Распоред утакмица - ЛМК РСВ М12 / Ж12 Штампање

M12 - Супер лига M12 - Прва лига А група M12 - Прва лига Б група Ж12 - Супер лига

M12 - Супер лига



1. коло

Бачка Паланка - Потисје Плетекс
Бачка Паланка
Суботица Унит - Југовић
Суботица
Црвенка - Раднички
Црвенка

2. коло

Потисје Плетекс - Раднички
Ада
Бачка Паланка - Суботица Унит
Бачка Паланка
Југовић - Црвенка
Каћ

3. коло

Суботица Унит - Потисје Плетекс
Суботица
Црвенка - Бачка Паланка
Црвенка
Раднички - Југовић
Јаша Томић

4. коло

Потисје Плетекс - Југовић
Ада
Бачка Паланка - Раднички
Бачка Паланка
Суботица Унит - Црвенка
Суботица

5. коло

Црвенка - Потисје Плетекс
Црвенка
Југовић - Бачка Паланка
Каћ
Раднички - Суботица Унит
Јаша Томић

6. коло

Потисје Плетекс - Бачка Паланка
Ада
Југовић - Суботица Унит
Каћ
Раднички - Црвенка
Јаша Томић

7. коло

Раднички - Потисје Плетекс
Јаша Томић
Суботица Унит - Бачка Паланка
Суботица
Црвенка - Југовић
Црвенка

8. коло

Потисје Плетекс - Суботица Унит
Ада
Бачка Паланка - Црвенка
Бачка Паланка
Југовић - Раднички
Каћ

9. коло

Југовић - Потисје Плетекс
Каћ
Раднички - Бачка Паланка
Јаша Томић
Црвенка - Суботица Унит
Црвенка

10. коло

Потисје Плетекс - Црвенка
Ада
Бачка Паланка - Југовић
Бачка Паланка
Суботица Унит - Раднички
Суботица

M12 - Прва лига А група



1. коло

Будућност - Лавови БП
Савино Село
Сомборелектро - БСК 2012
Сомбор

2. коло

Лавови БП - БСК 2012
Бачка Паланка
Будућност - Сомборелектро
Савино Село

3. коло

Сомборелектро - Лавови БП
Сомбор
БСК 2012 - Будућност
Бачки Брестовац

4. коло

Лавови БП - Будућност
Бачка Паланка
БСК 2012 - Сомборелектро
Бачки Брестовац

5. коло

БСК 2012 - Лавови БП
Бачки Брестовац
Сомборелектро - Будућност
Сомбор

6. коло

Лавови БП - Сомборелектро
Бачка Паланка
Будућност - БСК 2012
Савино Село

M12 - Прва лига Б група



1. коло

Младост ТСК - Слога
Бачки Јарак
Младост ТСК ОРК - Зрењанин
Темерин

2. коло

Слога - Зрењанин
Хртковци
Младост ТСК - Младост ТСК ОРК
Бачки Јарак

3. коло

Младост ТСК ОРК - Слога
Темерин
Зрењанин - Младост ТСК
Зрењанин

4. коло

Слога - Младост ТСК
Хртковци
Зрењанин - Младост ТСК ОРК
Зрењанин

5. коло

Зрењанин - Слога
Зрењанин
Младост ТСК ОРК - Младост ТСК
Темерин

6. коло

Слога - Младост ТСК ОРК
Хртковци
Младост ТСК - Зрењанин
Бачки Јарак

Ж12 - Супер лига



1. коло

Кикинда - Халас Јожеф
Кикинда
Лаки - Словен
Црвенка
БСК 2012 - Петров-Каћ
Бачки Брестовац

2. коло

Халас Јожеф - Петров-Каћ
Ада
Кикинда - Лаки
Кикинда
Словен - БСК 2012
Рума

3. коло

Лаки - Халас Јожеф
Црвенка
БСК 2012 - Кикинда
Бачки Брестовац
Петров-Каћ - Словен
Каћ

4. коло

Халас Јожеф - Словен
Ада
Кикинда - Петров-Каћ
Кикинда
Лаки - БСК 2012
Црвенка

5. коло

БСК 2012 - Халас Јожеф
Бачки Брестовац
Словен - Кикинда
Рума
Петров-Каћ - Лаки
Каћ

6. коло

Халас Јожеф - Кикинда
Ада
Словен - Лаки
Рума
Петров-Каћ - БСК 2012
Каћ

7. коло

Петров-Каћ - Халас Јожеф
Каћ
Лаки - Кикинда
Црвенка
БСК 2012 - Словен
Бачки Брестовац

8. коло

Халас Јожеф - Лаки
Ада
Кикинда - БСК 2012
Кикинда
Словен - Петров-Каћ
Рума

9. коло

Словен - Халас Јожеф
Рума
Петров-Каћ - Кикинда
Каћ
БСК 2012 - Лаки
Бачки Брестовац

10. коло

Халас Јожеф - БСК 2012
Ада
Кикинда - Словен
Кикинда
Лаки - Петров-Каћ
Црвенка