Мушкарци


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Младост
Вршац
Кикинда Grindex
Кикинда
Вршац
Јабука
Јабука
Јаша Томић
Банатски Карловац
Банатски Карловац
ЖСК
Жабаљ
Банатски Карловац
Сивац 69
Сивац
Црвенка
Јединство
Нови Бечеј
Срем СМ
Сремска Митровица
Нови Бечеј
Црвенка
Црвенка
Црвенка

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Кикинда Grindex
Кикинда
Црвенка
Црвенка
Кикинда
Младост
Вршац
Вршац
Јабука
Јабука
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Јабука
ЖСК
Жабаљ
Сивац 69
Сивац
Жабаљ
Јединство
Нови Бечеј
Мокрин
Срем СМ
Сремска Митровица
Сремска Митровица

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Кикинда Grindex
Кикинда
Јаша Томић
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Младост
Вршац
Банатски Карловац
Сивац 69
Сивац
Јабука
Јабука
Црвенка
Јединство
Нови Бечеј
ЖСК
Жабаљ
Нови Бечеј
Врбас
Црвенка
Црвенка
Срем СМ
Сремска Митровица
Црвенка

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Кикинда Grindex
Кикинда
Срем СМ
Сремска Митровица
Кикинда
Младост
Вршац
Сивац 69
Сивац
Вршац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Сечањ
Јабука
Јабука
Јединство
Нови Бечеј
Јабука
ЖСК
Жабаљ
Жабаљ
Црвенка
Црвенка
Мокрин

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Кикинда Grindex
Кикинда
Банатски Карловац
Јединство
Нови Бечеј
Младост
Вршац
Нови Бечеј
Сивац 69
Сивац
Црвенка
Јабука
Јабука
Врбас
Црвенка
Црвенка
ЖСК
Жабаљ
Црвенка
Срем СМ
Сремска Митровица
Сремска Митровица

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Кикинда Grindex
Кикинда
Кикинда
Младост
Вршац
Вршац
Јединство
Нови Бечеј
Сечањ
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Сивац 69
Сивац
Банатски Карловац
Јабука
Јабука
Црвенка
Црвенка
Јабука
ЖСК
Жабаљ
Срем СМ
Сремска Митровица
Жабаљ

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Сивац 69
Сивац
Кикинда Grindex
Кикинда
Црвенка
Црвенка
Црвенка
Младост
Вршац
Црвенка
Врбас
Јединство
Нови Бечеј
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Нови Бечеј
Срем СМ
Сремска Митровица
Јабука
Јабука
Сремска Митровица
ЖСК
Жабаљ
Мокрин

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Кикинда Grindex
Кикинда
ЖСК
Жабаљ
Кикинда
Младост
Вршац
Срем СМ
Сремска Митровица
Вршац
Црвенка
Црвенка
Јаша Томић
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Сивац 69
Сивац
Јединство
Нови Бечеј
Црвенка
Јабука
Јабука
Јабука

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Јединство
Нови Бечеј
Кикинда Grindex
Кикинда
Нови Бечеј
Младост
Вршац
Мокрин
Срем СМ
Сремска Митровица
Сремска Митровица
Црвенка
Црвенка
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Црвенка
Сивац 69
Сивац
Врбас
ЖСК
Жабаљ
Јабука
Јабука
Жабаљ

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Кикинда Grindex
Кикинда
Јабука
Јабука
Кикинда
Младост
Вршац
ЖСК
Жабаљ
Вршац
Јаша Томић
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Срем СМ
Сремска Митровица
Банатски Карловац
Сивац 69
Сивац
Црвенка
Црвенка
Црвенка
Јединство
Нови Бечеј
Нови Бечеј

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Кикинда Grindex
Кикинда
Врбас
Јабука
Јабука
Младост
Вршац
Јабука
ЖСК
Жабаљ
Жабаљ
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Мокрин
Срем СМ
Сремска Митровица
Сивац 69
Сивац
Сремска Митровица
Црвенка
Црвенка
Јединство
Нови Бечеј
Црвенка

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Кикинда Grindex
Кикинда
Младост
Вршац
Кикинда
Јабука
Јабука
Јабука
ЖСК
Жабаљ
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Жабаљ
Сивац 69
Сивац
Мокрин
Срем СМ
Сремска Митровица
Јединство
Нови Бечеј
Сремска Митровица
Црвенка
Црвенка
Врбас

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Црвенка
Црвенка
Кикинда Grindex
Кикинда
Црвенка
Младост
Вршац
Јаша Томић
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Јабука
Јабука
Банатски Карловац
Сивац 69
Сивац
ЖСК
Жабаљ
Црвенка
Јединство
Нови Бечеј
Нови Бечеј
Срем СМ
Сремска Митровица
Врбас

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Кикинда Grindex
Кикинда
Кикинда
Младост
Вршац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Вршац
Јабука
Јабука
Сивац 69
Сивац
Јабука
ЖСК
Жабаљ
Јединство
Нови Бечеј
Жабаљ
Мокрин
Срем СМ
Сремска Митровица
Црвенка
Црвенка
Сремска Митровица

15. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Срем СМ
Сремска Митровица
Кикинда Grindex
Кикинда
Сремска Митровица
Сивац 69
Сивац
Младост
Вршац
Сивац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Јединство
Нови Бечеј
Јабука
Јабука
Нови Бечеј
ЖСК
Жабаљ
Врбас
Црвенка
Црвенка
Црвенка

16. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Кикинда Grindex
Кикинда
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Кикинда
Младост
Вршац
Јединство
Нови Бечеј
Вршац
Сивац 69
Сивац
Јаша Томић
Јабука
Јабука
Јабука
ЖСК
Жабаљ
Црвенка
Црвенка
Жабаљ
Срем СМ
Сремска Митровица
Мокрин

17. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Кикинда Grindex
Кикинда
Мокрин
Младост
Вршац
Врбас
Јединство
Нови Бечеј
Нови Бечеј
Сивац 69
Сивац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Црвенка
Црвенка
Црвенка
Јабука
Јабука
Црвенка
Срем СМ
Сремска Митровица
ЖСК
Жабаљ
Сремска Митровица

18. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Кикинда Grindex
Кикинда
Сивац 69
Сивац
Кикинда
Младост
Вршац
Црвенка
Црвенка
Вршац
Сечањ
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Јединство
Нови Бечеј
Банатски Карловац
Јабука
Јабука
Срем СМ
Сремска Митровица
Јабука
ЖСК
Жабаљ
Жабаљ

19. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
ЖСК
Жабаљ
Кикинда Grindex
Кикинда
Жабаљ
Срем СМ
Сремска Митровица
Младост
Вршац
Сремска Митровица
Црвенка
Црвенка
Црвенка
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Врбас
Јединство
Нови Бечеј
Сивац 69
Сивац
Нови Бечеј
Јабука
Јабука
Мокрин

20. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Кикинда Grindex
Кикинда
Јединство
Нови Бечеј
Кикинда
Младост
Вршац
Вршац
Срем СМ
Сремска Митровица
Сечањ
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Црвенка
Црвенка
Банатски Карловац
Сивац 69
Сивац
Црвенка
Јабука
Јабука
ЖСК
Жабаљ
Јабука

21. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Јабука
Јабука
Кикинда Grindex
Кикинда
Јабука
ЖСК
Жабаљ
Младост
Вршац
Жабаљ
Мокрин
Срем СМ
Сремска Митровица
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Сремска Митровица
Црвенка
Црвенка
Сивац 69
Сивац
Црвенка
Јединство
Нови Бечеј
Врбас

22. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Кикинда Grindex
Кикинда
Кикинда
Младост
Вршац
Јабука
Јабука
Вршац
ЖСК
Жабаљ
Јаша Томић
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Сивац 69
Сивац
Срем СМ
Сремска Митровица
Црвенка
Јединство
Нови Бечеј
Црвенка
Црвенка
Нови Бечеј

Жене


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Лаки
Црвенка
Темерин
Темерин
Црвенка 25/09/2016
18:00
Младост
Српска Црња
Раднички
Бајмок
Српска Црња
Словен
Рума
Спартак
Дебељача
Рума
Раванград
Сомбор
Иђош
Јадран
Фекетић
Фекетић
Петроварадин
Петроварадин
Срем
Сремска Митровица
Петроварадин

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Темерин
Темерин
Срем
Сремска Митровица
Темерин
Лаки
Црвенка
Младост
Српска Црња
Црвенка
Раднички
Бајмок
Словен
Рума
Бајмок
Спартак
Дебељача
Дебељача
Раванград
Сомбор
Јадран
Фекетић
Сомбор
Петроварадин
Петроварадин
Ада

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Младост
Српска Црња
Темерин
Темерин
Српска Црња
Словен
Рума
Лаки
Црвенка
Рума
Раднички
Бајмок
Иђош
Јадран
Фекетић
Спартак
Дебељача
Фекетић
Петроварадин
Петроварадин
Раванград
Сомбор
Петроварадин
Срем
Сремска Митровица
Сремска Митровица

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Темерин
Темерин
Темерин
Лаки
Црвенка
Црвенка
Младост
Српска Црња
Словен
Рума
Српска Црња
Раднички
Бајмок
Јадран
Фекетић
Бајмок
Спартак
Дебељача
Петроварадин
Петроварадин
Дебељача
Раванград
Сомбор
Срем
Сремска Митровица
Сомбор

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Словен
Рума
Темерин
Темерин
Рума
Јадран
Фекетић
Лаки
Црвенка
Фекетић
Младост
Српска Црња
Иђош
Петроварадин
Петроварадин
Раднички
Бајмок
Петроварадин
Срем
Сремска Митровица
Спартак
Дебељача
Сремска Митровица
Раванград
Сомбор
Ада

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Темерин
Темерин
Раванград
Сомбор
Темерин
Лаки
Црвенка
Петроварадин
Петроварадин
Црвенка
Младост
Српска Црња
Јадран
Фекетић
Српска Црња
Словен
Рума
Рума
Раднички
Бајмок
Срем
Сремска Митровица
Бајмок
Спартак
Дебељача
Дебељача

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Темерин
Темерин
Иђош
Срем
Сремска Митровица
Лаки
Црвенка
Сремска Митровица
Петроварадин
Петроварадин
Младост
Српска Црња
Петроварадин
Јадран
Фекетић
Словен
Рума
Фекетић
Раднички
Бајмок
Ада
Раванград
Сомбор
Спартак
Дебељача
Сомбор

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Темерин
Темерин
Спартак
Дебељача
Темерин
Лаки
Црвенка
Црвенка
Младост
Српска Црња
Срем
Сремска Митровица
Српска Црња
Словен
Рума
Петроварадин
Петроварадин
Рума
Јадран
Фекетић
Иђош
Раднички
Бајмок
Раванград
Сомбор
Бајмок

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Јадран
Фекетић
Темерин
Темерин
Фекетић
Раванград
Сомбор
Лаки
Црвенка
Сомбор
Младост
Српска Црња
Ада
Срем
Сремска Митровица
Словен
Рума
Сремска Митровица
Петроварадин
Петроварадин
Петроварадин
Спартак
Дебељача
Раднички
Бајмок
Дебељача

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Темерин
Темерин
Раднички
Бајмок
Темерин
Лаки
Црвенка
Спартак
Дебељача
Црвенка
Младост
Српска Црња
Раванград
Сомбор
Српска Црња
Словен
Рума
Рума
Срем
Сремска Митровица
Иђош
Јадран
Фекетић
Петроварадин
Петроварадин
Фекетић

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Петроварадин
Петроварадин
Темерин
Темерин
Петроварадин
Раднички
Бајмок
Лаки
Црвенка
Бајмок
Спартак
Дебељача
Младост
Српска Црња
Дебељача
Раванград
Сомбор
Словен
Рума
Сомбор
Ада
Срем
Сремска Митровица
Јадран
Фекетић
Сремска Митровица

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Темерин
Темерин
Лаки
Црвенка
Темерин
Раднички
Бајмок
Младост
Српска Црња
Бајмок
Спартак
Дебељача
Словен
Рума
Дебељача
Раванград
Сомбор
Сомбор
Јадран
Фекетић
Ада
Срем
Сремска Митровица
Петроварадин
Петроварадин
Сремска Митровица

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Срем
Сремска Митровица
Темерин
Темерин
Сремска Митровица
Младост
Српска Црња
Лаки
Црвенка
Српска Црња
Словен
Рума
Раднички
Бајмок
Рума
Спартак
Дебељача
Иђош
Јадран
Фекетић
Раванград
Сомбор
Фекетић
Петроварадин
Петроварадин
Петроварадин

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Темерин
Темерин
Младост
Српска Црња
Темерин
Лаки
Црвенка
Словен
Рума
Црвенка
Раднички
Бајмок
Бајмок
Спартак
Дебељача
Јадран
Фекетић
Дебељача
Раванград
Сомбор
Петроварадин
Петроварадин
Сомбор
Срем
Сремска Митровица
Ада

15. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Темерин
Темерин
Ада
Лаки
Црвенка
Иђош
Словен
Рума
Младост
Српска Црња
Рума
Јадран
Фекетић
Раднички
Бајмок
Фекетић
Петроварадин
Петроварадин
Спартак
Дебељача
Петроварадин
Срем
Сремска Митровица
Раванград
Сомбор
Сремска Митровица

16. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Темерин
Темерин
Словен
Рума
Темерин
Лаки
Црвенка
Јадран
Фекетић
Црвенка
Младост
Српска Црња
Српска Црња
Раднички
Бајмок
Петроварадин
Петроварадин
Бајмок
Спартак
Дебељача
Срем
Сремска Митровица
Дебељача
Раванград
Сомбор
Сомбор

17. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Раванград
Сомбор
Темерин
Темерин
Сомбор
Петроварадин
Петроварадин
Лаки
Црвенка
Петроварадин
Јадран
Фекетић
Младост
Српска Црња
Фекетић
Словен
Рума
Иђош
Срем
Сремска Митровица
Раднички
Бајмок
Сремска Митровица
Спартак
Дебељача
Ада

18. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Темерин
Темерин
Темерин
Лаки
Црвенка
Срем
Сремска Митровица
Црвенка
Младост
Српска Црња
Петроварадин
Петроварадин
Српска Црња
Словен
Рума
Јадран
Фекетић
Рума
Раднички
Бајмок
Бајмок
Спартак
Дебељача
Раванград
Сомбор
Дебељача

19. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Спартак
Дебељача
Темерин
Темерин
Дебељача
Лаки
Црвенка
Ада
Срем
Сремска Митровица
Младост
Српска Црња
Сремска Митровица
Петроварадин
Петроварадин
Словен
Рума
Петроварадин
Јадран
Фекетић
Фекетић
Раванград
Сомбор
Раднички
Бајмок
Сомбор

20. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Темерин
Темерин
Јадран
Фекетић
Темерин
Лаки
Црвенка
Раванград
Сомбор
Црвенка
Младост
Српска Црња
Српска Црња
Словен
Рума
Срем
Сремска Митровица
Рума
Петроварадин
Петроварадин
Иђош
Раднички
Бајмок
Спартак
Дебељача
Бајмок

21. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Раднички
Бајмок
Темерин
Темерин
Бајмок
Спартак
Дебељача
Лаки
Црвенка
Дебељача
Раванград
Сомбор
Младост
Српска Црња
Сомбор
Словен
Рума
Ада
Срем
Сремска Митровица
Сремска Митровица
Петроварадин
Петроварадин
Јадран
Фекетић
Петроварадин

22. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Темерин
Темерин
Петроварадин
Петроварадин
Темерин
Лаки
Црвенка
Раднички
Бајмок
Црвенка
Младост
Српска Црња
Спартак
Дебељача
Српска Црња
Словен
Рума
Раванград
Сомбор
Рума
Иђош
Јадран
Фекетић
Срем
Сремска Митровица
Фекетић

Мушкарци


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Срем СМ
Сремска Митровица
Мокрин 23/09/2017
19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Банатски Карловац 23/09/2017
19:00
ЖСК
Жабаљ
Младост
Вршац
Жабаљ 23/09/2017
19:00
Јабука
Јабука
Лавови БП
Бачка Паланка
Јабука 26/09/2017
20:00
Апатин
Апатин
Долово
Долово
Апатин 24/09/2017
17:30
Младост ТСК
Бачки Јарак
Сивац 69
Сивац
Бачки Јарак 24/09/2017
18:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Срем СМ
Сремска Митровица
Сивац 69
Сивац
Сремска Митровица 02/10/2017
20:15
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Мокрин 30/09/2017
19:00
ЖСК
Жабаљ
Сечањ 01/10/2017
19:00
Младост
Вршац
Јабука
Јабука
Вршац 30/09/2017
18:00
Лавови БП
Бачка Паланка
Апатин
Апатин
Бачка Паланка 30/09/2017
19:00
Долово
Долово
Младост ТСК
Бачки Јарак
Долово 01/10/2017
16:30

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Срем СМ
Сремска Митровица
Банатски Карловац 06/10/2017
19:00
ЖСК
Жабаљ
Жабаљ 08/10/2017
19:30
Јабука
Јабука
Јабука 07/10/2017
19:00
Апатин
Апатин
Младост
Вршац
Апатин 07/10/2017
18:00
Младост ТСК
Бачки Јарак
Лавови БП
Бачка Паланка
Бачки Јарак 08/10/2017
19:00
Сивац 69
Сивац
Долово
Долово
Сивац 07/10/2017
16:00

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Срем СМ
Сремска Митровица
Долово
Долово
Сремска Митровица 19/10/2017
20:00
Јабука
Јабука
Мокрин 14/10/2017
19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
ЖСК
Жабаљ
Банатски Карловац
Апатин
Апатин
Сечањ 15/10/2017
19:00
Младост
Вршац
Младост ТСК
Бачки Јарак
Вршац 15/10/2017
17:00
Лавови БП
Бачка Паланка
Сивац 69
Сивац
Бачка Паланка 14/10/2017
18:30

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
ЖСК
Жабаљ
Срем СМ
Сремска Митровица
Жабаљ 21/10/2017
Апатин
Апатин
Апатин 21/10/2017
18:00
Јабука
Јабука
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Јабука 21/10/2017
19:00
Младост ТСК
Бачки Јарак
Бачки Јарак 22/10/2017
19:00
Сивац 69
Сивац
Младост
Вршац
Сивац 22/10/2017
17:00
Долово
Долово
Лавови БП
Бачка Паланка
Долово 21/10/2017
19:30

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Срем СМ
Сремска Митровица
Лавови БП
Бачка Паланка
Сремска Митровица 29/10/2017
17:00
Младост ТСК
Бачки Јарак
Мокрин 28/10/2017
19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Апатин
Апатин
Банатски Карловац 28/10/2017
19:00
ЖСК
Жабаљ
Јабука
Јабука
Жабаљ
Сивац 69
Сивац
Сечањ 29/10/2017
19:00
Младост
Вршац
Долово
Долово
Вршац 29/10/2017
18:00

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Јабука
Јабука
Срем СМ
Сремска Митровица
Јабука 04/11/2017
19:00
Сивац 69
Сивац
Сивац 05/11/2017
17:00
Младост ТСК
Бачки Јарак
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Темерин
Апатин
Апатин
ЖСК
Жабаљ
Апатин
Долово
Долово
Долово
Лавови БП
Бачка Паланка
Младост
Вршац
Бачка Паланка 05/11/2017
18:00

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Срем СМ
Сремска Митровица
Младост
Вршац
Сремска Митровица 12/11/2017
10:30
Долово
Долово
Мокрин 11/11/2017
19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Сивац 69
Сивац
Банатски Карловац 11/11/2017
19:00
ЖСК
Жабаљ
Младост ТСК
Бачки Јарак
Жабаљ
Јабука
Јабука
Апатин
Апатин
Јабука 10/11/2017
19:00
Лавови БП
Бачка Паланка
Сечањ 11/11/2017
19:00

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Апатин
Апатин
Срем СМ
Сремска Митровица
Апатин 17/11/2017
18:30
Лавови БП
Бачка Паланка
Бачка Паланка 19/11/2017
17:30
Долово
Долово
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Долово 18/11/2017
16:30
Сивац 69
Сивац
ЖСК
Жабаљ
Сивац
Младост ТСК
Бачки Јарак
Јабука
Јабука
Бачки Јарак 19/11/2017
17:00
Младост
Вршац
Вршац 19/11/2017
15:00

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Срем СМ
Сремска Митровица
Сремска Митровица 25/11/2017
19:00
Младост
Вршац
Мокрин 26/11/2017
19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Лавови БП
Бачка Паланка
Банатски Карловац 25/11/2017
19:00
ЖСК
Жабаљ
Долово
Долово
Жабаљ
Јабука
Јабука
Сивац 69
Сивац
Јабука 25/11/2017
19:00
Апатин
Апатин
Младост ТСК
Бачки Јарак
Апатин 25/11/2017
18:00

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Младост ТСК
Бачки Јарак
Срем СМ
Сремска Митровица
Темерин 01/12/2017
20:30
Сечањ 02/12/2017
17:30
Младост
Вршац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Вршац 02/12/2017
18:00
Лавови БП
Бачка Паланка
ЖСК
Жабаљ
Бачка Паланка
Долово
Долово
Јабука
Јабука
Јабука 02/12/2017
19:00
Сивац 69
Сивац
Апатин
Апатин
Сивац 03/12/2017
18:00

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Срем СМ
Сремска Митровица
Сремска Митровица 04/03/2018
19:30
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Сечањ 03/03/2018
20:00
Младост
Вршац
ЖСК
Жабаљ
Вршац
Лавови БП
Бачка Паланка
Јабука
Јабука
Бачка Паланка 04/03/2018
19:00
Долово
Долово
Апатин
Апатин
Долово 04/04/2018
17:00
Сивац 69
Сивац
Младост ТСК
Бачки Јарак
Сивац 03/03/2018
18:00

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Сивац 69
Сивац
Срем СМ
Сремска Митровица
Сивац 11/03/2018
16:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Банатски Карловац 10/03/2018
19:00
ЖСК
Жабаљ
Жабаљ
Јабука
Јабука
Младост
Вршац
Јабука 10/03/2018
19:00
Апатин
Апатин
Лавови БП
Бачка Паланка
Апатин 10/03/2018
18:00
Младост ТСК
Бачки Јарак
Долово
Долово
Бачки Јарак 10/03/2018
20:00

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Срем СМ
Сремска Митровица
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Сремска Митровица 25/03/2018
19:30
ЖСК
Жабаљ
Мокрин
Јабука
Јабука
Сечањ 25/03/2018
19:00
Младост
Вршац
Апатин
Апатин
Вршац 23/03/2018
19:30
Лавови БП
Бачка Паланка
Младост ТСК
Бачки Јарак
Бачка Паланка 25/03/2018
17:30
Долово
Долово
Сивац 69
Сивац
Долово 24/03/2018
16:00

15. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Долово
Долово
Срем СМ
Сремска Митровица
Долово 10/04/2018
17:00
Јабука
Јабука
Јабука 30/03/2018
20:00
ЖСК
Жабаљ
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Жабаљ
Апатин
Апатин
Апатин 31/03/2018
18:00
Младост ТСК
Бачки Јарак
Младост
Вршац
Бачки Јарак 05/04/2018
20:00
Сивац 69
Сивац
Лавови БП
Бачка Паланка
Сивац 09/04/2018
19:00

16. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Срем СМ
Сремска Митровица
ЖСК
Жабаљ
Сремска Митровица
Апатин
Апатин
Мокрин 14/04/2018
20:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Јабука
Јабука
Банатски Карловац 14/04/2018
19:00
Младост ТСК
Бачки Јарак
Сечањ 14/04/2018
19:00
Младост
Вршац
Сивац 69
Сивац
Вршац 15/04/2018
19:00
Лавови БП
Бачка Паланка
Долово
Долово
Бачка Паланка 18/04/2018
19:30

17. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Лавови БП
Бачка Паланка
Срем СМ
Сремска Митровица
Бачка Паланка 22/04/2018
19:00
Младост ТСК
Бачки Јарак
Tемерин 21/04/2018
18:00
Апатин
Апатин
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Апатин 21/04/2018
19:00
Јабука
Јабука
ЖСК
Жабаљ
Јабука
Сивац 69
Сивац
Црвенка 21/04/2018
16:00
Долово
Долово
Младост
Вршац
Долово 21/04/2018
16:30

18. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Срем СМ
Сремска Митровица
Јабука
Јабука
Сремска Митровица 29/04/2018
19:00
Сивац 69
Сивац
Мокрин 28/04/2018
20:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Младост ТСК
Бачки Јарак
Банатски Карловац 28/04/2018
19:00
ЖСК
Жабаљ
Апатин
Апатин
Жабаљ
Долово
Долово
Сечањ 28/04/2018
18:00
Младост
Вршац
Лавови БП
Бачка Паланка
Вршац 28/04/2018
20:30

19. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Младост
Вршац
Срем СМ
Сремска Митровица
Вршац 04/05/2018
20:30
Долово
Долово
Долово 05/05/2018
17:00
Сивац 69
Сивац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Сивац 05/05/2018
16:00
Младост ТСК
Бачки Јарак
ЖСК
Жабаљ
Бачки Јарак
Апатин
Апатин
Јабука
Јабука
Апатин 05/05/2018
19:00
Лавови БП
Бачка Паланка
Бачка Паланка 05/05/2018
19:30

20. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Срем СМ
Сремска Митровица
Апатин
Апатин
Сремска Митровица 12/05/2018
18:30
Лавови БП
Бачка Паланка
Мокрин 12/05/2018
20:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Долово
Долово
Банатски Карловац 12/05/2018
19:30
ЖСК
Жабаљ
Сивац 69
Сивац
Жабаљ
Јабука
Јабука
Младост ТСК
Бачки Јарак
Јабука 11/05/2018
19:30
Младост
Вршац
Сечањ 12/05/2018
19:30

21. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Срем СМ
Сремска Митровица
Сечањ 21/05/2018
19:30
Младост
Вршац
Вршац 19/05/2018
20:00
Лавови БП
Бачка Паланка
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Бачка Паланка 16/05/2018
19:30
Долово
Долово
ЖСК
Жабаљ
Долово
Сивац 69
Сивац
Јабука
Јабука
Сивац 19/05/2018
18:00
Младост ТСК
Бачки Јарак
Апатин
Апатин
Бачки Јарак 19/05/2018
18:00

22. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Срем СМ
Сремска Митровица
Младост ТСК
Бачки Јарак
Сремска Митровица 24/05/2018
20:00
Мокрин 30/05/2018
17:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Младост
Вршац
Банатски Карловац 23/05/2018
19:00
ЖСК
Жабаљ
Лавови БП
Бачка Паланка
Жабаљ
Јабука
Јабука
Долово
Долово
Јабука 26/05/2018
18:00
Апатин
Апатин
Сивац 69
Сивац
Апатин 27/05/2018
18:00

Жене


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Жеља
Жабаљ
Спартак
Дебељача
Жабаљ 24/09/2017
19:00
Словен
Рума
Мокрин
Мокрин
Рума 24/09/2017
20:00
Лаки
Црвенка
Петроварадин
Петроварадин
Црвенка 29/11/2017
20:00
Младост
Српска Црња
Темерин
Темерин
Темерни 23/09/2017
18:00
Дероње
Дероње
Раванград
Сомбор
Дероње 24/09/2017
17:30
Раднички
Бајмок
Јадран
Фекетић
Бајмок 29/11/2017
20:30

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Спартак
Дебељача
Јадран
Фекетић
Дебељача 30/09/2017
18:00
Жеља
Жабаљ
Словен
Рума
Жабаљ 29/09/2017
18:00
Мокрин
Мокрин
Лаки
Црвенка
Мокрин 01/10/2017
19:00
Петроварадин
Петроварадин
Младост
Српска Црња
Нови Сад, Клиса 30/09/2017
19:00
Темерин
Темерин
Дероње
Дероње
Темерин 30/09/2017
18:00
Раванград
Сомбор
Раднички
Бајмок
Сомбор 29/09/2017
20:45

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Словен
Рума
Спартак
Дебељача
Рума 07/10/2017
18:00
Лаки
Црвенка
Жеља
Жабаљ
Црвенка 07/10/2017
20:00
Младост
Српска Црња
Мокрин
Мокрин
Мокрин 08/10/2017
19:30
Дероње
Дероње
Петроварадин
Петроварадин
Дероње 08/10/2017
18:30
Раднички
Бајмок
Темерин
Темерин
Бајмок 08/10/2017
18:00
Јадран
Фекетић
Раванград
Сомбор
Фекетић 08/10/2017
18:00

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Спартак
Дебељача
Раванград
Сомбор
Дебељача 15/10/2017
19:00
Жеља
Жабаљ
Младост
Српска Црња
Жабаљ 15/10/2017
18:00
Словен
Рума
Лаки
Црвенка
Рума 14/10/2017
18:00
Мокрин
Мокрин
Дероње
Дероње
Мокрин 15/10/2017
19:00
Петроварадин
Петроварадин
Раднички
Бајмок
Нови Сад, Kлиса 14/10/2017
17:00
Темерин
Темерин
Јадран
Фекетић
Темерин 15/10/2017
18:30

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Лаки
Црвенка
Спартак
Дебељача
Црвенка 22/10/2017
19:00
Дероње
Дероње
Жеља
Жабаљ
Дероње 22/10/2017
16:30
Младост
Српска Црња
Словен
Рума
Српска Црња 21/10/2017
15:00
Раднички
Бајмок
Мокрин
Мокрин
Бајмок 22/10/2017
17:30
Јадран
Фекетић
Петроварадин
Петроварадин
Фекетић 22/10/2017
18:00
Раванград
Сомбор
Темерин
Темерин
Сомбор 20/10/2017
20:45

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Спартак
Дебељача
Темерин
Темерин
Дебељача 29/11/2017
20:00
Жеља
Жабаљ
Раднички
Бајмок
Жабаљ 02/11/2017
19:00
Словен
Рума
Дероње
Дероње
Рума 28/10/2017
18:00
Лаки
Црвенка
Младост
Српска Црња
Црвенка 29/10/2017
18:00
Мокрин
Мокрин
Јадран
Фекетић
Мокрин 29/10/2017
19:00
Петроварадин
Петроварадин
Раванград
Сомбор
Сремска Митровица 29/10/2017
15:30

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Младост
Српска Црња
Спартак
Дебељача
Кикинда 05/11/2017
13:30
Јадран
Фекетић
Жеља
Жабаљ
Фекетић 04/11/2017
18:00
Раднички
Бајмок
Словен
Рума
Бајмок 04/11/2017
17:00
Дероње
Дероње
Лаки
Црвенка
Црвенка 05/11/2017
19:00
Раванград
Сомбор
Мокрин
Мокрин
Сомбор 08/11/2017
19:00
Темерин
Темерин
Петроварадин
Петроварадин
Темерин 05/11/2017
13:00

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Спартак
Дебељача
Петроварадин
Петроварадин
Дебељача 11/11/2017
19:00
Жеља
Жабаљ
Раванград
Сомбор
Жабаљ 10/11/2017
18:00
Словен
Рума
Јадран
Фекетић
Рума 11/11/2017
18:00
Лаки
Црвенка
Раднички
Бајмок
Црвенка 12/11/2017
18:00
Младост
Српска Црња
Дероње
Дероње
Српска Црња 12/11/2017
15:00
Мокрин
Мокрин
Темерин
Темерин
Мокрин 12/11/2017
19:00

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Дероње
Дероње
Спартак
Дебељача
Дероње 19/11/2017
16:30
Темерин
Темерин
Жеља
Жабаљ
Темерин 17/11/2017
19:30
Раванград
Сомбор
Словен
Рума
Сомбор 17/11/2017
20:50
Јадран
Фекетић
Лаки
Црвенка
Фекетић 19/11/2017
17:00
Раднички
Бајмок
Младост
Српска Црња
Бајмок 19/11/2017
17:30
Петроварадин
Петроварадин
Мокрин
Мокрин
Сремска Митровица 19/11/2017
19:00

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Спартак
Дебељача
Мокрин
Мокрин
Дебељача 25/11/2017
19:00
Жеља
Жабаљ
Петроварадин
Петроварадин
Жабаљ 27/11/2017
20:00
Словен
Рума
Темерин
Темерин
Хртковци 23/11/2017
20:00
Лаки
Црвенка
Раванград
Сомбор
Црвенка 25/11/2017
18:00
Младост
Српска Црња
Јадран
Фекетић
Српска Црња 26/11/2017
19:00
Дероње
Дероње
Раднички
Бајмок
Дероње 25/11/2017
19:00

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Раднички
Бајмок
Спартак
Дебељача
Бајмок 02/12/2017
18:00
Мокрин
Мокрин
Жеља
Жабаљ
Мокрин 03/12/2017
19:00
Петроварадин
Петроварадин
Словен
Рума
Сремска Митровица 02/12/2017
19:30
Темерин
Темерин
Лаки
Црвенка
Темерин 03/12/2017
15:00
Раванград
Сомбор
Младост
Српска Црња
Сомбор 06/12/2017
19:00
Јадран
Фекетић
Дероње
Дероње
Фекетић 03/12/2017
17:00

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Спартак
Дебељача
Жеља
Жабаљ
Дебељача 03/03/2018
19:00
Мокрин
Мокрин
Словен
Рума
Мокрин 14/03/2018
20:00
Петроварадин
Петроварадин
Лаки
Црвенка
Нови Сад 03/03/2018
19:00
Темерин
Темерин
Младост
Српска Црња
Српска Црња 04/03/2018
17:00
Раванград
Сомбор
Дероње
Дероње
Сомбор 04/03/2018
19:00
Јадран
Фекетић
Раднички
Бајмок
Фекетић 04/03/2018
17:00

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Јадран
Фекетић
Спартак
Дебељача
Фекетић 11/03/2018
17:00
Словен
Рума
Жеља
Жабаљ
Рума 10/03/2018
18:30
Лаки
Црвенка
Мокрин
Мокрин
Црвенка 11/03/2018
18:00
Младост
Српска Црња
Петроварадин
Петроварадин
Српска Црња 10/03/2018
20:00
Дероње
Дероње
Темерин
Темерин
Дероње 11/03/2018
17:00
Раднички
Бајмок
Раванград
Сомбор
Бајмок 11/03/2018
17:00

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Спартак
Дебељача
Словен
Рума
Дебељача 24/03/2018
19:30
Жеља
Жабаљ
Лаки
Црвенка
Жабаљ 03/04/2018
19:30
Мокрин
Мокрин
Младост
Српска Црња
Мокрин 25/03/2018
19:00
Петроварадин
Петроварадин
Дероње
Дероње
Сремска Митровица 25/03/2018
19:00
Темерин
Темерин
Раднички
Бајмок
Темерин 28/03/2018
20:00
Раванград
Сомбор
Јадран
Фекетић
Сомбор 24/03/2018
18:00

15. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Раванград
Сомбор
Спартак
Дебељача
Сомбор 05/04/2018
19:30
Младост
Српска Црња
Жеља
Жабаљ
Српска Црња 01/04/2018
16:30
Лаки
Црвенка
Словен
Рума
Црвенка 23/05/2018
20:00
Дероње
Дероње
Мокрин
Мокрин
Оџаци 11/05/2018
20:15
Раднички
Бајмок
Петроварадин
Петроварадин
Бајмок 05/04/2018
18:30
Јадран
Фекетић
Темерин
Темерин
Фекетић 31/03/2018
19:00

16. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Спартак
Дебељача
Лаки
Црвенка
Дебељача 14/04/2018
19:00
Жеља
Жабаљ
Дероње
Дероње
Жабаљ 15/04/2018
21:00
Словен
Рума
Младост
Српска Црња
Рума 18/04/2018
19:00
Мокрин
Мокрин
Раднички
Бајмок
Мокрин 15/04/2018
19:00
Петроварадин
Петроварадин
Јадран
Фекетић
Сремска Митровица 15/04/2018
20:30
Темерин
Темерин
Раванград
Сомбор
Темерин 17/04/2018
20:00

17. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Темерин
Темерин
Спартак
Дебељача
Темерин 20/04/2018
20:00
Раднички
Бајмок
Жеља
Жабаљ
Бајмок 24/04/2018
20:30
Дероње
Дероње
Словен
Рума
Дероње 20/04/2018
20:15
Младост
Српска Црња
Лаки
Црвенка
Српска Црња 22/04/2018
18:00
Јадран
Фекетић
Мокрин
Мокрин
Фекетић 22/04/2018
19:00
Раванград
Сомбор
Петроварадин
Петроварадин
Сомбор 22/04/2018
19:00

18. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Спартак
Дебељача
Младост
Српска Црња
Дебељача 28/04/2018
20:00
Жеља
Жабаљ
Јадран
Фекетић
Жабаљ 30/04/2018
20:00
Словен
Рума
Раднички
Бајмок
Рума 25/04/2018
20:30
Лаки
Црвенка
Дероње
Дероње
Црвенка 29/04/2018
17:00
Мокрин
Мокрин
Раванград
Сомбор
Мокрин 28/04/2018
17:30
Петроварадин
Петроварадин
Темерин
Темерин
Сремска Митровица 28/04/2018
17:00

19. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Петроварадин
Петроварадин
Спартак
Дебељача
Сремска Митровица 04/05/2018
21:00
Раванград
Сомбор
Жеља
Жабаљ
Сомбор 05/05/2018
20:00
Јадран
Фекетић
Словен
Рума
Фекетић 05/05/2018
19:00
Раднички
Бајмок
Лаки
Црвенка
Бајмок 05/05/2018
19:00
Дероње
Дероње
Младост
Српска Црња
Дероње 04/05/2018
20:30
Темерин
Темерин
Мокрин
Мокрин
Темерин 21/05/2018
20:30

20. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Спартак
Дебељача
Дероње
Дероње
Дебељача 12/05/2018
20:00
Жеља
Жабаљ
Темерин
Темерин
Жабаљ 23/05/2018
19:00
Словен
Рума
Раванград
Сомбор
Рума 21/05/2018
20:00
Лаки
Црвенка
Јадран
Фекетић
Црвенка 13/05/2018
18:00
Младост
Српска Црња
Раднички
Бајмок
Српска Црња 12/05/2018
16:00
Мокрин
Мокрин
Петроварадин
Петроварадин
Мокрин 16/05/2018
20:00

21. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Мокрин
Мокрин
Спартак
Дебељача
Мокрин 18/05/2018
20:00
Петроварадин
Петроварадин
Жеља
Жабаљ
Сремска Митровица 20/05/2018
19:00
Темерин
Темерин
Словен
Рума
Темерин 16/05/2018
20:00
Раванград
Сомбор
Лаки
Црвенка
Сомбор 20/05/2018
20:00
Јадран
Фекетић
Младост
Српска Црња
Фекетић 18/05/2018
18:00
Раднички
Бајмок
Дероње
Дероње
Бајмок 20/05/2018
19:00

22. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Спартак
Дебељача
Раднички
Бајмок
Дебељача 30/05/2018
20:00
Жеља
Жабаљ
Мокрин
Мокрин
Жабаљ 27/05/2018
19:00
Словен
Рума
Петроварадин
Петроварадин
Рума 27/05/2018
19:30
Лаки
Црвенка
Темерин
Темерин
Црвенка 28/05/2018
20:00
Младост
Српска Црња
Раванград
Сомбор
Српска Црња 27/05/2018
19:00
Дероње
Дероње
Јадран
Фекетић
Дероње 27/05/2018
18:00

Мушкарци


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Будућност
Алибунар
Банатски Карловац 15/09/2017
19:00
Металац
Футог
ПИК Пригревица
Пригревица
Футог 15/11/2017
19:30
Зрењанин
Зрењанин
Панчево
Панчево
Зрењанин 20/09/2017
19:30
Раднички
Јаша Томић
Славија
Нови Сад
Јаша Томић 16/09/2017
19:00
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Нова Пазова 17/09/2017
16:00
Далматинац
Риђица
Тител
Тител
Риђица 17/09/2017
19:00
Војвода Степа
Војвода Степа
Ада 17/09/2017
18:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Војвода Степа
Војвода Степа
Шид 23/09/2017
18:00
Будућност
Алибунар
Металац
Футог
Банатски Карловац 11/10/2017
20:00
ПИК Пригревица
Пригревица
Зрењанин
Зрењанин
Пригревица 23/09/2017
19:00
Панчево
Панчево
Раднички
Јаша Томић
Панчево 23/09/2017
15:30
Славија
Нови Сад
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Нови Сад 24/09/2017
17:00
Далматинац
Риђица
Сомбор 11/10/2017
21:00
Тител
Тител
Тител 24/09/2017
17:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Металац
Футог
Футог 25/10/2017
20:00
Зрењанин
Зрењанин
Будућност
Алибунар
Зрењанин 01/10/2017
16:00
Раднички
Јаша Томић
ПИК Пригревица
Пригревица
Јаша Томић 30/09/2017
19:00
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Панчево
Панчево
Нова Пазова 30/09/2017
16:30
Далматинац
Риђица
Славија
Нови Сад
Риђица 01/10/2017
19:00
Ада 01/10/2017
18:00
Војвода Степа
Војвода Степа
Тител
Тител
Војвода Степа 29/09/2017
19:30

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Тител
Тител
Шид 08/10/2017
19:00
Будућност
Алибунар
Раднички
Јаша Томић
Банатски Карловац 08/10/2017
15:00
Металац
Футог
Зрењанин
Зрењанин
Футог 08/10/2017
19:30
ПИК Пригревица
Пригревица
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Пригревица 07/10/2017
19:00
Панчево
Панчево
Далматинац
Риђица
Панчево 08/10/2017
20:00
Славија
Нови Сад
Нови Сад 08/10/2017
17:00
Војвода Степа
Војвода Степа
Сомбор 04/10/2017
21:00

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Зрењанин
Зрењанин
Зрењанин 14/10/2017
15:00
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Будућност
Алибунар
Нова Пазова 15/10/2017
17:00
Раднички
Јаша Томић
Металац
Футог
Јаша Томић 14/10/2017
19:00
Далматинац
Риђица
ПИК Пригревица
Пригревица
Риђица 15/10/2017
19:00
Панчево
Панчево
Ада 14/10/2017
19:00
Војвода Степа
Војвода Степа
Славија
Нови Сад
Војвода Степа 14/10/2017
19:00
Тител
Тител
Тител 14/10/2017
17:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Шид 21/10/2017
16:00
Будућност
Алибунар
Далматинац
Риђица
Банатски Карловац 21/10/2017
17:00
Металац
Футог
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Футог 22/10/2017
19:30
Зрењанин
Зрењанин
Раднички
Јаша Томић
Зрењанин 22/10/2017
19:30
ПИК Пригревица
Пригревица
Пригревица 21/10/2017
19:00
Панчево
Панчево
Војвода Степа
Војвода Степа
Панчево 22/10/2017
18:30
Славија
Нови Сад
Тител
Тител
Нови Сад 22/10/2017
19:00

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Раднички
Јаша Томић
Јаша Томић 28/10/2017
19:00
Будућност
Алибунар
Ада 29/10/2017
18:00
Далматинац
Риђица
Металац
Футог
Риђица 27/10/2017
20:00
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Зрењанин
Зрењанин
Нова Пазова 29/10/2017
17:00
Војвода Степа
Војвода Степа
ПИК Пригревица
Пригревица
Војвода Степа 28/10/2017
19:00
Тител
Тител
Панчево
Панчево
Жабаљ 29/10/2017
19:30
Славија
Нови Сад
Сомбор 28/10/2017
19:00

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Славија
Нови Сад
Шид 04/11/2017
17:00
Будућност
Алибунар
Војвода Степа
Војвода Степа
Банатски Карловац 04/11/2017
17:00
Металац
Футог
Футог 05/11/2017
17:00
Зрењанин
Зрењанин
Далматинац
Риђица
Зрењанин 04/11/2017
14:30
Раднички
Јаша Томић
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Јаша Томић 04/11/2017
19:00
ПИК Пригревица
Пригревица
Тител
Тител
Пригревица 04/11/2017
19:00
Панчево
Панчево
Панчево 04/11/2017
18:00

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Нова Пазова 12/11/2017
14:00
Тител
Тител
Будућност
Алибунар
Будисава 12/11/2017
16:00
Војвода Степа
Војвода Степа
Металац
Футог
Војвода Степа 11/11/2017
17:30
Зрењанин
Зрењанин
Ада 12/11/2017
18:00
Далматинац
Риђица
Раднички
Јаша Томић
Риђица 11/11/2017
19:00
ПИК Пригревица
Пригревица
Сомбор 12/11/2017
19:00
Славија
Нови Сад
Панчево
Панчево
Футог 12/11/2017
15:00

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
Панчево
Панчево
Шид