Распоред утакмица - Прва лига ''Север'' Штампање

Мушкарци Жене

Мушкарци



1. коло

1 Банатски Карловац - Јабука
Банатски Карловац
22/09/2018
19:00
2 Младост ТСК - Долово
Бачки Јарак
22/09/2018
18:00
3 Раднички 1958 - Инђија
Шид
22/09/2018
17:00
4 Младост - Нова Пазова 1957
Вршац
22/09/2018
17:00
5 Сивац 69 - Апатин
Црвенка
22/09/2018
16:00
6 Херцеговина - Црвена звезда
Сечањ
22/09/2018
20:00

2. коло

7 Јабука - Црвена звезда
Јабука
29/09/2018
19:00
8 Банатски Карловац - Младост ТСК
Банатски Карловац
29/09/2018
19:00
9 Долово - Раднички 1958
Долово
29/09/2018
16:30
10 Инђија - Младост
Инђија
29/09/2018
19:00
11 Нова Пазова 1957 - Сивац 69
Нова Пазова
30/09/2018
17:00
12 Апатин - Херцеговина
Апатин
30/09/2018
18:00

3. коло

13 Младост ТСК - Јабука
Бачки Јарак
06/10/2018
18:00
14 Раднички 1958 - Банатски Карловац
Шид
06/10/2018
17:00
15 Младост - Долово
Вршац
06/10/2018
17:00
16 Сивац 69 - Инђија
Сивац
06/10/2018
18:00
17 Херцеговина - Нова Пазова 1957
Сечањ
06/10/2018
18:00
18 Црвена звезда - Апатин
Мокрин
06/10/2018
19:00

4. коло

19 Јабука - Апатин
Јабука
12/10/2018
20:00
20 Банатски Карловац - Младост
Банатски Карловац
13/10/2018
19:00
21 Младост ТСК - Раднички 1958
Бачки Јарак
13/10/2018
19:00
22 Долово - Сивац 69
Долово
14/10/2018
19:00
23 Инђија - Херцеговина
Инђија
14/10/2018
19:00
24 Нова Пазова 1957 - Црвена звезда
Нова Пазова
14/10/2018
17:00

5. коло

25 Раднички 1958 - Јабука
Шид
19/10/2018
20:00
26 Сивац 69 - Банатски Карловац
Сивац
20/10/2018
18:00
27 Младост - Младост ТСК
Вршац
21/10/2018
21:00
28 Херцеговина - Долово
Сечањ
20/10/2018
20:00
29 Црвена звезда - Инђија
Мокрин
21/10/2018
18:00
30 Апатин - Нова Пазова 1957
Апатин
20/10/2018
18:00

6. коло

31 Јабука - Нова Пазова 1957
Јабука
28/10/2018
19:00
32 Банатски Карловац - Херцеговина
Банатски Карловац
27/10/2018
19:00
33 Младост ТСК - Сивац 69
Бачки Јарак
27/10/2018
19:00
34 Раднички 1958 - Младост
Шид
27/10/2018
19:00
35 Долово - Црвена звезда
Долово
27/10/2018
20:00
36 Инђија - Апатин
Инђија
28/10/2018
17:00

7. коло

37 Младост - Јабука
Вршац
04/11/2018
19:00
38 Црвена звезда - Банатски Карловац
Мокрин
04/11/2018
18:00
39 Херцеговина - Младост ТСК
Сечањ
03/11/2018
20:00
40 Сивац 69 - Раднички 1958
Сивац
02/11/2018
19:00
41 Апатин - Долово
Апатин
03/11/2018
20:00
42 Нова Пазова 1957 - Инђија
Нова Пазова
03/11/2018
20:30

8. коло

43 Јабука - Инђија
Јабука
10/11/2018
19:00
44 Банатски Карловац - Апатин
Банатски Карловац
09/11/2018
19:00
45 Младост ТСК - Црвена звезда
Бачки Јарак
10/11/2018
18:00
46 Раднички 1958 - Херцеговина
Шид
10/11/2018
18:00
47 Младост - Сивац 69
Вршац
10/11/2018
20:00
48 Долово - Нова Пазова 1957
Долово
10/11/2018
20:00

9. коло

49 Сивац 69 - Јабука
Сивац
17/11/2018
20:00
50 Нова Пазова 1957 - Банатски Карловац
Нова Пазова
18/11/2018
17:00
51 Апатин - Младост ТСК
Апатин
20/11/2018
21:00
52 Црвена звезда - Раднички 1958
Мокрин
17/11/2018
18:00
53 Херцеговина - Младост
Сечањ
17/11/2018
19:00
54 Инђија - Долово
Инђија
18/11/2018
19:00

10. коло

55 Јабука - Долово
Јабука
24/11/2018
19:00
56 Банатски Карловац - Инђија
Банатски Карловац
23/11/2018
19:00
57 Младост ТСК - Нова Пазова 1957
Бачки Јарак
25/11/2018
18:00
58 Раднички 1958 - Апатин
Шид
24/11/2018
16:00
59 Младост - Црвена звезда
Вршац
25/11/2018
20:00
60 Сивац 69 - Херцеговина
Сивац
24/11/2018
18:00

11. коло

61 Херцеговина - Јабука
Сечањ
02/12/2018
18:00
62 Долово - Банатски Карловац
Долово
02/12/2018
20:00
63 Инђија - Младост ТСК
Инђија
02/12/2018
19:00
64 Нова Пазова 1957 - Раднички 1958
Нова Пазова
01/12/2018
17:00
65 Апатин - Младост
Апатин
01/12/2018
18:00
66 Црвена звезда - Сивац 69
Мокрин
01/12/2018

12. коло

67 Јабука - Банатски Карловац
Јабука
08/03/2019
20:00
68 Долово - Младост ТСК
Јабука
09/03/2019
20:00
69 Инђија - Раднички 1958
Инђија
09/03/2019
19:00
70 Нова Пазова 1957 - Младост
Нова Пазова
10/03/2019
17:00
71 Апатин - Сивац 69
Апатин
08/03/2019
18:00
72 Црвена звезда - Херцеговина
Мокрин
10/03/2019
19:00

13. коло

73 Црвена звезда - Јабука
Мокрин
17/03/2019
19:00
74 Младост ТСК - Банатски Карловац
Бачки Јарак
15/03/2019
19:00
75 Раднички 1958 - Долово
Шид
16/03/2019
18:00
76 Младост - Инђија
Вршац
17/03/2019
19:00
77 Сивац 69 - Нова Пазова 1957
Сивац
16/03/2019
18:00
78 Херцеговина - Апатин
Сечањ
16/03/2019
18:00

14. коло

79 Јабука - Младост ТСК
Јабука
23/03/2019
18:00
80 Банатски Карловац - Раднички 1958
Банатски Карловац
23/03/2019
19:00
81 Долово - Младост
Долово
23/03/2019
17:00
82 Инђија - Сивац 69
Инђија
24/03/2019
19:00
83 Нова Пазова 1957 - Херцеговина
Нова Пазова
24/03/2019
17:00
84 Апатин - Црвена звезда
Апатин
24/03/2019
18:00

15. коло

85 Апатин - Јабука
Апатин
30/03/2019
18:00
86 Младост - Банатски Карловац
Вршац
31/03/2019
16:00
87 Раднички 1958 - Младост ТСК
Шид
31/03/2019
18:00
88 Сивац 69 - Долово
Сивац
31/03/2019
19:00
89 Херцеговина - Инђија
Сечањ
30/03/2019
19:00
90 Црвена звезда - Нова Пазова 1957
Мокрин
31/03/2019
19:00

16. коло

91 Јабука - Раднички 1958
Јабука
05/04/2019
19:00
92 Банатски Карловац - Сивац 69
Банатски Карловац
06/04/2019
19:00
93 Младост ТСК - Младост
Бачки Јарак
06/04/2019
18:00
94 Долово - Херцеговина
Долово
06/04/2019
17:00
95 Инђија - Црвена звезда
Инђија
06/04/2019
17:00
96 Нова Пазова 1957 - Апатин
Нова Пазова
06/04/2019
19:30

17. коло

97 Нова Пазова 1957 - Јабука
Нова Пазова
13/04/2019
20:00
98 Херцеговина - Банатски Карловац
Сечањ
13/04/2019
20:00
99 Сивац 69 - Младост ТСК
Сивац
12/04/2019
19:00
100 Младост - Раднички 1958
Вршац
14/04/2019
19:30
101 Црвена звезда - Долово
Мокрин
14/04/2019
19:30
102 Апатин - Инђија
Апатин
13/04/2019
19:00

18. коло

103 Јабука - Младост
Јабука
19/04/2019
18:00
104 Банатски Карловац - Црвена звезда
Банатски Карловац
19/04/2019
19:00
105 Младост ТСК - Херцеговина
Бачки Јарак
09/05/2019
19:00
106 Раднички 1958 - Сивац 69
Шид
17/04/2019
18:30
107 Долово - Апатин
Долово
20/04/2019
17:00
108 Инђија - Нова Пазова 1957
Инђија
21/04/2019
19:00

19. коло

109 Инђија - Јабука
Инђија
05/05/2019
19:00
110 Апатин - Банатски Карловац
Апатин
05/05/2019
19:00
111 Црвена звезда - Младост ТСК
Мокрин
05/05/2019
19:00
112 Херцеговина - Раднички 1958
Сечањ
04/05/2019
19:30
113 Сивац 69 - Младост
Сивац
04/05/2019
19:00
114 Нова Пазова 1957 - Долово
Нова Пазова
05/05/2019
20:00

20. коло

115 Јабука - Сивац 69
Јабука
11/05/2019
19:00
116 Банатски Карловац - Нова Пазова 1957
Банатски Карловац
11/05/2019
19:00
117 Младост ТСК - Апатин
Бачки Јарак
11/05/2019
18:00
118 Раднички 1958 - Црвена звезда
Шид
10/05/2019
18:00
119 Младост - Херцеговина
Вршац
12/05/2019
21:00
120 Долово - Инђија
Долово
11/05/2019
19:00

21. коло

121 Долово - Јабука
Долово
17/05/2019
18:00
122 Инђија - Банатски Карловац
Инђија
17/05/2019
20:00
123 Нова Пазова 1957 - Младост ТСК
Нова Пазова
18/05/2019
17:30
124 Апатин - Раднички 1958
Апатин
17/05/2019
19:00
125 Црвена звезда - Младост
Мокрин
19/05/2019
17:00
126 Херцеговина - Сивац 69
Сечањ
19/05/2019
18:00

22. коло

127 Јабука - Херцеговина
Јабука
24/05/2019
19:00
128 Банатски Карловац - Долово
Банатски Карловац
22/05/2019
19:00
129 Младост ТСК - Инђија
Бачки Јарак
25/05/2019
18:00
130 Раднички 1958 - Нова Пазова 1957
Шид
25/05/2019
17:00
131 Младост - Апатин
Вршац
132 Сивац 69 - Црвена звезда
Сивац
22/05/2019
18:00

Жене



1. коло

1 Пролетер (ж) - Јадран
Зрењанин
22/09/2018
16:00
2 Темерин - Долово (ж)
Темерин
22/09/2018
20:00
3 Раванград - Младост
Сомбор
22/09/2018
18:30
4 Халас Јожеф - Мокрин
Ада
22/09/2018
18:00
5 Лаки - Раднички
Црвенка
22/09/2018
18:00
6 Спартак - Кикинда
Дебељача
22/09/2018
19:00

2. коло

7 Јадран - Кикинда
Фекетић
09/10/2018
20:00
8 Пролетер (ж) - Темерин
Зрењанин
29/09/2018
18:00
9 Долово (ж) - Раванград
Долово
29/09/2018
10 Младост - Халас Јожеф
Српска Црња
30/09/2018
19:00
11 Мокрин - Лаки
Мокрин
30/09/2018
18:00
12 Раднички - Спартак
Бајмок
09/10/2018

3. коло

13 Темерин - Јадран
Темерин
06/10/2018
20:00
14 Раванград - Пролетер (ж)
Сомбор
07/10/2018
19:30
15 Халас Јожеф - Долово (ж)
Ада
06/10/2018
18:00
16 Лаки - Младост
Црвенка
06/10/2018
16:00
17 Спартак - Мокрин
Дебељача
07/10/2018
19:00
18 Кикинда - Раднички
Кикинда
06/10/2018
18:00

4. коло

19 Јадран - Раднички
Фекетић
14/10/2018
17:00
20 Пролетер (ж) - Халас Јожеф
Зрењанин
13/10/2018
14:30
21 Темерин - Раванград
Темерин
14/10/2018
19:30
22 Долово (ж) - Лаки
Долово
14/10/2018
16:30
23 Младост - Спартак
Српска Црња
14/10/2018
20:00
24 Мокрин - Кикинда
Мокрин
14/10/2018
19:00

5. коло

25 Раванград - Јадран
Сомбор
21/10/2018
19:00
26 Лаки - Пролетер (ж)
Црвенка
21/10/2018
18:00
27 Халас Јожеф - Темерин
Ада
20/10/2018
17:00
28 Спартак - Долово (ж)
Дебељача
20/10/2018
19:00
29 Кикинда - Младост
Кикинда
20/10/2018
19:00
30 Раднички - Мокрин
Бајмок
20/10/2018

6. коло

31 Јадран - Мокрин
Фекетић
12/11/2018
17:00
32 Спартак - Пролетер (ж)
Дебељача
26/10/2018
20:00
33 Темерин - Лаки
Темерин
28/10/2018
15:00
34 Раванград - Халас Јожеф
Сомбор
28/10/2018
20:30
35 Долово (ж) - Кикинда
Долово
27/10/2018
18:00
36 Младост - Раднички
Српска Црња
27/10/2018
19:00

7. коло

37 Халас Јожеф - Јадран
Ада
03/11/2018
18:00
38 Кикинда - Пролетер (ж)
Кикинда
03/11/2018
18:00
39 Спартак - Темерин
Дебељача
03/11/2018
19:00
40 Лаки - Раванград
Црвенка
03/11/2018
18:00
41 Раднички - Долово (ж)
Бајмок
04/11/2018
16:00
42 Мокрин - Младост
Мокрин
03/11/2018
20:00

8. коло

43 Јадран - Младост
Фекетић
10/11/2018
18:00
44 Пролетер (ж) - Раднички
Зрењанин
10/11/2018
18:00
45 Темерин - Кикинда
Темерин
10/11/2018
20:00
46 Раванград - Спартак
Сомбор
11/11/2018
47 Халас Јожеф - Лаки
Ада
14/11/2018
19:00
48 Долово (ж) - Мокрин
Долово
10/11/2018
17:30

9. коло

49 Јадран - Лаки
Фекетић
18/11/2018
17:30
50 Мокрин - Пролетер (ж)
Мокрин
18/11/2018
19:00
51 Раднички - Темерин
Бајмок
16/11/2018
20:00
52 Кикинда - Раванград
Кикинда
17/11/2018
18:00
53 Спартак - Халас Јожеф
Дебељача
18/11/2018
19:00
54 Младост - Долово (ж)
Српска Црња
18/11/2018
18:00

10. коло

55 Јадран - Долово (ж)
Фекетић
25/11/2018
17:30
56 Пролетер (ж) - Младост
Зрењанин
25/11/2018
19:00
57 Темерин - Мокрин
Темерин
25/11/2018
20:00
58 Раднички - Раванград
Бајмок
25/11/2018
16:00
59 Халас Јожеф - Кикинда
Ада
24/11/2018
19:00
60 Лаки - Спартак
Црвенка
24/11/2018
20:00

11. коло

61 Спартак - Јадран
Дебељача
01/12/2018
62 Пролетер (ж) - Долово (ж)
Долово
01/12/2018
15:30
63 Младост - Темерин
Српска Црња
30/11/2018
20:30
64 Мокрин - Раванград
Мокрин
02/12/2018
18:00
65 Раднички - Халас Јожеф
Бајмок
01/12/2018
16:00
66 Кикинда - Лаки
Кикинда
01/12/2018

12. коло

67 Јадран - Пролетер (ж)
Фекетић
10/03/2019
18:00
68 Долово (ж) - Темерин
Долово
10/03/2019
14:00
69 Младост - Раванград
Српска Црња
10/03/2019
18:00
70 Мокрин - Халас Јожеф
Мокрин
09/03/2019
19:00
71 Раднички - Лаки
Бајмок
09/03/2019
19:00
72 Кикинда - Спартак
Кикинда
10/03/2019
18:00

13. коло

73 Кикинда - Јадран
Кикинда
16/03/2019
19:00
74 Темерин - Пролетер (ж)
Темерин
17/03/2019
20:00
75 Раванград - Долово (ж)
Сомбор
16/03/2019
18:00
76 Халас Јожеф - Младост
Ада
15/03/2019
20:00
77 Лаки - Мокрин
Црвенка
03/04/2019
19:30
78 Спартак - Раднички
Дебељача
16/03/2019
19:00

14. коло

79 Јадран - Темерин
Фекетић
23/03/2019
19:00
80 Пролетер (ж) - Раванград
Зрењанин
23/03/2019
19:00
81 Долово (ж) - Халас Јожеф
Долово
24/03/2019
13:00
82 Младост - Лаки
Српска Црња
23/03/2019
19:00
83 Мокрин - Спартак
Мокрин
24/03/2019
19:00
84 Раднички - Кикинда
Бајмок
03/04/2019
20:00

15. коло

85 Раднички - Јадран
Бајмок
31/03/2019
13:00
86 Халас Јожеф - Пролетер (ж)
Ада
30/03/2019
18:00
87 Раванград - Темерин
Сомбор
30/03/2019
20:15
88 Лаки - Долово (ж)
Црвенка
30/03/2019
17:00
89 Спартак - Младост
Дебељача
30/03/2019
19:00
90 Кикинда - Мокрин
Кикинда
30/03/2019
18:00

16. коло

91 Јадран - Раванград
Фекетић
06/04/2019
18:00
92 Пролетер (ж) - Лаки
Зрењанин
06/04/2019
18:00
93 Темерин - Халас Јожеф
Темерин
05/04/2019
21:00
94 Долово (ж) - Спартак
Долово
06/04/2019
14:30
95 Младост - Кикинда
Српска Црња
06/04/2019
19:00
96 Мокрин - Раднички
Мокрин
06/04/2019
19:00

17. коло

97 Мокрин - Јадран
Мокрин
13/04/2019
19:00
98 Пролетер (ж) - Спартак
Зрењанин
13/04/2019
16:00
99 Лаки - Темерин
Црвенка
13/04/2019
19:00
100 Халас Јожеф - Раванград
Ада
14/04/2019
17:00
101 Кикинда - Долово (ж)
Кикинда
13/04/2019
18:00
102 Раднички - Младост
Бајмок
14/04/2019
18:00

18. коло

103 Јадран - Халас Јожеф
Фекетић
20/04/2019
18:00
104 Пролетер (ж) - Кикинда
Зрењанин
20/04/2019
16:00
105 Темерин - Спартак
Темерин
20/04/2019
18:00
106 Раванград - Лаки
Сомбор
21/04/2019
19:00
107 Долово (ж) - Раднички
Долово
21/04/2019
18:00
108 Младост - Мокрин
Српска Црња
20/04/2019
20:00

19. коло

109 Младост - Јадран
Српска Црња
21/05/2019
20:00
110 Раднички - Пролетер (ж)
Бајмок
03/05/2019
18:00
111 Кикинда - Темерин
Кикинда
04/05/2019
19:00
112 Спартак - Раванград
Дебељача
113 Лаки - Халас Јожеф
Црвенка
04/05/2019
19:00
114 Мокрин - Долово (ж)
Мокрин
04/05/2019
19:30

20. коло

115 Лаки - Јадран
Црвенка
16/05/2019
19:00
116 Пролетер (ж) - Мокрин
Зрењанин
22/05/2019
18:00
117 Темерин - Раднички
Темерин
12/05/2019
20:00
118 Раванград - Кикинда
Сомбор
12/05/2019
19:30
119 Халас Јожеф - Спартак
Ада
10/05/2019
19:00
120 Долово (ж) - Младост
Долово
11/05/2019
17:00

21. коло

121 Долово (ж) - Јадран
Долово
19/05/2019
15:00
122 Младост - Пролетер (ж)
Српска Црња
19/05/2019
12:00
123 Мокрин - Темерин
Мокрин
19/05/2019
19:30
124 Раванград - Раднички
Сомбор
19/05/2019
19:30
125 Кикинда - Халас Јожеф
Кикинда
19/05/2019
20:00
126 Спартак - Лаки
Дебељача
18/05/2019
19:00

22. коло

127 Јадран - Спартак
Фекетић
23/05/2019
19:00
128 Долово (ж) - Пролетер (ж)
Долово
28/05/2019
19:30
129 Темерин - Младост
Темерин
25/05/2019
20:00
130 Раванград - Мокрин
Сомбор
26/05/2019
19:30
131 Халас Јожеф - Раднички
Ада
25/05/2019
17:00
132 Лаки - Кикинда
Црвенка
28/05/2019
19:30