Распоред утакмица - ЛМК РСВ 12 - јесен Штампање

М12 - А М12 - Б М12 - В М12 - Г

М12 - А



1. коло

1 Врбас Петрол - СЛОБОДАН
Врбас
2 ПИК Пригревица - Црвенка
Пригревица
3 Сомборелектро - Спартак Војпут
Сомбор

2. коло

4 Спартак Војпут - СЛОБОДАН
 
5 Врбас Петрол - ПИК Пригревица
Врбас
6 Црвенка - Сомборелектро
Црвенка

3. коло

7 ПИК Пригревица - СЛОБОДАН
Пригревица
8 Сомборелектро - Врбас Петрол
Сомбор
9 Спартак Војпут - Црвенка
Суботица

4. коло

10 Црвенка - СЛОБОДАН
 
11 Врбас Петрол - Спартак Војпут
Врбас
12 ПИК Пригревица - Сомборелектро
Пригревица

5. коло

13 Сомборелектро - СЛОБОДАН
Сомбор
14 Црвенка - Врбас Петрол
Црвенка
15 Спартак Војпут - ПИК Пригревица
Суботица

6. коло

16 Врбас Петрол - СЛОБОДАН
 
17 Црвенка - ПИК Пригревица
Црвенка
18 Спартак Војпут - Сомборелектро
Суботица

7. коло

19 Спартак Војпут - СЛОБОДАН
Суботица
20 ПИК Пригревица - Врбас Петрол
Пригревица
21 Сомборелектро - Црвенка
Сомбор

8. коло

22 ПИК Пригревица - СЛОБОДАН
 
23 Врбас Петрол - Сомборелектро
Врбас
24 Црвенка - Спартак Војпут
Црвенка

9. коло

25 Црвенка - СЛОБОДАН
Црвенка
26 Спартак Војпут - Врбас Петрол
Суботица
27 Сомборелектро - ПИК Пригревица
Сомбор

10. коло

28 Сомборелектро - СЛОБОДАН
 
29 Врбас Петрол - Црвенка
Врбас
30 ПИК Пригревица - Спартак Војпут
Пригревица

М12 - Б



1. коло

1 Кањижа - СЛОБОДАН
Кањижа
2 Кикинда Grindex - Пролетер
Кикинда
3 Младост ТСК ОРК - Потисје Плетекс
Темерин

2. коло

4 Потисје Плетекс - СЛОБОДАН
 
5 Кањижа - Кикинда Grindex
Кањижа
6 Пролетер - Младост ТСК ОРК
Зрењанин

3. коло

7 Кикинда Grindex - СЛОБОДАН
Кикинда
8 Младост ТСК ОРК - Кањижа
Темерин
9 Потисје Плетекс - Пролетер
Ада

4. коло

10 Пролетер - СЛОБОДАН
 
11 Кањижа - Потисје Плетекс
Кањижа
12 Кикинда Grindex - Младост ТСК ОРК
Кикинда

5. коло

13 Младост ТСК ОРК - СЛОБОДАН
Темерин
14 Пролетер - Кањижа
Зрењанин
15 Потисје Плетекс - Кикинда Grindex
Ада

6. коло

16 Кањижа - СЛОБОДАН
 
17 Пролетер - Кикинда Grindex
Зрењанин
18 Потисје Плетекс - Младост ТСК ОРК
Ада

7. коло

19 Потисје Плетекс - СЛОБОДАН
Ада
20 Кикинда Grindex - Кањижа
Кикинда
21 Младост ТСК ОРК - Пролетер
Темерин

8. коло

22 Кикинда Grindex - СЛОБОДАН
 
23 Кањижа - Младост ТСК ОРК
Кањижа
24 Пролетер - Потисје Плетекс
Зрењанин

9. коло

25 Пролетер - СЛОБОДАН
Зрењанин
26 Потисје Плетекс - Кањижа
Ада
27 Младост ТСК ОРК - Кикинда Grindex
Темерин

10. коло

28 Младост ТСК ОРК - СЛОБОДАН
 
29 Кањижа - Пролетер
Кањижа
30 Кикинда Grindex - Потисје Плетекс
Кикинда

М12 - В



1. коло

1 Војводина - СЛОБОДАН
Нови Сад
2 Лавови БП - Растимо
Бачка Паланка
3 Локомотива - Младост ТСК
Брчко

2. коло

4 Младост ТСК - СЛОБОДАН
 
5 Војводина - Лавови БП
Нови Сад
6 Растимо - Локомотива
Нови Сад

3. коло

7 Лавови БП - СЛОБОДАН
Бачка Паланка
8 Локомотива - Војводина
Брчко
9 Младост ТСК - Растимо
Бачки Јарак

4. коло

10 Растимо - СЛОБОДАН
 
11 Војводина - Младост ТСК
Нови Сад
12 Лавови БП - Локомотива
Бачка Паланка

5. коло

13 Локомотива - СЛОБОДАН
Брчко
14 Растимо - Војводина
Нови Сад
15 Младост ТСК - Лавови БП
Бачки Јарак

6. коло

16 Војводина - СЛОБОДАН
 
17 Растимо - Лавови БП
Нови Сад
18 Младост ТСК - Локомотива
Бачки Јарак

7. коло

19 Младост ТСК - СЛОБОДАН
Бачки Јарак
20 Лавови БП - Војводина
Бачка Паланка
21 Локомотива - Растимо
Брчко

8. коло

22 Лавови БП - СЛОБОДАН
 
23 Војводина - Локомотива
Нови Сад
24 Растимо - Младост ТСК
Нови Сад

9. коло

25 Растимо - СЛОБОДАН
Нови Сад
26 Младост ТСК - Војводина
Бачки Јарак
27 Локомотива - Лавови БП
Брчко

10. коло

28 Локомотива - СЛОБОДАН
 
29 Војводина - Растимо
Нови Сад
30 Лавови БП - Младост ТСК
Бачка Паланка

М12 - Г



1. коло

1 Бијељина - СЛОБОДАН
Бијељина
2 РА "Динамо" - Хајдук
Панчево
3 Динамо - Срем СМ
Панчево

2. коло

4 Срем СМ - СЛОБОДАН
 
5 Бијељина - РА "Динамо"
Бијељина
6 Хајдук - Динамо
Бешка

3. коло

7 РА "Динамо" - СЛОБОДАН
Панчево
8 Динамо - Бијељина
Панчево
9 Срем СМ - Хајдук
Сремска Митровица

4. коло

10 Хајдук - СЛОБОДАН
 
11 Бијељина - Срем СМ
Бијељина
12 РА "Динамо" - Динамо
Панчево

5. коло

13 Динамо - СЛОБОДАН
Панчево
14 Хајдук - Бијељина
Бешка
15 Срем СМ - РА "Динамо"
Сремска Митровица

6. коло

16 Бијељина - СЛОБОДАН
 
17 Хајдук - РА "Динамо"
Бешка
18 Срем СМ - Динамо
Сремска Митровица

7. коло

19 Срем СМ - СЛОБОДАН
Сремска Митровица
20 РА "Динамо" - Бијељина
Панчево
21 Динамо - Хајдук
Панчево

8. коло

22 РА "Динамо" - СЛОБОДАН
 
23 Бијељина - Динамо
Бијељина
24 Хајдук - Срем СМ
Бешка

9. коло

25 Хајдук - СЛОБОДАН
Бешка
26 Срем СМ - Бијељина
Сремска Митровица
27 Динамо - РА "Динамо"
Панчево

10. коло

28 Динамо - СЛОБОДАН
 
29 Бијељина - Хајдук
Бијељина
30 РА "Динамо" - Срем СМ
Панчево