Распоред утакмица - ЛМК РСВ 12 - пролеће Штампање

М12 - СЛ М12 ПЛ - А група М12 ПЛ - Б група Ж12 - СЛ Ж12 ПЛ - А група Ж12 ПЛ - Б група Ж12 ПЛ - В група

М12 - СЛ



1. коло

1 ПИК Пригревица - Хајдук
Пригревица
2 Врбас Петрол - РА "Динамо"
Врбас
3 Потисје Плетекс - Лавови БП
Ада
4 Младост ТСК ОРК - Војводина
Темерин

2. коло

5 Хајдук - Војводина
Бешка
14/03/2020
09:50
6 ПИК Пригревица - Врбас Петрол
Пригревица
7 РА "Динамо" - Потисје Плетекс
Панчево
8 Лавови БП - Младост ТСК ОРК
Бачка Паланка
16/02/2020
09:50

3. коло

9 Врбас Петрол - Хајдук
Врбас
10 Потисје Плетекс - ПИК Пригревица
Ада
11 Младост ТСК ОРК - РА "Динамо"
Темерин
12 Војводина - Лавови БП
Нови Сад

4. коло

13 Хајдук - Лавови БП
Бешка
14/03/2020
10:40
14 ПИК Пригревица - Младост ТСК ОРК
Пригревица
14/03/2020
10:40
15 Врбас Петрол - Потисје Плетекс
Врбас
14/03/2020
11:30
16 РА "Динамо" - Војводина
Панчево
14/03/2020
11:30

5. коло

17 Потисје Плетекс - Хајдук
Ада
18 Војводина - ПИК Пригревица
Нови Сад
29/02/2020
11:30
19 Младост ТСК ОРК - Врбас Петрол
Темерин
20 Лавови БП - РА "Динамо"
Бачка Паланка

6. коло

21 Хајдук - РА "Динамо"
Бешка
29/02/2020
09:00
22 ПИК Пригревица - Лавови БП
Пригревица
23 Врбас Петрол - Војводина
Врбас
24 Потисје Плетекс - Младост ТСК ОРК
Ада
29/02/2020
09:50

7. коло

25 Младост ТСК ОРК - Хајдук
Темерин
26 РА "Динамо" - ПИК Пригревица
Панчево
16/02/2020
09:00
27 Лавови БП - Врбас Петрол
Бачка Паланка
29/02/2020
10:40
28 Војводина - Потисје Плетекс
Нови Сад
16/02/2020
09:00

8. коло

29 Хајдук - ПИК Пригревица
Бешка
16/02/2020
11:30
30 РА "Динамо" - Врбас Петрол
Панчево
16/02/2020
10:40
31 Лавови БП - Потисје Плетекс
Бачка Паланка
16/02/2020
11:30
32 Војводина - Младост ТСК ОРК
Нови Сад
16/02/2020
10:40

9. коло

33 Војводина - Хајдук
Нови Сад
34 Врбас Петрол - ПИК Пригревица
Врбас
29/02/2020
09:50
35 Потисје Плетекс - РА "Динамо"
Ада
29/02/2020
10:40
36 Младост ТСК ОРК - Лавови БП
Темерин

10. коло

37 Хајдук - Врбас Петрол
Бешка
16/02/2020
09:50
38 ПИК Пригревица - Потисје Плетекс
Пригревица
14/03/2020
09:50
39 РА "Динамо" - Младост ТСК ОРК
Панчево
40 Лавови БП - Војводина
Бачка Паланка
29/02/2020
09:00

11. коло

41 Лавови БП - Хајдук
Бачка Паланка
42 Младост ТСК ОРК - ПИК Пригревица
Темерин
43 Потисје Плетекс - Врбас Петрол
Ада
44 Војводина - РА "Динамо"
Нови Сад

12. коло

45 Хајдук - Потисје Плетекс
Бешка
46 ПИК Пригревица - Војводина
Пригревица
47 Врбас Петрол - Младост ТСК ОРК
Врбас
14/03/2020
09:00
48 РА "Динамо" - Лавови БП
Панчево
14/03/2020
09:00

13. коло

49 РА "Динамо" - Хајдук
Панчево
50 Лавови БП - ПИК Пригревица
Бачка Паланка
51 Војводина - Врбас Петрол
Нови Сад
52 Младост ТСК ОРК - Потисје Плетекс
Темерин

14. коло

53 Хајдук - Младост ТСК ОРК
Бешка
29/02/2020
11:30
54 ПИК Пригревица - РА "Динамо"
Пригревица
55 Врбас Петрол - Лавови БП
Врбас
56 Потисје Плетекс - Војводина
Ада

М12 ПЛ - А група



1. коло

1 Црвенка - Кикинда Grindex
Црвенка
2 Младост ТСК ОРК - Сента
Темерин
14/03/2020
10:20
3 Спартак (м) - Кањижа
Суботица

2. коло

4 Кикинда Grindex - Кањижа
Кикинда
14/03/2020
09:00
5 Црвенка - Младост ТСК ОРК
Црвенка
14/03/2020
12:20
6 Сента - Спартак (м)
Сента

3. коло

7 Младост ТСК ОРК - Кикинда Grindex
Темерин
8 Спартак (м) - Црвенка
Суботица
14/03/2020
09:40
9 Кањижа - Сента
Кањижа
14/03/2020
11:40

4. коло

10 Кикинда Grindex - Сента
Кикинда
11 Црвенка - Кањижа
Црвенка
12 Младост ТСК ОРК - Спартак (м)
Темерин

5. коло

13 Спартак (м) - Кикинда Grindex
Суботица
14 Сента - Црвенка
Сента
15 Кањижа - Младост ТСК ОРК
Кањижа

6. коло

16 Кикинда Grindex - Црвенка
Кикинда
17 Сента - Младост ТСК ОРК
Сента
18 Кањижа - Спартак (м)
Кањижа

7. коло

19 Кањижа - Кикинда Grindex
Кањижа
20 Младост ТСК ОРК - Црвенка
Темерин
21 Спартак (м) - Сента
Суботица

8. коло

22 Кикинда Grindex - Младост ТСК ОРК
Кикинда
23 Црвенка - Спартак (м)
Црвенка
24 Сента - Кањижа
Сента

9. коло

25 Сента - Кикинда Grindex
Сента
26 Кањижа - Црвенка
Кањижа
27 Спартак (м) - Младост ТСК ОРК
Суботица

10. коло

28 Кикинда Grindex - Спартак (м)
Кикинда
14/03/2020
11:00
29 Црвенка - Сента
Црвенка
30 Младост ТСК ОРК - Кањижа
Темерин

М12 ПЛ - Б група



1. коло

1 Бијељина - СЛОБОДАН
Бијељина
2 Локомотива - Динамо
Панчево
15/03/2020
11:10
3 Срем СМ - Пролетер
Сремска Митровица
4 Растимо - Младост ТСК
Нови Сад

2. коло

5 Младост ТСК - СЛОБОДАН
 
6 Бијељина - Локомотива
Бијељина
7 Динамо - Срем СМ
Панчево
8 Пролетер - Растимо
Панчево
15/03/2020
12:20

3. коло

9 Локомотива - СЛОБОДАН
Брчко
10 Срем СМ - Бијељина
Сремска Митровица
11 Растимо - Динамо
Нови Сад
29/02/2020
09:00
12 Младост ТСК - Пролетер
Бачки Јарак

4. коло

13 Пролетер - СЛОБОДАН
 
14 Бијељина - Растимо
Бијељина
15 Локомотива - Срем СМ
Брчко
16 Динамо - Младост ТСК
Панчево

5. коло

17 Срем СМ - СЛОБОДАН
Сремска Митровица
18 Младост ТСК - Бијељина
Бачки Јарак
19 Растимо - Локомотива
Нови Сад
20 Пролетер - Динамо
Зрењанин

6. коло

21 Динамо - СЛОБОДАН
 
22 Бијељина - Пролетер
Бијељина
29/02/2020
11:00
23 Локомотива - Младост ТСК
Брчко
29/02/2020
11:40
24 Срем СМ - Растимо
Сремска Митровица
29/02/2020
13:00

7. коло

25 Растимо - СЛОБОДАН
Нови Сад
26 Динамо - Бијељина
Панчево
29/02/2020
12:20
27 Пролетер - Локомотива
Зрењанин
29/02/2020
09:40
28 Младост ТСК - Срем СМ
Бачки Јарак
29/02/2020
10:20

8. коло

29 Бијељина - СЛОБОДАН
 
30 Динамо - Локомотива
Панчево
31 Пролетер - Срем СМ
Зрењанин
32 Младост ТСК - Растимо
Бачки Јарак

9. коло

33 Младост ТСК - СЛОБОДАН
Бачки Јарак
34 Локомотива - Бијељина
Брчко
35 Срем СМ - Динамо
Сремска Митровица
36 Растимо - Пролетер
Нови Сад

10. коло

37 Локомотива - СЛОБОДАН
 
38 Бијељина - Срем СМ
Бијељина
39 Динамо - Растимо
Панчево
40 Пролетер - Младост ТСК
Зрењанин

11. коло

41 Пролетер - СЛОБОДАН
Зрењанин
42 Растимо - Бијељина
Нови Сад
43 Срем СМ - Локомотива
Сремска Митровица
44 Младост ТСК - Динамо
Бачки Јарак

12. коло

45 Срем СМ - СЛОБОДАН
 
46 Бијељина - Младост ТСК
Бијељина
47 Локомотива - Растимо
Брчко
48 Динамо - Пролетер
Панчево
15/03/2020
11:00

13. коло

49 Динамо - СЛОБОДАН
Панчево
50 Пролетер - Бијељина
Зрењанин
51 Младост ТСК - Локомотива
Бачки Јарак
52 Растимо - Срем СМ
Нови Сад

14. коло

53 Растимо - СЛОБОДАН
 
54 Бијељина - Динамо
Бијељина
55 Локомотива - Пролетер
Брчко
56 Срем СМ - Младост ТСК
Сремска Митровица

Ж12 - СЛ



1. коло

1 Лаки - Панчево (ж)
Црвенка
16/02/2020
11:30
2 Халас Јожеф - Војводина ж
Ада
16/02/2020
12:20
3 Словен - Црепаја
Рума

2. коло

4 Панчево (ж) - Црепаја
Панчево
5 Лаки - Халас Јожеф
Црвенка
6 Војводина ж - Словен
Нови Сад
16/02/2020
10:40

3. коло

7 Халас Јожеф - Панчево (ж)
Ада
8 Словен - Лаки
Рума
9 Црепаја - Војводина ж
Црепаја
15/03/2020
11:40

4. коло

10 Панчево (ж) - Војводина ж
Панчево
11 Лаки - Црепаја
Црвенка
16/02/2020
13:10
12 Халас Јожеф - Словен
Ада

5. коло

13 Словен - Панчево (ж)
Рума
14 Војводина ж - Лаки
Нови Сад
15/03/2020
09:00
15 Црепаја - Халас Јожеф
Црепаја
16/02/2020
09:50

6. коло

16 Панчево (ж) - Лаки
Панчево
17 Војводина ж - Халас Јожеф
Нови Сад
18 Црепаја - Словен
Црепаја

7. коло

19 Црепаја - Панчево (ж)
Црепаја
15/03/2020
09:40
20 Халас Јожеф - Лаки
Ада
21 Словен - Војводина ж
Рума

8. коло

22 Панчево (ж) - Халас Јожеф
Панчево
15/03/2020
11:00
23 Лаки - Словен
Црвенка
15/03/2020
10:20
24 Војводина ж - Црепаја
Нови Сад

9. коло

25 Војводина ж - Панчево (ж)
Нови Сад
26 Црепаја - Лаки
Црепаја
27 Словен - Халас Јожеф
Рума
15/03/2020
12:20

10. коло

28 Панчево (ж) - Словен
Панчево
16/02/2020
09:00
29 Лаки - Војводина ж
Црвенка
30 Халас Јожеф - Црепаја
Ада

Ж12 ПЛ - А група



1. коло

1 БСК 2012 - Zitzer
Бачки Брестовац
2 Сомборелектро - Мокрин
Сомбор
01/03/2020
12:20

2. коло

4 Пригревица - БСК 2012
Пригревица
3 Zitzer - Сомборелектро
Трешњевац
01/03/2020
10:20

3. коло

6 Сомборелектро - Пригревица
Сомбор
5 Мокрин - Zitzer
Мокрин
01/03/2020
09:00

4. коло

7 Пригревица - Мокрин
Пригревица
8 БСК 2012 - Сомборелектро
Бачки Брестовац

5. коло

9 Zitzer - Пригревица
Трешњевац
10 Мокрин - БСК 2012
Мокрин

6. коло

11 Zitzer - БСК 2012
Трешњевац
12 Мокрин - Сомборелектро
Мокрин

7. коло

14 БСК 2012 - Пригревица
Бачки Брестовац
01/03/2020
09:40
13 Сомборелектро - Zitzer
Сомбор

8. коло

16 Пригревица - Сомборелектро
Пригревица
15 Zitzer - Мокрин
Трешњевац

9. коло

17 Мокрин - Пригревица
Мокрин
18 Сомборелектро - БСК 2012
Сомбор

10. коло

19 Пригревица - Zitzer
Пригревица
01/03/2020
11:40
20 БСК 2012 - Мокрин
Бачки Брестовац
01/03/2020
11:00

11. коло

21 БСК 2012 - Zitzer
Бачки Брестовац
22 Сомборелектро - Мокрин
Сомбор

12. коло

24 Пригревица - БСК 2012
Пригревица
23 Zitzer - Сомборелектро
Трешњевац

13. коло

26 Сомборелектро - Пригревица
Сомбор
25 Мокрин - Zitzer
Мокрин

14. коло

27 Пригревица - Мокрин
Пригревица
28 БСК 2012 - Сомборелектро
Бачки Брестовац

15. коло

29 Zitzer - Пригревица
Трешњевац
30 Мокрин - БСК 2012
Мокрин

Ж12 ПЛ - Б група



1. коло

1 Дероње - Лехел
Дероње
2 Лавови БП - Војводина 2 ж
Бачка Паланка
3 Петров-Каћ - Темерин
Каћ

2. коло

4 Лехел - Темерин
Мужља
5 Дероње - Лавови БП
Дероње
6 Војводина 2 ж - Петров-Каћ
Нови Сад

3. коло

7 Лавови БП - Лехел
Бачка Паланка
8 Петров-Каћ - Дероње
Каћ
29/02/2020
11:00
9 Темерин - Војводина 2 ж
Темерин
29/02/2020
10:20

4. коло

10 Лехел - Војводина 2 ж
Мужља
11 Дероње - Темерин
Дероње
12 Лавови БП - Петров-Каћ
Бачка Паланка
29/02/2020
09:00

5. коло

13 Петров-Каћ - Лехел
Каћ
14 Војводина 2 ж - Дероње
Нови Сад
15 Темерин - Лавови БП
Темерин

6. коло

16 Лехел - Дероње
Мужља
29/02/2020
09:40
17 Војводина 2 ж - Лавови БП
Нови Сад
18 Темерин - Петров-Каћ
Темерин

7. коло

19 Темерин - Лехел
Темерин
20 Лавови БП - Дероње
Бачка Паланка
21 Петров-Каћ - Војводина 2 ж
Каћ

8. коло

22 Лехел - Лавови БП
Мужља
23 Дероње - Петров-Каћ
Дероње
24 Војводина 2 ж - Темерин
Нови Сад

9. коло

25 Војводина 2 ж - Лехел
Нови Сад
29/02/2020
11:40
26 Темерин - Дероње
Темерин
27 Петров-Каћ - Лавови БП
Каћ

10. коло

28 Лехел - Петров-Каћ
Мужља
29 Дероње - Војводина 2 ж
Дероње
30 Лавови БП - Темерин
Бачка Паланка
29/02/2020
12:20

Ж12 ПЛ - В група



1. коло

1 ЛСК - СЛОБОДАН
Лаћарак
2 Словен 2 - Јабука (ж)
Рума
3 Рума - Војка
Рума

2. коло

4 Војка - СЛОБОДАН
 
5 ЛСК - Словен 2
Лаћарак
29/02/2020
12:20
6 Јабука (ж) - Рума
Јабука

3. коло

7 Словен 2 - СЛОБОДАН
Рума
8 Рума - ЛСК
Рума
9 Војка - Јабука (ж)
Војка

4. коло

10 Јабука (ж) - СЛОБОДАН
 
11 ЛСК - Војка
Лаћарак
12 Словен 2 - Рума
Рума

5. коло

13 Рума - СЛОБОДАН
Рума
14 Јабука (ж) - ЛСК
Јабука
15 Војка - Словен 2
Војка

6. коло

16 ЛСК - СЛОБОДАН
 
17 Јабука (ж) - Словен 2
Јабука
18 Војка - Рума
Војка

7. коло

19 Војка - СЛОБОДАН
Војка
20 Словен 2 - ЛСК
Рума
21 Рума - Јабука (ж)
Рума
29/02/2020
09:40

8. коло

22 Словен 2 - СЛОБОДАН
 
23 ЛСК - Рума
Лаћарак
24 Јабука (ж) - Војка
Јабука
29/02/2020
11:40

9. коло

25 Јабука (ж) - СЛОБОДАН
Јабука
26 Војка - ЛСК
Војка
29/02/2020
10:20
27 Рума - Словен 2
Рума
29/02/2020
11:00

10. коло

28 Рума - СЛОБОДАН
 
29 ЛСК - Јабука (ж)
Лаћарак
30 Словен 2 - Војка
Рума
29/02/2020
09:00

11. коло

31 ЛСК - СЛОБОДАН
Лаћарак
32 Словен 2 - Јабука (ж)
Рума
33 Рума - Војка
Рума

12. коло

34 Војка - СЛОБОДАН
 
35 ЛСК - Словен 2
Лаћарак
36 Јабука (ж) - Рума
Јабука

13. коло

37 Словен 2 - СЛОБОДАН
Рума
38 Рума - ЛСК
Рума
39 Војка - Јабука (ж)
Војка

14. коло

40 Јабука (ж) - СЛОБОДАН
 
41 ЛСК - Војка
Лаћарак
42 Словен 2 - Рума
Рума

15. коло

43 Рума - СЛОБОДАН
Рума
44 Јабука (ж) - ЛСК
Јабука
45 Војка - Словен 2
Војка