Резултати ЛМК РСВ 14 - јесен Штампање

М14 - А М14 - Б М14 - В М14 - Г М14 - Д Ж14 - А Ж14 - Б Ж14 - В Ж14 - Г

М14 - А


1. коло

1 Сомборелектро - БСК 2012
-
2 ПИК Пригревица - ПИК Пригревица 2
-

2. коло

3 Графичар - Сомборелектро
-
4 БСК 2012 - ПИК Пригревица
-

3. коло

5 ПИК Пригревица - Графичар
-
6 ПИК Пригревица 2 - БСК 2012
-

4. коло

7 Графичар - ПИК Пригревица 2
-
8 Сомборелектро - ПИК Пригревица
-

5. коло

9 БСК 2012 - Графичар
-
10 ПИК Пригревица 2 - Сомборелектро
-

6. коло

11 БСК 2012 - Сомборелектро
-
12 ПИК Пригревица 2 - ПИК Пригревица
-

7. коло

13 Сомборелектро - Графичар
-
14 ПИК Пригревица - БСК 2012
-

8. коло

15 Графичар - ПИК Пригревица
-
16 БСК 2012 - ПИК Пригревица 2
-

9. коло

17 ПИК Пригревица 2 - Графичар
-
18 ПИК Пригревица - Сомборелектро
-

10. коло

19 Графичар - БСК 2012
-
20 Сомборелектро - ПИК Пригревица 2
-

М14 - Б


1. коло

1 Црвенка - Хајдук
-
2 Врбас - Младост ТСК ОРК
-

2. коло

3 Сивац 69 - Црвенка
-
4 Хајдук - Врбас
-

3. коло

5 Врбас - Сивац 69
-
6 Младост ТСК ОРК - Хајдук
28 - 7 10/10/2020 15:07

4. коло

7 Сивац 69 - Младост ТСК ОРК
-
8 Црвенка - Врбас
19 - 17 10/10/2020 15:10

5. коло

9 Хајдук - Сивац 69
11 - 23 10/10/2020 15:09
10 Младост ТСК ОРК - Црвенка
-

6. коло

11 Хајдук - Црвенка
-
12 Младост ТСК ОРК - Врбас
-

7. коло

13 Црвенка - Сивац 69
-
14 Врбас - Хајдук
-

8. коло

15 Сивац 69 - Врбас
12 - 20 10/10/2020 15:08
16 Хајдук - Младост ТСК ОРК
-

9. коло

17 Младост ТСК ОРК - Сивац 69
-
18 Врбас - Црвенка
-

10. коло

19 Сивац 69 - Хајдук
-
20 Црвенка - Младост ТСК ОРК
12 - 21 10/10/2020 15:09

М14 - В


1. коло

1 Кањижа - Јединство
-
2 Кикинда Grindex - Потисје Плетекс
16 - 21 10/10/2020 13:01

2. коло

3 Спартак (м) - Кањижа
-
4 Јединство - Кикинда Grindex
-

3. коло

5 Кикинда Grindex - Спартак (м)
-
6 Потисје Плетекс - Јединство
-

4. коло

7 Спартак (м) - Потисје Плетекс
-
8 Кањижа - Кикинда Grindex
-

5. коло

9 Јединство - Спартак (м)
-
10 Потисје Плетекс - Кањижа
-

6. коло

11 Јединство - Кањижа
-
12 Потисје Плетекс - Кикинда Grindex
-

7. коло

13 Кањижа - Спартак (м)
23 - 28 10/10/2020 13:02
14 Кикинда Grindex - Јединство
-

8. коло

15 Спартак (м) - Кикинда Grindex
-
16 Јединство - Потисје Плетекс
0 - 10 10/10/2020 13:04

9. коло

17 Потисје Плетекс - Спартак (м)
-
18 Кикинда Grindex - Кањижа
27 - 8 10/10/2020 13:04

10. коло

19 Спартак (м) - Јединство
10 - 0 10/10/2020 13:05
20 Кањижа - Потисје Плетекс
-

М14 - Г


1. коло

1 Лавови БП - Југовић
-
2 Срем СМ - Војводина
-

2. коло

3 Југовић - Војводина
-
4 Лавови БП - Срем СМ
-

3. коло

5 Срем СМ - Југовић
0 - 10
6 Војводина - Лавови БП
-

4. коло

7 Југовић - Лавови БП
17 - 25 11/10/2020 17:09
8 Војводина - Срем СМ
10 - 0 11/10/2020 17:05

5. коло

9 Војводина - Југовић
-
10 Срем СМ - Лавови БП
-

6. коло

11 Југовић - Срем СМ
-
12 Лавови БП - Војводина
17 - 19 11/10/2020 17:08

М14 - Д


1. коло

1 Пролетер - Младост
22 - 6 10/10/2020 13:18
2 Хајдук - РА "Динамо"
-

2. коло

4 ЖСК 1955 - Пролетер
-
3 Младост - Хајдук
12 - 30 10/10/2020 13:15

3. коло

6 Хајдук - ЖСК 1955
32 - 8 10/10/2020 13:19
5 РА "Динамо" - Младост
-

4. коло

8 ЖСК 1955 - РА "Динамо"
4 - 33 10/10/2020 13:16
7 Пролетер - Хајдук
-

5. коло

9 Младост - ЖСК 1955
-
10 РА "Динамо" - Пролетер
-

6. коло

11 Младост - Пролетер
-
12 РА "Динамо" - Хајдук
-

7. коло

14 Пролетер - ЖСК 1955
-
13 Хајдук - Младост
-

8. коло

16 ЖСК 1955 - Хајдук
-
15 Младост - РА "Динамо"
-

9. коло

18 РА "Динамо" - ЖСК 1955
-
17 Хајдук - Пролетер
-

10. коло

19 ЖСК 1955 - Младост
-
20 Пролетер - РА "Динамо"
16 - 30 10/10/2020 13:19

Ж14 - А


1. коло

1 БСК 2012 - Врбас
-
2 СУЖР Круле - Лаки
-

2. коло

3 Раванград - БСК 2012
-
4 Врбас - СУЖР Круле
-

3. коло

5 СУЖР Круле - Раванград
-
6 Лаки - Врбас
26 - 10 11/10/2020 19:13

4. коло

7 Раванград - Лаки
-
8 БСК 2012 - СУЖР Круле
-

5. коло

9 Врбас - Раванград
-
10 Лаки - БСК 2012
-

6. коло

11 Врбас - БСК 2012
16 - 8 11/10/2020 19:14
12 Лаки - СУЖР Круле
22 - 9 11/10/2020 19:14

7. коло

13 БСК 2012 - Раванград
10 - 5 11/10/2020 19:14
14 СУЖР Круле - Врбас
-

8. коло

15 Раванград - СУЖР Круле
7 - 24 11/10/2020 19:15
16 Врбас - Лаки
-

9. коло

17 Лаки - Раванград
-
18 СУЖР Круле - БСК 2012
-

10. коло

19 Раванград - Врбас
-
20 БСК 2012 - Лаки
-

Ж14 - Б


1. коло

1 Халас Јожеф - Милетић
20 - 4 11/10/2020 20:35
2 Војводина ж - Темерин
-

2. коло

3 Кикинда - Халас Јожеф
-
4 Милетић - Војводина ж
6 - 19 11/10/2020 20:37

3. коло

5 Војводина ж - Кикинда
20 - 11 11/10/2020 20:38
6 Темерин - Милетић
-

4. коло

7 Кикинда - Темерин
-
8 Халас Јожеф - Војводина ж
-

5. коло

9 Милетић - Кикинда
-
10 Темерин - Халас Јожеф
12 - 14 11/10/2020 20:37

6. коло

11 Милетић - Халас Јожеф
-
12 Темерин - Војводина ж
-

7. коло

13 Халас Јожеф - Кикинда
-
14 Војводина ж - Милетић
-

8. коло

15 Кикинда - Војводина ж
-
16 Милетић - Темерин
-

9. коло

17 Темерин - Кикинда
17 - 11 11/10/2020 20:36
18 Војводина ж - Халас Јожеф
-

10. коло

19 Кикинда - Милетић
-
20 Халас Јожеф - Темерин
-

Ж14 - В


1. коло

1 Спартак - Панчево (ж)
17 - 9 11/10/2020 20:11
2 Црепаја - Јабука (ж)
-

2. коло

3 Лехел - Спартак
-
4 Панчево (ж) - Црепаја
-

3. коло

5 Црепаја - Лехел
-
6 Јабука (ж) - Панчево (ж)
-

4. коло

7 Лехел - Јабука (ж)
18 - 14 11/10/2020 20:12
8 Спартак - Црепаја
-

5. коло

9 Панчево (ж) - Лехел
-
10 Јабука (ж) - Спартак
-

6. коло

11 Панчево (ж) - Спартак
-
12 Јабука (ж) - Црепаја
9 - 11 11/10/2020 20:11

7. коло

13 Спартак - Лехел
-
14 Црепаја - Панчево (ж)
-

8. коло

15 Лехел - Црепаја
-
16 Панчево (ж) - Јабука (ж)
-

9. коло

17 Јабука (ж) - Лехел
-
18 Црепаја - Спартак
6 - 15 11/10/2020 20:13

10. коло

19 Лехел - Панчево (ж)
13 - 15 11/10/2020 20:10
20 Спартак - Јабука (ж)
-

Ж14 - Г


1. коло

1 Лавови БП - Железничар
4 - 13 11/10/2020 20:02
2 Рума - Словен
-

2. коло

3 Раднички - Лавови БП
-
4 Железничар - Рума
-

3. коло

5 Рума - Раднички
-
6 Словен - Железничар
-

4. коло

7 Раднички - Словен
7 - 23 11/10/2020 20:02
8 Лавови БП - Рума
-

5. коло

9 Железничар - Раднички
-
10 Словен - Лавови БП
-

6. коло

11 Железничар - Лавови БП
-
12 Словен - Рума
24 - 8 11/10/2020 20:01

7. коло

13 Лавови БП - Раднички
-
14 Рума - Железничар
-

8. коло

15 Раднички - Рума
-
16 Железничар - Словен
-

9. коло

17 Словен - Раднички
-
18 Рума - Лавови БП
10 - 11 11/10/2020 20:03

10. коло

19 Раднички - Железничар
10 - 16 11/10/2020 20:01
20 Лавови БП - Словен
-