Распоред утакмица - ЛМК РСВ М12 / Ж12 Штампање

М12 - Супер лига М12 - Прва лига А група М12 - Прва лига Б група М12 - Прва лига В група Ж12 - Супер лига Ж12 - Прва лига А група Ж12 - Прва лига Б група

М12 - Супер лига



1. коло

ПИК Пригревица - Јабука
Пригревица
Црвенка - Војводина
Црвенка
Суботица Унит - Младост ТСК ОРК
Суботица
Потисје Плетекс - Врбас Петрол
Ада

2. коло

Јабука - Врбас Петрол
Јабука
ПИК Пригревица - Црвенка
Пригревица
Војводина - Суботица Унит
Нови Сад
Младост ТСК ОРК - Потисје Плетекс
Темерин

3. коло

Црвенка - Јабука
Црвенка
Суботица Унит - ПИК Пригревица
Суботица
Потисје Плетекс - Војводина
Ада
Врбас Петрол - Младост ТСК ОРК
Врбас

4. коло

Јабука - Младост ТСК ОРК
Јабука
ПИК Пригревица - Потисје Плетекс
Пригревица
Црвенка - Суботица Унит
Црвенка
Војводина - Врбас Петрол
Нови Сад

5. коло

Суботица Унит - Јабука
Суботица
Врбас Петрол - ПИК Пригревица
Врбас
Потисје Плетекс - Црвенка
Ада
Младост ТСК ОРК - Војводина
Темерин

6. коло

Јабука - Војводина
Јабука
ПИК Пригревица - Младост ТСК ОРК
Пригревица
Црвенка - Врбас Петрол
Црвенка
Суботица Унит - Потисје Плетекс
Суботица

7. коло

Потисје Плетекс - Јабука
Ада
Војводина - ПИК Пригревица
Нови Сад
Младост ТСК ОРК - Црвенка
Темерин
Врбас Петрол - Суботица Унит
Врбас

8. коло

Јабука - ПИК Пригревица
Јабука
Војводина - Црвенка
Нови Сад
Младост ТСК ОРК - Суботица Унит
Темерин
Врбас Петрол - Потисје Плетекс
Врбас

9. коло

Врбас Петрол - Јабука
Врбас
Црвенка - ПИК Пригревица
Црвенка
Суботица Унит - Војводина
Суботица
Потисје Плетекс - Младост ТСК ОРК
Ада

10. коло

Јабука - Црвенка
Јабука
ПИК Пригревица - Суботица Унит
Пригревица
Војводина - Потисје Плетекс
Нови Сад
Младост ТСК ОРК - Врбас Петрол
Темерин

11. коло

Младост ТСК ОРК - Јабука
Темерин
Потисје Плетекс - ПИК Пригревица
Ада
Суботица Унит - Црвенка
Суботица
Врбас Петрол - Војводина
Врбас

12. коло

Јабука - Суботица Унит
Јабука
ПИК Пригревица - Врбас Петрол
Пригревица
Црвенка - Потисје Плетекс
Црвенка
Војводина - Младост ТСК ОРК
Нови Сад

13. коло

Војводина - Јабука
Нови Сад
Младост ТСК ОРК - ПИК Пригревица
Темерин
Врбас Петрол - Црвенка
Врбас
Потисје Плетекс - Суботица Унит
Ада

14. коло

Јабука - Потисје Плетекс
Јабука
ПИК Пригревица - Војводина
Пригревица
Црвенка - Младост ТСК ОРК
Црвенка
Суботица Унит - Врбас Петрол
Суботица

М12 - Прва лига А група



1. коло

Апатин - СЛОБОДАН
Апатин
БСК 2012 - Сомборелектро
Бачки Брестовац
Лавови БП - Раднички 1958
Бачка Паланка

2. коло

Раднички 1958 - СЛОБОДАН
 
Апатин - БСК 2012
Апатин
Сомборелектро - Лавови БП
Сомбор

3. коло

БСК 2012 - СЛОБОДАН
Бачки Брестовац
Лавови БП - Апатин
Бачка Паланка
Раднички 1958 - Сомборелектро
Шид

4. коло

Сомборелектро - СЛОБОДАН
 
Апатин - Раднички 1958
Апатин
БСК 2012 - Лавови БП
Бачки Брестовац

5. коло

Лавови БП - СЛОБОДАН
Бачка Паланка
Сомборелектро - Апатин
Сомбор
Раднички 1958 - БСК 2012
Шид

6. коло

Апатин - СЛОБОДАН
 
Сомборелектро - БСК 2012
Сомбор
Раднички 1958 - Лавови БП
Шид

7. коло

Раднички 1958 - СЛОБОДАН
Шид
БСК 2012 - Апатин
Бачки Брестовац
Лавови БП - Сомборелектро
Бачка Паланка

8. коло

БСК 2012 - СЛОБОДАН
 
Апатин - Лавови БП
Апатин
Сомборелектро - Раднички 1958
Сомбор

9. коло

Сомборелектро - СЛОБОДАН
Сомбор
Раднички 1958 - Апатин
Шид
Лавови БП - БСК 2012
Бачка Паланка

10. коло

Лавови БП - СЛОБОДАН
 
Апатин - Сомборелектро
Апатин
БСК 2012 - Раднички 1958
Бачки Брестовац

М12 - Прва лига Б група



1. коло

Кањижа - Спартак Војпут
Кањижа
Обилић (м) - Сента
Нови Кнежевац

2. коло

Спартак Војпут - Сента
Суботица
Кањижа - Обилић (м)
Кањижа

3. коло

Обилић (м) - Спартак Војпут
Нови Кнежевац
Сента - Кањижа
Сента

4. коло

Спартак Војпут - Кањижа
Суботица
Сента - Обилић (м)
Сента

5. коло

Сента - Спартак Војпут
Сента
Обилић (м) - Кањижа
Нови Кнежевац

6. коло

Спартак Војпут - Обилић (м)
Суботица
Кањижа - Сента
Кањижа

7. коло

Кањижа - Спартак Војпут
Кањижа
Обилић (м) - Сента
Нови Кнежевац

8. коло

Спартак Војпут - Сента
Суботица
Кањижа - Обилић (м)
Кањижа

9. коло

Обилић (м) - Спартак Војпут
Нови Кнежевац
Сента - Кањижа
Сента

М12 - Прва лига В група



1. коло

Динамо - СЛОБОДАН
Панчево
Зрењанин - Младост ТСК ОРК
Зрењанин
Инђија - Растимо
Инђија

2. коло

Растимо - СЛОБОДАН
 
Динамо - Зрењанин
Панчево
Младост ТСК ОРК - Инђија
Темерин

3. коло

Зрењанин - СЛОБОДАН
Зрењанин
Инђија - Динамо
Инђија
Растимо - Младост ТСК ОРК
Нови Сад

4. коло

Младост ТСК ОРК - СЛОБОДАН
 
Динамо - Растимо
Панчево
Зрењанин - Инђија
Зрењанин

5. коло

Инђија - СЛОБОДАН
Инђија
Младост ТСК ОРК - Динамо
Темерин
Растимо - Зрењанин
Нови Сад

6. коло

Динамо - СЛОБОДАН
 
Младост ТСК ОРК - Зрењанин
Темерин
Растимо - Инђија
Нови Сад

7. коло

Растимо - СЛОБОДАН
Нови Сад
Зрењанин - Динамо
Зрењанин
Инђија - Младост ТСК ОРК
Инђија

8. коло

Зрењанин - СЛОБОДАН
 
Динамо - Инђија
Панчево
Младост ТСК ОРК - Растимо
Темерин

9. коло

Младост ТСК ОРК - СЛОБОДАН
Темерин
Растимо - Динамо
Нови Сад
Инђија - Зрењанин
Инђија

10. коло

Инђија - СЛОБОДАН
 
Динамо - Младост ТСК ОРК
Панчево
Зрењанин - Растимо
Зрењанин

Ж12 - Супер лига



1. коло

Халас Јожеф - Панчево
Ада
Јадран - Словен
Фекетић
Темерин - Оџаци
Темерин

2. коло

Панчево - Оџаци
Панчево
Халас Јожеф - Јадран
Ада
Словен - Темерин
Рума

3. коло

Јадран - Панчево
Фекетић
Темерин - Халас Јожеф
Темерин
Оџаци - Словен
Оџаци

4. коло

Панчево - Словен
Панчево
Халас Јожеф - Оџаци
Ада
Јадран - Темерин
Фекетић

5. коло

Темерин - Панчево
Темерин
Словен - Халас Јожеф
Рума
Оџаци - Јадран
Оџаци

6. коло

Панчево - Халас Јожеф
Панчево
Словен - Јадран
Рума
Оџаци - Темерин
Оџаци

7. коло

Оџаци - Панчево
Оџаци
Јадран - Халас Јожеф
Фекетић
Темерин - Словен
Темерин

8. коло

Панчево - Јадран
Панчево
Халас Јожеф - Темерин
Ада
Словен - Оџаци
Рума

9. коло

Словен - Панчево
Рума
Оџаци - Халас Јожеф
Оџаци
Темерин - Јадран
Темерин

10. коло

Панчево - Темерин
Панчево
Халас Јожеф - Словен
Ада
Јадран - Оџаци
Фекетић

Ж12 - Прва лига А група



1. коло

Врбас - СЛОБОДАН
Врбас
Лаки - Кикинда
Црвенка
Маглић - Раднички
Маглић

2. коло

Раднички - СЛОБОДАН
 
Врбас - Лаки
Врбас
Кикинда - Маглић
Кикинда

3. коло

Лаки - СЛОБОДАН
Црвенка
Маглић - Врбас
Маглић
Раднички - Кикинда
Бајмок

4. коло

Кикинда - СЛОБОДАН
 
Врбас - Раднички
Врбас
Лаки - Маглић
Црвенка

5. коло

Маглић - СЛОБОДАН
Маглић
Кикинда - Врбас
Кикинда
Раднички - Лаки
Бајмок

6. коло

Врбас - СЛОБОДАН
 
Кикинда - Лаки
Кикинда
Раднички - Маглић
Бајмок

7. коло

Раднички - СЛОБОДАН
Бајмок
Лаки - Врбас
Црвенка
Маглић - Кикинда
Маглић

8. коло

Лаки - СЛОБОДАН
 
Врбас - Маглић
Врбас
Кикинда - Раднички
Кикинда

9. коло

Кикинда - СЛОБОДАН
Кикинда
Раднички - Врбас
Бајмок
Маглић - Лаки
Маглић

10. коло

Маглић - СЛОБОДАН
 
Врбас - Кикинда
Врбас
Лаки - Раднички
Црвенка

Ж12 - Прва лига Б група



1. коло

Железничар - СЛОБОДАН
Инђија
Младост - Петроварадин
Нова Пазова
Пролетер - Војводина ж
Зрењанин

2. коло

Војводина ж - СЛОБОДАН
 
Железничар - Младост
Инђија
Петроварадин - Пролетер
Петроварадин

3. коло

Младост - СЛОБОДАН
Нова Пазова
Пролетер - Железничар
Зрењанин
Војводина ж - Петроварадин
Нови Сад

4. коло

Петроварадин - СЛОБОДАН
 
Железничар - Војводина ж
Инђија
Младост - Пролетер
Нова Пазова

5. коло

Пролетер - СЛОБОДАН
Зрењанин
Петроварадин - Железничар
Петроварадин
Војводина ж - Младост
Нови Сад

6. коло

Железничар - СЛОБОДАН
 
Петроварадин - Младост
Петроварадин
Војводина ж - Пролетер
Нови Сад

7. коло

Војводина ж - СЛОБОДАН
Нови Сад
Младост - Железничар
Нова Пазова
Пролетер - Петроварадин
Зрењанин

8. коло

Младост - СЛОБОДАН
 
Железничар - Пролетер
Инђија
Петроварадин - Војводина ж
Петроварадин

9. коло

Петроварадин - СЛОБОДАН
Петроварадин
Војводина ж - Железничар
Нови Сад
Пролетер - Младост
Зрењанин

10. коло

Пролетер - СЛОБОДАН
 
Железничар - Петроварадин
Инђија
Младост - Војводина ж
Нова Пазова