Распоред утакмица - Трећа лига Север "Исток" Штампање

Мушкарци

Мушкарци



1. коло

1 Владимировац - Омладинац
Владимировац
23/09/2018
13:00
2 Раднички - Јединство
Ковин
23/09/2018
19:00
3 Долово 2 - Зрењанин
Долово
23/09/2018
18:00
4 Раднички - Униреа (м)
Јаша Томић
22/09/2018
17:30

2. коло

5 Омладинац - Униреа (м)
Делиблато
30/09/2018
16:00
6 Владимировац - Раднички
Владимировац
30/09/2018
13:00
7 Јединство - Долово 2
Бочар
29/09/2018
16:30
8 Зрењанин - Раднички
Зрењанин
29/09/2018
20:00

3. коло

9 Раднички - Омладинац
Ковин
07/10/2018
19:00
10 Долово 2 - Владимировац
Долово
06/10/2018
16:30
11 Раднички - Јединство
Јаша Томић
06/10/2018
18:30
12 Униреа (м) - Зрењанин
Уздин
06/10/2018
15:30

4. коло

13 Омладинац - Зрењанин
Делиблато
13/10/2018
18:00
14 Владимировац - Раднички
Владимировац
14/10/2018
17:00
15 Раднички - Долово 2
Ковин
14/10/2018
18:00
16 Јединство - Униреа (м)
Бочар
14/10/2018
16:45

5. коло

17 Долово 2 - Омладинац
Долово
21/10/2018
20:00
18 Униреа (м) - Владимировац
Уздин
20/10/2018
15:30
19 Раднички - Раднички
Јаша Томић
20/10/2018
17:30
20 Зрењанин - Јединство
Зрењанин
21/10/2018
16:00

6. коло

21 Омладинац - Јединство
Делиблато
28/10/2018
15:00
22 Владимировац - Зрењанин
Владимировац
28/10/2018
14:00
23 Раднички - Униреа (м)
Ковин
27/10/2018
18:00
24 Долово 2 - Раднички
Долово
28/10/2018
20:00

7. коло

25 Раднички - Омладинац
Јаша Томић
03/11/2018
17:30
26 Јединство - Владимировац
Бочар
04/11/2018
15:00
27 Зрењанин - Раднички
Зрењанин
04/11/2018
16:00
28 Униреа (м) - Долово 2
Уздин
03/11/2018
14:30

8. коло

29 Омладинац - Владимировац
Делиблато
06/04/2019
17:00
30 Јединство - Раднички
Бочар
07/04/2019
18:00
31 Зрењанин - Долово 2
Зрењанин
18/05/2019
16:00
32 Униреа (м) - Раднички
Уздин
07/04/2019
11:00

9. коло

33 Униреа (м) - Омладинац
Уздин
13/04/2019
17:00
34 Раднички - Владимировац
Ковин
14/04/2019
16:00
35 Долово 2 - Јединство
Долово
14/04/2019
17:00
36 Раднички - Зрењанин
Јаша Томић
13/04/2019
17:30

10. коло

37 Омладинац - Раднички
Делиблато
20/04/2019
17:00
38 Владимировац - Долово 2
Владимировац
20/04/2019
19:00
39 Јединство - Раднички
Бочар
20/04/2019
17:00
40 Зрењанин - Униреа (м)
Зрењанин
21/04/2019
18:00

11. коло

41 Зрењанин - Омладинац
Зрењанин
04/05/2019
20:00
42 Раднички - Владимировац
Јаша Томић
04/05/2019
17:30
43 Долово 2 - Раднички
Долово
04/05/2019
18:00
44 Униреа (м) - Јединство
Уздин
03/05/2019
17:00

12. коло

45 Омладинац - Долово 2
Делиблато
12/05/2019
17:00
46 Владимировац - Униреа (м)
Владимировац
11/05/2019
18:00
47 Раднички - Раднички
Ковин
12/05/2019
16:00
48 Јединство - Зрењанин
Зрењанин
12/05/2019
10:30

13. коло

49 Јединство - Омладинац
Бочар
50 Зрењанин - Владимировац
Зрењанин
18/05/2019
18:00
51 Униреа (м) - Раднички
Уздин
19/05/2019
11:00
52 Раднички - Долово 2
Јаша Томић
18/05/2019
19:00

14. коло

53 Омладинац - Раднички
Делиблато
26/05/2019
18:00
54 Владимировац - Јединство
Владимировац
26/05/2019
17:00
55 Раднички - Зрењанин
Ковин
26/05/2019
18:00
56 Долово 2 - Униреа (м)
Долово
26/05/2019
18:00