Распоред утакмица - Друга лига ''Север'' Штампање

Мушкарци Жене

Мушкарци



1. коло

Раднички 1958 - Херцеговина
Шид
Јединство - Потисје Плетекс
Нови Бечеј
Банатски Карловац - Јабука
Банатски Карловац
Хајдук - Јединство (м)
Чуруг
Апатин - Црвенка 2
Апатин
Далматинац - Рума
Риђица
Раднички - Напредак
Нови Сад

2. коло

Херцеговина - Напредак
Сечањ
Раднички 1958 - Јединство
Шид
Потисје Плетекс - Банатски Карловац
Ада
Јабука - Хајдук
Јабука
Јединство (м) - Апатин
Качарево
Црвенка 2 - Далматинац
Црвенка
Рума - Раднички
Рума

3. коло

Јединство - Херцеговина
Нови Бечеј
Банатски Карловац - Раднички 1958
Банатски Карловац
Хајдук - Потисје Плетекс
Чуруг
Апатин - Јабука
Апатин
Далматинац - Јединство (м)
Риђица
Раднички - Црвенка 2
Нови Сад
Напредак - Рума
Честерег

4. коло

Херцеговина - Рума
Сечањ
Раднички 1958 - Хајдук
Шид
Јединство - Банатски Карловац
Нови Бечеј
Потисје Плетекс - Апатин
Ада
Јабука - Далматинац
Јабука
Јединство (м) - Раднички
Качарево
Црвенка 2 - Напредак
Црвенка

5. коло

Банатски Карловац - Херцеговина
Банатски Карловац
Апатин - Раднички 1958
Апатин
Хајдук - Јединство
Чуруг
Далматинац - Потисје Плетекс
Риђица
Раднички - Јабука
Нови Сад
Напредак - Јединство (м)
Честерег
Рума - Црвенка 2
Рума

6. коло

Херцеговина - Црвенка 2
Сечањ
Раднички 1958 - Далматинац
Шид
Јединство - Апатин
Нови Бечеј
Банатски Карловац - Хајдук
Банатски Карловац
Потисје Плетекс - Раднички
Ада
Јабука - Напредак
Јабука
Јединство (м) - Рума
Качарево

7. коло

Хајдук - Херцеговина
Чуруг
Раднички - Раднички 1958
Нови Сад
Далматинац - Јединство
Риђица
Апатин - Банатски Карловац
Апатин
Напредак - Потисје Плетекс
Честерег
Рума - Јабука
Рума
Црвенка 2 - Јединство (м)
Црвенка

8. коло

Херцеговина - Јединство (м)
Сечањ
Раднички 1958 - Напредак
Шид
Јединство - Раднички
Нови Бечеј
Банатски Карловац - Далматинац
Банатски Карловац
Хајдук - Апатин
Чуруг
Потисје Плетекс - Рума
Ада
Јабука - Црвенка 2
Јабука

9. коло

Апатин - Херцеговина
Апатин
Рума - Раднички 1958
Рума
Напредак - Јединство
Честерег
Раднички - Банатски Карловац
Нови Сад
Далматинац - Хајдук
Риђица
Црвенка 2 - Потисје Плетекс
Црвенка
Јединство (м) - Јабука
Качарево

10. коло

Херцеговина - Јабука
Сечањ
Раднички 1958 - Црвенка 2
Шид
Јединство - Рума
Нови Бечеј
Банатски Карловац - Напредак
Банатски Карловац
Хајдук - Раднички
Чуруг
Апатин - Далматинац
Апатин
Потисје Плетекс - Јединство (м)
Ада

11. коло

Далматинац - Херцеговина
Риђица
Јединство (м) - Раднички 1958
Качарево
Црвенка 2 - Јединство
Црвенка
Рума - Банатски Карловац
Рума
Напредак - Хајдук
Честерег
Раднички - Апатин
Нови Сад
Јабука - Потисје Плетекс
Јабука

12. коло

Херцеговина - Потисје Плетекс
Сечањ
Раднички 1958 - Јабука
Шид
Јединство - Јединство (м)
Нови Бечеј
Банатски Карловац - Црвенка 2
Банатски Карловац
Хајдук - Рума
Чуруг
Апатин - Напредак
Апатин
Далматинац - Раднички
Риђица

13. коло

Раднички - Херцеговина
Нови Сад
Потисје Плетекс - Раднички 1958
Ада
Јабука - Јединство
Јабука
Јединство (м) - Банатски Карловац
Качарево
Црвенка 2 - Хајдук
Црвенка
Рума - Апатин
Рума
Напредак - Далматинац
Честерег

14. коло

Херцеговина - Раднички 1958
Сечањ
Потисје Плетекс - Јединство
Ада
Јабука - Банатски Карловац
Јабука
Јединство (м) - Хајдук
Качарево
Црвенка 2 - Апатин
Црвенка
Рума - Далматинац
Рума
Напредак - Раднички
Честерег

15. коло

Напредак - Херцеговина
Честерег
Јединство - Раднички 1958
Нови Бечеј
Банатски Карловац - Потисје Плетекс
Банатски Карловац
Хајдук - Јабука
Чуруг
Апатин - Јединство (м)
Апатин
Далматинац - Црвенка 2
Риђица
Раднички - Рума
Нови Сад

16. коло

Херцеговина - Јединство
Сечањ
Раднички 1958 - Банатски Карловац
Шид
Потисје Плетекс - Хајдук
Ада
Јабука - Апатин
Јабука
Јединство (м) - Далматинац
Качарево
Црвенка 2 - Раднички
Црвенка
Рума - Напредак
Рума

17. коло

Рума - Херцеговина
Рума
Хајдук - Раднички 1958
Чуруг
Банатски Карловац - Јединство
Банатски Карловац
Апатин - Потисје Плетекс
Апатин
Далматинац - Јабука
Риђица
Раднички - Јединство (м)
Нови Сад
Напредак - Црвенка 2
Честерег

18. коло

Херцеговина - Банатски Карловац
Сечањ
Раднички 1958 - Апатин
Шид
Јединство - Хајдук
Нови Бечеј
Потисје Плетекс - Далматинац
Ада
Јабука - Раднички
Јабука
Јединство (м) - Напредак
Качарево
Црвенка 2 - Рума
Црвенка

19. коло

Црвенка 2 - Херцеговина
Црвенка
Далматинац - Раднички 1958
Риђица
Апатин - Јединство
Апатин
Хајдук - Банатски Карловац
Чуруг
Раднички - Потисје Плетекс
Нови Сад
Напредак - Јабука
Честерег
Рума - Јединство (м)
Рума

20. коло

Херцеговина - Хајдук
Сечањ
Раднички 1958 - Раднички
Шид
Јединство - Далматинац
Нови Бечеј
Банатски Карловац - Апатин
Банатски Карловац
Потисје Плетекс - Напредак
Ада
Јабука - Рума
Јабука
Јединство (м) - Црвенка 2
Качарево

21. коло

Јединство (м) - Херцеговина
Качарево
Напредак - Раднички 1958
Честерег
Раднички - Јединство
Нови Сад
Далматинац - Банатски Карловац
Риђица
Апатин - Хајдук
Апатин
Рума - Потисје Плетекс
Рума
Црвенка 2 - Јабука
Црвенка

22. коло

Херцеговина - Апатин
Сечањ
Раднички 1958 - Рума
Шид
Јединство - Напредак
Нови Бечеј
Банатски Карловац - Раднички
Банатски Карловац
Хајдук - Далматинац
Чуруг
Потисје Плетекс - Црвенка 2
Ада
Јабука - Јединство (м)
Јабука

23. коло

Јабука - Херцеговина
Јабука
Црвенка 2 - Раднички 1958
Црвенка
Рума - Јединство
Рума
Напредак - Банатски Карловац
Честерег
Раднички - Хајдук
Нови Сад
Далматинац - Апатин
Риђица
Јединство (м) - Потисје Плетекс
Качарево

24. коло

Херцеговина - Далматинац
Сечањ
Раднички 1958 - Јединство (м)
Шид
Јединство - Црвенка 2
Нови Бечеј
Банатски Карловац - Рума
Банатски Карловац
Хајдук - Напредак
Чуруг
Апатин - Раднички
Апатин
Потисје Плетекс - Јабука
Ада

25. коло

Потисје Плетекс - Херцеговина
Ада
Јабука - Раднички 1958
Јабука
Јединство (м) - Јединство
Качарево
Црвенка 2 - Банатски Карловац
Црвенка
Рума - Хајдук
Рума
Напредак - Апатин
Честерег
Раднички - Далматинац
Нови Сад

26. коло

Херцеговина - Раднички
Сечањ
Раднички 1958 - Потисје Плетекс
Шид
Јединство - Јабука
Нови Бечеј
Банатски Карловац - Јединство (м)
Банатски Карловац
Хајдук - Црвенка 2
Чуруг
Апатин - Рума
Апатин
Далматинац - Напредак
Риђица

Жене



1. коло

Униреа (ж) - Врбас
Уздин
Апатин (ж) - Жеља
Апатин
Словен - Лаки
Рума
Топола - Обилић (ж)
Бачка Топола
Спартак - Јадран
Суботица
Милетић - Раванград
Мошорин

2. коло

Врбас - Раванград
Врбас
Униреа (ж) - Апатин (ж)
Уздин
Жеља - Словен
Жабаљ
Лаки - Топола
Црвенка
Обилић (ж) - Спартак
Нови Кнежевац
Јадран - Милетић
Фекетић

3. коло

Апатин (ж) - Врбас
Апатин
Словен - Униреа (ж)
Рума
Топола - Жеља
Бачка Топола
Спартак - Лаки
Суботица
Милетић - Обилић (ж)
Мошорин
Раванград - Јадран
Сомбор

4. коло

Врбас - Јадран
Врбас
Униреа (ж) - Топола
Уздин
Апатин (ж) - Словен
Апатин
Жеља - Спартак
Жабаљ
Лаки - Милетић
Црвенка
Обилић (ж) - Раванград
Нови Кнежевац

5. коло

Словен - Врбас
Рума
Спартак - Униреа (ж)
Суботица
Топола - Апатин (ж)
Бачка Топола
Милетић - Жеља
Мошорин
Раванград - Лаки
Сомбор
Јадран - Обилић (ж)
Фекетић

6. коло

Врбас - Обилић (ж)
Врбас
Униреа (ж) - Милетић
Уздин
Апатин (ж) - Спартак
Апатин
Словен - Топола
Рума
Жеља - Раванград
Жабаљ
Лаки - Јадран
Црвенка

7. коло

Топола - Врбас
Бачка Топола
Раванград - Униреа (ж)
Сомбор
Милетић - Апатин (ж)
Мошорин
Спартак - Словен
Суботица
Јадран - Жеља
Фекетић
Обилић (ж) - Лаки
Нови Кнежевац

8. коло

Врбас - Лаки
Врбас
Униреа (ж) - Јадран
Уздин
Апатин (ж) - Раванград
Апатин
Словен - Милетић
Рума
Топола - Спартак
Бачка Топола
Жеља - Обилић (ж)
Жабаљ

9. коло

Спартак - Врбас
Суботица
Обилић (ж) - Униреа (ж)
Нови Кнежевац
Јадран - Апатин (ж)
Фекетић
Раванград - Словен
Сомбор
Милетић - Топола
Мошорин
Лаки - Жеља
Црвенка

10. коло

Врбас - Жеља
Врбас
Униреа (ж) - Лаки
Уздин
Апатин (ж) - Обилић (ж)
Апатин
Словен - Јадран
Рума
Топола - Раванград
Бачка Топола
Спартак - Милетић
Суботица

11. коло

Милетић - Врбас
Мошорин
Жеља - Униреа (ж)
Жабаљ
Лаки - Апатин (ж)
Црвенка
Обилић (ж) - Словен
Нови Кнежевац
Јадран - Топола
Фекетић
Раванград - Спартак
Сомбор

12. коло

Врбас - Униреа (ж)
Врбас
Жеља - Апатин (ж)
Жабаљ
Лаки - Словен
Црвенка
Обилић (ж) - Топола
Нови Кнежевац
Јадран - Спартак
Фекетић
Раванград - Милетић
Сомбор

13. коло

Раванград - Врбас
Сомбор
Апатин (ж) - Униреа (ж)
Апатин
Словен - Жеља
Рума
Топола - Лаки
Бачка Топола
Спартак - Обилић (ж)
Суботица
Милетић - Јадран
Мошорин

14. коло

Врбас - Апатин (ж)
Врбас
Униреа (ж) - Словен
Уздин
Жеља - Топола
Жабаљ
Лаки - Спартак
Црвенка
Обилић (ж) - Милетић
Нови Кнежевац
Јадран - Раванград
Фекетић

15. коло

Јадран - Врбас
Фекетић
Топола - Униреа (ж)
Бачка Топола
Словен - Апатин (ж)
Рума
Спартак - Жеља
Суботица
Милетић - Лаки
Мошорин
Раванград - Обилић (ж)
Сомбор

16. коло

Врбас - Словен
Врбас
Униреа (ж) - Спартак
Уздин
Апатин (ж) - Топола
Апатин
Жеља - Милетић
Жабаљ
Лаки - Раванград
Црвенка
Обилић (ж) - Јадран
Нови Кнежевац

17. коло

Обилић (ж) - Врбас
Нови Кнежевац
Милетић - Униреа (ж)
Мошорин
Спартак - Апатин (ж)
Суботица
Топола - Словен
Бачка Топола
Раванград - Жеља
Сомбор
Јадран - Лаки
Фекетић

18. коло

Врбас - Топола
Врбас
Униреа (ж) - Раванград
Уздин
Апатин (ж) - Милетић
Апатин
Словен - Спартак
Рума
Жеља - Јадран
Жабаљ
Лаки - Обилић (ж)
Црвенка

19. коло

Лаки - Врбас
Црвенка
Јадран - Униреа (ж)
Фекетић
Раванград - Апатин (ж)
Сомбор
Милетић - Словен
Мошорин
Спартак - Топола
Суботица
Обилић (ж) - Жеља
Нови Кнежевац

20. коло

Врбас - Спартак
Врбас
Униреа (ж) - Обилић (ж)
Уздин
Апатин (ж) - Јадран
Апатин
Словен - Раванград
Рума
Топола - Милетић
Бачка Топола
Жеља - Лаки
Жабаљ

21. коло

Жеља - Врбас
Жабаљ
Лаки - Униреа (ж)
Црвенка
Обилић (ж) - Апатин (ж)
Нови Кнежевац
Јадран - Словен
Фекетић
Раванград - Топола
Сомбор
Милетић - Спартак
Мошорин

22. коло

Врбас - Милетић
Врбас
Униреа (ж) - Жеља
Уздин
Апатин (ж) - Лаки
Апатин
Словен - Обилић (ж)
Рума
Топола - Јадран
Бачка Топола
Спартак - Раванград
Суботица