Распоред утакмица - ТРЛ "Бачка" Штампање

Мушкарци

Мушкарци



1. коло

Далматинац - СЛОБОДАН
Риђица
Графичар - Граничар
Бездан
Сомбор - Сонта
Сомбор
Борац - Спартак Војпут 2
Бачки Грачац
Сомборелектро - Русин
Сомбор

2. коло

Русин - СЛОБОДАН
 
Далматинац - Графичар
Риђица
Граничар - Сомбор
Гаково
Сонта - Борац
Сонта
Спартак Војпут 2 - Сомборелектро
Суботица

3. коло

Графичар - СЛОБОДАН
Бездан
Сомбор - Далматинац
Сомбор
Борац - Граничар
Бачки Грачац
Сомборелектро - Сонта
Сомбор
Русин - Спартак Војпут 2
Руски Крстур

4. коло

Спартак Војпут 2 - СЛОБОДАН
 
Далматинац - Борац
Риђица
Графичар - Сомбор
Бездан
Граничар - Сомборелектро
Гаково
Сонта - Русин
Сонта

5. коло

Сомбор - СЛОБОДАН
Сомбор
Сомборелектро - Далматинац
Сомбор
Борац - Графичар
Бачки Грачац
Русин - Граничар
Руски Крстур
Спартак Војпут 2 - Сонта
Суботица

6. коло

Сонта - СЛОБОДАН
 
Далматинац - Русин
Риђица
Графичар - Сомборелектро
Бездан
Сомбор - Борац
Сомбор
Граничар - Спартак Војпут 2
Гаково

7. коло

Борац - СЛОБОДАН
Бачки Грачац
Спартак Војпут 2 - Далматинац
Суботица
Русин - Графичар
Руски Крстур
Сомборелектро - Сомбор
Сомбор
Сонта - Граничар
Сонта

8. коло

Граничар - СЛОБОДАН
 
Далматинац - Сонта
Риђица
Графичар - Спартак Војпут 2
Бездан
Сомбор - Русин
Сомбор
Борац - Сомборелектро
Бачки Грачац

9. коло

Сомборелектро - СЛОБОДАН
Сомбор
Граничар - Далматинац
Гаково
Сонта - Графичар
Сонта
Спартак Војпут 2 - Сомбор
Суботица
Русин - Борац
Руски Крстур

10. коло

Далматинац - СЛОБОДАН
 
Граничар - Графичар
Гаково
Сонта - Сомбор
Сонта
Спартак Војпут 2 - Борац
Суботица
Русин - Сомборелектро
Руски Крстур

11. коло

Русин - СЛОБОДАН
Руски Крстур
Графичар - Далматинац
Бездан
Сомбор - Граничар
Сомбор
Борац - Сонта
Бачки Грачац
Сомборелектро - Спартак Војпут 2
Сомбор

12. коло

Графичар - СЛОБОДАН
 
Далматинац - Сомбор
Риђица
Граничар - Борац
Гаково
Сонта - Сомборелектро
Сонта
Спартак Војпут 2 - Русин
Суботица

13. коло

Спартак Војпут 2 - СЛОБОДАН
Суботица
Борац - Далматинац
Бачки Грачац
Сомбор - Графичар
Сомбор
Сомборелектро - Граничар
Сомбор
Русин - Сонта
Руски Крстур

14. коло

Сомбор - СЛОБОДАН
 
Далматинац - Сомборелектро
Риђица
Графичар - Борац
Бездан
Граничар - Русин
Гаково
Сонта - Спартак Војпут 2
Сонта

15. коло

Сонта - СЛОБОДАН
Сонта
Русин - Далматинац
Руски Крстур
Сомборелектро - Графичар
Сомбор
Борац - Сомбор
Бачки Грачац
Спартак Војпут 2 - Граничар
Суботица

16. коло

Борац - СЛОБОДАН
 
Далматинац - Спартак Војпут 2
Риђица
Графичар - Русин
Бездан
Сомбор - Сомборелектро
Сомбор
Граничар - Сонта
Гаково

17. коло

Граничар - СЛОБОДАН
Гаково
Сонта - Далматинац
Сонта
Спартак Војпут 2 - Графичар
Суботица
Русин - Сомбор
Руски Крстур
Сомборелектро - Борац
Сомбор

18. коло

Сомборелектро - СЛОБОДАН
 
Далматинац - Граничар
Риђица
Графичар - Сонта
Бездан
Сомбор - Спартак Војпут 2
Сомбор
Борац - Русин
Бачки Грачац