РАСПОРЕД УТАКМИЦА - ТРЛ "Јужни Банат"


Мушкарци



1. коло

Младост - Кикинда Grindex
Вршац
Херцеговина - Јабука
Јаша Томић
Банатски Карловац - ЖСК
Банатски Карловац
Сивац 69 - Црвена звезда
Црвенка
Јединство - Срем СМ
Нови Бечеј
Врбас Петрол - Црвенка
Црвенка

2. коло

Кикинда Grindex - Црвенка
Кикинда
Младост - Херцеговина
Вршац
Јабука - Банатски Карловац
Јабука
ЖСК - Сивац 69
Жабаљ
Црвена звезда - Јединство
Мокрин
Срем СМ - Врбас Петрол
Сремска Митровица

3. коло

Херцеговина - Кикинда Grindex
Јаша Томић
Банатски Карловац - Младост
Банатски Карловац
Сивац 69 - Јабука
Црвенка
Јединство - ЖСК
Нови Бечеј
Врбас Петрол - Црвена звезда
Врбас
Црвенка - Срем СМ
Црвенка

4. коло

Кикинда Grindex - Срем СМ
Кикинда
Младост - Сивац 69
Вршац
Херцеговина - Банатски Карловац
Сечањ
Јабука - Јединство
Јабука
ЖСК - Врбас Петрол
Жабаљ
Црвена звезда - Црвенка
Мокрин

5. коло

Банатски Карловац - Кикинда Grindex
Банатски Карловац
Јединство - Младост
Нови Бечеј
Сивац 69 - Херцеговина
Црвенка
Врбас Петрол - Јабука
Врбас
Црвенка - ЖСК
Црвенка
Срем СМ - Црвена звезда
Сремска Митровица

6. коло

Кикинда Grindex - Црвена звезда
Кикинда
Младост - Врбас Петрол
Вршац
Херцеговина - Јединство
Сечањ
Банатски Карловац - Сивац 69
Банатски Карловац
Јабука - Црвенка
Јабука
ЖСК - Срем СМ
Жабаљ

7. коло

Сивац 69 - Кикинда Grindex
Црвенка
Црвенка - Младост
Црвенка
Врбас Петрол - Херцеговина
Врбас
Јединство - Банатски Карловац
Нови Бечеј
Срем СМ - Јабука
Сремска Митровица
Црвена звезда - ЖСК
Мокрин

8. коло

Кикинда Grindex - ЖСК
Кикинда
Младост - Срем СМ
Вршац
Херцеговина - Црвенка
Јаша Томић
Банатски Карловац - Врбас Петрол
Банатски Карловац
Сивац 69 - Јединство
Црвенка
Јабука - Црвена звезда
Јабука

9. коло

Јединство - Кикинда Grindex
Нови Бечеј
Црвена звезда - Младост
Мокрин
Срем СМ - Херцеговина
Сремска Митровица
Црвенка - Банатски Карловац
Црвенка
Врбас Петрол - Сивац 69
Врбас
ЖСК - Јабука
Жабаљ

10. коло

Кикинда Grindex - Јабука
Кикинда
Младост - ЖСК
Вршац
Херцеговина - Црвена звезда
Јаша Томић
Банатски Карловац - Срем СМ
Банатски Карловац
Сивац 69 - Црвенка
Црвенка
Јединство - Врбас Петрол
Нови Бечеј

11. коло

Врбас Петрол - Кикинда Grindex
Врбас
Јабука - Младост
Јабука
ЖСК - Херцеговина
Жабаљ
Црвена звезда - Банатски Карловац
Мокрин
Срем СМ - Сивац 69
Сремска Митровица
Црвенка - Јединство
Црвенка

12. коло

Кикинда Grindex - Младост
Кикинда
Јабука - Херцеговина
Јабука
ЖСК - Банатски Карловац
Жабаљ
Црвена звезда - Сивац 69
Мокрин
Срем СМ - Јединство
Сремска Митровица
Црвенка - Врбас Петрол
Врбас

13. коло

Црвенка - Кикинда Grindex
Црвенка
Херцеговина - Младост
Јаша Томић
Банатски Карловац - Јабука
Банатски Карловац
Сивац 69 - ЖСК
Црвенка
Јединство - Црвена звезда
Нови Бечеј
Врбас Петрол - Срем СМ
Врбас

14. коло

Кикинда Grindex - Херцеговина
Кикинда
Младост - Банатски Карловац
Вршац
Јабука - Сивац 69
Јабука
ЖСК - Јединство
Жабаљ
Црвена звезда - Врбас Петрол
Мокрин
Срем СМ - Црвенка
Сремска Митровица

15. коло

Срем СМ - Кикинда Grindex
Сремска Митровица
Сивац 69 - Младост
Сивац
Банатски Карловац - Херцеговина
Банатски Карловац
Јединство - Јабука
Нови Бечеј
Врбас Петрол - ЖСК
Врбас
Црвенка - Црвена звезда
Црвенка

16. коло

Кикинда Grindex - Банатски Карловац
Кикинда
Младост - Јединство
Вршац
Херцеговина - Сивац 69
Јаша Томић
Јабука - Врбас Петрол
Јабука
ЖСК - Црвенка
Жабаљ
Црвена звезда - Срем СМ
Мокрин

17. коло

Црвена звезда - Кикинда Grindex
Мокрин
Врбас Петрол - Младост
Врбас
Јединство - Херцеговина
Нови Бечеј
Сивац 69 - Банатски Карловац
Црвенка
Црвенка - Јабука
Црвенка
Срем СМ - ЖСК
Сремска Митровица

18. коло

Кикинда Grindex - Сивац 69
Кикинда
Младост - Црвенка
Вршац
Херцеговина - Врбас Петрол
Сечањ
Банатски Карловац - Јединство
Банатски Карловац
Јабука - Срем СМ
Јабука
ЖСК - Црвена звезда
Жабаљ

19. коло

ЖСК - Кикинда Grindex
Жабаљ
Срем СМ - Младост
Сремска Митровица
Црвенка - Херцеговина
Црвенка
Врбас Петрол - Банатски Карловац
Врбас
Јединство - Сивац 69
Нови Бечеј
Црвена звезда - Јабука
Мокрин

20. коло

Кикинда Grindex - Јединство
Кикинда
Младост - Црвена звезда
Вршац
Херцеговина - Срем СМ
Сечањ
Банатски Карловац - Црвенка
Банатски Карловац
Сивац 69 - Врбас Петрол
Црвенка
Јабука - ЖСК
Јабука

21. коло

Јабука - Кикинда Grindex
Јабука
ЖСК - Младост
Жабаљ
Црвена звезда - Херцеговина
Мокрин
Срем СМ - Банатски Карловац
Сремска Митровица
Црвенка - Сивац 69
Црвенка
Врбас Петрол - Јединство
Врбас

22. коло

Кикинда Grindex - Врбас Петрол
Кикинда
Младост - Јабука
Вршац
Херцеговина - ЖСК
Јаша Томић
Банатски Карловац - Црвена звезда
Банатски Карловац
Сивац 69 - Срем СМ
Црвенка
Јединство - Црвенка
Нови Бечеј

Жене



1. коло

Лаки - Темерин
Црвенка
25/09/2016
18:00
Младост - Раднички
Српска Црња
Словен - Спартак
Рума
Партизан (ж) - Раванград
Иђош
Јадран - Халас Јожеф
Фекетић
Петроварадин - Срем
Петроварадин

2. коло

Темерин - Срем
Темерин
Лаки - Младост
Црвенка
Раднички - Словен
Бајмок
Спартак - Партизан (ж)
Дебељача
Раванград - Јадран
Сомбор
Халас Јожеф - Петроварадин
Ада

3. коло

Младост - Темерин
Српска Црња
Словен - Лаки
Рума
Партизан (ж) - Раднички
Иђош
Јадран - Спартак
Фекетић
Петроварадин - Раванград
Петроварадин
Срем - Халас Јожеф
Сремска Митровица

4. коло

Темерин - Халас Јожеф
Темерин
Лаки - Партизан (ж)
Црвенка
Младост - Словен
Српска Црња
Раднички - Јадран
Бајмок
Спартак - Петроварадин
Дебељача
Раванград - Срем
Сомбор

5. коло

Словен - Темерин
Рума
Јадран - Лаки
Фекетић
Партизан (ж) - Младост
Иђош
Петроварадин - Раднички
Петроварадин
Срем - Спартак
Сремска Митровица
Халас Јожеф - Раванград
Ада

6. коло

Темерин - Раванград
Темерин
Лаки - Петроварадин
Црвенка
Младост - Јадран
Српска Црња
Словен - Партизан (ж)
Рума
Раднички - Срем
Бајмок
Спартак - Халас Јожеф
Дебељача

7. коло

Партизан (ж) - Темерин
Иђош
Срем - Лаки
Сремска Митровица
Петроварадин - Младост
Петроварадин
Јадран - Словен
Фекетић
Халас Јожеф - Раднички
Ада
Раванград - Спартак
Сомбор

8. коло

Темерин - Спартак
Темерин
Лаки - Халас Јожеф
Црвенка
Младост - Срем
Српска Црња
Словен - Петроварадин
Рума
Партизан (ж) - Јадран
Иђош
Раднички - Раванград
Бајмок

9. коло

Јадран - Темерин
Фекетић
Раванград - Лаки
Сомбор
Халас Јожеф - Младост
Ада
Срем - Словен
Сремска Митровица
Петроварадин - Партизан (ж)
Петроварадин
Спартак - Раднички
Дебељача

10. коло

Темерин - Раднички
Темерин
Лаки - Спартак
Црвенка
Младост - Раванград
Српска Црња
Словен - Халас Јожеф
Рума
Партизан (ж) - Срем
Иђош
Јадран - Петроварадин
Фекетић

11. коло

Петроварадин - Темерин
Петроварадин
Раднички - Лаки
Бајмок
Спартак - Младост
Дебељача
Раванград - Словен
Сомбор
Халас Јожеф - Партизан (ж)
Ада
Срем - Јадран
Сремска Митровица

12. коло

Темерин - Лаки
Темерин
Раднички - Младост
Бајмок
Спартак - Словен
Дебељача
Раванград - Партизан (ж)
Сомбор
Халас Јожеф - Јадран
Ада
Срем - Петроварадин
Сремска Митровица

13. коло

Срем - Темерин
Сремска Митровица
Младост - Лаки
Српска Црња
Словен - Раднички
Рума
Партизан (ж) - Спартак
Иђош
Јадран - Раванград
Фекетић
Петроварадин - Халас Јожеф
Петроварадин

14. коло

Темерин - Младост
Темерин
Лаки - Словен
Црвенка
Раднички - Партизан (ж)
Бајмок
Спартак - Јадран
Дебељача
Раванград - Петроварадин
Сомбор
Халас Јожеф - Срем
Ада

15. коло

Халас Јожеф - Темерин
Ада
Партизан (ж) - Лаки
Иђош
Словен - Младост
Рума
Јадран - Раднички
Фекетић
Петроварадин - Спартак
Петроварадин
Срем - Раванград
Сремска Митровица

16. коло

Темерин - Словен
Темерин
Лаки - Јадран
Црвенка
Младост - Партизан (ж)
Српска Црња
Раднички - Петроварадин
Бајмок
Спартак - Срем
Дебељача
Раванград - Халас Јожеф
Сомбор

17. коло

Раванград - Темерин
Сомбор
Петроварадин - Лаки
Петроварадин
Јадран - Младост
Фекетић
Партизан (ж) - Словен
Иђош
Срем - Раднички
Сремска Митровица
Халас Јожеф - Спартак
Ада

18. коло

Темерин - Партизан (ж)
Темерин
Лаки - Срем
Црвенка
Младост - Петроварадин
Српска Црња
Словен - Јадран
Рума
Раднички - Халас Јожеф
Бајмок
Спартак - Раванград
Дебељача

19. коло

Спартак - Темерин
Дебељача
Халас Јожеф - Лаки
Ада
Срем - Младост
Сремска Митровица
Петроварадин - Словен
Петроварадин
Јадран - Партизан (ж)
Фекетић
Раванград - Раднички
Сомбор

20. коло

Темерин - Јадран
Темерин
Лаки - Раванград
Црвенка
Младост - Халас Јожеф
Српска Црња
Словен - Срем
Рума
Партизан (ж) - Петроварадин
Иђош
Раднички - Спартак
Бајмок

21. коло

Раднички - Темерин
Бајмок
Спартак - Лаки
Дебељача
Раванград - Младост
Сомбор
Халас Јожеф - Словен
Ада
Срем - Партизан (ж)
Сремска Митровица
Петроварадин - Јадран
Петроварадин

22. коло

Темерин - Петроварадин
Темерин
Лаки - Раднички
Црвенка
Младост - Спартак
Српска Црња
Словен - Раванград
Рума
Партизан (ж) - Халас Јожеф
Иђош
Јадран - Срем
Фекетић

Мушкарци



1. коло

Црвена звезда - Срем СМ
Мокрин
23/09/2017
19:00
Банатски Карловац - Херцеговина
Банатски Карловац
23/09/2017
19:00
ЖСК - Младост
Жабаљ
23/09/2017
19:00
Јабука - Лавови БП
Јабука
26/09/2017
20:00
Апатин - Долово
Апатин
24/09/2017
17:30
Младост ТСК - Сивац 69
Бачки Јарак
24/09/2017
18:00

2. коло

Срем СМ - Сивац 69
Сремска Митровица
02/10/2017
20:15
Црвена звезда - Банатски Карловац
Мокрин
30/09/2017
19:00
Херцеговина - ЖСК
Сечањ
01/10/2017
19:00
Младост - Јабука
Вршац
30/09/2017
18:00
Лавови БП - Апатин
Бачка Паланка
30/09/2017
19:00
Долово - Младост ТСК
Долово
01/10/2017
16:30

3. коло

Банатски Карловац - Срем СМ
Банатски Карловац
06/10/2017
19:00
ЖСК - Црвена звезда
Жабаљ
08/10/2017
19:30
Јабука - Херцеговина
Јабука
07/10/2017
19:00
Апатин - Младост
Апатин
07/10/2017
18:00
Младост ТСК - Лавови БП
Бачки Јарак
08/10/2017
19:00
Сивац 69 - Долово
Сивац
07/10/2017
16:00

4. коло

Срем СМ - Долово
Сремска Митровица
19/10/2017
20:00
Црвена звезда - Јабука
Мокрин
14/10/2017
19:00
Банатски Карловац - ЖСК
Банатски Карловац
Херцеговина - Апатин
Сечањ
15/10/2017
19:00
Младост - Младост ТСК
Вршац
15/10/2017
17:00
Лавови БП - Сивац 69
Бачка Паланка
14/10/2017
18:30

5. коло

ЖСК - Срем СМ
Жабаљ
21/10/2017
Апатин - Црвена звезда
Апатин
21/10/2017
18:00
Јабука - Банатски Карловац
Јабука
21/10/2017
19:00
Младост ТСК - Херцеговина
Бачки Јарак
22/10/2017
19:00
Сивац 69 - Младост
Сивац
22/10/2017
17:00
Долово - Лавови БП
Долово
21/10/2017
19:30

6. коло

Срем СМ - Лавови БП
Сремска Митровица
29/10/2017
17:00
Црвена звезда - Младост ТСК
Мокрин
28/10/2017
19:00
Банатски Карловац - Апатин
Банатски Карловац
28/10/2017
19:00
ЖСК - Јабука
Жабаљ
Херцеговина - Сивац 69
Сечањ
29/10/2017
19:00
Младост - Долово
Вршац
29/10/2017
18:00

7. коло

Јабука - Срем СМ
Јабука
04/11/2017
19:00
Сивац 69 - Црвена звезда
Сивац
05/11/2017
17:00
Младост ТСК - Банатски Карловац
Темерин
Апатин - ЖСК
Апатин
Долово - Херцеговина
Долово
Лавови БП - Младост
Бачка Паланка
05/11/2017
18:00

8. коло

Срем СМ - Младост
Сремска Митровица
12/11/2017
10:30
Црвена звезда - Долово
Мокрин
11/11/2017
19:00
Банатски Карловац - Сивац 69
Банатски Карловац
11/11/2017
19:00
ЖСК - Младост ТСК
Жабаљ
Јабука - Апатин
Јабука
10/11/2017
19:00
Херцеговина - Лавови БП
Сечањ
11/11/2017
19:00

9. коло

Апатин - Срем СМ
Апатин
17/11/2017
18:30
Лавови БП - Црвена звезда
Бачка Паланка
19/11/2017
17:30
Долово - Банатски Карловац
Долово
18/11/2017
16:30
Сивац 69 - ЖСК
Сивац
Младост ТСК - Јабука
Бачки Јарак
19/11/2017
17:00
Младост - Херцеговина
Вршац
19/11/2017
15:00

10. коло

Срем СМ - Херцеговина
Сремска Митровица
25/11/2017
19:00
Црвена звезда - Младост
Мокрин
26/11/2017
19:00
Банатски Карловац - Лавови БП
Банатски Карловац
25/11/2017
19:00
ЖСК - Долово
Жабаљ
Јабука - Сивац 69
Јабука
25/11/2017
19:00
Апатин - Младост ТСК
Апатин
25/11/2017
18:00

11. коло

Младост ТСК - Срем СМ
Темерин
01/12/2017
20:30
Херцеговина - Црвена звезда
Сечањ
02/12/2017
17:30
Младост - Банатски Карловац
Вршац
02/12/2017
18:00
Лавови БП - ЖСК
Бачка Паланка
Долово - Јабука
Јабука
02/12/2017
19:00
Сивац 69 - Апатин
Сивац
03/12/2017
18:00

12. коло

Срем СМ - Црвена звезда
Сремска Митровица
04/03/2018
19:30
Херцеговина - Банатски Карловац
Сечањ
03/03/2018
20:00
Младост - ЖСК
Вршац
Лавови БП - Јабука
Бачка Паланка
04/03/2018
19:00
Долово - Апатин
Долово
04/04/2018
17:00
Сивац 69 - Младост ТСК
Сивац
03/03/2018
18:00

13. коло

Сивац 69 - Срем СМ
Сивац
11/03/2018
16:00
Банатски Карловац - Црвена звезда
Банатски Карловац
10/03/2018
19:00
ЖСК - Херцеговина
Жабаљ
Јабука - Младост
Јабука
10/03/2018
19:00
Апатин - Лавови БП
Апатин
10/03/2018
18:00
Младост ТСК - Долово
Бачки Јарак
10/03/2018
20:00

14. коло

Срем СМ - Банатски Карловац
Сремска Митровица
25/03/2018
19:30
Црвена звезда - ЖСК
Мокрин
Херцеговина - Јабука
Сечањ
25/03/2018
19:00
Младост - Апатин
Вршац
23/03/2018
19:30
Лавови БП - Младост ТСК
Бачка Паланка
25/03/2018
17:30
Долово - Сивац 69
Долово
24/03/2018
16:00

15. коло

Долово - Срем СМ
Долово
10/04/2018
17:00
Јабука - Црвена звезда
Јабука
30/03/2018
20:00
ЖСК - Банатски Карловац
Жабаљ
Апатин - Херцеговина
Апатин
31/03/2018
18:00
Младост ТСК - Младост
Бачки Јарак
05/04/2018
20:00
Сивац 69 - Лавови БП
Сивац
09/04/2018
19:00

16. коло

Срем СМ - ЖСК
Сремска Митровица
Црвена звезда - Апатин
Мокрин
14/04/2018
20:00
Банатски Карловац - Јабука
Банатски Карловац
14/04/2018
19:00
Херцеговина - Младост ТСК
Сечањ
14/04/2018
19:00
Младост - Сивац 69
Вршац
15/04/2018
19:00
Лавови БП - Долово
Бачка Паланка
18/04/2018
19:30

17. коло

Лавови БП - Срем СМ
Бачка Паланка
22/04/2018
19:00
Младост ТСК - Црвена звезда
Tемерин
21/04/2018
18:00
Апатин - Банатски Карловац
Апатин
21/04/2018
19:00
Јабука - ЖСК
Јабука
Сивац 69 - Херцеговина
Црвенка
21/04/2018
16:00
Долово - Младост
Долово
21/04/2018
16:30

18. коло

Срем СМ - Јабука
Сремска Митровица
29/04/2018
19:00
Црвена звезда - Сивац 69
Мокрин
28/04/2018
20:00
Банатски Карловац - Младост ТСК
Банатски Карловац
28/04/2018
19:00
ЖСК - Апатин
Жабаљ
Херцеговина - Долово
Сечањ
28/04/2018
18:00
Младост - Лавови БП
Вршац
28/04/2018
20:30

19. коло

Младост - Срем СМ
Вршац
04/05/2018
20:30
Долово - Црвена звезда
Долово
05/05/2018
17:00
Сивац 69 - Банатски Карловац
Сивац
05/05/2018
16:00
Младост ТСК - ЖСК
Бачки Јарак
Апатин - Јабука
Апатин
05/05/2018
19:00
Лавови БП - Херцеговина
Бачка Паланка
05/05/2018
19:30

20. коло

Срем СМ - Апатин
Сремска Митровица
12/05/2018
18:30
Црвена звезда - Лавови БП
Мокрин
12/05/2018
20:00
Банатски Карловац - Долово
Банатски Карловац
12/05/2018
19:30
ЖСК - Сивац 69
Жабаљ
Јабука - Младост ТСК
Јабука
11/05/2018
19:30
Херцеговина - Младост
Сечањ
12/05/2018
19:30

21. коло

Херцеговина - Срем СМ
Сечањ
21/05/2018
19:30
Младост - Црвена звезда
Вршац
19/05/2018
20:00
Лавови БП - Банатски Карловац
Бачка Паланка
16/05/2018
19:30
Долово - ЖСК
Долово
Сивац 69 - Јабука
Сивац
19/05/2018
18:00
Младост ТСК - Апатин
Бачки Јарак
19/05/2018
18:00

22. коло

Срем СМ - Младост ТСК
Сремска Митровица
24/05/2018
20:00
Црвена звезда - Херцеговина
Мокрин
30/05/2018
17:00
Банатски Карловац - Младост
Банатски Карловац
23/05/2018
19:00
ЖСК - Лавови БП
Жабаљ
Јабука - Долово
Јабука
26/05/2018
18:00
Апатин - Сивац 69
Апатин
27/05/2018
18:00

Жене



1. коло

Жеља - Спартак
Жабаљ
24/09/2017
19:00
Словен - Мокрин
Рума
24/09/2017
20:00
Лаки - Петроварадин
Црвенка
29/11/2017
20:00
Младост - Темерин
Темерни
23/09/2017
18:00
Дероње - Раванград
Дероње
24/09/2017
17:30
Раднички - Јадран
Бајмок
29/11/2017
20:30

2. коло

Спартак - Јадран
Дебељача
30/09/2017
18:00
Жеља - Словен
Жабаљ
29/09/2017
18:00
Мокрин - Лаки
Мокрин
01/10/2017
19:00
Петроварадин - Младост
Нови Сад, Клиса
30/09/2017
19:00
Темерин - Дероње
Темерин
30/09/2017
18:00
Раванград - Раднички
Сомбор
29/09/2017
20:45

3. коло

Словен - Спартак
Рума
07/10/2017
18:00
Лаки - Жеља
Црвенка
07/10/2017
20:00
Младост - Мокрин
Мокрин
08/10/2017
19:30
Дероње - Петроварадин
Дероње
08/10/2017
18:30
Раднички - Темерин
Бајмок
08/10/2017
18:00
Јадран - Раванград
Фекетић
08/10/2017
18:00

4. коло

Спартак - Раванград
Дебељача
15/10/2017
19:00
Жеља - Младост
Жабаљ
15/10/2017
18:00
Словен - Лаки
Рума
14/10/2017
18:00
Мокрин - Дероње
Мокрин
15/10/2017
19:00
Петроварадин - Раднички
Нови Сад, Kлиса
14/10/2017
17:00
Темерин - Јадран
Темерин
15/10/2017
18:30

5. коло

Лаки - Спартак
Црвенка
22/10/2017
19:00
Дероње - Жеља
Дероње
22/10/2017
16:30
Младост - Словен
Српска Црња
21/10/2017
15:00
Раднички - Мокрин
Бајмок
22/10/2017
17:30
Јадран - Петроварадин
Фекетић
22/10/2017
18:00
Раванград - Темерин
Сомбор
20/10/2017
20:45

6. коло

Спартак - Темерин
Дебељача
29/11/2017
20:00
Жеља - Раднички
Жабаљ
02/11/2017
19:00
Словен - Дероње
Рума
28/10/2017
18:00
Лаки - Младост
Црвенка
29/10/2017
18:00
Мокрин - Јадран
Мокрин
29/10/2017
19:00
Петроварадин - Раванград
Сремска Митровица
29/10/2017
15:30

7. коло

Младост - Спартак
Кикинда
05/11/2017
13:30
Јадран - Жеља
Фекетић
04/11/2017
18:00
Раднички - Словен
Бајмок
04/11/2017
17:00
Дероње - Лаки
Црвенка
05/11/2017
19:00
Раванград - Мокрин
Сомбор
08/11/2017
19:00
Темерин - Петроварадин
Темерин
05/11/2017
13:00

8. коло

Спартак - Петроварадин
Дебељача
11/11/2017
19:00
Жеља - Раванград
Жабаљ
10/11/2017
18:00
Словен - Јадран
Рума
11/11/2017
18:00
Лаки - Раднички
Црвенка
12/11/2017
18:00
Младост - Дероње
Српска Црња
12/11/2017
15:00
Мокрин - Темерин
Мокрин
12/11/2017
19:00

9. коло

Дероње - Спартак
Дероње
19/11/2017
16:30
Темерин - Жеља
Темерин
17/11/2017
19:30
Раванград - Словен
Сомбор
17/11/2017
20:50
Јадран - Лаки
Фекетић
19/11/2017
17:00
Раднички - Младост
Бајмок
19/11/2017
17:30
Петроварадин - Мокрин
Сремска Митровица
19/11/2017
19:00

10. коло

Спартак - Мокрин
Дебељача
25/11/2017
19:00
Жеља - Петроварадин
Жабаљ
27/11/2017
20:00
Словен - Темерин
Хртковци
23/11/2017
20:00
Лаки - Раванград
Црвенка
25/11/2017
18:00
Младост - Јадран
Српска Црња
26/11/2017
19:00
Дероње - Раднички
Дероње
25/11/2017
19:00

11. коло

Раднички - Спартак
Бајмок
02/12/2017
18:00
Мокрин - Жеља
Мокрин
03/12/2017
19:00
Петроварадин - Словен
Сремска Митровица
02/12/2017
19:30
Темерин - Лаки
Темерин
03/12/2017
15:00
Раванград - Младост
Сомбор
06/12/2017
19:00
Јадран - Дероње
Фекетић
03/12/2017
17:00

12. коло

Спартак - Жеља
Дебељача
03/03/2018
19:00
Мокрин - Словен
Мокрин
14/03/2018
20:00
Петроварадин - Лаки
Нови Сад
03/03/2018
19:00
Темерин - Младост
Српска Црња
04/03/2018
17:00
Раванград - Дероње
Сомбор
04/03/2018
19:00
Јадран - Раднички
Фекетић
04/03/2018
17:00

13. коло

Јадран - Спартак
Фекетић
11/03/2018
17:00
Словен - Жеља
Рума
10/03/2018
18:30
Лаки - Мокрин
Црвенка
11/03/2018
18:00
Младост - Петроварадин
Српска Црња
10/03/2018
20:00
Дероње - Темерин
Дероње
11/03/2018
17:00
Раднички - Раванград
Бајмок
11/03/2018
17:00

14. коло

Спартак - Словен
Дебељача
24/03/2018
19:30
Жеља - Лаки
Жабаљ
03/04/2018
19:30
Мокрин - Младост
Мокрин
25/03/2018
19:00
Петроварадин - Дероње
Сремска Митровица
25/03/2018
19:00
Темерин - Раднички
Темерин
28/03/2018
20:00
Раванград - Јадран
Сомбор
24/03/2018
18:00

15. коло

Раванград - Спартак
Сомбор
05/04/2018
19:30
Младост - Жеља
Српска Црња
01/04/2018
16:30
Лаки - Словен
Црвенка
23/05/2018
20:00
Дероње - Мокрин
Оџаци
11/05/2018
20:15
Раднички - Петроварадин
Бајмок
05/04/2018
18:30
Јадран - Темерин
Фекетић
31/03/2018
19:00

16. коло

Спартак - Лаки
Дебељача
14/04/2018
19:00
Жеља - Дероње
Жабаљ
15/04/2018
21:00
Словен - Младост
Рума
18/04/2018
19:00
Мокрин - Раднички
Мокрин
15/04/2018
19:00
Петроварадин - Јадран
Сремска Митровица
15/04/2018
20:30
Темерин - Раванград
Темерин
17/04/2018
20:00

17. коло

Темерин - Спартак
Темерин
20/04/2018
20:00
Раднички - Жеља
Бајмок
24/04/2018
20:30
Дероње - Словен
Дероње
20/04/2018
20:15
Младост - Лаки
Српска Црња
22/04/2018
18:00
Јадран - Мокрин
Фекетић
22/04/2018
19:00
Раванград - Петроварадин
Сомбор
22/04/2018
19:00

18. коло

Спартак - Младост
Дебељача
28/04/2018
20:00
Жеља - Јадран
Жабаљ
30/04/2018
20:00
Словен - Раднички
Рума
25/04/2018
20:30
Лаки - Дероње
Црвенка
29/04/2018
17:00
Мокрин - Раванград
Мокрин
28/04/2018
17:30
Петроварадин - Темерин
Сремска Митровица
28/04/2018
17:00

19. коло

Петроварадин - Спартак
Сремска Митровица
04/05/2018
21:00
Раванград - Жеља
Сомбор
05/05/2018
20:00
Јадран - Словен
Фекетић
05/05/2018
19:00
Раднички - Лаки
Бајмок
05/05/2018
19:00
Дероње - Младост
Дероње
04/05/2018
20:30
Темерин - Мокрин
Темерин
21/05/2018
20:30

20. коло

Спартак - Дероње
Дебељача
12/05/2018
20:00
Жеља - Темерин
Жабаљ
23/05/2018
19:00
Словен - Раванград
Рума
21/05/2018
20:00
Лаки - Јадран
Црвенка
13/05/2018
18:00
Младост - Раднички
Српска Црња
12/05/2018
16:00
Мокрин - Петроварадин
Мокрин
16/05/2018
20:00

21. коло

Мокрин - Спартак
Мокрин
18/05/2018
20:00
Петроварадин - Жеља
Сремска Митровица
20/05/2018
19:00
Темерин - Словен
Темерин
16/05/2018
20:00
Раванград - Лаки
Сомбор
20/05/2018
20:00
Јадран - Младост
Фекетић
18/05/2018
18:00
Раднички - Дероње
Бајмок
20/05/2018
19:00

22. коло

Спартак - Раднички
Дебељача
30/05/2018
20:00
Жеља - Мокрин
Жабаљ
27/05/2018
19:00
Словен - Петроварадин
Рума
27/05/2018
19:30
Лаки - Темерин
Црвенка
28/05/2018
20:00
Младост - Раванград
Српска Црња
27/05/2018
19:00
Дероње - Јадран
Дероње
27/05/2018
18:00

Мушкарци



1. коло

Будућност - Раднички 1958
Банатски Карловац
15/09/2017
19:00
Металац - ПИК Пригревица
Футог
15/11/2017
19:30
Зрењанин - Панчево
Зрењанин
20/09/2017
19:30
Раднички - Славија
Јаша Томић
16/09/2017
19:00
Нова Пазова 1957 - Сомборелектро
Нова Пазова
17/09/2017
16:00
Далматинац - Тител
Риђица
17/09/2017
19:00
Потисје Плетекс - Војвода Степа
Ада
17/09/2017
18:00

2. коло

Раднички 1958 - Војвода Степа
Шид
23/09/2017
18:00
Будућност - Металац
Банатски Карловац
11/10/2017
20:00
ПИК Пригревица - Зрењанин
Пригревица
23/09/2017
19:00
Панчево - Раднички
Панчево
23/09/2017
15:30
Славија - Нова Пазова 1957
Нови Сад
24/09/2017
17:00
Сомборелектро - Далматинац
Сомбор
11/10/2017
21:00
Тител - Потисје Плетекс
Тител
24/09/2017
17:00

3. коло

Металац - Раднички 1958
Футог
25/10/2017
20:00
Зрењанин - Будућност
Зрењанин
01/10/2017
16:00
Раднички - ПИК Пригревица
Јаша Томић
30/09/2017
19:00
Нова Пазова 1957 - Панчево
Нова Пазова
30/09/2017
16:30
Далматинац - Славија
Риђица
01/10/2017
19:00
Потисје Плетекс - Сомборелектро
Ада
01/10/2017
18:00
Војвода Степа - Тител
Војвода Степа
29/09/2017
19:30

4. коло

Раднички 1958 - Тител
Шид
08/10/2017
19:00
Будућност - Раднички
Банатски Карловац
08/10/2017
15:00
Металац - Зрењанин
Футог
08/10/2017
19:30
ПИК Пригревица - Нова Пазова 1957
Пригревица
07/10/2017
19:00
Панчево - Далматинац
Панчево
08/10/2017
20:00
Славија - Потисје Плетекс
Нови Сад
08/10/2017
17:00
Сомборелектро - Војвода Степа
Сомбор
04/10/2017
21:00

5. коло

Зрењанин - Раднички 1958
Зрењанин
14/10/2017
15:00
Нова Пазова 1957 - Будућност
Нова Пазова
15/10/2017
17:00
Раднички - Металац
Јаша Томић
14/10/2017
19:00
Далматинац - ПИК Пригревица
Риђица
15/10/2017
19:00
Потисје Плетекс - Панчево
Ада
14/10/2017
19:00
Војвода Степа - Славија
Војвода Степа
14/10/2017
19:00
Тител - Сомборелектро
Тител
14/10/2017
17:00

6. коло

Раднички 1958 - Сомборелектро
Шид
21/10/2017
16:00
Будућност - Далматинац
Банатски Карловац
21/10/2017
17:00
Металац - Нова Пазова 1957
Футог
22/10/2017
19:30
Зрењанин - Раднички
Зрењанин
22/10/2017
19:30
ПИК Пригревица - Потисје Плетекс
Пригревица
21/10/2017
19:00
Панчево - Војвода Степа
Панчево
22/10/2017
18:30
Славија - Тител
Нови Сад
22/10/2017
19:00

7. коло

Раднички - Раднички 1958
Јаша Томић
28/10/2017
19:00
Потисје Плетекс - Будућност
Ада
29/10/2017
18:00
Далматинац - Металац
Риђица
27/10/2017
20:00
Нова Пазова 1957 - Зрењанин
Нова Пазова
29/10/2017
17:00
Војвода Степа - ПИК Пригревица
Војвода Степа
28/10/2017
19:00
Тител - Панчево
Жабаљ
29/10/2017
19:30
Сомборелектро - Славија
Сомбор
28/10/2017
19:00

8. коло

Раднички 1958 - Славија
Шид
04/11/2017
17:00
Будућност - Војвода Степа
Банатски Карловац
04/11/2017
17:00
Металац - Потисје Плетекс
Футог
05/11/2017
17:00
Зрењанин - Далматинац
Зрењанин
04/11/2017
14:30
Раднички - Нова Пазова 1957
Јаша Томић
04/11/2017
19:00
ПИК Пригревица - Тител
Пригревица
04/11/2017
19:00
Панчево - Сомборелектро
Панчево
04/11/2017
18:00

9. коло

Нова Пазова 1957 - Раднички 1958
Нова Пазова
12/11/2017
14:00
Тител - Будућност
Будисава
12/11/2017
16:00
Војвода Степа - Металац
Војвода Степа
11/11/2017
17:30
Потисје Плетекс - Зрењанин
Ада
12/11/2017
18:00
Далматинац - Раднички
Риђица
11/11/2017
19:00
Сомборелектро - ПИК Пригревица
Сомбор
12/11/2017
19:00
Славија - Панчево
Футог
12/11/2017
15:00

10. коло

Раднички 1958 - Панчево
Шид
18/11/2017
17:00
Будућност - Сомборелектро
Банатски Карловац
19/11/2017
17:00
Металац - Тител
Футог
19/11/2017
18:00
Зрењанин - Војвода Степа
Зрењанин
18/11/2017
17:00
Раднички - Потисје Плетекс
Јаша Томић
18/11/2017
19:00
Нова Пазова 1957 - Далматинац
Нова Пазова
18/11/2017
20:00
ПИК Пригревица - Славија
Пригревица
18/11/2017
19:00

11. коло

Далматинац - Раднички 1958
Риђица
24/11/2017
19:30
Славија - Будућност
Нови Сад
25/11/2017
17:00
Сомборелектро - Металац
Сомбор
25/11/2017
19:00
Тител - Зрењанин
Будисава
25/11/2017
16:00
Војвода Степа - Раднички
Мокрин
26/11/2017
16:00
Потисје Плетекс - Нова Пазова 1957
Ада
26/11/2017
18:00
Панчево - ПИК Пригревица
Панчево
26/11/2017
16:30

12. коло

Раднички 1958 - ПИК Пригревица
Шид
02/12/2017
17:00
Будућност - Панчево
Дебељача
02/12/2017
20:00
Металац - Славија
Футог
03/12/2017
18:00
Зрењанин - Сомборелектро
Зрењанин
03/12/2017
18:30
Раднички - Тител
Јаша Томић
02/12/2017
20:00
Нова Пазова 1957 - Војвода Степа
Нова Пазова
02/12/2017
20:00
Далматинац - Потисје Плетекс
Риђица
02/12/2017
19:00

13. коло

Потисје Плетекс - Раднички 1958
Ада
07/12/2017
19:00
ПИК Пригревица - Будућност
Пригревица
09/12/2017
19:00
Панчево - Металац
Панчево
10/12/2017
15:30
Славија - Зрењанин
Нови Сад
09/12/2017
18:00
Сомборелектро - Раднички
Сомбор
09/12/2017
19:00
Тител - Нова Пазова 1957
Будисава
10/12/2017
16:00
Војвода Степа - Далматинац
Кикинда
10/12/2017
16:00

14. коло

Раднички 1958 - Будућност
Шид
24/02/2018
17:30
ПИК Пригревица - Металац
Пригревица
24/02/2018
19:00
Панчево - Зрењанин
Јабука
24/02/2018
17:30
Славија - Раднички
Нови Сад
25/02/2018
17:00
Сомборелектро - Нова Пазова 1957
Риђица
24/02/2018
20:00
Тител - Далматинац
Будисава
24/02/2018
16:00
Војвода Степа - Потисје Плетекс
Српска Црња
25/02/2018
18:00

15. коло

Војвода Степа - Раднички 1958
Српска Црња
04/03/2018
19:30
Металац - Будућност
Футог
03/03/2018
19:00
Зрењанин - ПИК Пригревица
Зрењанин
03/03/2018
16:00
Раднички - Панчево
Јаша Томић
04/03/2018
20:00
Нова Пазова 1957 - Славија
Нова Пазова
03/03/2018
21:00
Далматинац - Сомборелектро
Риђица
03/03/2018
18:30
Потисје Плетекс - Тител
Ада
04/03/2018
18:00

16. коло

Раднички 1958 - Металац
Шид
11/03/2018
17:00
Будућност - Зрењанин
Банатски Карловац
10/03/2018
15:30
ПИК Пригревица - Раднички
Пригревица
10/03/2018
19:00
Панчево - Нова Пазова 1957
Панчево
11/03/2018
18:30
Славија - Далматинац
Нови Сад
11/03/2018
17:00
Сомборелектро - Потисје Плетекс
Сомбор
10/03/2018
20:00
Тител - Војвода Степа
Будисава
10/03/2018
16:00

17. коло

Тител - Раднички 1958
Будисава
14/03/2018
18:30
Раднички - Будућност
Јаша Томић
17/03/2018
19:00
Зрењанин - Металац
Зрењанин
28/03/2018
19:15
Нова Пазова 1957 - ПИК Пригревица
Нова Пазова
17/03/2018
17:30
Далматинац - Панчево
Риђица
16/03/2018
20:00
Потисје Плетекс - Славија
Ада
18/03/2018
18:00
Војвода Степа - Сомборелектро
Српска Црња
17/03/2018
19:30

18. коло

Раднички 1958 - Зрењанин
Шид
23/03/2018
19:30
Будућност - Нова Пазова 1957
Банатски Карловац
24/03/2018
19:30
Металац - Раднички
Футог
25/03/2018
18:00
ПИК Пригревица - Далматинац
Пригревица
24/03/2018
17:00
Панчево - Потисје Плетекс
Панчево
25/03/2018
19:30
Славија - Војвода Степа
Нови Сад
24/03/2018
19:00
Сомборелектро - Тител
Сомбор
24/03/2018
20:00

19. коло

Сомборелектро - Раднички 1958
Риђица
30/03/2018
19:00
Далматинац - Будућност
Риђица
31/03/2018
17:00
Нова Пазова 1957 - Металац
Нова Пазова
31/03/2018
20:30
Раднички - Зрењанин
Јаша Томић
31/03/2018
18:30
Потисје Плетекс - ПИК Пригревица
Ада
31/03/2018
16:30
Војвода Степа - Панчево
Српска Црња
01/04/2018
19:00
Тител - Славија
Нови Сад
31/03/2018
18:00

20. коло

Раднички 1958 - Раднички
Шид
15/04/2018
14:00
Будућност - Потисје Плетекс
Банатски Карловац
14/04/2018
15:30
Металац - Далматинац
Футог
15/04/2018
17:00
Зрењанин - Нова Пазова 1957
Зрењанин
15/04/2018
16:00
ПИК Пригревица - Војвода Степа
Пригревица
15/04/2018
19:00
Панчево - Тител
Панчево
14/04/2018
19:30
Славија - Сомборелектро
Нови Сад
15/04/2018
16:30

21. коло

Славија - Раднички 1958
Нови Сад
22/04/2018
17:00
Војвода Степа - Будућност
Војвода Степа
20/04/2018
20:00
Потисје Плетекс - Металац
Ада
21/04/2018
19:30
Далматинац - Зрењанин
Риђица
22/04/2018
18:30
Нова Пазова 1957 - Раднички
Нова Пазова
17/05/2018
20:00
Тител - ПИК Пригревица
Тител
22/04/2018
18:00
Сомборелектро - Панчево
Сомбор
21/04/2018
19:00

22. коло

Раднички 1958 - Нова Пазова 1957
Шид
27/04/2018
20:00
Будућност - Тител
Алибунар
28/04/2018
16:00
Металац - Војвода Степа
Футог
29/04/2018
17:00
Зрењанин - Потисје Плетекс
Aда
29/04/2018
19:00
Раднички - Далматинац
Јаша Томић
28/04/2018
20:00
ПИК Пригревица - Сомборелектро
Пригревица
28/04/2018
19:00
Панчево - Славија
Панчево
29/04/2018
20:00

23. коло

Панчево - Раднички 1958
Панчево
05/05/2018
20:30
Сомборелектро - Будућност
Сомбор
05/05/2018
18:00
Тител - Металац
Тител
04/05/2018
18:30
Војвода Степа - Зрењанин
Војвода Степа
04/05/2018
20:00
Потисје Плетекс - Раднички
Ада
06/05/2018
20:00
Далматинац - Нова Пазова 1957
Риђица
15/05/2018
21:00
Славија - ПИК Пригревица
Нови Сад
05/05/2018
21:00

24. коло

Раднички 1958 - Далматинац
Шид
12/05/2018
17:00
Будућност - Славија
Банатски Карловац
12/05/2018
20:00
Металац - Сомборелектро
Футог
12/05/2018
17:00
Зрењанин - Тител
Зрењанин
12/05/2018
15:00
Раднички - Војвода Степа
Јаша Томић
13/05/2018
20:00
Нова Пазова 1957 - Потисје Плетекс
Нова Пазова
13/05/2018
20:00
ПИК Пригревица - Панчево
Пригревица
12/05/2018
20:00

25. коло

ПИК Пригревица - Раднички 1958
Пригревица
19/05/2018
19:00
Панчево - Будућност
Панчево
19/05/2018
19:30
Славија - Металац
Нови Сад
19/05/2018
20:00
Сомборелектро - Зрењанин
Сомбор
18/05/2018
18:30
Тител - Раднички
Тител
20/05/2018
18:30
Војвода Степа - Нова Пазова 1957
Војвода Степа
19/05/2018
20:00
Потисје Плетекс - Далматинац
Ада
27/05/2018
19:30

26. коло

Раднички 1958 - Потисје Плетекс
Шид
23/05/2018
18:00
Будућност - ПИК Пригревица
Банатски Карловац
29/05/2018
20:00
Металац - Панчево
Футог
27/05/2018
17:00
Зрењанин - Славија
Зрењанин
27/05/2018
18:00
Раднички - Сомборелектро
Јаша Томић
26/05/2018
19:30
Нова Пазова 1957 - Тител
Нова Пазова
27/05/2018
16:30
Далматинац - Војвода Степа
Риђица
27/05/2018
17:00

Жене - група ''Банат''



1. коло

Јабука (ж) - Младост
Јабука
18/10/2017
20:00
Обилић (м) - Долово (ж)
Нови Кнежевац
18/10/2017
16:30
Нафтагас (ж) - Граднулица
Елемир
18/10/2017
17:00
Лехел - Партизан (ж)
Кикинда
14/11/2017
18:30

2. коло

Младост - Партизан (ж)
Опово
01/10/2017
16:00
Јабука (ж) - Обилић (м)
Јабука
30/09/2017
19:00
Долово (ж) - Нафтагас (ж)
Долово
01/10/2017
14:30
Граднулица - Лехел
Зрењанин
09/11/2017
19:30

3. коло

Обилић (м) - Младост
Нови Кнежевац
08/10/2017
14:00
Нафтагас (ж) - Јабука (ж)
Елемир
07/10/2017
16:30
Лехел - Долово (ж)
Мужља
07/10/2017
13:00
Партизан (ж) - Граднулица
Иђош
08/10/2017
16:00

4. коло

Младост - Граднулица
Опово
14/10/2017
Јабука (ж) - Лехел
Јабука
14/10/2017
19:00
Обилић (м) - Нафтагас (ж)
Нови Кнежевац
15/10/2017
14:00
Долово (ж) - Партизан (ж)
Долово
14/10/2017
12:00

5. коло

Нафтагас (ж) - Младост
Елемир
22/10/2017
16:00
Партизан (ж) - Јабука (ж)
Иђош
22/10/2017
16:00
Лехел - Обилић (м)
Мужља
22/10/2017
13:00
Граднулица - Долово (ж)
Зрењанин
22/10/2017
15:00

6. коло

Младост - Долово (ж)
Долово
29/10/2017
14:00
Јабука (ж) - Граднулица
Јабука
28/10/2017
19:00
Обилић (м) - Партизан (ж)
Кањижа
29/10/2017
18:00
Нафтагас (ж) - Лехел
Зрењанин
29/10/2017
15:30

7. коло

Лехел - Младост
Мужља
04/11/2017
12:00
Долово (ж) - Јабука (ж)
Долово
04/11/2017
15:30
Граднулица - Обилић (м)
Зрењанин
04/11/2017
17:00
Партизан (ж) - Нафтагас (ж)
Мокрин
05/11/2017
17:00

8. коло

Младост - Јабука (ж)
Опово
Долово (ж) - Обилић (м)
Долово
17/03/2018
17:00
Граднулица - Нафтагас (ж)
Зрењанин
14/04/2018
15:00
Партизан (ж) - Лехел
Мужља
02/05/2018
13:00

9. коло

Партизан (ж) - Младост
Иђош
Обилић (м) - Јабука (ж)
Мокрин
25/03/2018
16:00
Нафтагас (ж) - Долово (ж)
Елемир
26/04/2018
20:00
Лехел - Граднулица
Зрењанин
27/03/2018
19:00

10. коло

Младост - Обилић (м)
Опово
Јабука (ж) - Нафтагас (ж)
Јабука
02/04/2018
19:30
Долово (ж) - Лехел
Долово
07/04/2018
15:00
Граднулица - Партизан (ж)
Зрењанин
31/03/2018
13:00

11. коло

Граднулица - Младост
Зрењанин
Лехел - Јабука (ж)
Мужља
14/04/2018
17:00
Нафтагас (ж) - Обилић (м)
Елемир
15/04/2018
16:00
Партизан (ж) - Долово (ж)
Кикинда
15/04/2018
15:00

12. коло

Младост - Нафтагас (ж)
Опово
Јабука (ж) - Партизан (ж)
Јабука
21/04/2018
20:00
Обилић (м) - Лехел
Нови Кнежевац
21/04/2018
16:00
Долово (ж) - Граднулица
Долово
22/04/2018
17:00

13. коло

Долово (ж) - Младост
Долово
Граднулица - Јабука (ж)
Зрењанин
08/05/2018
19:00
Партизан (ж) - Обилић (м)
Иђош
29/04/2018
16:00
Лехел - Нафтагас (ж)
Мужља
29/04/2018
18:00

14. коло

Младост - Лехел
Опово
Јабука (ж) - Долово (ж)
Јабука
05/05/2018
20:00
Обилић (м) - Граднулица
Нови Кнежевац
05/05/2018
16:00
Нафтагас (ж) - Партизан (ж)
Елемир
05/05/2018
16:00

Жене - група ''Срем - Бачка''



1. коло

Југовић - Кленак 09
Каћ
04/10/2017
20:45
Апатин (ж) - Сента
Апатин
11/11/2017
19:30
Милетић - Сонта
Жабаљ
05/11/2017
11:00
Срем - Русин
Руски Крстур
07/10/2017
11:00

2. коло

Кленак 09 - Русин
Платичево
01/10/2017
15:00
Југовић - Апатин (ж)
Каћ
01/10/2017
17:00
Сента - Милетић
Сента
30/09/2017
11:00
Сонта - Срем
Сонта
20/10/2017
20:00

3. коло

Апатин (ж) - Кленак 09
Апатин
08/10/2017
16:00
Милетић - Југовић
Жабаљ
07/10/2017
16:00
Срем - Сента
Сента
09/10/2017
20:00
Русин - Сонта
Руски Крстур
08/10/2017
19:00

4. коло

Кленак 09 - Сонта
Платичево
15/10/2017
15:00
Југовић - Срем
Каћ
14/10/2017
18:00
Апатин (ж) - Милетић
Апатин
15/10/2017
17:30
Сента - Русин
Сента
15/10/2017
14:30

5. коло

Милетић - Кленак 09
Жабаљ
22/10/2017
17:00
Русин - Југовић
Руски Крстур
22/10/2017
17:00
Срем - Апатин (ж)
Сремска Митровица
22/10/2017
13:00
Сонта - Сента
Сонта
25/10/2017
20:00

6. коло

Кленак 09 - Сента
Платичево
29/10/2017
15:00
Југовић - Сонта
Каћ
29/10/2017
17:00
Апатин (ж) - Русин
Апатин
28/10/2017
16:00
Милетић - Срем
Жабаљ
26/10/2017
18:00

7. коло

Срем - Кленак 09
Платичево
12/11/2017
16:00
Сента - Југовић
Сента
05/11/2017
19:00
Сонта - Апатин (ж)
Сонта
04/11/2017
20:00
Русин - Милетић
Руски Крстур
05/11/2017
17:00

8. коло

Кленак 09 - Југовић
Платичево
17/03/2018
16:30
Сента - Апатин (ж)
Сента
18/03/2018
16:00
Сонта - Милетић
Сонта
Русин - Срем
Руски Крстур
26/03/2018
17:30

9. коло

Русин - Кленак 09
Руски Крстур
24/03/2018
17:00
Апатин (ж) - Југовић
Апатин
24/03/2018
15:00
Милетић - Сента
Kaћ
25/03/2018
15:00
Срем - Сонта
Сремска Митровица
08/05/2018
19:15

10. коло

Кленак 09 - Апатин (ж)
Платичево
24/04/2018
18:30
Југовић - Милетић
Каћ
01/04/2018
16:00
Сента - Срем
Сремска Митровица
03/04/2018
19:30
Сонта - Русин
Сонта
31/03/2018
18:00

11. коло

Сонта - Кленак 09
Сонта
14/04/2018
19:00
Срем - Југовић
Сремска Митровица
14/04/2018
11:30
Милетић - Апатин (ж)
Жабаљ
14/04/2018
18:00
Русин - Сента
Руски Крстур
15/04/2018
17:00

12. коло

Кленак 09 - Милетић
Платичево
22/04/2018
17:00
Југовић - Русин
Каћ
21/04/2018
16:00
Апатин (ж) - Срем
Апатин
21/04/2018
17:00
Сента - Сонта
Сента
22/04/2018
19:15

13. коло

Сента - Кленак 09
Сента
28/04/2018
16:00
Сонта - Југовић
Сонта
29/04/2018
18:00
Русин - Апатин (ж)
Руски Крстур
29/04/2018
17:00
Срем - Милетић
Сремска Митровица
24/04/2018
19:15

14. коло

Кленак 09 - Срем
Сремска Митровица
08/05/2018
20:30
Југовић - Сента
Каћ
05/05/2018
16:30
Апатин (ж) - Сонта
Апатин
05/05/2018
17:00
Милетић - Русин
Тител
04/05/2018
17:00

Мушкарци



1. коло

Графичар - СЛОБОДАН
Бездан
Кљајићево - Граничар
Кљајићево
24/09/2017
16:00
Борац - Русин
Бачки Грачац
24/09/2017
16:30
Сивац 69/2 - Сомбор
Сомбор
07/11/2017
19:30

2. коло

Сомбор - СЛОБОДАН
 
Графичар - Кљајићево
Бездан
29/09/2017
17:30
Граничар - Борац
Гаково
01/10/2017
16:00
Русин - Сивац 69/2
Руски Крстур
18/11/2017
19:00

3. коло

Кљајићево - СЛОБОДАН
Кљајићево
Борац - Графичар
Бачки Грачац
11/10/2017
16:30
Сивац 69/2 - Граничар
Гаково
08/10/2017
16:00
Сомбор - Русин
Сомбор
09/10/2017
20:45

4. коло

Русин - СЛОБОДАН
 
Графичар - Сивац 69/2
Бездан
15/10/2017
16:00
Кљајићево - Борац
Кљајићево
14/04/2018
20:30
Граничар - Сомбор
Гаково
14/10/2017
15:00

5. коло

Борац - СЛОБОДАН
Бачки Грачац
Сомбор - Графичар
Сомбор
23/10/2017
20:45
Сивац 69/2 - Кљајићево
Кљајићево
21/10/2017
16:00
Русин - Граничар
Руски Крстур
22/10/2017
19:00

6. коло

Граничар - СЛОБОДАН
 
Графичар - Русин
Бездан
12/11/2017
15:00
Кљајићево - Сомбор
Кљајићево
28/10/2017
16:00
Борац - Сивац 69/2
Бачки Грачац
11/04/2018
17:00

7. коло

Сивац 69/2 - СЛОБОДАН
Сивац
Граничар - Графичар
Гаково
04/11/2017
14:00
Русин - Кљајићево
Руски Крстур
05/11/2017
19:00
Сомбор - Борац
Сомбор
05/11/2017
16:45

8. коло

Графичар - СЛОБОДАН
 
Граничар - Кљајићево
Гаково
15/04/2018
16:00
Русин - Борац
Руски Крстур
06/06/2018
21:00
Сомбор - Сивац 69/2
Сомбор
18/04/2018
18:45

9. коло

Сомбор - СЛОБОДАН
Сомбор
Кљајићево - Графичар
Кљајићево
22/04/2018
16:30
Борац - Граничар
Бачки Грачац
22/04/2018
17:00
Сивац 69/2 - Русин
Сивац
22/04/2018
19:00

10. коло

Кљајићево - СЛОБОДАН
 
Графичар - Борац
Бездан
28/04/2018
17:30
Граничар - Сивац 69/2
Гаково
29/04/2018
12:00
Русин - Сомбор
Руски Крстур
29/04/2018
19:00

11. коло

Русин - СЛОБОДАН
Руски Крстур
Сивац 69/2 - Графичар
Црвенка
08/05/2018
18:00
Борац - Кљајићево
Бачки Грачац
05/05/2018
18:00
Сомбор - Граничар
Сомбор
09/05/2018
19:00

12. коло

Борац - СЛОБОДАН
 
Графичар - Сомбор
Бездан
12/05/2018
17:00
Кљајићево - Сивац 69/2
Црвенка
13/05/2018
12:00
Граничар - Русин
Гаково
12/05/2018
18:30

13. коло

Граничар - СЛОБОДАН
Гаково
Русин - Графичар
Руски Крстур
02/06/2018
18:30
Сомбор - Кљајићево
Сомбор
04/06/2018
20:45
Сивац 69/2 - Борац
Црвенка
20/05/2018
12:00

14. коло

Сивац 69/2 - СЛОБОДАН
 
Графичар - Граничар
Бездан
26/05/2018
18:00
Кљајићево - Русин
Кљајићево
26/05/2018
17:00
Борац - Сомбор
Бачки Грачац
27/05/2018
18:00

Мушкарци



1. коло

Јединство - Сента
Бочар
26/10/2017
16:00
Нафтагас - Обилић (м)
Елемир
23/09/2017
14:00

2. коло

Сента - Обилић (м)
Сента
29/09/2017
20:00
Јединство - Нафтагас
Бочар
01/10/2017
16:00

3. коло

Нафтагас - Сента
Елемир
07/10/2017
19:00
Обилић (м) - Јединство
Нови Кнежевац
08/10/2017
16:00

4. коло

Сента - Јединство
Сента
15/10/2017
16:30
Обилић (м) - Нафтагас
Нови Кнежевац
15/10/2017
16:00

5. коло

Обилић (м) - Сента
Нови Кнежевац
21/10/2017
16:00
Нафтагас - Јединство
Елемир
21/10/2017
16:00

6. коло

Сента - Нафтагас
Сента
29/10/2017
16:00
Јединство - Обилић (м)
Бочар
28/10/2017
15:00

7. коло

Јединство - Сента
Бочар
16/05/2018
18:30
Нафтагас - Обилић (м)
Елемир
21/04/2018
18:00

8. коло

Сента - Обилић (м)
Сента
29/04/2018
18:00
Јединство - Нафтагас
Бочар
28/04/2018
18:00

9. коло

Нафтагас - Сента
Елемир
05/05/2018
18:00
Обилић (м) - Јединство
Нови Кнежевац
05/05/2018
18:00

10. коло

Сента - Јединство
Сента
12/05/2018
20:00
Обилић (м) - Нафтагас
Нови Кнежевац
13/05/2018
18:00

11. коло

Обилић (м) - Сента
Нови Кнежевац
20/05/2018
18:00
Нафтагас - Јединство
Елемир
20/05/2018
18:00

12. коло

Сента - Нафтагас
Сента
26/05/2018
18:00
Јединство - Обилић (м)
Бочар
27/05/2018
18:30

Мушкарци



1. коло

Владимировац - СЛОБОДАН
Владимировац
Униреа (м) - Долово
Уздин
30/09/2017
16:30
Раднички - Глогоњ
Ковин
01/10/2017
14:30
Црепаја - Омладинац
Црепаја
01/10/2017
12:00

2. коло

Омладинац - СЛОБОДАН
 
Владимировац - Униреа (м)
Владимировац
19/11/2017
12:00
Долово - Раднички
Долово
08/10/2017
16:00
Глогоњ - Црепаја
Глогоњ
07/10/2017
19:00

3. коло

Униреа (м) - СЛОБОДАН
Уздин
Раднички - Владимировац
Ковин
15/10/2017
15:00
Црепаја - Долово
Црепаја
15/10/2017
15:30
Омладинац - Глогоњ
Делиблато
14/04/2018
17:30

4. коло

Глогоњ - СЛОБОДАН
 
Владимировац - Црепаја
Владимировац
22/10/2017
12:00
Униреа (м) - Раднички
Уздин
15/10/2017
13:00
Долово - Омладинац
Долово
21/10/2017
17:30

5. коло

Раднички - СЛОБОДАН
Ковин
Омладинац - Владимировац
Делиблато
29/10/2017
15:00
Црепаја - Униреа (м)
Црепаја
29/10/2017
14:00
Глогоњ - Долово
Глогоњ
29/10/2017
18:00

6. коло

Долово - СЛОБОДАН
 
Владимировац - Глогоњ
Владимировац
05/11/2017
12:00
Униреа (м) - Омладинац
Уздин
05/11/2017
14:30
Раднички - Црепаја
Ковин
05/11/2017
15:00

7. коло

Црепаја - СЛОБОДАН
Црепаја
Долово - Владимировац
Долово
12/11/2017
17:30
Глогоњ - Униреа (м)
Глогоњ
12/11/2017
17:00
Омладинац - Раднички
Делиблато
12/11/2017
15:30

8. коло

Владимировац - СЛОБОДАН
 
Долово - Униреа (м)
Долово
21/04/2018
19:00
Глогоњ - Раднички
Глогоњ
22/04/2018
17:00
Омладинац - Црепаја
Делиблато
21/04/2018
18:00

9. коло

Омладинац - СЛОБОДАН
Делиблато
Униреа (м) - Владимировац
Уздин
28/04/2018
18:00
Раднички - Долово
Ковин
29/04/2018
16:00
Црепаја - Глогоњ
Црепаја
29/04/2018
18:00

10. коло

Униреа (м) - СЛОБОДАН
 
Владимировац - Раднички
Владимировац
06/05/2018
12:00
Долово - Црепаја
Долово
05/05/2018
19:30
Глогоњ - Омладинац
Глогоњ
04/05/2018
20:00

11. коло

Глогоњ - СЛОБОДАН
Глогоњ
Црепаја - Владимировац
Црепаја
12/05/2018
18:00
Раднички - Униреа (м)
Ковин
13/05/2018
16:30
Омладинац - Долово
Делиблато
12/05/2018
18:30

12. коло

Раднички - СЛОБОДАН
 
Владимировац - Омладинац
Владимировац
20/05/2018
12:00
Униреа (м) - Црепаја
Уздин
18/05/2018
18:00
Долово - Глогоњ
Долово
19/05/2018
18:00

13. коло

Долово - СЛОБОДАН
Долово
Глогоњ - Владимировац
Глогоњ
27/05/2018
20:00
Омладинац - Униреа (м)
Делиблато
26/05/2018
18:30
Црепаја - Раднички
Црепаја
26/05/2018
18:00

14. коло

Црепаја - СЛОБОДАН
 
Владимировац - Долово
Владимировац
02/06/2018
19:00
Униреа (м) - Глогоњ
Уздин
03/06/2018
16:30
Раднички - Омладинац
Ковин
01/06/2018
19:00

Мушкарци



1. коло

Инђија - СЛОБОДАН
Инђија
Хајдук - Јединство
Чуруг
23/09/2017
12:59
Војка - Рума
Војка
23/09/2017
21:41
Беочин 1959 - Раднички
Беочин
24/09/2017
20:33

2. коло

Раднички - СЛОБОДАН
 
Инђија - Хајдук
Инђија
01/10/2017
20:59
Јединство - Војка
Бачко Петрово Село
29/09/2017
19:00
Рума - Беочин 1959
Рума
02/10/2017
22:00

3. коло

Хајдук - СЛОБОДАН
Чуруг
Војка - Инђија
Војка
07/10/2017
19:30
Беочин 1959 - Јединство
Беочин
08/10/2017
20:00
Раднички - Рума
Нови Сад
08/10/2017
19:00

4. коло

Рума - СЛОБОДАН
 
Инђија - Беочин 1959
Инђија
14/10/2017
13:30
Хајдук - Војка
Чуруг
15/10/2017
19:00
Јединство - Раднички
Бачко Петрово Село
15/10/2017
17:30

5. коло

Војка - СЛОБОДАН
Војка
Раднички - Инђија
Нови Сад
22/10/2017
17:00
Беочин 1959 - Хајдук
Беочин
22/10/2017
20:00
Рума - Јединство
 
21/10/2017
19:30

6. коло

Јединство - СЛОБОДАН
 
Инђија - Рума
Инђија
28/10/2017
17:00
Хајдук - Раднички
Нови Сад
30/10/2017
19:45
Војка - Беочин 1959
Војка
28/10/2017
20:00

7. коло

Беочин 1959 - СЛОБОДАН
Беочин
Јединство - Инђија
Бачко Петрово Село
05/11/2017
20:00
Рума - Хајдук
Рума
05/11/2017
16:00
Раднички - Војка
Нови Сад
05/11/2017
18:00

8. коло

Инђија - СЛОБОДАН
 
Јединство - Хајдук
Бачко Петрово Село
14/04/2018
20:00
Рума - Војка
Рума
14/04/2018
16:00
Раднички - Беочин 1959
Нови Сад
14/04/2018
19:30

9. коло

Раднички - СЛОБОДАН
Нови Сад
Хајдук - Инђија
Чуруг
22/04/2018
18:00
Војка - Јединство
Војка
21/04/2018
20:00
Беочин 1959 - Рума
Беочин
21/04/2018
18:00

10. коло

Хајдук - СЛОБОДАН
 
Инђија - Војка
Инђија
29/04/2018
19:00
Јединство - Беочин 1959
Бачко Петрово Село
29/04/2018
20:30
Рума - Раднички
Рума
27/04/2018
18:30

11. коло

Рума - СЛОБОДАН
Рума
Беочин 1959 - Инђија
Беочин
05/05/2018
18:30
Војка - Хајдук
Војка
05/05/2018
20:00
Раднички - Јединство
Нови Сад
06/05/2018
11:30

12. коло

Војка - СЛОБОДАН
 
Инђија - Раднички
Инђија
12/05/2018
17:30
Хајдук - Беочин 1959
Чуруг
13/05/2018
19:00