Мушкарци

Младост
Вршац
21 - 26
Кикинда Grindex
Кикинда
27 - 22
Јабука
Јабука
Банатски Карловац
Банатски Карловац
46 - 29
ЖСК
Жабаљ
Сивац 69
Сивац
38 - 22
Јединство
Нови Бечеј
31 - 30
Срем СМ
Сремска Митровица
17 - 23
Црвенка
Црвенка
Кикинда Grindex
Кикинда
24 - 14
Црвенка
Црвенка
Младост
Вршац
33 - 34
Јабука
Јабука
32 - 34
Банатски Карловац
Банатски Карловац
ЖСК
Жабаљ
32 - 29
Сивац 69
Сивац
25 - 28
Јединство
Нови Бечеј
Срем СМ
Сремска Митровица
23 - 22
22 - 25
Кикинда Grindex
Кикинда
Банатски Карловац
Банатски Карловац
35 - 23
Младост
Вршац
Сивац 69
Сивац
24 - 24
Јабука
Јабука
Јединство
Нови Бечеј
31 - 28
ЖСК
Жабаљ
26 - 24
Црвенка
Црвенка
33 - 25
Срем СМ
Сремска Митровица
Кикинда Grindex
Кикинда
37 - 24
Срем СМ
Сремска Митровица
Младост
Вршац
28 - 29
Сивац 69
Сивац
28 - 26
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Јабука
Јабука
34 - 22
Јединство
Нови Бечеј
ЖСК
Жабаљ
28 - 31
20 - 24
Црвенка
Црвенка
Банатски Карловац
Банатски Карловац
30 - 31
Кикинда Grindex
Кикинда
Јединство
Нови Бечеј
33 - 25
Младост
Вршац
Сивац 69
Сивац
26 - 30
24 - 23
Јабука
Јабука
Црвенка
Црвенка
34 - 29
ЖСК
Жабаљ
Срем СМ
Сремска Митровица
30 - 27
Кикинда Grindex
Кикинда
30 - 28
Младост
Вршац
28 - 27
29 - 25
Јединство
Нови Бечеј
Банатски Карловац
Банатски Карловац
41 - 32
Сивац 69
Сивац
Јабука
Јабука
17 - 21
Црвенка
Црвенка
ЖСК
Жабаљ
32 - 25
Срем СМ
Сремска Митровица
Сивац 69
Сивац
22 - 31
Кикинда Grindex
Кикинда
Црвенка
Црвенка
24 - 14
Младост
Вршац
29 - 25
Јединство
Нови Бечеј
34 - 25
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Срем СМ
Сремска Митровица
28 - 31
Јабука
Јабука
29 - 29
ЖСК
Жабаљ
Кикинда Grindex
Кикинда
31 - 22
ЖСК
Жабаљ
Младост
Вршац
22 - 28
Срем СМ
Сремска Митровица
28 - 25
Црвенка
Црвенка
Банатски Карловац
Банатски Карловац
31 - 32
Сивац 69
Сивац
30 - 29
Јединство
Нови Бечеј
Јабука
Јабука
31 - 28
Јединство
Нови Бечеј
23 - 20
Кикинда Grindex
Кикинда
22 - 27
Младост
Вршац
Срем СМ
Сремска Митровица
34 - 24
Црвенка
Црвенка
25 - 24
Банатски Карловац
Банатски Карловац
32 - 21
Сивац 69
Сивац
ЖСК
Жабаљ
30 - 26
Јабука
Јабука
Кикинда Grindex
Кикинда
34 - 24
Јабука
Јабука
Младост
Вршац
27 - 19
ЖСК
Жабаљ
27 - 28
Банатски Карловац
Банатски Карловац
32 - 23
Срем СМ
Сремска Митровица
Сивац 69
Сивац
26 - 31
Црвенка
Црвенка
Јединство
Нови Бечеј
30 - 30
27 - 29
Кикинда Grindex
Кикинда
Јабука
Јабука
31 - 24
Младост
Вршац
ЖСК
Жабаљ
24 - 22
28 - 27
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Срем СМ
Сремска Митровица
29 - 24
Сивац 69
Сивац
Црвенка
Црвенка
24 - 24
Јединство
Нови Бечеј
Кикинда Grindex
Кикинда
41 - 28
Младост
Вршац
Јабука
Јабука
27 - 28
ЖСК
Жабаљ
31 - 26
Банатски Карловац
Банатски Карловац
26 - 19
Сивац 69
Сивац
Срем СМ
Сремска Митровица
28 - 26
Јединство
Нови Бечеј
Црвенка
Црвенка
27 - 25
Црвенка
Црвенка
27 - 29
Кикинда Grindex
Кикинда
31 - 26
Младост
Вршац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
27 - 25
Јабука
Јабука
Сивац 69
Сивац
23 - 28
ЖСК
Жабаљ
Јединство
Нови Бечеј
26 - 17
34 - 22
Срем СМ
Сремска Митровица
Кикинда Grindex
Кикинда
24 - 22
Младост
Вршац
21 - 30
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Јабука
Јабука
34 - 28
Сивац 69
Сивац
ЖСК
Жабаљ
27 - 23
Јединство
Нови Бечеј
31 - 28
Срем СМ
Сремска Митровица
30 - 30
Црвенка
Црвенка
Срем СМ
Сремска Митровица
22 - 30
Кикинда Grindex
Кикинда
Сивац 69
Сивац
33 - 17
Младост
Вршац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
28 - 28
Јединство
Нови Бечеј
30 - 19
Јабука
Јабука
36 - 26
ЖСК
Жабаљ
Црвенка
Црвенка
26 - 24
Кикинда Grindex
Кикинда
28 - 19
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Младост
Вршац
29 - 23
Јединство
Нови Бечеј
31 - 28
Сивац 69
Сивац
Јабука
Јабука
31 - 20
ЖСК
Жабаљ
32 - 28
Црвенка
Црвенка
25 - 23
Срем СМ
Сремска Митровица
17 - 32
Кикинда Grindex
Кикинда
36 - 26
Младост
Вршац
Јединство
Нови Бечеј
30 - 23
Сивац 69
Сивац
31 - 33
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Црвенка
Црвенка
31 - 28
Јабука
Јабука
Срем СМ
Сремска Митровица
23 - 24
ЖСК
Жабаљ
Кикинда Grindex
Кикинда
40 - 22
Сивац 69
Сивац
Младост
Вршац
31 - 27
Црвенка
Црвенка
31 - 23
Банатски Карловац
Банатски Карловац
24 - 18
Јединство
Нови Бечеј
Јабука
Јабука
31 - 21
Срем СМ
Сремска Митровица
ЖСК
Жабаљ
27 - 25
ЖСК
Жабаљ
27 - 29
Кикинда Grindex
Кикинда
Срем СМ
Сремска Митровица
34 - 31
Младост
Вршац
Црвенка
Црвенка
27 - 27
24 - 30
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Јединство
Нови Бечеј
31 - 25
Сивац 69
Сивац
31 - 24
Јабука
Јабука
Кикинда Grindex
Кикинда
25 - 27
Јединство
Нови Бечеј
Младост
Вршац
24 - 25
30 - 28
Срем СМ
Сремска Митровица
Банатски Карловац
Банатски Карловац
26 - 20
Црвенка
Црвенка
Сивац 69
Сивац
32 - 31
Јабука
Јабука
35 - 29
ЖСК
Жабаљ
Јабука
Јабука
26 - 23
Кикинда Grindex
Кикинда
ЖСК
Жабаљ
41 - 38
Младост
Вршац
35 - 28
Срем СМ
Сремска Митровица
27 - 24
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Црвенка
Црвенка
22 - 23
Сивац 69
Сивац
25 - 22
Јединство
Нови Бечеј
Кикинда Grindex
Кикинда
37 - 29
Младост
Вршац
31 - 25
Јабука
Јабука
35 - 33
ЖСК
Жабаљ
Банатски Карловац
Банатски Карловац
37 - 29
Сивац 69
Сивац
40 - 27
Срем СМ
Сремска Митровица
Јединство
Нови Бечеј
33 - 30
Црвенка
Црвенка

Жене

Младост
Српска Црња
34 - 31
Раднички
Бајмок
Словен
Рума
20 - 22
Спартак
Дебељача
32 - 25
Раванград
Сомбор
Јадран
Фекетић
21 - 34
Петроварадин
Петроварадин
25 - 34
Срем
Сремска Митровица
Лаки
Црвенка
24 - 21
Темерин
Темерин
25/09/2016 18:00
Раднички
Бајмок
21 - 20
Словен
Рума
Спартак
Дебељача
28 - 24
Раванград
Сомбор
23 - 30
Јадран
Фекетић
29 - 20
Петроварадин
Петроварадин
Темерин
Темерин
24 - 17
Срем
Сремска Митровица
Лаки
Црвенка
29 - 23
Младост
Српска Црња
29 - 33
Раднички
Бајмок
Јадран
Фекетић
22 - 29
Спартак
Дебељача
Петроварадин
Петроварадин
22 - 31
Раванград
Сомбор
Срем
Сремска Митровица
24 - 24
Младост
Српска Црња
37 - 23
Темерин
Темерин
Словен
Рума
25 - 15
Лаки
Црвенка
Младост
Српска Црња
20 - 27
Словен
Рума
Раднички
Бајмок
24 - 29
Јадран
Фекетић
Спартак
Дебељача
33 - 20
Петроварадин
Петроварадин
Раванград
Сомбор
19 - 28
Срем
Сремска Митровица
Темерин
Темерин
14 - 21
Лаки
Црвенка
21 - 23
27 - 33
Младост
Српска Црња
Петроварадин
Петроварадин
23 - 30
Раднички
Бајмок
Срем
Сремска Митровица
22 - 26
Спартак
Дебељача
32 - 11
Раванград
Сомбор
Словен
Рума
25 - 19
Темерин
Темерин
Јадран
Фекетић
31 - 14
Лаки
Црвенка
Младост
Српска Црња
34 - 35
Јадран
Фекетић
Словен
Рума
25 - 24
Раднички
Бајмок
36 - 31
Срем
Сремска Митровица
Спартак
Дебељача
22 - 19
Темерин
Темерин
20 - 21
Раванград
Сомбор
Лаки
Црвенка
33 - 16
Петроварадин
Петроварадин
Петроварадин
Петроварадин
31 - 34
Младост
Српска Црња
Јадран
Фекетић
28 - 23
Словен
Рума
27 - 23
Раднички
Бајмок
Раванград
Сомбор
17 - 21
Спартак
Дебељача
19 - 28
Темерин
Темерин
Срем
Сремска Митровица
36 - 23
Лаки
Црвенка
Младост
Српска Црња
21 - 27
Срем
Сремска Митровица
Словен
Рума
18 - 17
Петроварадин
Петроварадин
17 - 21
Јадран
Фекетић
Раднички
Бајмок
33 - 31
Раванград
Сомбор
Темерин
Темерин
20 - 15
Спартак
Дебељача
Лаки
Црвенка
20 - 25
38 - 25
Младост
Српска Црња
Срем
Сремска Митровица
25 - 27
Словен
Рума
Петроварадин
Петроварадин
29 - 36
Спартак
Дебељача
32 - 29
Раднички
Бајмок
Јадран
Фекетић
25 - 24
Темерин
Темерин
Раванград
Сомбор
30 - 31
Лаки
Црвенка
Младост
Српска Црња
29 - 24
Раванград
Сомбор
Словен
Рума
21 - 16
25 - 34
Срем
Сремска Митровица
Јадран
Фекетић
28 - 22
Петроварадин
Петроварадин
Темерин
Темерин
24 - 22
Раднички
Бајмок
Лаки
Црвенка
26 - 24
Спартак
Дебељача
Спартак
Дебељача
36 - 29
Младост
Српска Црња
Раванград
Сомбор
17 - 24
Словен
Рума
30 - 25
Срем
Сремска Митровица
28 - 22
Јадран
Фекетић
Петроварадин
Петроварадин
16 - 30
Темерин
Темерин
Раднички
Бајмок
30 - 25
Лаки
Црвенка
Раднички
Бајмок
26 - 26
Младост
Српска Црња
Спартак
Дебељача
18 - 25
Словен
Рума
Раванград
Сомбор
35 - 20
30 - 24
Јадран
Фекетић
Срем
Сремска Митровица
47 - 38
Петроварадин
Петроварадин
Темерин
Темерин
24 - 26
Лаки
Црвенка
Словен
Рума
34 - 23
Раднички
Бајмок
20 - 29
Спартак
Дебељача
Јадран
Фекетић
33 - 30
Раванград
Сомбор
Петроварадин
Петроварадин
21 - 30
Срем
Сремска Митровица
33 - 24
Темерин
Темерин
Младост
Српска Црња
26 - 31
Лаки
Црвенка
Раднички
Бајмок
28 - 26
Спартак
Дебељача
29 - 26
Јадран
Фекетић
Раванград
Сомбор
29 - 18
Петроварадин
Петроварадин
34 - 22
Срем
Сремска Митровица
Темерин
Темерин
30 - 19
Младост
Српска Црња
Лаки
Црвенка
24 - 23
Словен
Рума
Словен
Рума
49 - 17
Младост
Српска Црња
Јадран
Фекетић
31 - 23
Раднички
Бајмок
Петроварадин
Петроварадин
18 - 35
Спартак
Дебељача
Срем
Сремска Митровица
37 - 29
Раванград
Сомбор
36 - 21
Темерин
Темерин
27 - 31
Лаки
Црвенка
Младост
Српска Црња
25 - 18
Раднички
Бајмок
31 - 26
Петроварадин
Петроварадин
Спартак
Дебељача
29 - 24
Срем
Сремска Митровица
Раванград
Сомбор
20 - 32
Темерин
Темерин
27 - 23
Словен
Рума
Лаки
Црвенка
28 - 25
Јадран
Фекетић
Јадран
Фекетић
32 - 24
Младост
Српска Црња
22 - 30
Словен
Рума
Срем
Сремска Митровица
46 - 14
Раднички
Бајмок
19 - 18
Спартак
Дебељача
Раванград
Сомбор
25 - 28
Темерин
Темерин
Петроварадин
Петроварадин
24 - 21
Лаки
Црвенка
Младост
Српска Црња
29 - 24
Петроварадин
Петроварадин
Словен
Рума
27 - 20
Јадран
Фекетић
Раднички
Бајмок
25 - 34
Спартак
Дебељача
26 - 18
Раванград
Сомбор
Темерин
Темерин
39 - 21
Лаки
Црвенка
34 - 25
Срем
Сремска Митровица
Срем
Сремска Митровица
37 - 29
Младост
Српска Црња
Петроварадин
Петроварадин
16 - 24
Словен
Рума
Јадран
Фекетић
32 - 22
Раванград
Сомбор
33 - 14
Раднички
Бајмок
Спартак
Дебељача
23 - 18
Темерин
Темерин
19 - 18
Лаки
Црвенка
Младост
Српска Црња
25 - 34
Словен
Рума
26 - 25
Срем
Сремска Митровица
27 - 23
Петроварадин
Петроварадин
Раднички
Бајмок
25 - 30
Спартак
Дебељача
Темерин
Темерин
30 - 25
Јадран
Фекетић
Лаки
Црвенка
34 - 29
Раванград
Сомбор
Раванград
Сомбор
31 - 23
Младост
Српска Црња
18 - 26
Словен
Рума
Срем
Сремска Митровица
43 - 33
Петроварадин
Петроварадин
27 - 32
Јадран
Фекетић
Раднички
Бајмок
27 - 36
Темерин
Темерин
Спартак
Дебељача
33 - 28
Лаки
Црвенка
Лаки
Црвенка
30 - 27
Раднички
Бајмок
Младост
Српска Црња
22 - 31
Спартак
Дебељача
Словен
Рума
32 - 12
Раванград
Сомбор
23 - 29
Јадран
Фекетић
30 - 27
Срем
Сремска Митровица
Темерин
Темерин
30 - 19
Петроварадин
Петроварадин

Мушкарци

Јабука
Јабука
23 - 24
Лавови БП
Бачка Паланка
26/09/2017 20:00
Апатин
Апатин
29 - 19
Долово
Долово
24/09/2017 17:30
Младост ТСК
Бачки Јарак
22 - 23
Сивац 69
Сивац
24/09/2017 18:00
37 - 22
Срем СМ
Сремска Митровица
23/09/2017 19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
32 - 34 23/09/2017 19:00
ЖСК
Жабаљ
-
Младост
Вршац
23/09/2017 19:00
Младост
Вршац
26 - 36
Јабука
Јабука
30/09/2017 18:00
Лавови БП
Бачка Паланка
23 - 18
Апатин
Апатин
30/09/2017 19:00
Долово
Долово
16 - 20
Младост ТСК
Бачки Јарак
01/10/2017 16:30
Срем СМ
Сремска Митровица
23 - 33
Сивац 69
Сивац
02/10/2017 20:15
33 - 19
Банатски Карловац
Банатски Карловац
30/09/2017 19:00
-
ЖСК
Жабаљ
01/10/2017 19:00
Јабука
Јабука
27 - 20 07/10/2017 19:00
Апатин
Апатин
41 - 21
Младост
Вршац
07/10/2017 18:00
Младост ТСК
Бачки Јарак
19 - 18
Лавови БП
Бачка Паланка
08/10/2017 19:00
Сивац 69
Сивац
24 - 24
Долово
Долово
07/10/2017 16:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
34 - 27
Срем СМ
Сремска Митровица
06/10/2017 19:00
ЖСК
Жабаљ
- 08/10/2017 19:30
25 - 23
Апатин
Апатин
15/10/2017 19:00
Младост
Вршац
24 - 28
Младост ТСК
Бачки Јарак
15/10/2017 17:00
Лавови БП
Бачка Паланка
29 - 21
Сивац 69
Сивац
14/10/2017 18:30
Срем СМ
Сремска Митровица
28 - 29
Долово
Долово
19/10/2017 20:00
28 - 26
Јабука
Јабука
14/10/2017 19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
-
ЖСК
Жабаљ
Младост ТСК
Бачки Јарак
31 - 29 22/10/2017 19:00
Сивац 69
Сивац
29 - 20
Младост
Вршац
22/10/2017 17:00
Долово
Долово
18 - 24
Лавови БП
Бачка Паланка
21/10/2017 19:30
ЖСК
Жабаљ
-
Срем СМ
Сремска Митровица
21/10/2017
Апатин
Апатин
26 - 24 21/10/2017 18:00
Јабука
Јабука
35 - 32
Банатски Карловац
Банатски Карловац
21/10/2017 19:00
26 - 28
Сивац 69
Сивац
29/10/2017 19:00
Младост
Вршац
21 - 30
Долово
Долово
29/10/2017 18:00
Срем СМ
Сремска Митровица
21 - 52
Лавови БП
Бачка Паланка
29/10/2017 17:00
35 - 20
Младост ТСК
Бачки Јарак
28/10/2017 19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
35 - 28
Апатин
Апатин
28/10/2017 19:00
ЖСК
Жабаљ
-
Јабука
Јабука
Долово
Долово
36 - 33
Лавови БП
Бачка Паланка
34 - 18
Младост
Вршац
05/11/2017 18:00
Јабука
Јабука
39 - 24
Срем СМ
Сремска Митровица
04/11/2017 19:00
Сивац 69
Сивац
42 - 27 05/11/2017 17:00
Младост ТСК
Бачки Јарак
26 - 18
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Апатин
Апатин
-
ЖСК
Жабаљ
Јабука
Јабука
28 - 25
Апатин
Апатин
10/11/2017 19:00
22 - 39
Лавови БП
Бачка Паланка
11/11/2017 19:00
Срем СМ
Сремска Митровица
29 - 28
Младост
Вршац
12/11/2017 10:30
36 - 25
Долово
Долово
11/11/2017 19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
26 - 33
Сивац 69
Сивац
11/11/2017 19:00
ЖСК
Жабаљ
-
Младост ТСК
Бачки Јарак
Младост ТСК
Бачки Јарак
21 - 26
Јабука
Јабука
19/11/2017 17:00
Младост
Вршац
25 - 34 19/11/2017 15:00
Апатин
Апатин
45 - 22
Срем СМ
Сремска Митровица
17/11/2017 18:30
Лавови БП
Бачка Паланка
40 - 33 19/11/2017 17:30
Долово
Долово
29 - 29
Банатски Карловац
Банатски Карловац
18/11/2017 16:30
Сивац 69
Сивац
-
ЖСК
Жабаљ
Јабука
Јабука
34 - 27
Сивац 69
Сивац
25/11/2017 19:00
Апатин
Апатин
34 - 30
Младост ТСК
Бачки Јарак
25/11/2017 18:00
Срем СМ
Сремска Митровица
31 - 41 25/11/2017 19:00
41 - 20
Младост
Вршац
26/11/2017 19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
28 - 38
Лавови БП
Бачка Паланка
25/11/2017 19:00
ЖСК
Жабаљ
-
Долово
Долово
Долово
Долово
20 - 29
Јабука
Јабука
02/12/2017 19:00
Сивац 69
Сивац
30 - 26
Апатин
Апатин
03/12/2017 18:00
Младост ТСК
Бачки Јарак
30 - 21
Срем СМ
Сремска Митровица
01/12/2017 20:30
36 - 30 02/12/2017 17:30
Младост
Вршац
34 - 26
Банатски Карловац
Банатски Карловац
02/12/2017 18:00
Лавови БП
Бачка Паланка
-
ЖСК
Жабаљ
Лавови БП
Бачка Паланка
32 - 28
Јабука
Јабука
04/03/2018 19:00
Долово
Долово
26 - 32
Апатин
Апатин
04/04/2018 17:00
Сивац 69
Сивац
31 - 24
Младост ТСК
Бачки Јарак
03/03/2018 18:00
Срем СМ
Сремска Митровица
26 - 39 04/03/2018 19:30
28 - 27
Банатски Карловац
Банатски Карловац
03/03/2018 20:00
Младост
Вршац
-
ЖСК
Жабаљ
ЖСК
Жабаљ
-
Јабука
Јабука
34 - 19
Младост
Вршац
10/03/2018 19:00
Апатин
Апатин
26 - 24
Лавови БП
Бачка Паланка
10/03/2018 18:00
Младост ТСК
Бачки Јарак
29 - 22
Долово
Долово
10/03/2018 20:00
Сивац 69
Сивац
52 - 30
Срем СМ
Сремска Митровица
11/03/2018 16:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
34 - 33 10/03/2018 19:00
25 - 25
Јабука
Јабука
25/03/2018 19:00
Младост
Вршац
23 - 29
Апатин
Апатин
23/03/2018 19:30
Лавови БП
Бачка Паланка
26 - 24
Младост ТСК
Бачки Јарак
25/03/2018 17:30
Долово
Долово
17 - 25
Сивац 69
Сивац
24/03/2018 16:00
Срем СМ
Сремска Митровица
24 - 34
Банатски Карловац
Банатски Карловац
25/03/2018 19:30
-
ЖСК
Жабаљ
Апатин
Апатин
23 - 20 31/03/2018 18:00
Младост ТСК
Бачки Јарак
24 - 25
Младост
Вршац
05/04/2018 20:00
Сивац 69
Сивац
20 - 20
Лавови БП
Бачка Паланка
09/04/2018 19:00
Долово
Долово
42 - 24
Срем СМ
Сремска Митровица
10/04/2018 17:00
Јабука
Јабука
36 - 28 30/03/2018 20:00
ЖСК
Жабаљ
-
Банатски Карловац
Банатски Карловац
29 - 29
Младост ТСК
Бачки Јарак
14/04/2018 19:00
Младост
Вршац
25 - 26
Сивац 69
Сивац
15/04/2018 19:00
Лавови БП
Бачка Паланка
39 - 30
Долово
Долово
18/04/2018 19:30
Срем СМ
Сремска Митровица
-
ЖСК
Жабаљ
31 - 30
Апатин
Апатин
14/04/2018 20:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
25 - 32
Јабука
Јабука
14/04/2018 19:00
Сивац 69
Сивац
36 - 32 21/04/2018 16:00
Долово
Долово
34 - 28
Младост
Вршац
21/04/2018 16:30
Лавови БП
Бачка Паланка
51 - 36
Срем СМ
Сремска Митровица
22/04/2018 19:00
Младост ТСК
Бачки Јарак
32 - 30 21/04/2018 18:00
Апатин
Апатин
26 - 20
Банатски Карловац
Банатски Карловац
21/04/2018 19:00
Јабука
Јабука
-
ЖСК
Жабаљ
27 - 23
Долово
Долово
28/04/2018 18:00
Младост
Вршац
28 - 29
Лавови БП
Бачка Паланка
28/04/2018 20:30
Срем СМ
Сремска Митровица
20 - 33
Јабука
Јабука
29/04/2018 19:00
31 - 34
Сивац 69
Сивац
28/04/2018 20:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
22 - 22
Младост ТСК
Бачки Јарак
28/04/2018 19:00
ЖСК
Жабаљ
-
Апатин
Апатин
Апатин
Апатин
26 - 30
Јабука
Јабука
05/05/2018 19:00
Лавови БП
Бачка Паланка
31 - 25 05/05/2018 19:30
Младост
Вршац
37 - 24
Срем СМ
Сремска Митровица
04/05/2018 20:30
Долово
Долово
34 - 31 05/05/2018 17:00
Сивац 69
Сивац
38 - 29
Банатски Карловац
Банатски Карловац
05/05/2018 16:00
Младост ТСК
Бачки Јарак
-
ЖСК
Жабаљ
Јабука
Јабука
25 - 18
Младост ТСК
Бачки Јарак
11/05/2018 19:30
38 - 32
Младост
Вршац
12/05/2018 19:30
Срем СМ
Сремска Митровица
24 - 39
Апатин
Апатин
12/05/2018 18:30
29 - 38
Лавови БП
Бачка Паланка
12/05/2018 20:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
29 - 29
Долово
Долово
12/05/2018 19:30
ЖСК
Жабаљ
-
Сивац 69
Сивац
Сивац 69
Сивац
23 - 32
Јабука
Јабука
19/05/2018 18:00
Младост ТСК
Бачки Јарак
21 - 22
Апатин
Апатин
19/05/2018 18:00
36 - 25
Срем СМ
Сремска Митровица
21/05/2018 19:30
Младост
Вршац
31 - 32 19/05/2018 20:00
Лавови БП
Бачка Паланка
38 - 26
Банатски Карловац
Банатски Карловац
16/05/2018 19:30
Долово
Долово
-
ЖСК
Жабаљ
Јабука
Јабука
30 - 24
Долово
Долово
26/05/2018 18:00
Апатин
Апатин
25 - 28
Сивац 69
Сивац
27/05/2018 18:00
Срем СМ
Сремска Митровица
30 - 40
Младост ТСК
Бачки Јарак
24/05/2018 20:00
47 - 37 30/05/2018 17:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
36 - 28
Младост
Вршац
23/05/2018 19:00
ЖСК
Жабаљ
-
Лавови БП
Бачка Паланка

Жене

Жеља
Жабаљ
19 - 41
Спартак
Дебељача
24/09/2017 19:00
Словен
Рума
25 - 15
Мокрин
Мокрин
24/09/2017 20:00
Лаки
Црвенка
26 - 21
Петроварадин
Петроварадин
29/11/2017 20:00
Младост
Српска Црња
24 - 26
Темерин
Темерин
23/09/2017 18:00
Дероње
Дероње
19 - 21
Раванград
Сомбор
24/09/2017 17:30
Раднички
Бајмок
30 - 40
Јадран
Фекетић
29/11/2017 20:30
Спартак
Дебељача
26 - 22
Јадран
Фекетић
30/09/2017 18:00
Жеља
Жабаљ
18 - 42
Словен
Рума
29/09/2017 18:00
Мокрин
Мокрин
33 - 24
Лаки
Црвенка
01/10/2017 19:00
Петроварадин
Петроварадин
28 - 30
Младост
Српска Црња
30/09/2017 19:00
Темерин
Темерин
27 - 22
Дероње
Дероње
30/09/2017 18:00
Раванград
Сомбор
30 - 17
Раднички
Бајмок
29/09/2017 20:45
Словен
Рума
32 - 25
Спартак
Дебељача
07/10/2017 18:00
Лаки
Црвенка
31 - 25
Жеља
Жабаљ
07/10/2017 20:00
Младост
Српска Црња
26 - 30
Мокрин
Мокрин
08/10/2017 19:30
Дероње
Дероње
23 - 24
Петроварадин
Петроварадин
08/10/2017 18:30
Раднички
Бајмок
25 - 19
Темерин
Темерин
08/10/2017 18:00
Јадран
Фекетић
34 - 27
Раванград
Сомбор
08/10/2017 18:00
Спартак
Дебељача
36 - 24
Раванград
Сомбор
15/10/2017 19:00
Жеља
Жабаљ
23 - 25
Младост
Српска Црња
15/10/2017 18:00
Словен
Рума
35 - 19
Лаки
Црвенка
14/10/2017 18:00
Мокрин
Мокрин
40 - 26
Дероње
Дероње
15/10/2017 19:00
Петроварадин
Петроварадин
31 - 24
Раднички
Бајмок
14/10/2017 17:00
Темерин
Темерин
24 - 26
Јадран
Фекетић
15/10/2017 18:30
Лаки
Црвенка
32 - 28
Спартак
Дебељача
22/10/2017 19:00
Дероње
Дероње
33 - 28
Жеља
Жабаљ
22/10/2017 16:30
Младост
Српска Црња
28 - 32
Словен
Рума
21/10/2017 15:00
Раднички
Бајмок
23 - 29
Мокрин
Мокрин
22/10/2017 17:30
Јадран
Фекетић
27 - 26
Петроварадин
Петроварадин
22/10/2017 18:00
Раванград
Сомбор
27 - 21
Темерин
Темерин
20/10/2017 20:45
Спартак
Дебељача
33 - 25
Темерин
Темерин
29/11/2017 20:00
Жеља
Жабаљ
18 - 31
Раднички
Бајмок
02/11/2017 19:00
Словен
Рума
39 - 20
Дероње
Дероње
28/10/2017 18:00
Лаки
Црвенка
34 - 26
Младост
Српска Црња
29/10/2017 18:00
Мокрин
Мокрин
35 - 29
Јадран
Фекетић
29/10/2017 19:00
Петроварадин
Петроварадин
26 - 31
Раванград
Сомбор
29/10/2017 15:30
Младост
Српска Црња
28 - 28
Спартак
Дебељача
05/11/2017 13:30
Јадран
Фекетић
36 - 33
Жеља
Жабаљ
04/11/2017 18:00
Раднички
Бајмок
10 - 33
Словен
Рума
04/11/2017 17:00
Дероње
Дероње
25 - 35
Лаки
Црвенка
05/11/2017 19:00
Раванград
Сомбор
21 - 27
Мокрин
Мокрин
08/11/2017 19:00
Темерин
Темерин
30 - 25
Петроварадин
Петроварадин
05/11/2017 13:00
Спартак
Дебељача
35 - 24
Петроварадин
Петроварадин
11/11/2017 19:00
Жеља
Жабаљ
27 - 21
Раванград
Сомбор
10/11/2017 18:00
Словен
Рума
27 - 21
Јадран
Фекетић
11/11/2017 18:00
Лаки
Црвенка
28 - 25
Раднички
Бајмок
12/11/2017 18:00
Младост
Српска Црња
30 - 27
Дероње
Дероње
12/11/2017 15:00
Мокрин
Мокрин
28 - 22
Темерин
Темерин
12/11/2017 19:00
Дероње
Дероње
20 - 22
Спартак
Дебељача
19/11/2017 16:30
Темерин
Темерин
27 - 21
Жеља
Жабаљ
17/11/2017 19:30
Раванград
Сомбор
14 - 29
Словен
Рума
17/11/2017 20:50
Јадран
Фекетић
32 - 26
Лаки
Црвенка
19/11/2017 17:00
Раднички
Бајмок
22 - 33
Младост
Српска Црња
19/11/2017 17:30
Петроварадин
Петроварадин
25 - 31
Мокрин
Мокрин
19/11/2017 19:00
Спартак
Дебељача
23 - 24
Мокрин
Мокрин
25/11/2017 19:00
Жеља
Жабаљ
25 - 28
Петроварадин
Петроварадин
27/11/2017 20:00
Словен
Рума
34 - 21
Темерин
Темерин
23/11/2017 20:00
Лаки
Црвенка
34 - 35
Раванград
Сомбор
25/11/2017 18:00
Младост
Српска Црња
32 - 39
Јадран
Фекетић
26/11/2017 19:00
Дероње
Дероње
23 - 28
Раднички
Бајмок
25/11/2017 19:00
Раднички
Бајмок
25 - 29
Спартак
Дебељача
02/12/2017 18:00
Мокрин
Мокрин
33 - 25
Жеља
Жабаљ
03/12/2017 19:00
Петроварадин
Петроварадин
22 - 38
Словен
Рума
02/12/2017 19:30
Темерин
Темерин
25 - 29
Лаки
Црвенка
03/12/2017 15:00
Раванград
Сомбор
29 - 29
Младост
Српска Црња
06/12/2017 19:00
Јадран
Фекетић
34 - 25
Дероње
Дероње
03/12/2017 17:00
Спартак
Дебељача
40 - 18
Жеља
Жабаљ
03/03/2018 19:00
Мокрин
Мокрин
13 - 24
Словен
Рума
14/03/2018 20:00
Петроварадин
Петроварадин
27 - 20
Лаки
Црвенка
03/03/2018 19:00
Темерин
Темерин
26 - 31
Младост
Српска Црња
04/03/2018 17:00
Раванград
Сомбор
36 - 28
Дероње
Дероње
04/03/2018 19:00
Јадран
Фекетић
33 - 24
Раднички
Бајмок
04/03/2018 17:00
Јадран
Фекетић
34 - 19
Спартак
Дебељача
11/03/2018 17:00
Словен
Рума
36 - 19
Жеља
Жабаљ
10/03/2018 18:30
Лаки
Црвенка
23 - 23
Мокрин
Мокрин
11/03/2018 18:00
Младост
Српска Црња
31 - 28
Петроварадин
Петроварадин
10/03/2018 20:00
Дероње
Дероње
25 - 32
Темерин
Темерин
11/03/2018 17:00
Раднички
Бајмок
33 - 30
Раванград
Сомбор
11/03/2018 17:00
Спартак
Дебељача
18 - 22
Словен
Рума
24/03/2018 19:30
Жеља
Жабаљ
21 - 30
Лаки
Црвенка
03/04/2018 19:30
Мокрин
Мокрин
31 - 24
Младост
Српска Црња
25/03/2018 19:00
Петроварадин
Петроварадин
28 - 24
Дероње
Дероње
25/03/2018 19:00
Темерин
Темерин
32 - 29
Раднички
Бајмок
28/03/2018 20:00
Раванград
Сомбор
33 - 32
Јадран
Фекетић
24/03/2018 18:00
Раванград
Сомбор
23 - 22
Спартак
Дебељача
05/04/2018 19:30
Младост
Српска Црња
37 - 22
Жеља
Жабаљ
01/04/2018 16:30
Лаки
Црвенка
25 - 28
Словен
Рума
23/05/2018 20:00
Дероње
Дероње
24 - 29
Мокрин
Мокрин
11/05/2018 20:15
Раднички
Бајмок
31 - 28
Петроварадин
Петроварадин
05/04/2018 18:30
Јадран
Фекетић
37 - 27
Темерин
Темерин
31/03/2018 19:00
Спартак
Дебељача
31 - 23
Лаки
Црвенка
14/04/2018 19:00
Жеља
Жабаљ
29 - 24
Дероње
Дероње
15/04/2018 21:00
Словен
Рума
28 - 23
Младост
Српска Црња
18/04/2018 19:00
Мокрин
Мокрин
23 - 30
Раднички
Бајмок
15/04/2018 19:00
Петроварадин
Петроварадин
26 - 32
Јадран
Фекетић
15/04/2018 20:30
Темерин
Темерин
28 - 25
Раванград
Сомбор
17/04/2018 20:00
Темерин
Темерин
22 - 27
Спартак
Дебељача
20/04/2018 20:00
Раднички
Бајмок
40 - 32
Жеља
Жабаљ
24/04/2018 20:30
Дероње
Дероње
19 - 41
Словен
Рума
20/04/2018 20:15
Младост
Српска Црња
32 - 23
Лаки
Црвенка
22/04/2018 18:00
Јадран
Фекетић
30 - 22
Мокрин
Мокрин
22/04/2018 19:00
Раванград
Сомбор
30 - 30
Петроварадин
Петроварадин
22/04/2018 19:00
Спартак
Дебељача
31 - 25
Младост
Српска Црња
28/04/2018 20:00
Жеља
Жабаљ
27 - 33
Јадран
Фекетић
30/04/2018 20:00
Словен
Рума
29 - 28
Раднички
Бајмок
25/04/2018 20:30
Лаки
Црвенка
16 - 16
Дероње
Дероње
29/04/2018 17:00
Мокрин
Мокрин
25 - 24
Раванград
Сомбор
28/04/2018 17:30
Петроварадин
Петроварадин
14 - 30
Темерин
Темерин
28/04/2018 17:00
Петроварадин
Петроварадин
24 - 18
Спартак
Дебељача
04/05/2018 21:00
Раванград
Сомбор
38 - 26
Жеља
Жабаљ
05/05/2018 20:00
Јадран
Фекетић
23 - 29
Словен
Рума
05/05/2018 19:00
Раднички
Бајмок
35 - 31
Лаки
Црвенка
05/05/2018 19:00
Дероње
Дероње
26 - 30
Младост
Српска Црња
04/05/2018 20:30
Темерин
Темерин
25 - 23
Мокрин
Мокрин
21/05/2018 20:30
Спартак
Дебељача
39 - 23
Дероње
Дероње
12/05/2018 20:00
Жеља
Жабаљ
25 - 25
Темерин
Темерин
23/05/2018 19:00
Словен
Рума
34 - 9
Раванград
Сомбор
21/05/2018 20:00
Лаки
Црвенка
27 - 26
Јадран
Фекетић
13/05/2018 18:00
Младост
Српска Црња
38 - 31
Раднички
Бајмок
12/05/2018 16:00
Мокрин
Мокрин
23 - 26
Петроварадин
Петроварадин
16/05/2018 20:00
Мокрин
Мокрин
23 - 25
Спартак
Дебељача
18/05/2018 20:00
Петроварадин
Петроварадин
32 - 21
Жеља
Жабаљ
20/05/2018 19:00
Темерин
Темерин
23 - 30
Словен
Рума
16/05/2018 20:00
Раванград
Сомбор
28 - 29
Лаки
Црвенка
20/05/2018 20:00
Јадран
Фекетић
33 - 28
Младост
Српска Црња
18/05/2018 18:00
Раднички
Бајмок
36 - 28
Дероње
Дероње
20/05/2018 19:00
Спартак
Дебељача
41 - 22
Раднички
Бајмок
30/05/2018 20:00
Жеља
Жабаљ
31 - 32
Мокрин
Мокрин
27/05/2018 19:00
Словен
Рума
29 - 16
Петроварадин
Петроварадин
27/05/2018 19:30
Лаки
Црвенка
25 - 23
Темерин
Темерин
28/05/2018 20:00
Младост
Српска Црња
34 - 32
Раванград
Сомбор
27/05/2018 19:00
Дероње
Дероње
23 - 30
Јадран
Фекетић
27/05/2018 18:00

Мушкарци

Металац
Футог
25 - 25
ПИК Пригревица
Пригревица
15/11/2017 19:30
Зрењанин
Зрењанин
24 - 29
Панчево
Панчево
20/09/2017 19:30
Раднички
Јаша Томић
20 - 31
Славија
Нови Сад
16/09/2017 19:00
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
32 - 28 17/09/2017 16:00
Далматинац
Риђица
33 - 26
Тител
Тител
17/09/2017 19:00
28 - 29
Војвода Степа
Војвода Степа
17/09/2017 18:00
Будућност
Алибунар
28 - 28 15/09/2017 19:00
ПИК Пригревица
Пригревица
39 - 19
Зрењанин
Зрењанин
23/09/2017 19:00
Панчево
Панчево
29 - 23
Раднички
Јаша Томић
23/09/2017 15:30
Славија
Нови Сад
26 - 20
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
24/09/2017 17:00
29 - 25
Далматинац
Риђица
11/10/2017 21:00
Тител
Тител
18 - 21 24/09/2017 17:00
32 - 27
Војвода Степа
Војвода Степа
23/09/2017 18:00
Будућност
Алибунар
32 - 28
Металац
Футог
11/10/2017 20:00
Раднички
Јаша Томић
23 - 33
ПИК Пригревица
Пригревица
30/09/2017 19:00
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
24 - 26
Панчево
Панчево
30/09/2017 16:30
Далматинац
Риђица
21 - 31
Славија
Нови Сад
01/10/2017 19:00
25 - 29 01/10/2017 18:00
Војвода Степа
Војвода Степа
40 - 20
Тител
Тител
29/09/2017 19:30
Металац
Футог
28 - 29 25/10/2017 20:00
Зрењанин
Зрењанин
29 - 30
Будућност
Алибунар
01/10/2017 16:00
ПИК Пригревица
Пригревица
20 - 20
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
07/10/2017 19:00
Панчево
Панчево
37 - 30
Далматинац
Риђица
08/10/2017 20:00
Славија
Нови Сад
33 - 25 08/10/2017 17:00
28 - 27
Војвода Степа
Војвода Степа
04/10/2017 21:00
33 - 18
Тител
Тител
08/10/2017 19:00
Будућност
Алибунар
40 - 27
Раднички
Јаша Томић
08/10/2017 15:00
Металац
Футог
37 - 26
Зрењанин
Зрењанин
08/10/2017 19:30
Далматинац
Риђица
28 - 27
ПИК Пригревица
Пригревица
15/10/2017 19:00
31 - 30
Панчево
Панчево
14/10/2017 19:00
Војвода Степа
Војвода Степа
23 - 22
Славија
Нови Сад
14/10/2017 19:00
Тител
Тител
22 - 38 14/10/2017 17:00
Зрењанин
Зрењанин
21 - 31 14/10/2017 15:00
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
24 - 18
Будућност
Алибунар
15/10/2017 17:00
Раднички
Јаша Томић
25 - 32
Металац
Футог
14/10/2017 19:00
Зрењанин
Зрењанин
25 - 26
Раднички
Јаша Томић
22/10/2017 19:30
ПИК Пригревица
Пригревица
30 - 26 21/10/2017 19:00
Панчево
Панчево
29 - 26
Војвода Степа
Војвода Степа
22/10/2017 18:30
Славија
Нови Сад
27 - 27
Тител
Тител
22/10/2017 19:00
31 - 26 21/10/2017 16:00
Будућност
Алибунар
41 - 37
Далматинац
Риђица
21/10/2017 17:00
Металац
Футог
30 - 26
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
22/10/2017 19:30
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
36 - 18
Зрењанин
Зрењанин
29/10/2017 17:00
Војвода Степа
Војвода Степа
28 - 24
ПИК Пригревица
Пригревица
28/10/2017 19:00
Тител
Тител
25 - 26
Панчево
Панчево
29/10/2017 19:30
25 - 27
Славија
Нови Сад
28/10/2017 19:00
Раднички
Јаша Томић
28 - 23 28/10/2017 19:00
30 - 24
Будућност
Алибунар
29/10/2017 18:00
Далматинац
Риђица
37 - 37
Металац
Футог
27/10/2017 20:00
Зрењанин
Зрењанин
27 - 33
Далматинац
Риђица
04/11/2017 14:30
Раднички
Јаша Томић
24 - 28
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
04/11/2017 19:00
ПИК Пригревица
Пригревица
31 - 22
Тител
Тител
04/11/2017 19:00
Панчево
Панчево
30 - 21 04/11/2017 18:00
22 - 21
Славија
Нови Сад
04/11/2017 17:00
Будућност
Алибунар
36 - 34
Војвода Степа
Војвода Степа
04/11/2017 17:00
Металац
Футог
29 - 28 05/11/2017 17:00
34 - 16
Зрењанин
Зрењанин
12/11/2017 18:00
Далматинац
Риђица
38 - 24
Раднички
Јаша Томић
11/11/2017 19:00
24 - 17
ПИК Пригревица
Пригревица
12/11/2017 19:00
Славија
Нови Сад
33 - 20
Панчево
Панчево
12/11/2017 15:00
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
25 - 25 12/11/2017 14:00
Тител
Тител
32 - 35
Будућност
Алибунар
12/11/2017 16:00
Војвода Степа
Војвода Степа
33 - 24
Металац
Футог
11/11/2017 17:30
Зрењанин
Зрењанин
29 - 36
Војвода Степа
Војвода Степа
18/11/2017 17:00
Раднички
Јаша Томић
28 - 30 18/11/2017 19:00
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
30 - 24
Далматинац
Риђица
18/11/2017 20:00
ПИК Пригревица
Пригревица
28 - 34
Славија
Нови Сад
18/11/2017 19:00
37 - 31
Панчево
Панчево
18/11/2017 17:00
Будућност
Алибунар
34 - 37 19/11/2017 17:00
Металац
Футог
29 - 31
Тител
Тител
19/11/2017 18:00
Тител
Тител
38 - 28
Зрењанин
Зрењанин
25/11/2017 16:00
Војвода Степа
Војвода Степа
36 - 24
Раднички
Јаша Томић
26/11/2017 16:00
19 - 21
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
26/11/2017 18:00
Панчево
Панчево
26 - 20
ПИК Пригревица
Пригревица
26/11/2017 16:30
Далматинац
Риђица
37 - 29 24/11/2017 19:30
Славија
Нови Сад
42 - 31
Будућност
Алибунар
25/11/2017 17:00
29 - 26
Металац
Футог
25/11/2017 19:00
Зрењанин
Зрењанин
23 - 42 03/12/2017 18:30
Раднички
Јаша Томић
34 - 31
Тител
Тител
02/12/2017 20:00
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
35 - 29
Војвода Степа
Војвода Степа
02/12/2017 20:00