Распоред утакмица - Друга лига ''Север'' Штампање

Мушкарци Жене "Исток" Жене "Запад"

Мушкарци



1. коло

1 Будућност - СЛОБОДАН
Алибунар
2 Металац - Нафтагас
Футог
16/09/2018
18:00
3 Раднички - Сомборелектро
Нови Сад
16/09/2018
19:30
4 Славија - Војвода Степа
Нови Сад
16/09/2018
17:00
5 Потисје Плетекс - Панчево
Ада
16/09/2018
18:00
6 Сента - ПИК Пригревица
Сента
16/09/2018
19:00
7 Далматинац - Црепаја
Риђица
15/09/2018
20:00

2. коло

8 Црепаја - СЛОБОДАН
 
9 Будућност - Металац
Банат,Карловац
22/09/2018
16:00
10 Нафтагас - Раднички
Елемир
23/09/2018
20:00
11 Сомборелектро - Славија
Сомбор
22/09/2018
19:00
12 Војвода Степа - Потисје Плетекс
Војвода Степа
23/09/2018
10:30
13 Панчево - Сента
Панчево
23/09/2018
20:00
14 ПИК Пригревица - Далматинац
Пригревица
22/09/2018
19:00

3. коло

15 Металац - СЛОБОДАН
Футог
16 Раднички - Будућност
Нови Сад
30/09/2018
19:00
17 Славија - Нафтагас
Нови Сад
30/09/2018
17:00
18 Потисје Плетекс - Сомборелектро
Ада
30/09/2018
18:00
19 Сента - Војвода Степа
Сента
30/09/2018
19:00
20 Далматинац - Панчево
Риђица
29/09/2018
19:30
21 Црепаја - ПИК Пригревица
Црепаја
30/09/2018
17:00

4. коло

22 ПИК Пригревица - СЛОБОДАН
 
23 Будућност - Славија
Алибунар
06/10/2018
19:00
24 Металац - Раднички
Футог
07/10/2018
18:00
25 Нафтагас - Потисје Плетекс
Елемир
06/10/2018
17:00
26 Сомборелектро - Сента
Сомбор
06/10/2018
19:30
27 Војвода Степа - Далматинац
Војвода Степа
05/10/2018
21:00
28 Панчево - Црепаја
Панчево
07/10/2018
20:00

5. коло

29 Раднички - СЛОБОДАН
Нови Сад
30 Потисје Плетекс - Будућност
Ада
14/10/2018
21:00
31 Металац - Славија
Футог- Хала Дом спортова
15/10/2018
18:00
32 Сента - Нафтагас
Сента
13/10/2018
18:00
33 Далматинац - Сомборелектро
Риђица
13/10/2018
18:30
34 Црепаја - Војвода Степа
Црепаја
13/10/2018
16:00
35 ПИК Пригревица - Панчево
Пригревица
13/10/2018
19:00

6. коло

36 Панчево - СЛОБОДАН
 
37 Будућност - Сента
Алибунар
21/10/2018
19:00
38 Металац - Потисје Плетекс
Футог
21/10/2018
20:00
39 Раднички - Славија
Нови Сад
21/10/2018
20:00
40 Нафтагас - Далматинац
Елемир
21/10/2018
19:30
41 Сомборелектро - Црепаја
Сомбор
20/10/2018
19:00
42 Војвода Степа - ПИК Пригревица
Војвода Степа
21/10/2018
18:00

7. коло

43 Славија - СЛОБОДАН
Нови Сад
44 Далматинац - Будућност
Риђица
28/10/2018
10:30
45 Сента - Металац
Сента
27/10/2018
46 Потисје Плетекс - Раднички
Ада
27/10/2018
19:00
47 Црепаја - Нафтагас
Црепаја
27/10/2018
15:30
48 ПИК Пригревица - Сомборелектро
Пригревица
27/10/2018
19:00
49 Панчево - Војвода Степа
Панчево
28/10/2018
20:00

8. коло

50 Војвода Степа - СЛОБОДАН
 
51 Будућност - Црепаја
Банатски Карловац
04/11/2018
14:00
52 Металац - Далматинац
Футог
04/11/2018
15:00
53 Раднички - Сента
Нови Сад
04/11/2018
19:00
54 Славија - Потисје Плетекс
Нови Сад
04/11/2018
17:00
55 Нафтагас - ПИК Пригревица
Елемир
04/11/2018
15:00
56 Сомборелектро - Панчево
Сомбор
03/11/2018
19:00

9. коло

57 Потисје Плетекс - СЛОБОДАН
Ада
58 ПИК Пригревица - Будућност
Пригревица
10/11/2018
59 Црепаја - Металац
Дебељача
10/11/2018
18:00
60 Далматинац - Раднички
Риђица
11/11/2018
19:00
61 Сента - Славија
Сента
11/11/2018
18:00
62 Панчево - Нафтагас
Панчево
11/11/2018
20:30
63 Војвода Степа - Сомборелектро
Војвода Степа
11/11/2018
15:00

10. коло

64 Сомборелектро - СЛОБОДАН
 
65 Будућност - Панчево
Алибунар
17/11/2018
18:00
66 Металац - ПИК Пригревица
Футог
17/11/2018
15:30
67 Раднички - Црепаја
Нови Сад
18/11/2018
19:00
68 Славија - Далматинац
Нови Сад
18/11/2018
17:00
69 Потисје Плетекс - Сента
Ада
16/11/2018
19:00
70 Војвода Степа - Нафтагас
Српска Црња
22/11/2018
20:00

11. коло

71 Сента - СЛОБОДАН
Сента
72 Војвода Степа - Будућност
Српска Црња
25/11/2018
14:30
73 Панчево - Металац
Панчево
25/11/2018
16:30
74 ПИК Пригревица - Раднички
Пригревица
24/11/2018
18:00
75 Црепаја - Славија
Дебељача
24/11/2018
18:00
76 Далматинац - Потисје Плетекс
Риђица
24/11/2018
19:30
77 Сомборелектро - Нафтагас
Риђица
24/11/2018
17:30

12. коло

78 Нафтагас - СЛОБОДАН
 
79 Будућност - Сомборелектро
Банатски Карловац
01/12/2018
20:00
80 Металац - Војвода Степа
Футог
02/12/2018
17:00
81 Раднички - Панчево
Нови Сад
01/12/2018
19:00
82 Славија - ПИК Пригревица
Нови Сад
30/11/2018
10:20
83 Потисје Плетекс - Црепаја
Ада
30/11/2018
19:30
84 Сента - Далматинац
Сента
02/12/2018
19:00

13. коло

85 Далматинац - СЛОБОДАН
Риђица
86 Нафтагас - Будућност
Зрењанин
08/12/2018
17:00
87 Сомборелектро - Металац
Сомбор
08/12/2018
20:00
88 Војвода Степа - Раднички
Српска Црња
08/12/2018
19:00
89 Панчево - Славија
Панчево
09/12/2018
20:30
90 ПИК Пригревица - Потисје Плетекс
Пригревица
08/12/2018
19:00
91 Црепаја - Сента
Дебељача
09/12/2018
14:00

14. коло

92 Будућност - СЛОБОДАН
 
93 Нафтагас - Металац
Зрењанин
28/03/2019
17:30
94 Сомборелектро - Раднички
Сомбор
02/03/2019
19:00
95 Војвода Степа - Славија
Војвода Степа
01/03/2019
20:00
96 Панчево - Потисје Плетекс
Панчево
02/03/2019
17:30
97 ПИК Пригревица - Сента
Пригревица
02/03/2019
20:00
98 Црепаја - Далматинац
Дебељача
02/03/2019
20:00

15. коло

99 Црепаја - СЛОБОДАН
Црепаја
100 Металац - Будућност
Футог
10/03/2019
18:30
101 Раднички - Нафтагас
Нови Сад
10/03/2019
19:00
102 Славија - Сомборелектро
Нови Сад
10/03/2019
17:00
103 Потисје Плетекс - Војвода Степа
Ада
09/03/2019
20:30
104 Сента - Панчево
Сента
10/03/2019
20:00
105 Далматинац - ПИК Пригревица
Риђица
08/03/2019
20:00

16. коло

106 Металац - СЛОБОДАН
 
107 Будућност - Раднички
Алибунар
17/03/2019
18:00
108 Нафтагас - Славија
Зрењанин
17/03/2019
18:00
109 Сомборелектро - Потисје Плетекс
Сомбор
16/03/2019
20:00
110 Војвода Степа - Сента
Српска Црња
17/03/2019
19:00
111 Панчево - Далматинац
Панчево
17/03/2019
18:30
112 ПИК Пригревица - Црепаја
Пригревица
16/03/2019
19:00

17. коло

113 ПИК Пригревица - СЛОБОДАН
Пригревица
114 Славија - Будућност
Нови Сад
24/03/2019
17:00
115 Раднички - Металац
Нови Сад
24/03/2019
19:00
116 Потисје Плетекс - Нафтагас
Ада
23/03/2019
19:00
117 Сента - Сомборелектро
Сента
23/03/2019
18:00
118 Далматинац - Војвода Степа
Риђица
22/03/2019
19:00
119 Црепаја - Панчево
Црепаја
23/03/2019
15:00

18. коло

120 Раднички - СЛОБОДАН
 
121 Будућност - Потисје Плетекс
Алибунар
30/03/2019
17:00
122 Славија - Металац
Нови Сад
31/03/2019
17:00
123 Нафтагас - Сента
Елемир
30/03/2019
16:30
124 Сомборелектро - Далматинац
Бајмок
30/03/2019
16:00
125 Војвода Степа - Црепаја
Војвода Степа
31/03/2019
11:00
126 Панчево - ПИК Пригревица
Панчево
30/03/2019
20:30

19. коло

127 Панчево - СЛОБОДАН
Панчево
128 Сента - Будућност
Сента
07/04/2019
20:00
129 Потисје Плетекс - Металац
Ада
06/04/2019
19:00
130 Славија - Раднички
Нови Сад
07/04/2019
17:00
131 Далматинац - Нафтагас
Риђица
07/04/2019
18:00
132 Црепаја - Сомборелектро
Дебељача
07/04/2019
17:00
133 ПИК Пригревица - Војвода Степа
Пригревица
05/04/2019
19:30

20. коло

134 Славија - СЛОБОДАН
 
135 Будућност - Далматинац
Алибунар
14/04/2019
20:00
136 Металац - Сента
Футог
14/04/2019
18:00
137 Раднички - Потисје Плетекс
Нови Сад
14/04/2019
19:00
138 Нафтагас - Црепаја
Елемир
17/04/2019
19:30
139 Сомборелектро - ПИК Пригревица
Сомбор
13/04/2019
20:00
140 Војвода Степа - Панчево
Војвода Степа
24/04/2019

21. коло

141 Војвода Степа - СЛОБОДАН
Војвода Степа
142 Црепаја - Будућност
Црепаја
20/04/2019
143 Далматинац - Металац
Риђица
144 Сента - Раднички
Сента
145 Потисје Плетекс - Славија
Ада
146 ПИК Пригревица - Нафтагас
Пригревица
147 Панчево - Сомборелектро
Панчево

22. коло

148 Потисје Плетекс - СЛОБОДАН
 
149 Будућност - ПИК Пригревица
Алибунар
04/05/2019
150 Металац - Црепаја
Футог
151 Раднички - Далматинац
Нови Сад
152 Славија - Сента
Нови Сад
153 Нафтагас - Панчево
Елемир
154 Сомборелектро - Војвода Степа
Сомбор

23. коло

155 Сомборелектро - СЛОБОДАН
Сомбор
156 Панчево - Будућност
Панчево
11/05/2019
157 ПИК Пригревица - Металац
Пригревица
158 Црепаја - Раднички
Црепаја
159 Далматинац - Славија
Риђица
160 Сента - Потисје Плетекс
Сента
161 Војвода Степа - Нафтагас
Војвода Степа

24. коло

162 Сента - СЛОБОДАН
 
163 Будућност - Војвода Степа
Алибунар
18/05/2019
164 Металац - Панчево
Футог
165 Раднички - ПИК Пригревица
Нови Сад
166 Славија - Црепаја
Нови Сад
167 Потисје Плетекс - Далматинац
Ада
168 Нафтагас - Сомборелектро
Елемир

25. коло

169 Нафтагас - СЛОБОДАН
Елемир
170 Сомборелектро - Будућност
Сомбор
25/05/2019
171 Војвода Степа - Металац
Војвода Степа
172 Панчево - Раднички
Панчево
173 ПИК Пригревица - Славија
Пригревица
174 Црепаја - Потисје Плетекс
Црепаја
175 Далматинац - Сента
Риђица

26. коло

176 Далматинац - СЛОБОДАН
 
177 Будућност - Нафтагас
Алибунар
01/06/2019
178 Металац - Сомборелектро
Футог
179 Раднички - Војвода Степа
Нови Сад
180 Славија - Панчево
Нови Сад
181 Потисје Плетекс - ПИК Пригревица
Ада
182 Сента - Црепаја
Сента

Жене "Исток"



1. коло

1 Обилић (ж) - СЛОБОДАН
Нови Кнежевац
2 Партизан (ж) - Нафтагас (ж)
Иђош
22/09/2018
16:30
3 Милетић - Сента
Мошорин
23/09/2018
15:00
4 Јабука (ж) - Граднулица
Јабука
22/09/2018
19:00

2. коло

5 Граднулица - СЛОБОДАН
 
6 Обилић (ж) - Партизан (ж)
Нови Кнежевац
29/09/2018
14:30
7 Нафтагас (ж) - Милетић
Елемир
30/09/2018
15:00
8 Сента - Јабука (ж)
Сента
30/09/2018
11:00

3. коло

9 Партизан (ж) - СЛОБОДАН
Иђош
10 Милетић - Обилић (ж)
Мошорин
06/10/2018
15:30
11 Јабука (ж) - Нафтагас (ж)
Јабука
06/10/2018
19:00
12 Граднулица - Сента
Зрењанин
06/10/2018
18:00

4. коло

13 Сента - СЛОБОДАН
 
14 Обилић (ж) - Јабука (ж)
Нови Кнежевац
14/10/2018
14:30
15 Партизан (ж) - Милетић
Иђош
13/10/2018
17:00
16 Нафтагас (ж) - Граднулица
Елемир
12/10/2018
17:00

5. коло

17 Милетић - СЛОБОДАН
Мошорин
18 Граднулица - Обилић (ж)
Зрењанин
06/11/2018
19:00
19 Јабука (ж) - Партизан (ж)
Јабука
21/10/2018
19:00
20 Сента - Нафтагас (ж)
Сента
21/10/2018
20:00

6. коло

21 Нафтагас (ж) - СЛОБОДАН
 
22 Обилић (ж) - Сента
Кањижа
28/10/2018
16:00
23 Партизан (ж) - Граднулица
Иђош
01/11/2018
19:30
24 Милетић - Јабука (ж)
Мошорин
28/10/2018
14:00

7. коло

25 Јабука (ж) - СЛОБОДАН
Јабука
26 Нафтагас (ж) - Обилић (ж)
Елемир
03/11/2018
13:00
27 Сента - Партизан (ж)
Сента
04/11/2018
15:00
28 Граднулица - Милетић
Зрењанин
04/11/2018
14:00

8. коло

29 Обилић (ж) - СЛОБОДАН
 
30 Нафтагас (ж) - Партизан (ж)
Елемир
31/03/2019
15:00
31 Сента - Милетић
Сента
31/03/2019
14:00
32 Граднулица - Јабука (ж)
Зрењанин
31/03/2019
16:00

9. коло

33 Граднулица - СЛОБОДАН
Зрењанин
34 Партизан (ж) - Обилић (ж)
Мокрин
06/04/2019
16:00
35 Милетић - Нафтагас (ж)
Жабаљ
09/04/2019
18:15
36 Јабука (ж) - Сента
Јабука
06/04/2019
19:00

10. коло

37 Партизан (ж) - СЛОБОДАН
 
38 Обилић (ж) - Милетић
Нови Кнежевац
24/04/2019
17:00
39 Нафтагас (ж) - Јабука (ж)
Елемир
24/04/2019
40 Сента - Граднулица
Сента
15/04/2019
20:00

11. коло

41 Сента - СЛОБОДАН
Сента
42 Јабука (ж) - Обилић (ж)
Јабука
20/04/2019
43 Милетић - Партизан (ж)
Мошорин
44 Граднулица - Нафтагас (ж)
Зрењанин

12. коло

45 Милетић - СЛОБОДАН
 
46 Обилић (ж) - Граднулица
Нови Кнежевац
04/05/2019
47 Партизан (ж) - Јабука (ж)
Иђош
48 Нафтагас (ж) - Сента
Елемир

13. коло

49 Нафтагас (ж) - СЛОБОДАН
Елемир
50 Сента - Обилић (ж)
Сента
11/05/2019
51 Граднулица - Партизан (ж)
Зрењанин
52 Јабука (ж) - Милетић
Јабука

14. коло

53 Јабука (ж) - СЛОБОДАН
 
54 Обилић (ж) - Нафтагас (ж)
Нови Кнежевац
18/05/2019
55 Партизан (ж) - Сента
Иђош
56 Милетић - Граднулица
Мошорин

Жене "Запад"



1. коло

1 Русин - Петроварадин
Руски Крстур
2 Дероње - Кленак 09
Дероње
23/09/2018
20:00
3 Апатин (ж) - Срем
Апатин
22/09/2018
18:00
4 Војводина 2 ж - Сонта
Нови Сад
22/09/2018
17:00

2. коло

5 Петроварадин - Сонта
Петроварадин
29/09/2018
20:00
6 Русин - Дероње
Руски Крстур
7 Кленак 09 - Апатин (ж)
Кленак
28/09/2018
20:00
8 Војводина 2 ж - Срем
Нови Сад
10/10/2018
19:30

3. коло

9 Дероње - Петроварадин
Дероње
07/10/2018
19:00
10 Апатин (ж) - Русин
Апатин
11 Војводина 2 ж - Кленак 09
Нови Сад
07/10/2018
18:00
12 Сонта - Срем
Сонта
06/10/2018
15:00

4. коло

13 Петроварадин - Срем
Петроварадин
13/10/2018
20:00
14 Русин - Војводина 2 ж
Руски Крстур
15 Дероње - Апатин (ж)
Дероње
13/10/2018
19:00
16 Кленак 09 - Сонта
Платичево
14/10/2018
15:00

5. коло

17 Апатин (ж) - Петроварадин
Апатин
21/10/2018
11:00
18 Сонта - Русин
Сонта
19 Војводина 2 ж - Дероње
Нови Сад
21/10/2018
18:00
20 Срем - Кленак 09
Сремска Митровица
20/10/2018
15:00

6. коло

21 Петроварадин - Кленак 09
Петроварадин
27/10/2018
20:00
22 Русин - Срем
Руски Крстур
23 Дероње - Сонта
Оџаци
28/10/2018
18:30
24 Апатин (ж) - Војводина 2 ж
Апатин
27/10/2018
21:00

7. коло

25 Војводина 2 ж - Петроварадин
Нови Сад
03/11/2018
16:45
26 Кленак 09 - Русин
Платичево
27 Дероње - Срем
Оџаци
04/11/2018
16:00
28 Сонта - Апатин (ж)
Сонта
03/11/2018
19:00

8. коло

29 Петроварадин - Русин
Петроварадин
30/03/2019
30 Кленак 09 - Дероње
Кленак
30/03/2019
13:30
31 Срем - Апатин (ж)
Сремска Митровица
31/03/2019
13:00
32 Сонта - Војводина 2 ж
Сонта
30/03/2019
18:00

9. коло

33 Сонта - Петроварадин
Сонта
06/04/2019
18:00
34 Дероње - Русин
Дероње
35 Апатин (ж) - Кленак 09
Апатин
07/04/2019
14:00
36 Срем - Војводина 2 ж
Сремска Митровица
07/04/2019
12:00

10. коло

37 Петроварадин - Дероње
Петроварадин
13/04/2019
20:30
38 Русин - Апатин (ж)
Руски Крстур
39 Кленак 09 - Војводина 2 ж
Кленак
40 Срем - Сонта
Сремска Митровица
13/04/2019
14:00

11. коло

41 Срем - Петроварадин
Сремска Митровица
20/04/2019
42 Војводина 2 ж - Русин
Нови Сад
43 Апатин (ж) - Дероње
Апатин
44 Сонта - Кленак 09
Сонта

12. коло

45 Петроварадин - Апатин (ж)
Петроварадин
04/05/2019
46 Русин - Сонта
Руски Крстур
47 Дероње - Војводина 2 ж
Дероње
48 Кленак 09 - Срем
Кленак

13. коло

49 Кленак 09 - Петроварадин
Кленак
11/05/2019
50 Срем - Русин
Сремска Митровица
51 Сонта - Дероње
Сонта
52 Војводина 2 ж - Апатин (ж)
Нови Сад

14. коло

53 Петроварадин - Војводина 2 ж
Петроварадин
18/05/2019
54 Русин - Кленак 09
Руски Крстур
55 Срем - Дероње
Сремска Митровица
56 Апатин (ж) - Сонта
Апатин