Распоред утакмица - Друга лига ''Север'' Штампање

Мушкарци Жене

Мушкарци



1. коло

Сивац 69 - Раднички 1958
Сивац
Војвода Степа - Срем СМ
Војвода Степа
Потисје Плетекс - Кљајићево
Ада
Хајдук - Раднички
Чуруг
Славија - Младост ТСК
Нови Сад
Нова Пазова 1957 - Црвенка 2
Нова Пазова
Беочин - Младост
Беочин

2. коло

Раднички 1958 - Младост
Шид
Сивац 69 - Војвода Степа
Сивац
Срем СМ - Потисје Плетекс
Сремска Митровица
Кљајићево - Хајдук
Кљајићево
Раднички - Славија
Јаша Томић
Младост ТСК - Нова Пазова 1957
Бачки Јарак
Црвенка 2 - Беочин
Црвенка

3. коло

Војвода Степа - Раднички 1958
Војвода Степа
Потисје Плетекс - Сивац 69
Ада
Хајдук - Срем СМ
Чуруг
Славија - Кљајићево
Нови Сад
Нова Пазова 1957 - Раднички
Нова Пазова
Беочин - Младост ТСК
Беочин
Младост - Црвенка 2
Вршац

4. коло

Раднички 1958 - Црвенка 2
Шид
Сивац 69 - Хајдук
Сивац
Војвода Степа - Потисје Плетекс
Војвода Степа
Срем СМ - Славија
Сремска Митровица
Кљајићево - Нова Пазова 1957
Кљајићево
Раднички - Беочин
Јаша Томић
Младост ТСК - Младост
Бачки Јарак

5. коло

Потисје Плетекс - Раднички 1958
Ада
Славија - Сивац 69
Нови Сад
Хајдук - Војвода Степа
Чуруг
Нова Пазова 1957 - Срем СМ
Нова Пазова
Беочин - Кљајићево
Беочин
Младост - Раднички
Вршац
Црвенка 2 - Младост ТСК
Црвенка

6. коло

Раднички 1958 - Младост ТСК
Шид
Сивац 69 - Нова Пазова 1957
Сивац
Војвода Степа - Славија
Војвода Степа
Потисје Плетекс - Хајдук
Ада
Срем СМ - Беочин
Сремска Митровица
Кљајићево - Младост
Кљајићево
Раднички - Црвенка 2
Јаша Томић

7. коло

Хајдук - Раднички 1958
Чуруг
Беочин - Сивац 69
Беочин
Нова Пазова 1957 - Војвода Степа
Нова Пазова
Славија - Потисје Плетекс
Нови Сад
Младост - Срем СМ
Вршац
Црвенка 2 - Кљајићево
Црвенка
Младост ТСК - Раднички
Бачки Јарак

8. коло

Раднички 1958 - Раднички
Шид
Сивац 69 - Младост
Сивац
Војвода Степа - Беочин
Војвода Степа
Потисје Плетекс - Нова Пазова 1957
Ада
Хајдук - Славија
Чуруг
Срем СМ - Црвенка 2
Сремска Митровица
Кљајићево - Младост ТСК
Кљајићево

9. коло

Славија - Раднички 1958
Нови Сад
Црвенка 2 - Сивац 69
Црвенка
Младост - Војвода Степа
Вршац
Беочин - Потисје Плетекс
Беочин
Нова Пазова 1957 - Хајдук
Нова Пазова
Младост ТСК - Срем СМ
Бачки Јарак
Раднички - Кљајићево
Јаша Томић

10. коло

Раднички 1958 - Кљајићево
Шид
Сивац 69 - Младост ТСК
Сивац
Војвода Степа - Црвенка 2
Војвода Степа
Потисје Плетекс - Младост
Ада
Хајдук - Беочин
Чуруг
Славија - Нова Пазова 1957
Нови Сад
Срем СМ - Раднички
Сремска Митровица

11. коло

Нова Пазова 1957 - Раднички 1958
Нова Пазова
Раднички - Сивац 69
Јаша Томић
Младост ТСК - Војвода Степа
Бачки Јарак
Црвенка 2 - Потисје Плетекс
Црвенка
Младост - Хајдук
Вршац
Беочин - Славија
Беочин
Кљајићево - Срем СМ
Кљајићево

12. коло

Раднички 1958 - Срем СМ
Шид
Сивац 69 - Кљајићево
Сивац
Војвода Степа - Раднички
Војвода Степа
Потисје Плетекс - Младост ТСК
Ада
Хајдук - Црвенка 2
Чуруг
Славија - Младост
Нови Сад
Нова Пазова 1957 - Беочин
Нова Пазова

13. коло

Беочин - Раднички 1958
Беочин
Срем СМ - Сивац 69
Сремска Митровица
Кљајићево - Војвода Степа
Кљајићево
Раднички - Потисје Плетекс
Јаша Томић
Младост ТСК - Хајдук
Бачки Јарак
Црвенка 2 - Славија
Црвенка
Младост - Нова Пазова 1957
Вршац

14. коло

Раднички 1958 - Сивац 69
Шид
Срем СМ - Војвода Степа
Сремска Митровица
Кљајићево - Потисје Плетекс
Кљајићево
Раднички - Хајдук
Јаша Томић
Младост ТСК - Славија
Бачки Јарак
Црвенка 2 - Нова Пазова 1957
Црвенка
Младост - Беочин
Вршац

15. коло

Младост - Раднички 1958
Вршац
Војвода Степа - Сивац 69
Војвода Степа
Потисје Плетекс - Срем СМ
Ада
Хајдук - Кљајићево
Чуруг
Славија - Раднички
Нови Сад
Нова Пазова 1957 - Младост ТСК
Нова Пазова
Беочин - Црвенка 2
Беочин

16. коло

Раднички 1958 - Војвода Степа
Шид
Сивац 69 - Потисје Плетекс
Сивац
Срем СМ - Хајдук
Сремска Митровица
Кљајићево - Славија
Кљајићево
Раднички - Нова Пазова 1957
Јаша Томић
Младост ТСК - Беочин
Бачки Јарак
Црвенка 2 - Младост
Црвенка

17. коло

Црвенка 2 - Раднички 1958
Црвенка
Хајдук - Сивац 69
Чуруг
Потисје Плетекс - Војвода Степа
Ада
Славија - Срем СМ
Нови Сад
Нова Пазова 1957 - Кљајићево
Нова Пазова
Беочин - Раднички
Беочин
Младост - Младост ТСК
Вршац

18. коло

Раднички 1958 - Потисје Плетекс
Шид
Сивац 69 - Славија
Сивац
Војвода Степа - Хајдук
Војвода Степа
Срем СМ - Нова Пазова 1957
Сремска Митровица
Кљајићево - Беочин
Кљајићево
Раднички - Младост
Јаша Томић
Младост ТСК - Црвенка 2
Бачки Јарак

19. коло

Младост ТСК - Раднички 1958
Бачки Јарак
Нова Пазова 1957 - Сивац 69
Нова Пазова
Славија - Војвода Степа
Нови Сад
Хајдук - Потисје Плетекс
Чуруг
Беочин - Срем СМ
Беочин
Младост - Кљајићево
Вршац
Црвенка 2 - Раднички
Црвенка

20. коло

Раднички 1958 - Хајдук
Шид
Сивац 69 - Беочин
Сивац
Војвода Степа - Нова Пазова 1957
Војвода Степа
Потисје Плетекс - Славија
Ада
Срем СМ - Младост
Сремска Митровица
Кљајићево - Црвенка 2
Кљајићево
Раднички - Младост ТСК
Јаша Томић

21. коло

Раднички - Раднички 1958
Јаша Томић
Младост - Сивац 69
Вршац
Беочин - Војвода Степа
Беочин
Нова Пазова 1957 - Потисје Плетекс
Нова Пазова
Славија - Хајдук
Нови Сад
Црвенка 2 - Срем СМ
Црвенка
Младост ТСК - Кљајићево
Бачки Јарак

22. коло

Раднички 1958 - Славија
Шид
Сивац 69 - Црвенка 2
Сивац
Војвода Степа - Младост
Војвода Степа
Потисје Плетекс - Беочин
Ада
Хајдук - Нова Пазова 1957
Чуруг
Срем СМ - Младост ТСК
Сремска Митровица
Кљајићево - Раднички
Кљајићево

23. коло

Кљајићево - Раднички 1958
Кљајићево
Младост ТСК - Сивац 69
Бачки Јарак
Црвенка 2 - Војвода Степа
Црвенка
Младост - Потисје Плетекс
Вршац
Беочин - Хајдук
Беочин
Нова Пазова 1957 - Славија
Нова Пазова
Раднички - Срем СМ
Јаша Томић

24. коло

Раднички 1958 - Нова Пазова 1957
Шид
Сивац 69 - Раднички
Сивац
Војвода Степа - Младост ТСК
Војвода Степа
Потисје Плетекс - Црвенка 2
Ада
Хајдук - Младост
Чуруг
Славија - Беочин
Нови Сад
Срем СМ - Кљајићево
Сремска Митровица

25. коло

Срем СМ - Раднички 1958
Сремска Митровица
Кљајићево - Сивац 69
Кљајићево
Раднички - Војвода Степа
Јаша Томић
Младост ТСК - Потисје Плетекс
Бачки Јарак
Црвенка 2 - Хајдук
Црвенка
Младост - Славија
Вршац
Беочин - Нова Пазова 1957
Беочин

26. коло

Раднички 1958 - Беочин
Шид
Сивац 69 - Срем СМ
Сивац
Војвода Степа - Кљајићево
Војвода Степа
Потисје Плетекс - Раднички
Ада
Хајдук - Младост ТСК
Чуруг
Славија - Црвенка 2
Нови Сад
Нова Пазова 1957 - Младост
Нова Пазова

Жене



1. коло

Сента - СЛОБОДАН
Сента
Младост - Партизан (ж)
Српска Црња
Нафтагас (ж) - Долово (ж)
Елемир
Апатин (ж) - Жеља
Апатин
Дероње - Мокрин
Дероње

2. коло

Мокрин - СЛОБОДАН
 
Сента - Младост
Сента
Партизан (ж) - Нафтагас (ж)
Иђош
Долово (ж) - Апатин (ж)
Долово
Жеља - Дероње
Жабаљ

3. коло

Младост - СЛОБОДАН
Српска Црња
Нафтагас (ж) - Сента
Елемир
Апатин (ж) - Партизан (ж)
Апатин
Дероње - Долово (ж)
Дероње
Мокрин - Жеља
Мокрин

4. коло

Жеља - СЛОБОДАН
 
Сента - Апатин (ж)
Сента
Младост - Нафтагас (ж)
Српска Црња
Партизан (ж) - Дероње
Иђош
Долово (ж) - Мокрин
Долово

5. коло

Нафтагас (ж) - СЛОБОДАН
Елемир
Дероње - Сента
Дероње
Апатин (ж) - Младост
Апатин
Мокрин - Партизан (ж)
Мокрин
Жеља - Долово (ж)
Жабаљ

6. коло

Долово (ж) - СЛОБОДАН
 
Сента - Мокрин
Сента
Младост - Дероње
Српска Црња
Нафтагас (ж) - Апатин (ж)
Елемир
Партизан (ж) - Жеља
Иђош

7. коло

Апатин (ж) - СЛОБОДАН
Апатин
Жеља - Сента
Жабаљ
Мокрин - Младост
Мокрин
Дероње - Нафтагас (ж)
Дероње
Долово (ж) - Партизан (ж)
Долово

8. коло

Партизан (ж) - СЛОБОДАН
 
Сента - Долово (ж)
Сента
Младост - Жеља
Српска Црња
Нафтагас (ж) - Мокрин
Елемир
Апатин (ж) - Дероње
Апатин

9. коло

Дероње - СЛОБОДАН
Дероње
Партизан (ж) - Сента
Иђош
Долово (ж) - Младост
Долово
Жеља - Нафтагас (ж)
Жабаљ
Мокрин - Апатин (ж)
Мокрин

10. коло

Сента - СЛОБОДАН
 
Партизан (ж) - Младост
Иђош
Долово (ж) - Нафтагас (ж)
Долово
Жеља - Апатин (ж)
Жабаљ
Мокрин - Дероње
Мокрин

11. коло

Мокрин - СЛОБОДАН
Мокрин
Младост - Сента
Српска Црња
Нафтагас (ж) - Партизан (ж)
Елемир
Апатин (ж) - Долово (ж)
Апатин
Дероње - Жеља
Дероње

12. коло

Младост - СЛОБОДАН
 
Сента - Нафтагас (ж)
Сента
Партизан (ж) - Апатин (ж)
Иђош
Долово (ж) - Дероње
Долово
Жеља - Мокрин
Жабаљ

13. коло

Жеља - СЛОБОДАН
Жабаљ
Апатин (ж) - Сента
Апатин
Нафтагас (ж) - Младост
Елемир
Дероње - Партизан (ж)
Дероње
Мокрин - Долово (ж)
Мокрин

14. коло

Нафтагас (ж) - СЛОБОДАН
 
Сента - Дероње
Сента
Младост - Апатин (ж)
Српска Црња
Партизан (ж) - Мокрин
Иђош
Долово (ж) - Жеља
Долово

15. коло

Долово (ж) - СЛОБОДАН
Долово
Мокрин - Сента
Мокрин
Дероње - Младост
Дероње
Апатин (ж) - Нафтагас (ж)
Апатин
Жеља - Партизан (ж)
Жабаљ

16. коло

Апатин (ж) - СЛОБОДАН
 
Сента - Жеља
Сента
Младост - Мокрин
Српска Црња
Нафтагас (ж) - Дероње
Елемир
Партизан (ж) - Долово (ж)
Иђош

17. коло

Партизан (ж) - СЛОБОДАН
Иђош
Долово (ж) - Сента
Долово
Жеља - Младост
Жабаљ
Мокрин - Нафтагас (ж)
Мокрин
Дероње - Апатин (ж)
Дероње

18. коло

Дероње - СЛОБОДАН
 
Сента - Партизан (ж)
Сента
Младост - Долово (ж)
Српска Црња
Нафтагас (ж) - Жеља
Елемир
Апатин (ж) - Мокрин
Апатин