Распоред утакмица - ЛМК РСВ М12 / Ж12 - пролеће Штампање

М12 - Супер лига М12 - Прва лига А група М12 - Прва лига Б група М12 - Прва лига В група Ж12 - Супер лига Ж12 - Прва лига А група Ж12 - Прва лига Б група М12 - Прва лига 1. - 3. место М12 - Прва лига 4. - 6. место

М12 - Супер лига



1. коло

Потисје Плетекс - Младост ТСК ОРК
Ада
24/03/2018
20:48
Кањижа - Динамо
Кањижа
24/03/2018
20:47
Врбас Петрол - Нова Пазова 1957
Врбас
25/03/2018
23:31
ПИК Пригревица - Лавови БП
Пригревица
25/03/2018
23:32

2. коло

Младост ТСК ОРК - Лавови БП
Темерин
10/03/2018
11:53
Потисје Плетекс - Кањижа
Ада
24/02/2018
11:41
Динамо - Врбас Петрол
Панчево
11/02/2018
19:16
Нова Пазова 1957 - ПИК Пригревица
Нова Пазова
24/02/2018
12:10

3. коло

Кањижа - Младост ТСК ОРК
Кањижа
24/02/2018
11:37
Врбас Петрол - Потисје Плетекс
Врбас
10/03/2018
12:03
ПИК Пригревица - Динамо
Пригревица
11/02/2018
19:16
Лавови БП - Нова Пазова 1957
Бачка Паланка
24/02/2018
12:09

4. коло

Младост ТСК ОРК - Нова Пазова 1957
Темерин
10/03/2018
11:52
Потисје Плетекс - ПИК Пригревица
Ада
10/03/2018
12:00
Кањижа - Врбас Петрол
Кањижа
10/03/2018
12:02
Динамо - Лавови БП
Панчево
10/03/2018
11:52

5. коло

Врбас Петрол - Младост ТСК ОРК
Врбас
11/02/2018
19:17
Лавови БП - Потисје Плетекс
Бачка Паланка
10/02/2018
15:49
ПИК Пригревица - Кањижа
Пригревица
10/03/2018
12:02
Нова Пазова 1957 - Динамо
Нова Пазова
10/03/2018
11:54

6. коло

Младост ТСК ОРК - Динамо
Темерин
24/02/2018
11:40
Потисје Плетекс - Нова Пазова 1957
Ада
10/02/2018
15:50
Кањижа - Лавови БП
Кањижа
10/02/2018
15:51
Врбас Петрол - ПИК Пригревица
Врбас
24/02/2018
12:08

7. коло

ПИК Пригревица - Младост ТСК ОРК
Пригревица
11/02/2018
19:17
Динамо - Потисје Плетекс
Панчево
24/02/2018
11:39
Нова Пазова 1957 - Кањижа
Нова Пазова
10/02/2018
15:48
Лавови БП - Врбас Петрол
Бачка Паланка
24/02/2018
12:11

8. коло

Младост ТСК ОРК - Потисје Плетекс
Темерин
28/04/2018
11:10
Динамо - Кањижа
Панчево
28/04/2018
10:30
Нова Пазова 1957 - Врбас Петрол
Нова Пазова
29/04/2018
12:00
Лавови БП - ПИК Пригревица
Бачка Паланка
29/04/2018
12:40

9. коло

Лавови БП - Младост ТСК ОРК
Бачка Паланка
14/04/2018
10:03
Кањижа - Потисје Плетекс
Кањижа
24/03/2018
20:46
Врбас Петрол - Динамо
Врбас
13/05/2018
13:40
ПИК Пригревица - Нова Пазова 1957
Пригревица
29/04/2018
10:30

10. коло

Младост ТСК ОРК - Кањижа
Темерин
28/04/2018
09:40
Потисје Плетекс - Врбас Петрол
Ада
15/04/2018
13:53
Динамо - ПИК Пригревица
Панчево
13/05/2018
15:40
Нова Пазова 1957 - Лавови БП
Нова Пазова
25/03/2018
23:31

11. коло

Нова Пазова 1957 - Младост ТСК ОРК
Нова Пазова
14/04/2018
10:05
ПИК Пригревица - Потисје Плетекс
Пригревица
15/04/2018
13:54
Врбас Петрол - Кањижа
Врбас
16/04/2018
13:52
Лавови БП - Динамо
Бачка Паланка
14/04/2018
10:16

12. коло

Младост ТСК ОРК - Врбас Петрол
Темерин
13/05/2018
11:40
Потисје Плетекс - Лавови БП
Ада
13/05/2018
13:00
Кањижа - ПИК Пригревица
Кањижа
15/04/2018
13:52
Динамо - Нова Пазова 1957
Панчево
14/04/2018
10:04

13. коло

Динамо - Младост ТСК ОРК
Панчево
24/03/2018
20:47
Нова Пазова 1957 - Потисје Плетекс
Нова Пазова
13/05/2018
11:00
Лавови БП - Кањижа
Бачка Паланка
13/05/2018
16:14
ПИК Пригревица - Врбас Петрол
Пригревица
25/03/2018
23:30

14. коло

Младост ТСК ОРК - ПИК Пригревица
Темерин
13/05/2018
14:20
Потисје Плетекс - Динамо
Ада
28/04/2018
09:00
Кањижа - Нова Пазова 1957
Кањижа
13/05/2018
12:20
Врбас Петрол - Лавови БП
Врбас
29/04/2018
11:10

М12 - Прва лига А група



1. коло

Сента - Сивац 69
Сента
24/02/2018
12:04
Сомборелектро - Апатин
Сомбор
25/03/2018
23:17
Спартак Војпут - Црвенка
Суботица
10/03/2018
11:41

2. коло

Сивац 69 - Црвенка
Сивац
25/03/2018
23:18
Сента - Сомборелектро
Сента
10/03/2018
11:50
Апатин - Спартак Војпут
Апатин
10/03/2018
11:37

3. коло

Сомборелектро - Сивац 69
Сомбор
10/03/2018
11:47
Спартак Војпут - Сента
Суботица
25/03/2018
23:17
Црвенка - Апатин
Црвенка
24/02/2018
12:05

4. коло

Сивац 69 - Апатин
Сивац
10/03/2018
11:40
Сента - Црвенка
Сента
10/03/2018
11:48
Сомборелектро - Спартак Војпут
Сомбор
24/02/2018
12:03

5. коло

Спартак Војпут - Сивац 69
Суботица
24/02/2018
12:06
Апатин - Сента
Апатин
24/02/2018
12:07
Црвенка - Сомборелектро
Црвенка
24/02/2018
12:06

6. коло

Сивац 69 - Сента
Сивац
25/03/2018
23:19
Апатин - Сомборелектро
Апатин
12/05/2018
10:53
Црвенка - Спартак Војпут
Црвенка
12/05/2018
10:54

7. коло

Црвенка - Сивац 69
Црвенка
12/05/2018
10:52
Сомборелектро - Сента
Сомбор
12/05/2018
10:56
Спартак Војпут - Апатин
Суботица
14/04/2018
10:00

8. коло

Сивац 69 - Сомборелектро
Сивац
14/04/2018
09:59
Сента - Спартак Војпут
Сента
12/05/2018
10:55
Апатин - Црвенка
Апатин
25/03/2018
23:20

9. коло

Апатин - Сивац 69
Апатин
12/05/2018
10:56
Црвенка - Сента
Црвенка
14/04/2018
10:01
Спартак Војпут - Сомборелектро
Суботица
25/03/2018
23:18

10. коло

Сивац 69 - Спартак Војпут
Сивац
14/04/2018
09:57
Сента - Апатин
Сента
14/04/2018
09:58
Сомборелектро - Црвенка
Сомбор
14/04/2018
09:56

М12 - Прва лига Б група



1. коло

Војводина - СЛОБОДАН
Нови Сад
Раднички 1958 - Срем СМ
Шид
24/02/2018
08:13
Бијељина - Хајдук
Бијељина
24/02/2018
08:13

2. коло

Хајдук - СЛОБОДАН
 
Војводина - Раднички 1958
Нови Сад
10/03/2018
08:14
Срем СМ - Бијељина
Сремска Митровица
15/04/2018
14:57

3. коло

Раднички 1958 - СЛОБОДАН
Шид
Бијељина - Војводина
Бијељина
24/02/2018
08:14
Хајдук - Срем СМ
Бешка
24/02/2018
08:15

4. коло

Срем СМ - СЛОБОДАН
 
Војводина - Хајдук
Нови Сад
24/02/2018
08:16
Раднички 1958 - Бијељина
Шид
24/02/2018
08:16

5. коло

Бијељина - СЛОБОДАН
Бијељина
Срем СМ - Војводина
Сремска Митровица
10/03/2018
08:17
Хајдук - Раднички 1958
Бешка
10/03/2018
08:18

6. коло

Војводина - СЛОБОДАН
 
Срем СМ - Раднички 1958
Сремска Митровица
25/03/2018
08:18
Хајдук - Бијељина
Бешка
10/03/2018
08:19

7. коло

Хајдук - СЛОБОДАН
Бешка
Раднички 1958 - Војводина
Шид
15/04/2018
14:58
Бијељина - Срем СМ
Бијељина
10/03/2018
08:20

8. коло

Раднички 1958 - СЛОБОДАН
 
Војводина - Бијељина
Нови Сад
25/03/2018
08:21
Срем СМ - Хајдук
Сремска Митровица
25/03/2018
08:21

9. коло

Срем СМ - СЛОБОДАН
Сремска Митровица
Хајдук - Војводина
Бешка
25/03/2018
08:22
Бијељина - Раднички 1958
Бијељина
10/03/2018
08:22

10. коло

Бијељина - СЛОБОДАН
 
Војводина - Срем СМ
Нови Сад
25/03/2018
08:23
Раднички 1958 - Хајдук
Шид
13/05/2018
22:46

11. коло

Војводина - СЛОБОДАН
Нови Сад
Раднички 1958 - Срем СМ
Шид
14/05/2018
22:47
Бијељина - Хајдук
Бијељина
15/04/2018
14:55

12. коло

Хајдук - СЛОБОДАН
 
Војводина - Раднички 1958
Нови Сад
13/05/2018
22:44
Срем СМ - Бијељина
Сремска Митровица
13/05/2018
22:45

13. коло

Раднички 1958 - СЛОБОДАН
Шид
Бијељина - Војводина
Бијељина
13/05/2018
22:46
Хајдук - Срем СМ
Бешка
13/05/2018
22:44

14. коло

Срем СМ - СЛОБОДАН
 
Војводина - Хајдук
Нови Сад
15/04/2018
14:52
Раднички 1958 - Бијељина
Шид
25/03/2018
08:28

15. коло

Бијељина - СЛОБОДАН
Бијељина
Срем СМ - Војводина
Сремска Митровица
15/04/2018
14:50
Хајдук - Раднички 1958
Бешка
15/04/2018
14:48

М12 - Прва лига В група



1. коло

Јабука - СЛОБОДАН
Јабука
Пролетер - Младост ТСК ОРК
Зрењанин
11/03/2018
08:40
Војка - Црепаја
Војка
11/03/2018
08:41

2. коло

Црепаја - СЛОБОДАН
 
Јабука - Пролетер
Јабука
24/02/2018
08:41
Младост ТСК ОРК - Војка
Темерин
24/02/2018
08:42

3. коло

Пролетер - СЛОБОДАН
Зрењанин
Војка - Јабука
Војка
11/03/2018
08:42
Црепаја - Младост ТСК ОРК
Црепаја
11/03/2018
08:42

4. коло

Младост ТСК ОРК - СЛОБОДАН
 
Јабука - Црепаја
Јабука
24/02/2018
08:43
Пролетер - Војка
Зрењанин
24/02/2018
08:44

5. коло

Војка - СЛОБОДАН
Војка
Младост ТСК ОРК - Јабука
Темерин
24/02/2018
08:47
Црепаја - Пролетер
Црепаја
24/02/2018
08:47

6. коло

Јабука - СЛОБОДАН
 
Младост ТСК ОРК - Пролетер
Темерин
15/04/2018
22:49
Црепаја - Војка
Црепаја
15/04/2018
22:48

7. коло

Црепаја - СЛОБОДАН
Црепаја
Пролетер - Јабука
Зрењанин
11/03/2018
08:49
Војка - Младост ТСК ОРК
Војка
24/03/2018
08:49

8. коло

Пролетер - СЛОБОДАН
 
Јабука - Војка
Јабука
15/04/2018
22:47
Младост ТСК ОРК - Црепаја
Темерин
24/03/2018
08:50

9. коло

Младост ТСК ОРК - СЛОБОДАН
Темерин
Црепаја - Јабука
Црепаја
24/03/2018
08:51
Војка - Пролетер
Војка
11/03/2018
08:51

10. коло

Војка - СЛОБОДАН
 
Јабука - Младост ТСК ОРК
Јабука
24/03/2018
08:52
Пролетер - Црепаја
Зрењанин
24/03/2018
08:52

11. коло

Јабука - СЛОБОДАН
Јабука
Пролетер - Младост ТСК ОРК
Зрењанин
12/05/2018
11:00
Војка - Црепаја
Војка
12/05/2018
11:01

12. коло

Црепаја - СЛОБОДАН
 
Јабука - Пролетер
Јабука
15/04/2018
22:51
Младост ТСК ОРК - Војка
Темерин
12/05/2018
11:00

13. коло

Пролетер - СЛОБОДАН
Зрењанин
Војка - Јабука
Војка
12/05/2018
10:58
Црепаја - Младост ТСК ОРК
Црепаја
15/04/2018
22:51

14. коло

Младост ТСК ОРК - СЛОБОДАН
 
Јабука - Црепаја
Јабука
15/04/2018
22:50
Пролетер - Војка
Зрењанин
24/03/2018
08:56

15. коло

Војка - СЛОБОДАН
Војка
Младост ТСК ОРК - Јабука
Темерин
12/05/2018
11:02
Црепаја - Пролетер
Црепаја
12/05/2018
10:59

Ж12 - Супер лига



1. коло

Кикинда - Оџаци
Кикинда
11/02/2018
19:14
Халас Јожеф - Раднички
Ада
11/02/2018
19:15
Јадран - Срем
Фекетић
10/03/2018
11:29
Лаки - Темерин
Црвенка
10/03/2018
11:29

2. коло

Оџаци - Темерин
Оџаци
24/02/2018
11:50
Кикинда - Халас Јожеф
Кикинда
11/02/2018
19:13
Раднички - Јадран
Бајмок
26/11/2017
19:38
Срем - Лаки
Сремска Митровица
11/02/2018
19:10

3. коло

Халас Јожеф - Оџаци
Ада
11/03/2018
13:33
Јадран - Кикинда
Фекетић
24/02/2018
11:35
Лаки - Раднички
Црвенка
26/11/2017
19:43
Темерин - Срем
Темерин
11/02/2018
19:12

4. коло

Оџаци - Срем
Оџаци
25/03/2018
23:10
Кикинда - Лаки
Кикинда
24/02/2018
11:36
Халас Јожеф - Јадран
Ада
24/02/2018
11:34
Раднички - Темерин
Бајмок
24/02/2018
11:49

5. коло

Јадран - Оџаци
Фекетић
26/11/2017
19:39
Темерин - Кикинда
Темерин
26/11/2017
19:33
Лаки - Халас Јожеф
Црвенка
24/02/2018
11:34
Срем - Раднички
Сремска Митровица
24/02/2018
11:50

6. коло

Оџаци - Раднички
Оџаци
11/02/2018
19:14
Кикинда - Срем
Кикинда
26/11/2017
19:32
Халас Јожеф - Темерин
Ада
26/11/2017
19:31
Јадран - Лаки
Фекетић
11/02/2018
19:10

7. коло

Лаки - Оџаци
Црвенка
26/11/2017
19:38
Раднички - Кикинда
Бајмок
11/03/2018
13:34
Срем - Халас Јожеф
Сремска Митровица
26/11/2017
19:36
Темерин - Јадран
Темерин
11/02/2018
19:11

8. коло

Оџаци - Кикинда
Оџаци
21/04/2018
12:07
Раднички - Халас Јожеф
Бајмок
21/04/2018
12:07
Срем - Јадран
Сремска Митровица
22/04/2018
21:22
Темерин - Лаки
Темерин
22/04/2018
21:20

9. коло

Темерин - Оџаци
Темерин
25/03/2018
23:12
Халас Јожеф - Кикинда
Ада
11/03/2018
13:33
Јадран - Раднички
Фекетић
05/05/2018
11:40
Лаки - Срем
Црвенка
22/04/2018
21:22

10. коло

Оџаци - Халас Јожеф
Оџаци
21/04/2018
12:06
Кикинда - Јадран
Кикинда
24/03/2018
20:49
Раднички - Лаки
Бајмок
05/05/2018
09:00
Срем - Темерин
Сремска Митровица
10/03/2018
11:27

11. коло

Срем - Оџаци
Сремска Митровица
24/02/2018
11:48
Лаки - Кикинда
Црвенка
24/03/2018
20:50
Јадран - Халас Јожеф
Фекетић
24/03/2018
20:52
Темерин - Раднички
Темерин
25/03/2018
23:13

12. коло

Оџаци - Јадран
Оџаци
05/05/2018
19:40
Кикинда - Темерин
Кикинда
05/05/2018
10:20
Халас Јожеф - Лаки
Ада
24/03/2018
20:51
Раднички - Срем
Бајмок
25/03/2018
23:11

13. коло

Раднички - Оџаци
Бајмок
11/03/2018
13:32
Срем - Кикинда
Сремска Митровица
05/05/2018
13:40
Темерин - Халас Јожеф
Темерин
05/05/2018
13:30
Лаки - Јадран
Црвенка
10/03/2018
11:28

14. коло

Оџаци - Лаки
Оџаци
05/05/2018
12:20
Кикинда - Раднички
Кикинда
21/04/2018
12:05
Халас Јожеф - Срем
Ада
05/05/2018
11:00
Јадран - Темерин
Фекетић
22/04/2018
21:21

Ж12 - Прва лига А група



1. коло

Врбас - СЛОБОДАН
Врбас
Кањижа - Војводина ж
Кањижа
25/03/2018
23:25
Маглић - Zitzer
Маглић
25/03/2018
23:26

2. коло

Zitzer - СЛОБОДАН
 
Врбас - Кањижа
Врбас
24/02/2018
11:46
Војводина ж - Маглић
Нови Сад
24/02/2018
11:45

3. коло

Кањижа - СЛОБОДАН
Кањижа
Маглић - Врбас
Маглић
24/02/2018
11:44
Zitzer - Војводина ж
Трешњевац
24/02/2018
11:47

4. коло

Војводина ж - СЛОБОДАН
 
Врбас - Zitzer
Врбас
25/03/2018
23:28
Кањижа - Маглић
Кањижа
25/03/2018
23:27

5. коло

Маглић - СЛОБОДАН
Маглић
Војводина ж - Врбас
Нови Сад
25/03/2018
23:26
Zitzer - Кањижа
Трешњевац
24/02/2018
11:45

6. коло

Врбас - СЛОБОДАН
 
Војводина ж - Кањижа
Нови Сад
06/05/2018
21:19
Zitzer - Маглић
Трешњевац
06/05/2018
21:18

7. коло

Zitzer - СЛОБОДАН
Трешњевац
Кањижа - Врбас
Кањижа
22/04/2018
20:43
Маглић - Војводина ж
Маглић
22/04/2018
20:42

8. коло

Кањижа - СЛОБОДАН
 
Врбас - Маглић
Врбас
22/04/2018
20:41
Војводина ж - Zitzer
Нови Сад
22/04/2018
20:40

9. коло

Војводина ж - СЛОБОДАН
Нови Сад
Zitzer - Врбас
Трешњевац
06/05/2018
21:20
Маглић - Кањижа
Маглић
06/05/2018
21:17

10. коло

Маглић - СЛОБОДАН
 
Врбас - Војводина ж
Врбас
06/05/2018
21:59
Кањижа - Zitzer
Кањижа
22/04/2018
20:42

Ж12 - Прва лига Б група



1. коло

Долово (ж) - СЛОБОДАН
Долово
Спартак - Јединство (ж)
Дебељача
Јабука (ж) - Црепаја
Јабука
25/02/2018
16:06

2. коло

Црепаја - СЛОБОДАН
 
Долово (ж) - Спартак
Долово
Јединство (ж) - Јабука (ж)
Качарево
25/02/2018
16:05

3. коло

Спартак - СЛОБОДАН
Дебељача
Јабука (ж) - Долово (ж)
Јабука
25/03/2018
23:41
Црепаја - Јединство (ж)
Црепаја
25/03/2018
23:40

4. коло

Јединство (ж) - СЛОБОДАН
 
Долово (ж) - Црепаја
Долово
25/02/2018
16:04
Спартак - Јабука (ж)
Дебељача
25/03/2018
23:39

5. коло

Јабука (ж) - СЛОБОДАН
Јабука
Јединство (ж) - Долово (ж)
Качарево
25/03/2018
23:40
Црепаја - Спартак
Црепаја
25/03/2018
23:42

6. коло

Долово (ж) - СЛОБОДАН
 
Јединство (ж) - Спартак
Качарево
22/04/2018
20:45
Црепаја - Јабука (ж)
Црепаја
22/04/2018
20:47

7. коло

Црепаја - СЛОБОДАН
Црепаја
Спартак - Долово (ж)
Дебељача
22/04/2018
20:49
Јабука (ж) - Јединство (ж)
Јабука
22/04/2018
20:48

8. коло

Спартак - СЛОБОДАН
 
Долово (ж) - Јабука (ж)
Долово
06/05/2018
21:25
Јединство (ж) - Црепаја
Качарево
06/05/2018
21:26

9. коло

Јединство (ж) - СЛОБОДАН
Качарево
Црепаја - Долово (ж)
Црепаја
22/04/2018
20:46
Јабука (ж) - Спартак
Јабука
06/05/2018
21:27

10. коло

Јабука (ж) - СЛОБОДАН
 
Долово (ж) - Јединство (ж)
Долово
06/05/2018
21:28
Спартак - Црепаја
Дебељача
06/05/2018
21:23

М12 - Прва лига 1. - 3. место



1. коло

Црвенка - СЛОБОДАН
Црвенка
Војводина - Јабука
Нови Сад
26/05/2018
11:50

2. коло

Јабука - СЛОБОДАН
 
Црвенка - Војводина
Црвенка
26/05/2018
13:30

3. коло

Војводина - СЛОБОДАН
Нови Сад
Јабука - Црвенка
Јабука
26/05/2018
15:10

4. коло

Црвенка - СЛОБОДАН
 
Јабука - Војводина
Јабука

5. коло

Јабука - СЛОБОДАН
Јабука
Војводина - Црвенка
Нови Сад

6. коло

Војводина - СЛОБОДАН
 
Црвенка - Јабука
Црвенка

М12 - Прва лига 4. - 6. место



1. коло

Апатин - СЛОБОДАН
Апатин
Бијељина - Црепаја
Бијељина
26/05/2018
09:00

2. коло

Црепаја - СЛОБОДАН
 
Апатин - Бијељина
Апатин
26/05/2018
12:40

3. коло

Бијељина - СЛОБОДАН
Бијељина
Црепаја - Апатин
Црепаја
26/05/2018
14:20

4. коло

Апатин - СЛОБОДАН
 
Црепаја - Бијељина
Црепаја

5. коло

Црепаја - СЛОБОДАН
Црепаја
Бијељина - Апатин
Бијељина

6. коло

Бијељина - СЛОБОДАН
 
Апатин - Црепаја
Апатин