Распоред утакмица - Друга лига ''Север'' Штампање

Мушкарци Жене

Мушкарци



1. коло

Апатин - Слога
Апатин
Металац - Младост ТСК
Футог
Владимировац - Путинци
Владимировац
Будућност - Лавови БП
Алибунар
Славија - Беочин
Нови Сад
Далматинац - Долово
Риђица
Потисје Плетекс - Раднички 1958
Ада

2. коло

Слога - Раднички 1958
Хртковци
Апатин - Металац
Апатин
Младост ТСК - Владимировац
Бачки Јарак
Путинци - Будућност
Путинци
Лавови БП - Славија
Бачка Паланка
Беочин - Далматинац
Беочин
Долово - Потисје Плетекс
Долово

3. коло

Металац - Слога
Футог
Владимировац - Апатин
Владимировац
Будућност - Младост ТСК
Алибунар
Славија - Путинци
Нови Сад
Далматинац - Лавови БП
Риђица
Потисје Плетекс - Беочин
Ада
Раднички 1958 - Долово
Шид

4. коло

Слога - Долово
Хртковци
Апатин - Будућност
Апатин
Металац - Владимировац
Футог
Младост ТСК - Славија
Бачки Јарак
Путинци - Далматинац
Путинци
Лавови БП - Потисје Плетекс
Бачка Паланка
Беочин - Раднички 1958
Беочин

5. коло

Владимировац - Слога
Владимировац
Славија - Апатин
Нови Сад
Будућност - Металац
Алибунар
Далматинац - Младост ТСК
Риђица
Потисје Плетекс - Путинци
Ада
Раднички 1958 - Лавови БП
Шид
Долово - Беочин
Долово

6. коло

Слога - Беочин
Хртковци
Апатин - Далматинац
Апатин
Металац - Славија
Футог
Владимировац - Будућност
Владимировац
Младост ТСК - Потисје Плетекс
Бачки Јарак
Путинци - Раднички 1958
Путинци
Лавови БП - Долово
Бачка Паланка

7. коло

Будућност - Слога
Алибунар
Потисје Плетекс - Апатин
Ада
Далматинац - Металац
Риђица
Славија - Владимировац
Нови Сад
Раднички 1958 - Младост ТСК
Шид
Долово - Путинци
Долово
Беочин - Лавови БП
Беочин

8. коло

Слога - Лавови БП
Хртковци
Апатин - Раднички 1958
Апатин
Металац - Потисје Плетекс
Футог
Владимировац - Далматинац
Владимировац
Будућност - Славија
Алибунар
Младост ТСК - Долово
Бачки Јарак
Путинци - Беочин
Путинци

9. коло

Славија - Слога
Нови Сад
Долово - Апатин
Долово
Раднички 1958 - Металац
Шид
Потисје Плетекс - Владимировац
Ада
Далматинац - Будућност
Риђица
Беочин - Младост ТСК
Беочин
Лавови БП - Путинци
Бачка Паланка

10. коло

Слога - Путинци
Хртковци
Апатин - Беочин
Апатин
Металац - Долово
Футог
Владимировац - Раднички 1958
Владимировац
Будућност - Потисје Плетекс
Алибунар
Славија - Далматинац
Нови Сад
Младост ТСК - Лавови БП
Бачки Јарак

11. коло

Далматинац - Слога
Риђица
Лавови БП - Апатин
Бачка Паланка
Беочин - Металац
Беочин
Долово - Владимировац
Долово
Раднички 1958 - Будућност
Шид
Потисје Плетекс - Славија
Ада
Путинци - Младост ТСК
Путинци

12. коло

Слога - Младост ТСК
Хртковци
Апатин - Путинци
Апатин
Металац - Лавови БП
Футог
Владимировац - Беочин
Владимировац
Будућност - Долово
Алибунар
Славија - Раднички 1958
Нови Сад
Далматинац - Потисје Плетекс
Риђица

13. коло

Потисје Плетекс - Слога
Ада
Младост ТСК - Апатин
Бачки Јарак
Путинци - Металац
Путинци
Лавови БП - Владимировац
Бачка Паланка
Беочин - Будућност
Беочин
Долово - Славија
Долово
Раднички 1958 - Далматинац
Шид

14. коло

Слога - Апатин
Хртковци
Младост ТСК - Металац
Бачки Јарак
Путинци - Владимировац
Путинци
Лавови БП - Будућност
Бачка Паланка
Беочин - Славија
Беочин
Долово - Далматинац
Долово
Раднички 1958 - Потисје Плетекс
Шид

15. коло

Раднички 1958 - Слога
Шид
Металац - Апатин
Футог
Владимировац - Младост ТСК
Владимировац
Будућност - Путинци
Алибунар
Славија - Лавови БП
Нови Сад
Далматинац - Беочин
Риђица
Потисје Плетекс - Долово
Ада

16. коло

Слога - Металац
Хртковци
Апатин - Владимировац
Апатин
Младост ТСК - Будућност
Бачки Јарак
Путинци - Славија
Путинци
Лавови БП - Далматинац
Бачка Паланка
Беочин - Потисје Плетекс
Беочин
Долово - Раднички 1958
Долово

17. коло

Долово - Слога
Долово
Будућност - Апатин
Алибунар
Владимировац - Металац
Владимировац
Славија - Младост ТСК
Нови Сад
Далматинац - Путинци
Риђица
Потисје Плетекс - Лавови БП
Ада
Раднички 1958 - Беочин
Шид

18. коло

Слога - Владимировац
Хртковци
Апатин - Славија
Апатин
Металац - Будућност
Футог
Младост ТСК - Далматинац
Бачки Јарак
Путинци - Потисје Плетекс
Путинци
Лавови БП - Раднички 1958
Бачка Паланка
Беочин - Долово
Беочин

19. коло

Беочин - Слога
Беочин
Далматинац - Апатин
Риђица
Славија - Металац
Нови Сад
Будућност - Владимировац
Алибунар
Потисје Плетекс - Младост ТСК
Ада
Раднички 1958 - Путинци
Шид
Долово - Лавови БП
Долово

20. коло

Слога - Будућност
Хртковци
Апатин - Потисје Плетекс
Апатин
Металац - Далматинац
Футог
Владимировац - Славија
Владимировац
Младост ТСК - Раднички 1958
Бачки Јарак
Путинци - Долово
Путинци
Лавови БП - Беочин
Бачка Паланка

21. коло

Лавови БП - Слога
Бачка Паланка
Раднички 1958 - Апатин
Шид
Потисје Плетекс - Металац
Ада
Далматинац - Владимировац
Риђица
Славија - Будућност
Нови Сад
Долово - Младост ТСК
Долово
Беочин - Путинци
Беочин

22. коло

Слога - Славија
Хртковци
Апатин - Долово
Апатин
Металац - Раднички 1958
Футог
Владимировац - Потисје Плетекс
Владимировац
Будућност - Далматинац
Алибунар
Младост ТСК - Беочин
Бачки Јарак
Путинци - Лавови БП
Путинци

23. коло

Путинци - Слога
Путинци
Беочин - Апатин
Беочин
Долово - Металац
Долово
Раднички 1958 - Владимировац
Шид
Потисје Плетекс - Будућност
Ада
Далматинац - Славија
Риђица
Лавови БП - Младост ТСК
Бачка Паланка

24. коло

Слога - Далматинац
Хртковци
Апатин - Лавови БП
Апатин
Металац - Беочин
Футог
Владимировац - Долово
Владимировац
Будућност - Раднички 1958
Алибунар
Славија - Потисје Плетекс
Нови Сад
Младост ТСК - Путинци
Бачки Јарак

25. коло

Младост ТСК - Слога
Бачки Јарак
Путинци - Апатин
Путинци
Лавови БП - Металац
Бачка Паланка
Беочин - Владимировац
Беочин
Долово - Будућност
Долово
Раднички 1958 - Славија
Шид
Потисје Плетекс - Далматинац
Ада

26. коло

Слога - Потисје Плетекс
Хртковци
Апатин - Младост ТСК
Апатин
Металац - Путинци
Футог
Владимировац - Лавови БП
Владимировац
Будућност - Беочин
Алибунар
Славија - Долово
Нови Сад
Далматинац - Раднички 1958
Риђица

Жене



1. коло

Кленак 09 - Дероње
Кленак
Долово (ж) - Јединство (ж)
Долово
Раднички - Апатин (ж)
Шид
Мокрин - Жеља
Мокрин

2. коло

Дероње - Жеља
Дероње
Кленак 09 - Долово (ж)
Кленак
Јединство (ж) - Раднички
Качарево
Апатин (ж) - Мокрин
Апатин

3. коло

Долово (ж) - Дероње
Долово
Раднички - Кленак 09
Шид
Мокрин - Јединство (ж)
Мокрин
Жеља - Апатин (ж)
Жабаљ

4. коло

Дероње - Апатин (ж)
Дероње
Кленак 09 - Мокрин
Кленак
Долово (ж) - Раднички
Долово
Јединство (ж) - Жеља
Качарево

5. коло

Раднички - Дероње
Шид
Жеља - Кленак 09
Жабаљ
Мокрин - Долово (ж)
Мокрин
Апатин (ж) - Јединство (ж)
Апатин

6. коло

Дероње - Јединство (ж)
Дероње
Кленак 09 - Апатин (ж)
Кленак
Долово (ж) - Жеља
Долово
Раднички - Мокрин
Шид

7. коло

Мокрин - Дероње
Мокрин
Јединство (ж) - Кленак 09
Качарево
Апатин (ж) - Долово (ж)
Апатин
Жеља - Раднички
Жабаљ

8. коло

Дероње - Кленак 09
Дероње
Јединство (ж) - Долово (ж)
Качарево
Апатин (ж) - Раднички
Апатин
Жеља - Мокрин
Жабаљ

9. коло

Жеља - Дероње
Жабаљ
Долово (ж) - Кленак 09
Долово
Раднички - Јединство (ж)
Шид
Мокрин - Апатин (ж)
Мокрин

10. коло

Дероње - Долово (ж)
Дероње
Кленак 09 - Раднички
Кленак
Јединство (ж) - Мокрин
Качарево
Апатин (ж) - Жеља
Апатин

11. коло

Апатин (ж) - Дероње
Апатин
Мокрин - Кленак 09
Мокрин
Раднички - Долово (ж)
Шид
Жеља - Јединство (ж)
Жабаљ

12. коло

Дероње - Раднички
Дероње
Кленак 09 - Жеља
Кленак
Долово (ж) - Мокрин
Долово
Јединство (ж) - Апатин (ж)
Качарево

13. коло

Јединство (ж) - Дероње
Качарево
Апатин (ж) - Кленак 09
Апатин
Жеља - Долово (ж)
Жабаљ
Мокрин - Раднички
Мокрин

14. коло

Дероње - Мокрин
Дероње
Кленак 09 - Јединство (ж)
Кленак
Долово (ж) - Апатин (ж)
Долово
Раднички - Жеља
Шид