Делегирање - Трећа лига Север "Исток"

Мушкарци

Мушкарци


7. коло

02/11/2019
14:30
Уздин
Униреа (м) - Јединство
32 : 32
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Контролор: Небојша Марковић
03/11/2019
11:00
Сечањ
Херцеговина 2 - Зрењанин
13 : 48
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Стефана Ристић
03/11/2019
14:30
Црепаја
Црепаја - Владимировац
27 : 18
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

6. коло

26/10/2019
15:30
Бочар
Јединство - Раднички
33 : 21
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Делегат: Мирјана Галин
27/10/2019
14:00
Зрењанин
Зрењанин - Униреа (м)
50 : 14
Контролор: Милан Милиновић
27/10/2019
17:00
Владимировац
Владимировац - Херцеговина 2
27 : 22
Судија А: Милош Ћосић
Судија Б: Велимир Гроза
Контролор: Небојша Марковић

5. коло

19/10/2019
11:00
Сечањ
Херцеговина 2 - Црепаја
23 : 36
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Делегат: Мирјана Галин
19/10/2019
15:00
Уздин
Униреа (м) - Владимировац
23 : 26
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Зоран Марјановић
19/10/2019
18:00
Ковин
Раднички - Зрењанин
26 : 37
Судија А: Милош Ћосић
Судија Б: Велимир Гроза
Делегат: Срђан Лазовић

4. коло

13/10/2019
11:00
Зрењанин
Зрењанин - Јединство
39 : 19
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Мирјана Галин
13/10/2019
15:00
Црепаја
Црепаја - Униреа (м)
36 : 19
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Делегат: Срђан Лазовић
13/10/2019
16:30
Владимировац
Владимировац - Раднички
22 : 30
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Михајло Марковић

3. коло

05/10/2019
16:30
Бочар
Јединство - Владимировац
27 : 23
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Стефана Ристић
05/10/2019
19:00
Ковин
Раднички - Црепаја
34 : 31
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Делегат: Срђан Лазовић
06/10/2019
10:00
Уздин
Униреа (м) - Херцеговина 2
26 : 10
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Контролор: Небојша Марковић

2. коло

28/09/2019
16:00
Сечањ
Херцеговина 2 - Раднички
27 : 40
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Драган Јосифоски
29/09/2019
16:00
Владимировац
Владимировац - Зрењанин
15 : 30
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић
29/09/2019
16:00
Црепаја
Црепаја - Јединство
38 : 21
Судија А: Милош Ћосић
Судија Б: Велимир Гроза
Делегат: Светлана Ничевски

1. коло

21/09/2019
16:30
Бочар
Јединство - Херцеговина 2
24 : 13
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Контролор: Драган Јосифоски
21/09/2019
17:30
Ковин
Раднички - Униреа (м)
38 : 29
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Делегат: Срђан Лазовић
03/10/2019
22:00
Зрењанин
Зрењанин - Црепаја
30 : 23
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: 133