Делегирање - ЛМК РСВ 12 - пролеће

М12 - Супер лига М12 - Прва лига А група М12 - Прва лига Б група М12 - Прва лига В група М12 - Прва лига Г група М12 - Прва лига Д група М12 - Прва лига Плеј оф Ж12 - Супер лига Ж12 - Прва лига А група Ж12 - Прва лига Б група Ж12 - Прва лига В група Ж12 - Прва лига 1. - 3. Ж12 - Прва лига 4. - 6.

М12 - Супер лига


14. коло

03/02/2019
11:40
Црвенка
Црвенка - Војводина
12 : 19
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Никола Миљанић
15/02/2019
12:10
Темерин
Младост ТСК ОРК - Лавови БП
18 : 12
Судија А: Ана Косовац
Судија Б: Оља Фабијан
Делегат: Никола Миљанић
11/05/2019
11:00
Зрењанин
Пролетер - Потисје Плетекс
14 : 17
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Сања Дроњаковић

13. коло

15/02/2019
10:00
Ада
Потисје Плетекс - Младост ТСК ОРК
7 : 22
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Никола Миљанић
16/02/2019
13:40
Панчево
Динамо - Пролетер
25 : 2
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Контролор: Давор Хорват
11/05/2019
14:20
Бачка Паланка
Лавови БП - Црвенка
18 : 8
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Контролор: Јован Мјеримачка
11/05/2019
15:40
Нови Сад
Војводина - ПИК Пригревица
14 : 19
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Данијела Ковачевић
Контролор: Јован Мјеримачка

12. коло

03/02/2019
11:00
Пригревица
ПИК Пригревица - Лавови БП
18 : 10
Судија А: Милан Тодоровић
Судија Б: Бранко Радуловић
Делегат: Никола Миљанић
03/03/2019
16:30
Црвенка
Црвенка - Потисје Плетекс
14 : 18
Судија А: 48
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Давор Хорват
30/03/2019
12:10
Панчево
Динамо - Војводина
17 : 10
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: 91
Контролор: Небојша Марковић
11/05/2019
13:00
Зрењанин
Пролетер - Младост ТСК ОРК
12 : 15
Судија А: Маја Зекоња
Судија Б: Тања Белош
Контролор: Јован Мјеримачка

11. коло

02/03/2019
10:00
Нови Сад
Војводина - Пролетер
23 : 14
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Миодраг Миловац
02/03/2019
10:40
Бачка Паланка
Лавови БП - Динамо
13 : 14
Судија А: Милан Тодоровић
Судија Б: Бранко Радуловић
Контролор: Миодраг Миловац
30/03/2019
10:30
Ада
Потисје Плетекс - ПИК Пригревица
18 : 20
Судија А: Марко Узелац
Судија Б: Ђорђе Недовић
Делегат: Никола Миљанић
30/03/2019
11:10
Темерин
Младост ТСК ОРК - Црвенка
23 : 11
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Никола Миљанић

10. коло

15/02/2019
10:40
Нови Сад
Војводина - Лавови БП
11 : 15
Судија А: Ана Косовац
Судија Б: Оља Фабијан
Делегат: Никола Миљанић
03/03/2019
17:10
Пригревица
ПИК Пригревица - Младост ТСК ОРК
17 : 13
Судија А: 110
Судија Б: 48
Контролор: Давор Хорват
13/04/2019
14:50
Зрењанин
Пролетер - Црвенка
17 : 21
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Марко Пена
Делегат: Миљан Рабреновић
11/05/2019
13:40
Панчево
Динамо - Потисје Плетекс
16 : 9
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Сања Дроњаковић

9. коло

02/02/2019
10:00
Темерин
Младост ТСК ОРК - Динамо
12 : 19
Судија А: Теодор Вит
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић
15/02/2019
11:30
Ада
Потисје Плетекс - Војводина
15 : 15
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Никола Миљанић
16/02/2019
13:00
Црвенка
Црвенка - ПИК Пригревица
13 : 19
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Давор Хорват
02/03/2019
11:30
Бачка Паланка
Лавови БП - Пролетер
24 : 10
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Миодраг Миловац

8. коло

16/03/2019
09:50
Панчево
Динамо - Црвенка
19 : 10
Судија А: Тадеј Добријевић
Судија Б: 16
Контролор: Драган Јосифоски
16/03/2019
11:40
Зрењанин
Пролетер - ПИК Пригревица
5 : 22
Судија А: Тадеј Добријевић
Судија Б: Владимир Тасић
Контролор: Драган Јосифоски
17/03/2019
10:00
Бачка Паланка
Лавови БП - Потисје Плетекс
16 : 11
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Никола Миљанић
17/03/2019
12:40
Нови Сад
Војводина - Младост ТСК ОРК
16 : 23
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Делегат: Никола Миљанић

7. коло

02/02/2019
10:40
Ада
Потисје Плетекс - Пролетер
19 : 10
Судија А: Теодор Вит
Судија Б: 91
Контролор: Небојша Марковић
16/02/2019
14:30
Панчево
Динамо - ПИК Пригревица
17 : 18
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Глигорије Барзут
Контролор: Давор Хорват
13/04/2019
10:50
Бачка Паланка
Лавови БП - Младост ТСК ОРК
16 : 17
Судија А: Оља Фабијан
Судија Б: Ана Косовац
Делегат: 156

6. коло

03/02/2019
12:30
Пригревица
ПИК Пригревица - Војводина
19 : 10
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Бранко Радуловић
Делегат: Никола Миљанић
03/02/2019
13:10
Црвенка
Црвенка - Лавови БП
7 : 15
Судија А: Милан Тодоровић
Судија Б: Бранко Радуловић
Делегат: Никола Миљанић
16/03/2019
09:00
Зрењанин
Пролетер - Динамо
8 : 20
Судија А: Тадеј Добријевић
Судија Б: Владимир Тасић
Контролор: Драган Јосифоски
17/03/2019
11:50
Темерин
Младост ТСК ОРК - Потисје Плетекс
19 : 10
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Никола Миљанић

5. коло

02/02/2019
11:30
Темерин
Младост ТСК ОРК - Пролетер
19 : 15
Судија А: 91
Судија Б: 91
Контролор: Небојша Грковић
02/03/2019
12:10
Нови Сад
Војводина - Динамо
13 : 19
Судија А: Милан Тодоровић
Судија Б: Бранко Радуловић
Контролор: Миодраг Миловац
30/03/2019
09:40
Ада
Потисје Плетекс - Црвенка
17 : 9
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Никола Миљанић
11/05/2019
12:20
Бачка Паланка
Лавови БП - ПИК Пригревица
15 : 14
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Јован Мјеримачка

4. коло

03/03/2019
15:00
Пригревица
ПИК Пригревица - Потисје Плетекс
19 : 14
Судија А: 48
Судија Б: 110
Контролор: Давор Хорват
03/03/2019
15:40
Црвенка
Црвенка - Младост ТСК ОРК
16 : 20
Судија А: 110
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Давор Хорват
30/03/2019
10:00
Панчево
Динамо - Лавови БП
15 : 11
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: 91
Контролор: Небојша Марковић
30/03/2019
10:40
Зрењанин
Пролетер - Војводина
8 : 19
Судија А: 107
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

3. коло

02/02/2019
12:10
Ада
Потисје Плетекс - Динамо
14 : 23
Судија А: Филип Михајловић
Судија Б: Теодор Вит
Контролор: Небојша Марковић
16/02/2019
15:10
Црвенка
Црвенка - Пролетер
17 : 12
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Марко Пена
Контролор: Давор Хорват
30/03/2019
09:00
Темерин
Младост ТСК ОРК - ПИК Пригревица
15 : 19
Судија А: Марко Узелац
Судија Б: Ђорђе Недовић
Делегат: Никола Миљанић

2. коло

16/03/2019
10:50
Пригревица
ПИК Пригревица - Црвенка
22 : 9
Судија А: 16
Судија Б: Владимир Тасић
Контролор: Драган Јосифоски
30/03/2019
11:30
Зрењанин
Пролетер - Лавови БП
9 : 20
Судија А: 107
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић
13/04/2019
10:00
Нови Сад
Војводина - Потисје Плетекс
12 : 11
Судија А: Оља Фабијан
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: 156
11/05/2019
15:00
Панчево
Динамо - Младост ТСК ОРК
18 : 12
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Сања Дроњаковић

1. коло

13/04/2019
12:40
Ада
Потисје Плетекс - Лавови БП
19 : 12
Судија А: Оља Фабијан
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: 156
13/04/2019
16:40
Пригревица
ПИК Пригревица - Пролетер
15 : 9
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Миљан Рабреновић

Ж12 - Супер лига


10. коло

14/04/2019
10:50
Качарево
Јединство (ж) - Словен
8 : 12
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Зоран Ђикић

9. коло

17/03/2019
14:10
Темерин
Темерин - Лаки
14 : 22
Судија А: 48
Судија Б: 110
Контролор: Давор Хорват

8. коло

16/02/2019
10:00
Качарево
Јединство (ж) - Халас Јожеф
8 : 8
Судија А: Бојан Брешћански
Судија Б: Милан Рељић
Делегат: Душан Косовић
16/02/2019
12:40
Црвенка
Лаки - Словен
11 : 14
Судија А: Милан Рељић
Судија Б: 56
Делегат: Душан Косовић
16/02/2019
13:20
Дебељача
Спартак - Темерин
3 : 10
Судија А: 56
Судија Б: Бојан Брешћански
Делегат: Душан Косовић

7. коло

16/02/2019
10:40
Рума
Словен - Спартак
13 : 6
Судија А: 56
Судија Б: Милан Рељић
Делегат: Душан Косовић
30/03/2019
09:00
Темерин
Темерин - Јединство (ж)
11 : 8
Судија А: Тадеј Добријевић
Судија Б: Владимир Тасић
Делегат: Мирела Николић

6. коло

30/03/2019
10:20
Качарево
Јединство (ж) - Лаки
7 : 16
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Мирела Николић
14/04/2019
10:00
Дебељача
Спартак - Халас Јожеф
11 : 5
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Контролор: Зоран Ђикић

5. коло

16/02/2019
12:00
Темерин
Темерин - Халас Јожеф
8 : 7
Судија А: Бојан Брешћански
Судија Б: Милан Рељић
Делегат: Душан Косовић
17/03/2019
10:00
Рума
Словен - Јединство (ж)
10 : 6
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Давор Хорват
30/03/2019
11:40
Дебељача
Спартак - Лаки
10 : 12
Судија А: 56
Судија Б: 55
Делегат: Мирела Николић

4. коло

17/03/2019
11:40
Качарево
Јединство (ж) - Спартак
5 : 11
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Милица Антић
Контролор: Давор Хорват
14/04/2019
11:40
Црвенка
Лаки - Темерин
19 : 9
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Контролор: Зоран Ђикић

3. коло

14/04/2019
12:30
Ада
Халас Јожеф - Јединство (ж)
13 : 14
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Зоран Ђикић
14/04/2019
13:20
Рума
Словен - Лаки
15 : 13
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Контролор: Зоран Ђикић
14/04/2019
14:10
Темерин
Темерин - Спартак
4 : 14
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Зоран Ђикић

2. коло

17/03/2019
10:50
Црвенка
Лаки - Халас Јожеф
12 : 9
Судија А: 110
Судија Б: 48
Контролор: Давор Хорват
30/03/2019
09:40
Дебељача
Спартак - Словен
9 : 8
Судија А: 56
Судија Б: 55
Делегат: Мирела Николић

1. коло

16/02/2019
11:20
Црвенка
Лаки - Јединство (ж)
19 : 10
Судија А: 56
Судија Б: Бојан Брешћански
Делегат: Душан Косовић
17/03/2019
12:30
Рума
Словен - Темерин
11 : 13
Судија А: 110
Судија Б: 48
Контролор: Давор Хорват
17/03/2019
13:20
Ада
Халас Јожеф - Спартак
8 : 11
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Давор Хорват