Делегирање - ЛМК РСВ 14 - пролеће

M14 - Супер лига M14 - Прва лига А група M14 - Прва лига Б група M14 - Прва лига В група M14 - Прва лига Г група M14 - Прва лига Д група М14 - Прва лига Плеј оф Ж14 - Супер лига Ж14 - Прва лига А група Ж14 - Прва лига Б група Ж14 - Прва лига В група Ж14 - Прва лига 1. - 3. Ж14 - Прва лига 4. - 6.

M14 - Супер лига


18. коло

08/12/2018
09:00
Зрењанин
Пролетер - Врбас Петрол
16 : 21
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Делегат: Никола Миљанић
09/12/2018
09:50
Ада
Потисје Плетекс - Војводина
17 : 28
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Контролор: Милан Милиновић
09/03/2019
16:56
Суботица
Суботица Унит - Младост ТСК ОРК
9 : 14
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Миодраг Аћић
20/04/2019
22:30
Бездан
Графичар - Лавови БП
16 : 14
Судија А: Милан Тодоровић
Судија Б: Оља Фабијан
Делегат: 156

17. коло

23/02/2019
12:34
Ада
Младост ТСК ОРК - Потисје Плетекс
15 : 12
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Делегат: Игор Ивић
07/04/2019
17:40
Бачка Паланка
Лавови БП - ПИК Пригревица
21 : 19
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: 48
Делегат: Сања Дроњаковић
30/04/2019
20:31
Врбас
Врбас Петрол - Суботица Унит
28 : 15
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Делегат: Никола Миљанић
30/04/2019
20:32
Панчево
Динамо - Пролетер
23 : 10
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Никола Миљанић

16. коло

09/12/2018
10:40
Бездан
Графичар - Младост ТСК ОРК
15 : 17
Судија А: Борко Бошков
Судија Б: Дејан Марковић
Контролор: Милан Милиновић
22/02/2019
18:03
Зрењанин
Пролетер - Суботица Унит
17 : 7
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Делегат: Мирјана Галин
23/03/2019
12:30
Нови Сад
ПИК Пригревица - Војводина
10 : 24
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Александар Медурић

15. коло

09/12/2018
09:00
Темерин
Младост ТСК ОРК - ПИК Пригревица
18 : 9
Судија А: Борко Бошков
Судија Б: Дејан Марковић
Контролор: Милан Милиновић
26/01/2019
15:10
Суботица
Суботица Унит - Потисје Плетекс
17 : 16
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Миодраг Миловац
09/02/2019
14:25
Бачка Паланка
Врбас Петрол - Графичар
16 : 18
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: 156
24/03/2019
20:22
Врбас
Лавови БП - Пролетер
14 : 11
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Вукашин Вујичић
30/04/2019
20:33
Нови Сад
Војводина - Динамо
15 : 21
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Делегат: Никола Миљанић

14. коло

26/01/2019
13:30
Бачка Паланка
Лавови БП - Војводина
16 : 17
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Миодраг Миловац
09/02/2019
14:23
Бачка Паланка
Графичар - Суботица Унит
21 : 15
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: 156
09/02/2019
14:32
Панчево
Динамо - Младост ТСК ОРК
20 : 12
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић
10/03/2019
19:07
Пригревица
ПИК Пригревица - Врбас Петрол
11 : 22
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: 91
Контролор: Михајло Марковић
06/04/2019
21:59
Зрењанин
Пролетер - Потисје Плетекс
12 : 13
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Игор Ивић

13. коло

08/12/2018
10:40
Врбас
Врбас Петрол - Динамо
22 : 17
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Делегат: Никола Миљанић
09/12/2018
12:20
Ада
Потисје Плетекс - Графичар
16 : 19
Судија А: Борко Бошков
Судија Б: Дејан Марковић
Контролор: Милан Милиновић
09/02/2019
14:27
Бачка Паланка
Суботица Унит - ПИК Пригревица
17 : 20
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Делегат: 156
09/02/2019
14:31
Панчево
Војводина - Пролетер
21 : 11
Судија А: 91
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић
23/02/2019
12:37
Ада
Младост ТСК ОРК - Лавови БП
15 : 15
Судија А: Борко Бошков
Судија Б: Дејан Марковић
Делегат: Игор Ивић

12. коло

08/12/2018
12:20
Панчево
Динамо - Суботица Унит
15 : 5
Судија А: Марко Узелац
Судија Б: Ђорђе Недовић
Делегат: Никола Миљанић
09/02/2019
14:34
Панчево
Војводина - Младост ТСК ОРК
23 : 15
Судија А: 91
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић
23/02/2019
12:38
Ада
ПИК Пригревица - Потисје Плетекс
22 : 17
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Игор Ивић
07/04/2019
17:37
Бачка Паланка
Лавови БП - Врбас Петрол
14 : 20
Судија А: 110
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Сања Дроњаковић

11. коло

09/02/2019
14:30
Панчево
Потисје Плетекс - Динамо
9 : 30
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: 91
Контролор: Небојша Марковић
09/03/2019
17:03
Темерин
Младост ТСК ОРК - Пролетер
15 : 7
Судија А: 198
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миодраг Аћић
24/03/2019
20:19
Врбас
Суботица Унит - Лавови БП
12 : 19
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Вукашин Вујичић
20/04/2019
22:32
Бездан
Графичар - ПИК Пригревица
18 : 17
Судија А: Милан Тодоровић
Судија Б: Оља Фабијан
Делегат: 156
30/04/2019
20:32
Врбас
Врбас Петрол - Војводина
22 : 21
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Делегат: Никола Миљанић

10. коло

26/01/2019
15:50
Зрењанин
Пролетер - ПИК Пригревица
14 : 17
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Контролор: Давор Хорват
26/01/2019
16:40
Панчево
Динамо - Графичар
22 : 10
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: 198
Контролор: Давор Хорват
10/03/2019
19:04
Бачка Паланка
Лавови БП - Потисје Плетекс
23 : 12
Судија А: 91
Судија Б: Младен Крстић
Контролор: Михајло Марковић

9. коло

23/02/2019
12:46
Ада
Лавови БП - Графичар
14 : 20
Судија А: Борко Бошков
Судија Б: Дејан Марковић
Делегат: Игор Ивић
10/03/2019
19:03
Панчево
Динамо - ПИК Пригревица
28 : 17
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Контролор: Михајло Марковић
23/03/2019
12:26
Нови Сад
Војводина - Потисје Плетекс
26 : 17
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Делегат: Александар Медурић
24/03/2019
20:18
Врбас
Врбас Петрол - Пролетер
22 : 12
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Делегат: Вукашин Вујичић
05/05/2019
12:39
Темерин
Младост ТСК ОРК - Суботица Унит
32 : 7
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Контролор: Бранислав Гргуревић

8. коло

09/02/2019
14:24
Бачка Паланка
ПИК Пригревица - Лавови БП
16 : 14
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Делегат: 156
22/02/2019
18:01
Зрењанин
Пролетер - Динамо
9 : 22
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Тамара Савковић
Делегат: Мирјана Галин
22/02/2019
18:02
Зрењанин
Суботица Унит - Врбас Петрол
7 : 24
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Делегат: Мирјана Галин
20/04/2019
22:29
Ада
Потисје Плетекс - Младост ТСК ОРК
14 : 18
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: 156

7. коло

09/12/2018
11:30
Нови Сад
Војводина - ПИК Пригревица
20 : 18
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Контролор: Милан Милиновић
10/03/2019
18:59
Бачка Паланка
Лавови БП - Динамо
7 : 20
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Контролор: Михајло Марковић
10/03/2019
19:01
Врбас
Врбас Петрол - Потисје Плетекс
22 : 11
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: 91
Контролор: Михајло Марковић
23/03/2019
12:31
Нови Сад
Младост ТСК ОРК - Графичар
20 : 18
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Делегат: Александар Медурић
30/04/2019
20:33
Суботица
Суботица Унит - Пролетер
15 : 12
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Никола Миљанић

6. коло

08/12/2018
11:30
Зрењанин
Пролетер - Лавови БП
15 : 20
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Делегат: Никола Миљанић
26/01/2019
12:40
Ада
Потисје Плетекс - Суботица Унит
21 : 15
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Миодраг Миловац
22/02/2019
18:03
Зрењанин
Динамо - Војводина
15 : 25
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Анђела Новаковић
Делегат: Мирјана Галин
23/03/2019
12:28
Нови Сад
ПИК Пригревица - Младост ТСК ОРК
14 : 20
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Александар Медурић
07/04/2019
17:41
Бездан
Графичар - Врбас Петрол
15 : 23
Судија А: 110
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Сања Дроњаковић

5. коло

26/01/2019
11:00
Нови Сад
Војводина - Лавови БП
19 : 13
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Миодраг Миловац
09/02/2019
14:33
Панчево
Потисје Плетекс - Пролетер
17 : 25
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: 91
Контролор: Небојша Марковић
06/04/2019
22:00
Темерин
Младост ТСК ОРК - Динамо
12 : 20
Судија А: Ана Косовац
Судија Б: Оља Фабијан
Делегат: Игор Ивић
07/04/2019
17:39
Суботица
Суботица Унит - Графичар
11 : 25
Судија А: 48
Судија Б: 110
Делегат: Сања Дроњаковић
05/05/2019
12:42
Врбас
Врбас Петрол - ПИК Пригревица
17 : 17
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Контролор: Давор Хорват

4. коло

23/03/2019
12:29
Нови Сад
Графичар - Потисје Плетекс
24 : 17
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Делегат: Александар Медурић
24/03/2019
20:21
Врбас
Динамо - Врбас Петрол
20 : 18
Судија А: Марко Узелац
Судија Б: Ђорђе Недовић
Делегат: Вукашин Вујичић
06/04/2019
22:01
Зрењанин
Пролетер - Војводина
13 : 20
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Игор Ивић
14/04/2019
17:43
Пригревица
ПИК Пригревица - Суботица Унит
28 : 10
Судија А: 48
Судија Б: 110
Делегат: Сања Дроњаковић
20/04/2019
22:31
Бачка Паланка
Лавови БП - Младост ТСК ОРК
17 : 14
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: 156

3. коло

09/02/2019
14:21
Бачка Паланка
Врбас Петрол - Лавови БП
25 : 12
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Делегат: 156
09/03/2019
17:00
Бездан
Графичар - Пролетер
16 : 16
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: 198
Делегат: Миодраг Аћић
24/03/2019
20:22
Врбас
Суботица Унит - Динамо
16 : 21
Судија А: Марко Узелац
Судија Б: Ђорђе Недовић
Делегат: Вукашин Вујичић
06/04/2019
21:57
Темерин
Младост ТСК ОРК - Војводина
13 : 14
Судија А: Ана Косовац
Судија Б: Оља Фабијан
Делегат: Игор Ивић
20/04/2019
22:30
Ада
Потисје Плетекс - ПИК Пригревица
19 : 26
Судија А: Оља Фабијан
Судија Б: Бранко Радуловић
Делегат: 156

2. коло

08/12/2018
09:50
Бачка Паланка
Лавови БП - Суботица Унит
21 : 14
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Делегат: Никола Миљанић
22/02/2019
18:05
Зрењанин
Војводина - Врбас Петрол
19 : 17
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Наташа Дабић
Делегат: Мирјана Галин
23/02/2019
12:36
Ада
ПИК Пригревица - Графичар
19 : 17
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Игор Ивић
06/04/2019
22:02
Панчево
Динамо - Потисје Плетекс
33 : 20
Судија А: Оља Фабијан
Судија Б: Ана Косовац
Делегат: Игор Ивић
05/05/2019
12:41
Зрењанин
Пролетер - Младост ТСК ОРК
16 : 21
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Контролор: Давор Хорват

1. коло

26/01/2019
11:50
Врбас
Врбас Петрол - Младост ТСК ОРК
18 : 22
Судија А: Јован Ристић
Судија Б: Ђорђе Вујацков
Контролор: Миодраг Миловац
26/01/2019
14:00
Пригревица
ПИК Пригревица - Пролетер
16 : 12
Судија А: 198
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват
26/01/2019
14:50
Бездан
Графичар - Динамо
14 : 18
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Контролор: Давор Хорват
09/03/2019
17:02
Суботица
Суботица Унит - Војводина
10 : 20
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Миодраг Аћић
05/05/2019
12:39
Ада
Потисје Плетекс - Лавови БП
17 : 28
Судија А: Борко Бошков
Судија Б: Дејан Марковић
Контролор: Давор Хорват

Ж14 - Супер лига


14. коло

09/02/2019
14:38
Зрењанин
Јадран - Словен
13 : 13
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Анђела Новаковић
Контролор: 133
24/02/2019
15:01
Ада
Халас Јожеф - Пролетер (ж)
15 : 14
Судија А: Борко Бошков
Судија Б: Дејан Марковић
Делегат: Вукашин Вујичић
20/04/2019
22:38
Темерин
Темерин - Железничар
26 : 12
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Делегат: Лазар Мишков

13. коло

24/02/2019
13:22
Фекетић
Железничар - Долово (ж)
16 : 18
Судија А: 48
Судија Б: 110
Делегат: 156
24/02/2019
15:00
Ада
Кањижа - Халас Јожеф
13 : 23
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Вукашин Вујичић

12. коло

10/03/2019
16:21
Фекетић
Јадран - Кањижа
22 : 12
Судија А: Марија Радоичић
Судија Б: Милица Калуђеровић
Делегат: Александар Медурић
07/04/2019
17:52
Инђија
Железничар - Словен
14 : 14
Судија А: Марија Радоичић
Судија Б: Милица Калуђеровић
Делегат: Никола Миљанић

11. коло

09/03/2019
16:27
Рума
Словен - Долово (ж)
13 : 11
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Срђан Веселиновић
09/03/2019
16:29
Зрењанин
Пролетер (ж) - Железничар
21 : 12
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Срђан Веселиновић
07/04/2019
18:07
Ада
Халас Јожеф - Јадран
18 : 19
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Душан Косовић

10. коло

24/02/2019
14:59
Ада
Словен - Пролетер (ж)
11 : 15
Судија А: Борко Бошков
Судија Б: Дејан Марковић
Делегат: Вукашин Вујичић
10/03/2019
16:19
Темерин
Темерин - Халас Јожеф
12 : 11
Судија А: Тадеј Добријевић
Судија Б: Владимир Тасић
Делегат: Александар Медурић
20/04/2019
22:38
Долово
Долово (ж) - Јадран
19 : 24
Судија А: Јована Стеванић
Судија Б: Никодин Бубања
Делегат: Лазар Мишков

9. коло

09/02/2019
14:43
Инђија
Халас Јожеф - Железничар
18 : 10
Судија А: 45
Судија Б: 46
Делегат: 146
24/02/2019
13:21
Фекетић
Јадран - Темерин
22 : 18
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Делегат: 156
24/02/2019
14:58
Ада
Кањижа - Словен
15 : 22
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Вукашин Вујичић
09/03/2019
16:39
Зрењанин
Пролетер (ж) - Долово (ж)
16 : 10
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Срђан Веселиновић

8. коло

23/03/2019
13:59
Долово
Железничар - Јадран
13 : 22
Судија А: Филип Михајловић
Судија Б: Младен Крстић
Контролор: Небојша Марковић
23/03/2019
14:00
Долово
Долово (ж) - Темерин
14 : 12
Судија А: 91
Судија Б: Младен Крстић
Контролор: Небојша Марковић
23/03/2019
14:09
Ада
Пролетер (ж) - Кањижа
24 : 11
Судија А: Оља Фабијан
Судија Б: Марија Радоичић
Контролор: Бошко Крстић
23/03/2019
14:10
Ада
Словен - Халас Јожеф
17 : 17
Судија А: Милица Калуђеровић
Судија Б: Марија Радоичић
Контролор: Бошко Крстић

7. коло

09/02/2019
14:43
Инђија
Кањижа - Долово (ж)
13 : 15
Судија А: Марија Радоичић
Судија Б: Милица Калуђеровић
Делегат: 146
24/02/2019
13:24
Фекетић
Железничар - Темерин
12 : 28
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Делегат: 156
20/04/2019
22:35
Зрењанин
Пролетер (ж) - Халас Јожеф
16 : 14
Судија А: 56
Судија Б: 55
Контролор: Бранислав Гргуревић

6. коло

09/02/2019
14:39
Зрењанин
Темерин - Словен
20 : 17
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Тамара Савковић
Контролор: 133
09/02/2019
14:40
Зрењанин
Јадран - Пролетер (ж)
13 : 17
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Контролор: 133
23/03/2019
13:57
Долово
Долово (ж) - Железничар
14 : 12
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: 91
23/03/2019
14:08
Ада
Халас Јожеф - Кањижа
24 : 10
Судија А: Милица Калуђеровић
Судија Б: Марија Радоичић
Контролор: Бошко Крстић

5. коло

09/02/2019
14:44
Инђија
Халас Јожеф - Долово (ж)
24 : 13
Судија А: 45
Судија Б: 46
Делегат: 146
09/03/2019
16:41
Рума
Словен - Железничар
23 : 12
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Срђан Веселиновић
07/04/2019
18:04
Кањижа
Кањижа - Јадран
9 : 29
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Душан Косовић

4. коло

10/03/2019
16:17
Темерин
Темерин - Кањижа
19 : 13
Судија А: Милица Калуђеровић
Судија Б: Марија Радоичић
Делегат: Александар Медурић
10/03/2019
16:23
Фекетић
Јадран - Халас Јожеф
21 : 19
Судија А: Тадеј Добријевић
Судија Б: Владимир Тасић
Делегат: Александар Медурић
07/04/2019
17:55
Долово
Долово (ж) - Словен
12 : 15
Судија А: Марија Радоичић
Судија Б: Милица Цвелф
Делегат: Никола Миљанић
07/04/2019
17:56
Инђија
Железничар - Пролетер (ж)
9 : 18
Судија А: Марија Радоичић
Судија Б: Милица Калуђеровић
Делегат: Никола Миљанић

3. коло

09/02/2019
14:45
Инђија
Кањижа - Железничар
17 : 16
Судија А: Марија Радоичић
Судија Б: Милица Калуђеровић
Делегат: 146
24/02/2019
13:25
Фекетић
Јадран - Долово (ж)
26 : 15
Судија А: 48
Судија Б: 110
Делегат: 156
23/03/2019
14:09
Ада
Пролетер (ж) - Словен
17 : 11
Судија А: Милица Калуђеровић
Судија Б: Оља Фабијан
Контролор: Бошко Крстић
07/04/2019
18:02
Ада
Халас Јожеф - Темерин
11 : 18
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Душан Косовић

2. коло

23/03/2019
13:58
Долово
Темерин - Јадран
12 : 18
Судија А: 91
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић
07/04/2019
17:53
Долово
Долово (ж) - Пролетер (ж)
10 : 22
Судија А: Марија Радоичић
Судија Б: Милица Цвелф
Делегат: Никола Миљанић
20/04/2019
22:34
Рума
Словен - Кањижа
14 : 14
Судија А: Марија Радоичић
Судија Б: Милица Калуђеровић
Контролор: Бранислав Гргуревић

1. коло

20/04/2019
22:36
Кањижа
Кањижа - Пролетер (ж)
14 : 23
Судија А: 55
Судија Б: 56
Контролор: Бранислав Гргуревић
20/04/2019
22:36
Ада
Халас Јожеф - Словен
22 : 8
Судија А: Марија Радоичић
Судија Б: Милица Калуђеровић
Контролор: Бранислав Гргуревић
20/04/2019
22:39
Фекетић
Јадран - Железничар
22 : 16
Судија А: Јована Стеванић
Судија Б: Војислав Црњански
Делегат: Лазар Мишков
20/04/2019
22:39
Темерин
Темерин - Долово (ж)
23 : 10
Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Делегат: Лазар Мишков