Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Кикинда Grindex
Кикинда
22 19 0 3 656 523 +133 38
2
Јединство
Нови Бечеј
22 12 2 8 599 572 +27 26
3 22 12 2 8 610 606 +4 26
4
Банатски Карловац
Банатски Карловац
22 12 1 9 655 599 +56 25
5
Црвенка
Црвенка
22 11 3 8 573 556 +17 25
6
ЖСК
Жабаљ
22 11 1 10 627 652 -25 23
7 22 10 1 11 608 600 +8 21
8
Јабука
Јабука
22 9 1 12 600 595 +5 19
9
Срем СМ
Сремска Митровица
22 8 1 13 584 640 -56 17
10
Сивац 69
Сивац
22 7 1 14 605 649 -44 15
11
Младост
Вршац
22 6 0 16 574 654 -80 12
12 22 8 1 13 566 611 -45 17

Жене

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 22 18 1 3 610 469 +141 37
2
Спартак
Дебељача
22 18 0 4 589 491 +98 36
3
Словен
Рума
22 17 0 5 574 446 +128 34
4
Јадран
Фекетић
22 14 0 8 602 569 +33 28
5
Лаки
Црвенка
22 13 0 9 566 566 0 26
6
Срем
Сремска Митровица
22 12 1 9 672 592 +80 25
7
Темерин
Темерин
22 12 0 10 554 519 +35 24
8
Раднички
Бајмок
22 8 1 13 575 657 -82 17
9
Младост
Српска Црња
22 7 1 14 584 671 -87 15
10
Раванград
Сомбор
22 6 0 16 540 599 -59 12
11 22 4 0 18 540 651 -111 8
12
Петроварадин
Петроварадин
22 1 0 21 495 671 -176 2

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Лавови БП
Бачка Паланка
20 17 1 2 649 493 +156 35
2
Јабука
Јабука
20 16 1 3 608 487 +121 33
3
Сивац 69
Сивац
20 15 2 3 603 522 +81 32
4
Апатин
Апатин
20 12 0 8 573 504 +69 24
5
Долово
Долово
20 6 3 11 527 567 -40 15
6
Банатски Карловац
Банатски Карловац
20 5 3 12 561 615 -54 13
7
Младост
Вршац
20 3 0 17 513 634 -121 6
8
Срем СМ
Сремска Митровица
20 1 0 19 511 771 -260 2
9
Младост ТСК
Бачки Јарак
20 9 2 9 510 506 +4 20
10 20 10 0 10 655 608 +47 20
11 20 9 2 9 597 600 -3 20
12
ЖСК
Жабаљ
0 0 0 0 0 0 0 0

Жене

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Словен
Рума
22 22 0 0 696 429 +267 44
2
Јадран
Фекетић
22 16 0 6 683 596 +87 32
3
Спартак
Дебељача
22 14 1 7 637 534 +103 29
4
Мокрин
Мокрин
22 14 1 7 592 555 +37 29
5
Младост
Српска Црња
22 11 2 9 644 629 +15 24
6
Лаки
Црвенка
22 11 2 9 590 600 -10 24
7
Раванград
Сомбор
22 9 2 11 588 620 -32 20
8
Темерин
Темерин
22 9 1 12 560 585 -25 19
9
Раднички
Бајмок
22 9 0 13 599 658 -59 18
10
Петроварадин
Петроварадин
22 8 1 13 559 609 -50 17
11
Жеља
Жабаљ
22 2 1 19 533 715 -182 5
12
Дероње
Дероње
22 1 1 20 523 674 -151 3

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 26 18 4 4 763 666 +97 40
2
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
26 18 3 5 708 602 +106 39
3
Панчево
Панчево
26 18 2 6 802 716 +86 38
4 26 17 3 6 824 716 +108 37
5
Славија
Нови Сад
26 17 1 8 768 642 +126 35
6
Војвода Степа
Војвода Степа
26 15 0 11 769 719 +50 30
7
Металац
Футог
26 11 5 10 754 745 +9 27
8
Будућност
Алибунар
26 12 2 12 846 844 +2 26
9
Далматинац
Риђица
26 11 2 13 805 827 -22 24
10
ПИК Пригревица
Пригревица
26 9 5 12 712 710 +2 23
11 26 9 4 13 730 716 +14 22
12
Тител
Тител
26 6 1 19 643 801 -158 13
13
Раднички
Јаша Томић
26 5 0 21 677 850 -173 10
14
Зрењанин
Зрењанин
26 0 0 26 610 857 -247 0

Жене - група ''Банат''

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Долово (ж)
Долово
12 10 0 2 411 279 +132 20
2
Јабука (ж)
Јабука
12 9 0 3 327 204 +123 18
3
Нафтагас (ж)
Елемир
12 9 0 3 335 274 +61 18
4 12 7 0 5 354 331 +23 14
5 12 4 0 8 243 301 -58 8
6
Лехел
Мужља
12 2 0 10 236 375 -139 4
7
Обилић (м)
Нови Кнежевац
12 1 0 11 198 340 -142 2
8
Младост
Опово
0 0 0 0 0 0 0 0

Жене - група ''Срем - Бачка''

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Срем
Сремска Митровица
14 14 0 0 461 238 +223 28
2 14 12 0 2 457 254 +203 24
3
Кленак 09
Кленак
14 10 0 4 389 266 +123 20
4
Апатин (ж)
Апатин
14 8 0 6 415 292 +123 16
5
Сента
Сента
14 5 0 9 273 335 -62 10
6
Милетић
Мошорин
14 5 0 9 228 365 -137 10
7
Русин
Руски Крстур
14 1 0 13 194 426 -232 2
8
Сонта
Сонта
14 1 0 13 166 407 -241 2

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Граничар
Гаково
12 10 0 2 346 307 +39 20
2
Графичар
Бездан
12 9 1 2 377 325 +52 19
3
Сомбор
Сомбор
12 7 1 4 350 302 +48 15
4
Русин
Руски Крстур
12 5 0 7 307 320 -13 10
5
Кљајићево
Кљајићево
12 3 2 7 314 340 -26 8
6
Сивац 69/2
Сивац
12 3 2 7 330 358 -28 8
7
Борац
Бачки Грачац
12 2 0 10 280 352 -72 4

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Нафтагас
Елемир
12 10 0 2 422 276 +146 20
2
Сента
Сента
12 10 0 2 405 325 +80 20
3 12 2 0 10 330 387 -57 4
4
Обилић (м)
Нови Кнежевац
12 2 0 10 234 403 -169 4

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Црепаја
Црепаја
12 9 1 2 336 244 +92 19
2
Долово
Долово
12 8 2 2 348 254 +94 18
3
Омладинац
Делиблато
12 9 0 3 327 266 +61 18
4
Униреа (м)
Уздин
12 6 1 5 313 295 +18 13
5
Раднички
Ковин
12 4 0 8 259 315 -56 8
6
Глогоњ
Глогоњ
12 3 0 9 218 331 -113 6
7
Владимировац
Владимировац
12 1 0 11 247 343 -96 2

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Раднички
Нови Сад
12 10 1 1 408 287 +121 21
2
Војка
Војка
12 10 0 2 342 266 +76 20
3
Хајдук
Чуруг
12 7 2 3 337 317 +20 16
4
Рума
Рума
12 7 0 5 343 303 +40 14
5
Инђија
Инђија
12 3 2 7 312 346 -34 8
6
Јединство
Бачко Петрово Село
12 2 1 9 252 357 -105 5
7
Беочин 1959
Беочин
12 0 0 12 285 403 -118 0

М14 - А група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
ПИК Пригревица
Пригревица
10 10 0 0 199 89 +110 20
2 10 7 0 3 155 96 +59 14
3
Графичар
Бездан
10 7 0 3 155 116 +39 14
4
Апатин
Апатин
10 4 0 6 119 124 -5 8
5
Сомбор
Сомбор
10 2 0 8 75 178 -103 4
6
Далматинац
Риђица
10 0 0 10 0 100 -100 0

М14 - Б група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 12 12 0 0 257 118 +139 24
2 12 8 0 4 223 143 +80 16
3
Спартак (м)
Суботица
12 7 0 5 209 164 +45 14
4
Обилић (м)
Нови Кнежевац
12 3 0 9 171 206 -35 6
5
Сента
Сента
12 0 0 12 75 304 -229 0

М14 - В група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 10 9 0 1 191 89 +102 18
2
Црвенка
Црвенка
10 9 0 1 176 121 +55 18
3 10 4 1 5 122 127 -5 9
4
Русин
Руски Крстур
10 3 2 5 108 128 -20 8
5 10 2 2 6 113 131 -18 6
6
БСК 2012
Бачки Брестовац
10 0 1 9 60 174 -114 1

М14 - Г група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Војводина
Нови Сад
10 10 0 0 272 80 +192 20
2
Лавови БП
Бачка Паланка
10 8 0 2 216 97 +119 16
3
Растимо
Нови Сад
10 6 0 4 184 170 +14 12
4
Рума
Рума
10 4 0 6 129 179 -50 8
5 10 2 0 8 107 165 -58 4
6
Инђија
Инђија
10 0 0 10 48 265 -217 0

М14 - Д група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Динамо
Панчево
12 11 1 0 209 121 +88 23
2
Јабука
Јабука
12 8 2 2 209 137 +72 18
3
Младост
Вршац
12 6 1 5 204 152 +52 13
4
Раднички
Јаша Томић
12 3 0 9 156 222 -66 6
5
Пролетер
Зрењанин
12 0 0 12 81 227 -146 0

Ж14 - А група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Лаки
Црвенка
9 9 0 0 250 67 +183 18
2
БСК 2012
Бачки Брестовац
9 6 0 3 113 143 -30 12
3
Раднички
Бајмок
9 3 0 6 104 161 -57 6
4
Пригревица
Пригревица
9 0 0 9 85 181 -96 0

Ж14 - Б група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 9 8 0 1 161 109 +52 16
2
Мокрин
Мокрин
9 6 1 2 149 116 +33 13
3
Јадран
Фекетић
9 3 1 5 149 151 -2 7
4
Врбас
Врбас
9 0 0 9 95 178 -83 0

Ж14 - В група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Словен
Рума
9 8 0 1 175 56 +119 16
2
Пролетер (ж)
Зрењанин
9 7 0 2 161 72 +89 14
3
Младост
Нова Пазова
9 3 0 6 62 143 -81 6
4
Железничар
Инђија
9 0 0 9 38 165 -127 0

Ж14 - Г група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Панчево (ж)
Панчево
9 9 0 0 134 47 +87 18
2
Јабука (ж)
Јабука
9 5 0 4 95 87 +8 10
3
Долово (ж)
Долово
9 4 0 5 95 100 -5 8
4
Младост
Вршац
9 0 0 9 0 90 -90 0

М12 - А група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 9 9 0 0 120 59 +61 18
2
Кањижа
Кањижа
9 6 0 3 97 78 +19 12
3
Спартак (м)
Суботица
9 2 1 6 65 99 -34 5
4
Сента
Сента
9 0 1 8 60 106 -46 1

М12 - Б група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 9 8 0 1 187 104 +83 16
2
ПИК Пригревица
Пригревица
9 6 0 3 155 119 +36 12
3
Црвенка
Црвенка
9 4 0 5 118 130 -12 8
4 9 0 0 9 73 180 -107 0

М12 - В група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Лавови БП
Бачка Паланка
9 7 1 1 133 94 +39 15
2
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
9 4 3 2 135 119 +16 11
3 9 3 1 5 110 133 -23 7
4
Војводина
Нови Сад
9 1 1 7 95 127 -32 3

М12 - Г група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Динамо
Панчево
9 8 0 1 123 66 +57 16
2 9 7 0 2 111 59 +52 14
3
Јабука
Јабука
9 3 0 6 81 100 -19 6
4
Пролетер
Зрењанин
9 0 0 9 0 90 -90 0

Ж12 - А група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Кикинда
Кикинда
8 8 0 0 113 30 +83 16
2 8 6 0 2 124 58 +66 12
3
Раднички
Бајмок
8 3 1 4 51 91 -40 7
4
Кањижа
Кањижа
8 1 2 5 40 84 -44 4
5
Zitzer
Трешњевац
8 0 1 7 39 104 -65 1

Ж12 - Б група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Јадран
Фекетић
8 8 0 0 123 32 +91 16
2
Лаки
Црвенка
8 5 1 2 66 54 +12 11
3
Оџаци
Оџаци
8 4 1 3 81 64 +17 9
4
Врбас
Врбас
8 2 0 6 46 86 -40 4
5
Маглић
Маглић
8 0 0 8 0 80 -80 0

Ж12 - В група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Темерин
Темерин
9 8 1 0 174 48 +126 17
2
Срем
Сремска Митровица
9 6 1 2 106 85 +21 13
3
Спартак
Дебељача
9 2 1 6 58 116 -58 5
4
Долово (ж)
Долово
9 0 1 8 61 150 -89 1

М16 - А група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 8 8 0 0 224 115 +109 16
2
Црвенка
Црвенка
8 5 0 3 154 131 +23 10
3
Спартак (м)
Суботица
8 4 0 4 158 164 -6 8
4
Сомбор
Сомбор
8 2 0 6 164 200 -36 4
5
Сента
Сента
8 1 0 7 123 213 -90 2

М16 - Б група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Војводина
Нови Сад
8 8 0 0 242 60 +182 16
2
Кикинда Grindex
Кикинда
8 5 0 3 129 145 -16 10
3 8 4 0 4 129 154 -25 8
4
Србобран
Србобран
8 3 0 5 110 170 -60 6
5
Цепелин
Бечеј
8 0 0 8 99 180 -81 0

М16 - В група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Младост ТСК
Бачки Јарак
8 8 0 0 207 99 +108 16
2
Лавови БП
Бачка Паланка
8 5 0 3 162 162 0 10
3
Бијељина
Бијељина
8 3 0 5 164 182 -18 6
4
Растимо
Нови Сад
8 2 1 5 146 178 -32 5
5
Срем СМ
Сремска Митровица
8 1 1 6 154 212 -58 3

М16 - Г група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 8 7 0 1 163 136 +27 14
2
Јабука
Јабука
8 4 1 3 167 160 +7 9
3
Банатски Карловац
Банатски Карловац
8 4 1 3 152 152 0 9
4
Динамо
Панчево
8 4 0 4 129 135 -6 8
5
Зрењанин
Зрењанин
8 0 0 8 132 160 -28 0

Ж16 - А група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Лаки
Црвенка
6 6 0 0 139 82 +57 12
2
Кикинда
Кикинда
6 4 0 2 135 84 +51 8
3
Раванград
Сомбор
6 1 0 5 76 126 -50 2