Распоред утакмица - Прва лига ''Север'' Штампање

Мушкарци Жене

Мушкарци



1. коло

Лавови БП - Металац
Бачка Паланка
Младост ТСК - Нова Пазова 1957
Бачки Јарак
Сомборелектро - Динамо
Сомбор
Инђија - Спартак Војпут
Инђија
Црвена звезда - Тител
Мокрин
Пролетер - ЖСК
Зрењанин

2. коло

Металац - ЖСК
Футог
Лавови БП - Младост ТСК
Бачка Паланка
Нова Пазова 1957 - Сомборелектро
Нова Пазова
Динамо - Инђија
Панчево
Спартак Војпут - Црвена звезда
Суботица
Тител - Пролетер
Тител

3. коло

Младост ТСК - Металац
Бачки Јарак
Сомборелектро - Лавови БП
Сомбор
Инђија - Нова Пазова 1957
Инђија
Црвена звезда - Динамо
Мокрин
Пролетер - Спартак Војпут
Зрењанин
ЖСК - Тител
Жабаљ

4. коло

Металац - Тител
Футог
Лавови БП - Инђија
Бачка Паланка
Младост ТСК - Сомборелектро
Бачки Јарак
Нова Пазова 1957 - Црвена звезда
Нова Пазова
Динамо - Пролетер
Панчево
Спартак Војпут - ЖСК
Суботица

5. коло

Сомборелектро - Металац
Сомбор
Црвена звезда - Лавови БП
Мокрин
Инђија - Младост ТСК
Инђија
Пролетер - Нова Пазова 1957
Зрењанин
ЖСК - Динамо
Жабаљ
Тител - Спартак Војпут
Тител

6. коло

Металац - Спартак Војпут
Футог
Лавови БП - Пролетер
Бачка Паланка
Младост ТСК - Црвена звезда
Бачки Јарак
Сомборелектро - Инђија
Сомбор
Нова Пазова 1957 - ЖСК
Нова Пазова
Динамо - Тител
Панчево

7. коло

Инђија - Металац
Инђија
ЖСК - Лавови БП
Жабаљ
Пролетер - Младост ТСК
Зрењанин
Црвена звезда - Сомборелектро
Мокрин
Тител - Нова Пазова 1957
Тител
Спартак Војпут - Динамо
Суботица

8. коло

Металац - Динамо
Футог
Лавови БП - Тител
Бачка Паланка
Младост ТСК - ЖСК
Бачки Јарак
Сомборелектро - Пролетер
Сомбор
Инђија - Црвена звезда
Инђија
Нова Пазова 1957 - Спартак Војпут
Нова Пазова

9. коло

Црвена звезда - Металац
Мокрин
Спартак Војпут - Лавови БП
Суботица
Тител - Младост ТСК
Тител
ЖСК - Сомборелектро
Жабаљ
Пролетер - Инђија
Зрењанин
Динамо - Нова Пазова 1957
Панчево

10. коло

Металац - Нова Пазова 1957
Футог
Лавови БП - Динамо
Бачка Паланка
Младост ТСК - Спартак Војпут
Бачки Јарак
Сомборелектро - Тител
Сомбор
Инђија - ЖСК
Инђија
Црвена звезда - Пролетер
Мокрин

11. коло

Пролетер - Металац
Зрењанин
Нова Пазова 1957 - Лавови БП
Нова Пазова
Динамо - Младост ТСК
Панчево
Спартак Војпут - Сомборелектро
Суботица
Тител - Инђија
Тител
ЖСК - Црвена звезда
Жабаљ

12. коло

Металац - Лавови БП
Футог
Нова Пазова 1957 - Младост ТСК
Нова Пазова
Динамо - Сомборелектро
Панчево
Спартак Војпут - Инђија
Суботица
Тител - Црвена звезда
Тител
ЖСК - Пролетер
Жабаљ

13. коло

ЖСК - Металац
Жабаљ
Младост ТСК - Лавови БП
Бачки Јарак
Сомборелектро - Нова Пазова 1957
Сомбор
Инђија - Динамо
Инђија
Црвена звезда - Спартак Војпут
Мокрин
Пролетер - Тител
Зрењанин

14. коло

Металац - Младост ТСК
Футог
Лавови БП - Сомборелектро
Бачка Паланка
Нова Пазова 1957 - Инђија
Нова Пазова
Динамо - Црвена звезда
Панчево
Спартак Војпут - Пролетер
Суботица
Тител - ЖСК
Тител

15. коло

Тител - Металац
Тител
Инђија - Лавови БП
Инђија
Сомборелектро - Младост ТСК
Сомбор
Црвена звезда - Нова Пазова 1957
Мокрин
Пролетер - Динамо
Зрењанин
ЖСК - Спартак Војпут
Жабаљ

16. коло

Металац - Сомборелектро
Футог
Лавови БП - Црвена звезда
Бачка Паланка
Младост ТСК - Инђија
Бачки Јарак
Нова Пазова 1957 - Пролетер
Нова Пазова
Динамо - ЖСК
Панчево
Спартак Војпут - Тител
Суботица

17. коло

Спартак Војпут - Металац
Суботица
Пролетер - Лавови БП
Зрењанин
Црвена звезда - Младост ТСК
Мокрин
Инђија - Сомборелектро
Инђија
ЖСК - Нова Пазова 1957
Жабаљ
Тител - Динамо
Тител

18. коло

Металац - Инђија
Футог
Лавови БП - ЖСК
Бачка Паланка
Младост ТСК - Пролетер
Бачки Јарак
Сомборелектро - Црвена звезда
Сомбор
Нова Пазова 1957 - Тител
Нова Пазова
Динамо - Спартак Војпут
Панчево

19. коло

Динамо - Металац
Панчево
Тител - Лавови БП
Тител
ЖСК - Младост ТСК
Жабаљ
Пролетер - Сомборелектро
Зрењанин
Црвена звезда - Инђија
Мокрин
Спартак Војпут - Нова Пазова 1957
Суботица

20. коло

Металац - Црвена звезда
Футог
Лавови БП - Спартак Војпут
Бачка Паланка
Младост ТСК - Тител
Бачки Јарак
Сомборелектро - ЖСК
Сомбор
Инђија - Пролетер
Инђија
Нова Пазова 1957 - Динамо
Нова Пазова

21. коло

Нова Пазова 1957 - Металац
Нова Пазова
Динамо - Лавови БП
Панчево
Спартак Војпут - Младост ТСК
Суботица
Тител - Сомборелектро
Тител
ЖСК - Инђија
Жабаљ
Пролетер - Црвена звезда
Зрењанин

22. коло

Металац - Пролетер
Футог
Лавови БП - Нова Пазова 1957
Бачка Паланка
Младост ТСК - Динамо
Бачки Јарак
Сомборелектро - Спартак Војпут
Сомбор
Инђија - Тител
Инђија
Црвена звезда - ЖСК
Мокрин

Жене



1. коло

Јабука (ж) - Пролетер (ж)
Јабука
Темерин - Кикинда
Темерин
Војводина ж - Халас Јожеф
Нови Сад
Панчево (ж) - Спартак
Панчево
Долово (ж) - Младост
Долово
Срем - Раднички
Сремска Митровица

2. коло

Пролетер (ж) - Раднички
Зрењанин
Јабука (ж) - Темерин
Јабука
Кикинда - Војводина ж
Кикинда
Халас Јожеф - Панчево (ж)
Ада
Спартак - Долово (ж)
Дебељача
Младост - Срем
Српска Црња

3. коло

Темерин - Пролетер (ж)
Темерин
Војводина ж - Јабука (ж)
Нови Сад
Панчево (ж) - Кикинда
Панчево
Долово (ж) - Халас Јожеф
Долово
Срем - Спартак
Сремска Митровица
Раднички - Младост
Бајмок

4. коло

Пролетер (ж) - Младост
Зрењанин
Јабука (ж) - Панчево (ж)
Јабука
Темерин - Војводина ж
Темерин
Кикинда - Долово (ж)
Кикинда
Халас Јожеф - Срем
Ада
Спартак - Раднички
Дебељача

5. коло

Војводина ж - Пролетер (ж)
Нови Сад
Долово (ж) - Јабука (ж)
Долово
Панчево (ж) - Темерин
Панчево
Срем - Кикинда
Сремска Митровица
Раднички - Халас Јожеф
Бајмок
Младост - Спартак
Српска Црња

6. коло

Пролетер (ж) - Спартак
Зрењанин
Јабука (ж) - Срем
Јабука
Темерин - Долово (ж)
Темерин
Војводина ж - Панчево (ж)
Нови Сад
Кикинда - Раднички
Кикинда
Халас Јожеф - Младост
Ада

7. коло

Панчево (ж) - Пролетер (ж)
Панчево
Раднички - Јабука (ж)
Бајмок
Срем - Темерин
Сремска Митровица
Долово (ж) - Војводина ж
Долово
Младост - Кикинда
Српска Црња
Спартак - Халас Јожеф
Дебељача

8. коло

Пролетер (ж) - Халас Јожеф
Зрењанин
Јабука (ж) - Младост
Јабука
Темерин - Раднички
Темерин
Војводина ж - Срем
Нови Сад
Панчево (ж) - Долово (ж)
Панчево
Кикинда - Спартак
Кикинда

9. коло

Долово (ж) - Пролетер (ж)
Долово
Спартак - Јабука (ж)
Дебељача
Младост - Темерин
Српска Црња
Раднички - Војводина ж
Бајмок
Срем - Панчево (ж)
Сремска Митровица
Халас Јожеф - Кикинда
Ада

10. коло

Пролетер (ж) - Кикинда
Зрењанин
Јабука (ж) - Халас Јожеф
Јабука
Темерин - Спартак
Темерин
Војводина ж - Младост
Нови Сад
Панчево (ж) - Раднички
Панчево
Долово (ж) - Срем
Долово

11. коло

Срем - Пролетер (ж)
Сремска Митровица
Кикинда - Јабука (ж)
Кикинда
Халас Јожеф - Темерин
Ада
Спартак - Војводина ж
Дебељача
Младост - Панчево (ж)
Српска Црња
Раднички - Долово (ж)
Бајмок

12. коло

Пролетер (ж) - Јабука (ж)
Зрењанин
Кикинда - Темерин
Кикинда
Халас Јожеф - Војводина ж
Ада
Спартак - Панчево (ж)
Дебељача
Младост - Долово (ж)
Српска Црња
Раднички - Срем
Бајмок

13. коло

Раднички - Пролетер (ж)
Бајмок
Темерин - Јабука (ж)
Темерин
Војводина ж - Кикинда
Нови Сад
Панчево (ж) - Халас Јожеф
Панчево
Долово (ж) - Спартак
Долово
Срем - Младост
Сремска Митровица

14. коло

Пролетер (ж) - Темерин
Зрењанин
Јабука (ж) - Војводина ж
Јабука
Кикинда - Панчево (ж)
Кикинда
Халас Јожеф - Долово (ж)
Ада
Спартак - Срем
Дебељача
Младост - Раднички
Српска Црња

15. коло

Младост - Пролетер (ж)
Српска Црња
Панчево (ж) - Јабука (ж)
Панчево
Војводина ж - Темерин
Нови Сад
Долово (ж) - Кикинда
Долово
Срем - Халас Јожеф
Сремска Митровица
Раднички - Спартак
Бајмок

16. коло

Пролетер (ж) - Војводина ж
Зрењанин
Јабука (ж) - Долово (ж)
Јабука
Темерин - Панчево (ж)
Темерин
Кикинда - Срем
Кикинда
Халас Јожеф - Раднички
Ада
Спартак - Младост
Дебељача

17. коло

Спартак - Пролетер (ж)
Дебељача
Срем - Јабука (ж)
Сремска Митровица
Долово (ж) - Темерин
Долово
Панчево (ж) - Војводина ж
Панчево
Раднички - Кикинда
Бајмок
Младост - Халас Јожеф
Српска Црња

18. коло

Пролетер (ж) - Панчево (ж)
Зрењанин
Јабука (ж) - Раднички
Јабука
Темерин - Срем
Темерин
Војводина ж - Долово (ж)
Нови Сад
Кикинда - Младост
Кикинда
Халас Јожеф - Спартак
Ада

19. коло

Халас Јожеф - Пролетер (ж)
Ада
Младост - Јабука (ж)
Српска Црња
Раднички - Темерин
Бајмок
Срем - Војводина ж
Сремска Митровица
Долово (ж) - Панчево (ж)
Долово
Спартак - Кикинда
Дебељача

20. коло

Пролетер (ж) - Долово (ж)
Зрењанин
Јабука (ж) - Спартак
Јабука
Темерин - Младост
Темерин
Војводина ж - Раднички
Нови Сад
Панчево (ж) - Срем
Панчево
Кикинда - Халас Јожеф
Кикинда

21. коло

Кикинда - Пролетер (ж)
Кикинда
Халас Јожеф - Јабука (ж)
Ада
Спартак - Темерин
Дебељача
Младост - Војводина ж
Српска Црња
Раднички - Панчево (ж)
Бајмок
Срем - Долово (ж)
Сремска Митровица

22. коло

Пролетер (ж) - Срем
Зрењанин
Јабука (ж) - Кикинда
Јабука
Темерин - Халас Јожеф
Темерин
Војводина ж - Спартак
Нови Сад
Панчево (ж) - Младост
Панчево
Долово (ж) - Раднички
Долово