМ - СЛОБОДАН
-
Војводина - Хајдук
20 - 6 15/04/2018 14:52
Раднички 1958 - Бијељина
15 - 20 25/03/2018 08:28

15. коло

Бијељина - СЛОБОДАН
-
Срем СМ - Војводина
12 - 18 15/04/2018 14:50
Хајдук - Раднички 1958
9 - 18 15/04/2018 14:48

М12 - Прва лига В група


1. коло

Јабука - СЛОБОДАН
-
Пролетер - Младост ТСК ОРК
10 - 8 11/03/2018 08:40
Војка - Црепаја
0 - 10 11/03/2018 08:41

2. коло

Црепаја - СЛОБОДАН
-
Јабука - Пролетер
15 - 5 24/02/2018 08:41
Младост ТСК ОРК - Војка
10 - 0 24/02/2018 08:42

3. коло

Пролетер - СЛОБОДАН
-
Војка - Јабука
0 - 10 11/03/2018 08:42
Црепаја - Младост ТСК ОРК
13 - 6 11/03/2018 08:42

4. коло

Младост ТСК ОРК - СЛОБОДАН
-
Јабука - Црепаја
17 - 5 24/02/2018 08:43
Пролетер - Војка
10 - 0 24/02/2018 08:44

5. коло

Војка - СЛОБОДАН
-
Младост ТСК ОРК - Јабука
5 - 13 24/02/2018 08:47
Црепаја - Пролетер
23 - 7 24/02/2018 08:47

6. коло

Јабука - СЛОБОДАН
-
Младост ТСК ОРК - Пролетер
15 - 3 15/04/2018 22:49
Црепаја - Војка
10 - 0 15/04/2018 22:48

7. коло

Црепаја - СЛОБОДАН
-
Пролетер - Јабука
7 - 18 11/03/2018 08:49
Војка - Младост ТСК ОРК
0 - 10 24/03/2018 08:49

8. коло

Пролетер - СЛОБОДАН
-
Јабука - Војка
10 - 0 15/04/2018 22:47
Младост ТСК ОРК - Црепаја
5 - 12 24/03/2018 08:50

9. коло

Младост ТСК ОРК - СЛОБОДАН
-
Црепаја - Јабука
15 - 11 24/03/2018 08:51
Војка - Пролетер
0 - 10 11/03/2018 08:51

10. коло

Војка - СЛОБОДАН
-
Јабука - Младост ТСК ОРК
17 - 14 24/03/2018 08:52
Пролетер - Црепаја
3 - 7 24/03/2018 08:52

11. коло

Јабука - СЛОБОДАН
-
Пролетер - Младост ТСК ОРК
8 - 16 12/05/2018 11:00
Војка - Црепаја
0 - 10 12/05/2018 11:01

12. коло

Црепаја - СЛОБОДАН
-
Јабука - Пролетер
18 - 13 15/04/2018 22:51
Младост ТСК ОРК - Војка
10 - 0 12/05/2018 11:00

13. коло

Пролетер - СЛОБОДАН
-
Војка - Јабука
0 - 10 12/05/2018 10:58
Црепаја - Младост ТСК ОРК
21 - 13 15/04/2018 22:51

14. коло

Младост ТСК ОРК - СЛОБОДАН
-
Јабука - Црепаја
12 - 10 15/04/2018 22:50
Пролетер - Војка
10 - 0 24/03/2018 08:56

15. коло

Војка - СЛОБОДАН
-
Младост ТСК ОРК - Јабука
6 - 18 12/05/2018 11:02
Црепаја - Пролетер
23 - 3 12/05/2018 10:59

Ж12 - Супер лига


1. коло

Кикинда - Оџаци
13 - 13 11/02/2018 19:14
Халас Јожеф - Раднички
12 - 6 11/02/2018 19:15
Јадран - Срем
5 - 17 10/03/2018 11:29
Лаки - Темерин
6 - 16 10/03/2018 11:29

2. коло

Оџаци - Темерин
10 - 15 24/02/2018 11:50
Кикинда - Халас Јожеф
13 - 10 11/02/2018 19:13
Раднички - Јадран
6 - 19 26/11/2017 19:38
Срем - Лаки
10 - 3 11/02/2018 19:10

3. коло

Халас Јожеф - Оџаци
12 - 10 11/03/2018 13:33
Јадран - Кикинда
11 - 9 24/02/2018 11:35
Лаки - Раднички
20 - 8 26/11/2017 19:43
Темерин - Срем
17 - 9 11/02/2018 19:12

4. коло

Оџаци - Срем
9 - 20 25/03/2018 23:10
Кикинда - Лаки
11 - 10 24/02/2018 11:36
Халас Јожеф - Јадран
14 - 16 24/02/2018 11:34
Раднички - Темерин
6 - 15 24/02/2018 11:49

5. коло

Јадран - Оџаци
19 - 10 26/11/2017 19:39
Темерин - Кикинда
20 - 5 26/11/2017 19:33
Лаки - Халас Јожеф
9 - 13 24/02/2018 11:34
Срем - Раднички
18 - 6 24/02/2018 11:50

6. коло

Оџаци - Раднички
14 - 1 11/02/2018 19:14
Кикинда - Срем
6 - 8 26/11/2017 19:32
Халас Јожеф - Темерин
5 - 15 26/11/2017 19:31
Јадран - Лаки
13 - 6 11/02/2018 19:10

7. коло

Лаки - Оџаци
13 - 8 26/11/2017 19:38
Раднички - Кикинда
4 - 10 11/03/2018 13:34
Срем - Халас Јожеф
10 - 8 26/11/2017 19:36
Темерин - Јадран
19 - 14 11/02/2018 19:11

8. коло

Оџаци - Кикинда
7 - 15 21/04/2018 12:07
Раднички - Халас Јожеф
4 - 14 21/04/2018 12:07
Срем - Јадран
20 - 10 22/04/2018 21:22
Темерин - Лаки
17 - 13 22/04/2018 21:20

9. коло

Темерин - Оџаци
15 - 10 25/03/2018 23:12
Халас Јожеф - Кикинда
7 - 14 11/03/2018 13:33
Јадран - Раднички
18 - 6 05/05/2018 11:40
Лаки - Срем
7 - 16 22/04/2018 21:22

10. коло

Оџаци - Халас Јожеф
4 - 23 21/04/2018 12:06
Кикинда - Јадран
7 - 4 24/03/2018 20:49
Раднички - Лаки
6 - 11 05/05/2018 09:00
Срем - Темерин
9 - 13 10/03/2018 11:27

11. коло

Срем - Оџаци
9 - 10 24/02/2018 11:48
Лаки - Кикинда
9 - 12 24/03/2018 20:50
Јадран - Халас Јожеф
12 - 10 24/03/2018 20:52
Темерин - Раднички
13 - 2 25/03/2018 23:13

12. коло

Оџаци - Јадран
6 - 12 05/05/2018 19:40
Кикинда - Темерин
8 - 13 05/05/2018 10:20
Халас Јожеф - Лаки
12 - 12 24/03/2018 20:51
Раднички - Срем
4 - 20 25/03/2018 23:11

13. коло

Раднички - Оџаци
5 - 11 11/03/2018 13:32
Срем - Кикинда
5 - 6 05/05/2018 13:40
Темерин - Халас Јожеф
17 - 11 05/05/2018 13:30
Лаки - Јадран
16 - 9 10/03/2018 11:28

14. коло

Оџаци - Лаки
10 - 12 05/05/2018 12:20
Кикинда - Раднички
11 - 5 21/04/2018 12:05
Халас Јожеф - Срем
13 - 22 05/05/2018 11:00
Јадран - Темерин
13 - 17 22/04/2018 21:21

Ж12 - Прва лига А група


1. коло

Врбас - СЛОБОДАН
-
Кањижа - Војводина ж
6 - 5 25/03/2018 23:25
Маглић - Zitzer
0 - 10 25/03/2018 23:26

2. коло

Zitzer - СЛОБОДАН
-
Врбас - Кањижа
4 - 7 24/02/2018 11:46
Војводина ж - Маглић
10 - 0 24/02/2018 11:45

3. коло

Кањижа - СЛОБОДАН
-
Маглић - Врбас
0 - 10 24/02/2018 11:44
Zitzer - Војводина ж
7 - 16 24/02/2018 11:47

4. коло

Војводина ж - СЛОБОДАН
-
Врбас - Zitzer
9 - 6 25/03/2018 23:28
Кањижа - Маглић
10 - 0 25/03/2018 23:27

5. коло

Маглић - СЛОБОДАН
-
Војводина ж - Врбас
4 - 5 25/03/2018 23:26
Zitzer - Кањижа
6 - 4 24/02/2018 11:45

6. коло

Врбас - СЛОБОДАН
-
Војводина ж - Кањижа
14 - 7 06/05/2018 21:19
Zitzer - Маглић
10 - 0 06/05/2018 21:18

7. коло

Zitzer - СЛОБОДАН
-
Кањижа - Врбас
5 - 5 22/04/2018 20:43
Маглић - Војводина ж
0 - 10 22/04/2018 20:42

8. коло

Кањижа - СЛОБОДАН
-
Врбас - Маглић
10 - 0 22/04/2018 20:41
Војводина ж - Zitzer
13 - 5 22/04/2018 20:40

9. коло

Војводина ж - СЛОБОДАН
-
Zitzer - Врбас
8 - 7 06/05/2018 21:20
Маглић - Кањижа
0 - 10 06/05/2018 21:17

10. коло

Маглић - СЛОБОДАН
-
Врбас - Војводина ж
4 - 11 06/05/2018 21:59
Кањижа - Zitzer
12 - 13 22/04/2018 20:42

Ж12 - Прва лига Б група


1. коло

Долово (ж) - СЛОБОДАН
-
Спартак - Јединство (ж)
0 - 10
Јабука (ж) - Црепаја
14 - 5 25/02/2018 16:06

2. коло

Црепаја - СЛОБОДАН
-
Долово (ж) - Спартак
10 - 0
Јединство (ж) - Јабука (ж)
4 - 8 25/02/2018 16:05

3. коло

Спартак - СЛОБОДАН
-
Јабука (ж) - Долово (ж)
6 - 10 25/03/2018 23:41
Црепаја - Јединство (ж)
9 - 5 25/03/2018 23:40

4. коло

Јединство (ж) - СЛОБОДАН
-
Долово (ж) - Црепаја
18 - 5 25/02/2018 16:04
Спартак - Јабука (ж)
0 - 10 25/03/2018 23:39

5. коло

Јабука (ж) - СЛОБОДАН
-
Јединство (ж) - Долово (ж)
5 - 9 25/03/2018 23:40
Црепаја - Спартак
10 - 0 25/03/2018 23:42

6. коло

Долово (ж) - СЛОБОДАН
-
Јединство (ж) - Спартак
10 - 0 22/04/2018 20:45
Црепаја - Јабука (ж)
2 - 6 22/04/2018 20:47

7. коло

Црепаја - СЛОБОДАН
-
Спартак - Долово (ж)
0 - 10 22/04/2018 20:49
Јабука (ж) - Јединство (ж)
10 - 8 22/04/2018 20:48

8. коло

Спартак - СЛОБОДАН
-
Долово (ж) - Јабука (ж)
11 - 7 06/05/2018 21:25
Јединство (ж) - Црепаја
6 - 9 06/05/2018 21:26

9. коло

Јединство (ж) - СЛОБОДАН
-
Црепаја - Долово (ж)
8 - 10 22/04/2018 20:46
Јабука (ж) - Спартак
10 - 0 06/05/2018 21:27

10. коло

Јабука (ж) - СЛОБОДАН
-
Долово (ж) - Јединство (ж)
6 - 3 06/05/2018 21:28
Спартак - Црепаја
0 - 10 06/05/2018 21:23

М12 - Прва лига 1. - 3. место


1. коло

Црвенка - СЛОБОДАН
-
Војводина - Јабука
15 - 9 26/05/2018 11:50

2. коло

Јабука - СЛОБОДАН
-
Црвенка - Војводина
12 - 16 26/05/2018 13:30

3. коло

Војводина - СЛОБОДАН
-
Јабука - Црвенка
14 - 12 26/05/2018 15:10

4. коло

Црвенка - СЛОБОДАН
-
Јабука - Војводина
-

5. коло

Јабука - СЛОБОДАН
-
Војводина - Црвенка
-

6. коло

Војводина - СЛОБОДАН
-
Црвенка - Јабука
-

М12 - Прва лига 4. - 6. место


1. коло

Апатин - СЛОБОДАН
-
Бијељина - Црепаја
9 - 11 26/05/2018 09:00

2. коло

Црепаја - СЛОБОДАН
-
Апатин - Бијељина
21 - 14 26/05/2018 12:40

3. коло

Бијељина - СЛОБОДАН
-
Црепаја - Апатин
7 - 12 26/05/2018 14:20

4. коло

Апатин - СЛОБОДАН
-
Црепаја - Бијељина
-

5. коло

Црепаја - СЛОБОДАН
-
Бијељина - Апатин
-

6. коло

Бијељина - СЛОБОДАН
-
Апатин - Црепаја
-