Распоред утакмица - Друга лига ''Север'' Штампање

Мушкарци Жене

Мушкарци



1. коло

Напредак - Апатин
Честерег
Јединство - Хајдук
Нови Бечеј
Јабука - Раднички
Јабука
Металац - Кикинда Grindex
Футог
Сомборелектро - Црвенка 2
Сомбор
Владимировац - Сивац 69
Владимировац
Банатски Карловац - Срем СМ
Банатски Карловац

2. коло

Апатин - Срем СМ
Апатин
Напредак - Јединство
Честерег
Хајдук - Јабука
Чуруг
Раднички - Металац
Нови Сад
Кикинда Grindex - Сомборелектро
Кикинда
Црвенка 2 - Владимировац
Црвенка
Сивац 69 - Банатски Карловац
Сивац

3. коло

Јединство - Апатин
Нови Бечеј
Јабука - Напредак
Јабука
Металац - Хајдук
Футог
Сомборелектро - Раднички
Сомбор
Владимировац - Кикинда Grindex
Владимировац
Банатски Карловац - Црвенка 2
Банатски Карловац
Срем СМ - Сивац 69
Сремска Митровица

4. коло

Апатин - Сивац 69
Апатин
Напредак - Металац
Честерег
Јединство - Јабука
Нови Бечеј
Хајдук - Сомборелектро
Чуруг
Раднички - Владимировац
Нови Сад
Кикинда Grindex - Банатски Карловац
Кикинда
Црвенка 2 - Срем СМ
Црвенка

5. коло

Јабука - Апатин
Јабука
Сомборелектро - Напредак
Сомбор
Металац - Јединство
Футог
Владимировац - Хајдук
Владимировац
Банатски Карловац - Раднички
Банатски Карловац
Срем СМ - Кикинда Grindex
Сремска Митровица
Сивац 69 - Црвенка 2
Сивац

6. коло

Апатин - Црвенка 2
Апатин
Напредак - Владимировац
Честерег
Јединство - Сомборелектро
Нови Бечеј
Јабука - Металац
Јабука
Хајдук - Банатски Карловац
Чуруг
Раднички - Срем СМ
Нови Сад
Кикинда Grindex - Сивац 69
Кикинда

7. коло

Металац - Апатин
Футог
Банатски Карловац - Напредак
Банатски Карловац
Владимировац - Јединство
Владимировац
Сомборелектро - Јабука
Сомбор
Срем СМ - Хајдук
Сремска Митровица
Сивац 69 - Раднички
Сивац
Црвенка 2 - Кикинда Grindex
Црвенка

8. коло

Апатин - Кикинда Grindex
Апатин
Напредак - Срем СМ
Честерег
Јединство - Банатски Карловац
Нови Бечеј
Јабука - Владимировац
Јабука
Металац - Сомборелектро
Футог
Хајдук - Сивац 69
Чуруг
Раднички - Црвенка 2
Нови Сад

9. коло

Сомборелектро - Апатин
Сомбор
Сивац 69 - Напредак
Сивац
Срем СМ - Јединство
Сремска Митровица
Банатски Карловац - Јабука
Банатски Карловац
Владимировац - Металац
Владимировац
Црвенка 2 - Хајдук
Црвенка
Кикинда Grindex - Раднички
Кикинда

10. коло

Апатин - Раднички
Апатин
Напредак - Црвенка 2
Честерег
Јединство - Сивац 69
Нови Бечеј
Јабука - Срем СМ
Јабука
Металац - Банатски Карловац
Футог
Сомборелектро - Владимировац
Сомбор
Хајдук - Кикинда Grindex
Чуруг

11. коло

Владимировац - Апатин
Владимировац
Кикинда Grindex - Напредак
Кикинда
Црвенка 2 - Јединство
Црвенка
Сивац 69 - Јабука
Сивац
Срем СМ - Металац
Сремска Митровица
Банатски Карловац - Сомборелектро
Банатски Карловац
Раднички - Хајдук
Нови Сад

12. коло

Апатин - Хајдук
Апатин
Напредак - Раднички
Честерег
Јединство - Кикинда Grindex
Нови Бечеј
Јабука - Црвенка 2
Јабука
Металац - Сивац 69
Футог
Сомборелектро - Срем СМ
Сомбор
Владимировац - Банатски Карловац
Владимировац

13. коло

Банатски Карловац - Апатин
Банатски Карловац
Хајдук - Напредак
Чуруг
Раднички - Јединство
Нови Сад
Кикинда Grindex - Јабука
Кикинда
Црвенка 2 - Металац
Црвенка
Сивац 69 - Сомборелектро
Сивац
Срем СМ - Владимировац
Сремска Митровица

14. коло

Апатин - Напредак
Апатин
Хајдук - Јединство
Чуруг
Раднички - Јабука
Нови Сад
Кикинда Grindex - Металац
Кикинда
Црвенка 2 - Сомборелектро
Црвенка
Сивац 69 - Владимировац
Сивац
Срем СМ - Банатски Карловац
Сремска Митровица

15. коло

Срем СМ - Апатин
Сремска Митровица
Јединство - Напредак
Нови Бечеј
Јабука - Хајдук
Јабука
Металац - Раднички
Футог
Сомборелектро - Кикинда Grindex
Сомбор
Владимировац - Црвенка 2
Владимировац
Банатски Карловац - Сивац 69
Банатски Карловац

16. коло

Апатин - Јединство
Апатин
Напредак - Јабука
Честерег
Хајдук - Металац
Чуруг
Раднички - Сомборелектро
Нови Сад
Кикинда Grindex - Владимировац
Кикинда
Црвенка 2 - Банатски Карловац
Црвенка
Сивац 69 - Срем СМ
Сивац

17. коло

Сивац 69 - Апатин
Сивац
Металац - Напредак
Футог
Јабука - Јединство
Јабука
Сомборелектро - Хајдук
Сомбор
Владимировац - Раднички
Владимировац
Банатски Карловац - Кикинда Grindex
Банатски Карловац
Срем СМ - Црвенка 2
Сремска Митровица

18. коло

Апатин - Јабука
Апатин
Напредак - Сомборелектро
Честерег
Јединство - Металац
Нови Бечеј
Хајдук - Владимировац
Чуруг
Раднички - Банатски Карловац
Нови Сад
Кикинда Grindex - Срем СМ
Кикинда
Црвенка 2 - Сивац 69
Црвенка

19. коло

Црвенка 2 - Апатин
Црвенка
Владимировац - Напредак
Владимировац
Сомборелектро - Јединство
Сомбор
Металац - Јабука
Футог
Банатски Карловац - Хајдук
Банатски Карловац
Срем СМ - Раднички
Сремска Митровица
Сивац 69 - Кикинда Grindex
Сивац

20. коло

Апатин - Металац
Апатин
Напредак - Банатски Карловац
Честерег
Јединство - Владимировац
Нови Бечеј
Јабука - Сомборелектро
Јабука
Хајдук - Срем СМ
Чуруг
Раднички - Сивац 69
Нови Сад
Кикинда Grindex - Црвенка 2
Кикинда

21. коло

Кикинда Grindex - Апатин
Кикинда
Срем СМ - Напредак
Сремска Митровица
Банатски Карловац - Јединство
Банатски Карловац
Владимировац - Јабука
Владимировац
Сомборелектро - Металац
Сомбор
Сивац 69 - Хајдук
Сивац
Црвенка 2 - Раднички
Црвенка

22. коло

Апатин - Сомборелектро
Апатин
Напредак - Сивац 69
Честерег
Јединство - Срем СМ
Нови Бечеј
Јабука - Банатски Карловац
Јабука
Металац - Владимировац
Футог
Хајдук - Црвенка 2
Чуруг
Раднички - Кикинда Grindex
Нови Сад

23. коло

Раднички - Апатин
Нови Сад
Црвенка 2 - Напредак
Црвенка
Сивац 69 - Јединство
Сивац
Срем СМ - Јабука
Сремска Митровица
Банатски Карловац - Металац
Банатски Карловац
Владимировац - Сомборелектро
Владимировац
Кикинда Grindex - Хајдук
Кикинда

24. коло

Апатин - Владимировац
Апатин
Напредак - Кикинда Grindex
Честерег
Јединство - Црвенка 2
Нови Бечеј
Јабука - Сивац 69
Јабука
Металац - Срем СМ
Футог
Сомборелектро - Банатски Карловац
Сомбор
Хајдук - Раднички
Чуруг

25. коло

Хајдук - Апатин
Чуруг
Раднички - Напредак
Нови Сад
Кикинда Grindex - Јединство
Кикинда
Црвенка 2 - Јабука
Црвенка
Сивац 69 - Металац
Сивац
Срем СМ - Сомборелектро
Сремска Митровица
Банатски Карловац - Владимировац
Банатски Карловац

26. коло

Апатин - Банатски Карловац
Апатин
Напредак - Хајдук
Честерег
Јединство - Раднички
Нови Бечеј
Јабука - Кикинда Grindex
Јабука
Металац - Црвенка 2
Футог
Сомборелектро - Сивац 69
Сомбор
Владимировац - Срем СМ
Владимировац

Жене



1. коло

Милетић - СЛОБОДАН
Мошорин
Лаки - Жеља
Црвенка
Нафтагас (ж) - Врбас
Елемир
Спартак - Апатин (ж)
Суботица
Раднички (ж) - Јединство (ж)
Ковин
Петроварадин - Топола
Петроварадин

2. коло

Топола - СЛОБОДАН
 
Милетић - Лаки
Мошорин
Жеља - Нафтагас (ж)
Жабаљ
Врбас - Спартак
Врбас
Апатин (ж) - Раднички (ж)
Апатин
Јединство (ж) - Петроварадин
Качарево

3. коло

Лаки - СЛОБОДАН
Црвенка
Нафтагас (ж) - Милетић
Елемир
Спартак - Жеља
Суботица
Раднички (ж) - Врбас
Ковин
Петроварадин - Апатин (ж)
Петроварадин
Топола - Јединство (ж)
Бачка Топола

4. коло

Јединство (ж) - СЛОБОДАН
 
Милетић - Спартак
Мошорин
Лаки - Нафтагас (ж)
Црвенка
Жеља - Раднички (ж)
Жабаљ
Врбас - Петроварадин
Врбас
Апатин (ж) - Топола
Апатин

5. коло

Нафтагас (ж) - СЛОБОДАН
Елемир
Раднички (ж) - Милетић
Ковин
Спартак - Лаки
Суботица
Петроварадин - Жеља
Петроварадин
Топола - Врбас
Бачка Топола
Јединство (ж) - Апатин (ж)
Качарево

6. коло

Апатин (ж) - СЛОБОДАН
 
Милетић - Петроварадин
Мошорин
Лаки - Раднички (ж)
Црвенка
Нафтагас (ж) - Спартак
Елемир
Жеља - Топола
Жабаљ
Врбас - Јединство (ж)
Врбас

7. коло

Спартак - СЛОБОДАН
Суботица
Топола - Милетић
Бачка Топола
Петроварадин - Лаки
Петроварадин
Раднички (ж) - Нафтагас (ж)
Ковин
Јединство (ж) - Жеља
Качарево
Апатин (ж) - Врбас
Апатин

8. коло

Врбас - СЛОБОДАН
 
Милетић - Јединство (ж)
Мошорин
Лаки - Топола
Црвенка
Нафтагас (ж) - Петроварадин
Елемир
Спартак - Раднички (ж)
Суботица
Жеља - Апатин (ж)
Жабаљ

9. коло

Раднички (ж) - СЛОБОДАН
Ковин
Апатин (ж) - Милетић
Апатин
Јединство (ж) - Лаки
Качарево
Топола - Нафтагас (ж)
Бачка Топола
Петроварадин - Спартак
Петроварадин
Врбас - Жеља
Врбас

10. коло

Жеља - СЛОБОДАН
 
Милетић - Врбас
Мошорин
Лаки - Апатин (ж)
Црвенка
Нафтагас (ж) - Јединство (ж)
Елемир
Спартак - Топола
Суботица
Раднички (ж) - Петроварадин
Ковин

11. коло

Петроварадин - СЛОБОДАН
Петроварадин
Жеља - Милетић
Жабаљ
Врбас - Лаки
Врбас
Апатин (ж) - Нафтагас (ж)
Апатин
Јединство (ж) - Спартак
Качарево
Топола - Раднички (ж)
Бачка Топола

12. коло

Милетић - СЛОБОДАН
 
Жеља - Лаки
Жабаљ
Врбас - Нафтагас (ж)
Врбас
Апатин (ж) - Спартак
Апатин
Јединство (ж) - Раднички (ж)
Качарево
Топола - Петроварадин
Бачка Топола

13. коло

Топола - СЛОБОДАН
Бачка Топола
Лаки - Милетић
Црвенка
Нафтагас (ж) - Жеља
Елемир
Спартак - Врбас
Суботица
Раднички (ж) - Апатин (ж)
Ковин
Петроварадин - Јединство (ж)
Петроварадин

14. коло

Лаки - СЛОБОДАН
 
Милетић - Нафтагас (ж)
Мошорин
Жеља - Спартак
Жабаљ
Врбас - Раднички (ж)
Врбас
Апатин (ж) - Петроварадин
Апатин
Јединство (ж) - Топола
Качарево

15. коло

Јединство (ж) - СЛОБОДАН
Качарево
Спартак - Милетић
Суботица
Нафтагас (ж) - Лаки
Елемир
Раднички (ж) - Жеља
Ковин
Петроварадин - Врбас
Петроварадин
Топола - Апатин (ж)
Бачка Топола

16. коло

Нафтагас (ж) - СЛОБОДАН
 
Милетић - Раднички (ж)
Мошорин
Лаки - Спартак
Црвенка
Жеља - Петроварадин
Жабаљ
Врбас - Топола
Врбас
Апатин (ж) - Јединство (ж)
Апатин

17. коло

Апатин (ж) - СЛОБОДАН
Апатин
Петроварадин - Милетић
Петроварадин
Раднички (ж) - Лаки
Ковин
Спартак - Нафтагас (ж)
Суботица
Топола - Жеља
Бачка Топола
Јединство (ж) - Врбас
Качарево

18. коло

Спартак - СЛОБОДАН
 
Милетић - Топола
Мошорин
Лаки - Петроварадин
Црвенка
Нафтагас (ж) - Раднички (ж)
Елемир
Жеља - Јединство (ж)
Жабаљ
Врбас - Апатин (ж)
Врбас

19. коло

Врбас - СЛОБОДАН
Врбас
Јединство (ж) - Милетић
Качарево
Топола - Лаки
Бачка Топола
Петроварадин - Нафтагас (ж)
Петроварадин
Раднички (ж) - Спартак
Ковин
Апатин (ж) - Жеља
Апатин

20. коло

Раднички (ж) - СЛОБОДАН
 
Милетић - Апатин (ж)
Мошорин
Лаки - Јединство (ж)
Црвенка
Нафтагас (ж) - Топола
Елемир
Спартак - Петроварадин
Суботица
Жеља - Врбас
Жабаљ

21. коло

Жеља - СЛОБОДАН
Жабаљ
Врбас - Милетић
Врбас
Апатин (ж) - Лаки
Апатин
Јединство (ж) - Нафтагас (ж)
Качарево
Топола - Спартак
Бачка Топола
Петроварадин - Раднички (ж)
Петроварадин

22. коло

Петроварадин - СЛОБОДАН
 
Милетић - Жеља
Мошорин
Лаки - Врбас
Црвенка
Нафтагас (ж) - Апатин (ж)
Елемир
Спартак - Јединство (ж)
Суботица
Раднички (ж) - Топола
Ковин