Распоред утакмица - Трећа лига Север "Исток" Штампање

Мушкарци

Мушкарци



1. коло

1 Владимировац - СЛОБОДАН
Владимировац
2 Зрењанин - Глогоњ
Зрењанин
3 Јединство - Омладинац
Бочар
4 Раднички - Црепаја
Ковин
5 Униреа (м) - Херцеговина 2
Уздин

2. коло

6 Херцеговина 2 - СЛОБОДАН
 
7 Владимировац - Зрењанин
Владимировац
8 Глогоњ - Јединство
Глогоњ
9 Омладинац - Раднички
Делиблато
10 Црепаја - Униреа (м)
Црепаја

3. коло

11 Зрењанин - СЛОБОДАН
Зрењанин
12 Јединство - Владимировац
Бочар
13 Раднички - Глогоњ
Ковин
14 Униреа (м) - Омладинац
Уздин
15 Херцеговина 2 - Црепаја
Сечањ

4. коло

16 Црепаја - СЛОБОДАН
 
17 Владимировац - Раднички
Владимировац
18 Зрењанин - Јединство
Зрењанин
19 Глогоњ - Униреа (м)
Глогоњ
20 Омладинац - Херцеговина 2
Делиблато

5. коло

21 Јединство - СЛОБОДАН
Бочар
22 Униреа (м) - Владимировац
Уздин
23 Раднички - Зрењанин
Ковин
24 Херцеговина 2 - Глогоњ
Сечањ
25 Црепаја - Омладинац
Црепаја

6. коло

26 Омладинац - СЛОБОДАН
 
27 Владимировац - Херцеговина 2
Владимировац
28 Зрењанин - Униреа (м)
Зрењанин
29 Јединство - Раднички
Бочар
30 Глогоњ - Црепаја
Глогоњ

7. коло

31 Раднички - СЛОБОДАН
Ковин
32 Црепаја - Владимировац
Црепаја
33 Херцеговина 2 - Зрењанин
Сечањ
34 Униреа (м) - Јединство
Уздин
35 Омладинац - Глогоњ
Делиблато

8. коло

36 Глогоњ - СЛОБОДАН
 
37 Владимировац - Омладинац
Владимировац
38 Зрењанин - Црепаја
Зрењанин
39 Јединство - Херцеговина 2
Бочар
40 Раднички - Униреа (м)
Ковин

9. коло

41 Униреа (м) - СЛОБОДАН
Уздин
42 Глогоњ - Владимировац
Глогоњ
43 Омладинац - Зрењанин
Делиблато
44 Црепаја - Јединство
Црепаја
45 Херцеговина 2 - Раднички
Сечањ

10. коло

46 Владимировац - СЛОБОДАН
 
47 Глогоњ - Зрењанин
Глогоњ
48 Омладинац - Јединство
Делиблато
49 Црепаја - Раднички
Црепаја
50 Херцеговина 2 - Униреа (м)
Сечањ

11. коло

51 Херцеговина 2 - СЛОБОДАН
Сечањ
52 Зрењанин - Владимировац
Зрењанин
53 Јединство - Глогоњ
Бочар
54 Раднички - Омладинац
Ковин
55 Униреа (м) - Црепаја
Уздин

12. коло

56 Зрењанин - СЛОБОДАН
 
57 Владимировац - Јединство
Владимировац
58 Глогоњ - Раднички
Глогоњ
59 Омладинац - Униреа (м)
Делиблато
60 Црепаја - Херцеговина 2
Црепаја

13. коло

61 Црепаја - СЛОБОДАН
Црепаја
62 Раднички - Владимировац
Ковин
63 Јединство - Зрењанин
Бочар
64 Униреа (м) - Глогоњ
Уздин
65 Херцеговина 2 - Омладинац
Сечањ

14. коло

66 Јединство - СЛОБОДАН
 
67 Владимировац - Униреа (м)
Владимировац
68 Зрењанин - Раднички
Зрењанин
69 Глогоњ - Херцеговина 2
Глогоњ
70 Омладинац - Црепаја
Делиблато

15. коло

71 Омладинац - СЛОБОДАН
Делиблато
72 Херцеговина 2 - Владимировац
Сечањ
73 Униреа (м) - Зрењанин
Уздин
74 Раднички - Јединство
Ковин
75 Црепаја - Глогоњ
Црепаја

16. коло

76 Раднички - СЛОБОДАН
 
77 Владимировац - Црепаја
Владимировац
78 Зрењанин - Херцеговина 2
Зрењанин
79 Јединство - Униреа (м)
Бочар
80 Глогоњ - Омладинац
Глогоњ

17. коло

81 Глогоњ - СЛОБОДАН
Глогоњ
82 Омладинац - Владимировац
Делиблато
83 Црепаја - Зрењанин
Црепаја
84 Херцеговина 2 - Јединство
Сечањ
85 Униреа (м) - Раднички
Уздин

18. коло

86 Униреа (м) - СЛОБОДАН
 
87 Владимировац - Глогоњ
Владимировац
88 Зрењанин - Омладинац
Зрењанин
89 Јединство - Црепаја
Бочар
90 Раднички - Херцеговина 2
Ковин