Делегирање - Прва лига ''Север''

Мушкарци Жене

Мушкарци


22. коло

22/05/2019
18:00
Сивац
Сивац 69 - Црвена звезда
37 : 25
Судија А: Андреа Комленић
Судија Б: Николета Микушак
Делегат: Вукашин Вујичић
22/05/2019
19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац - Долово
30 : 23
Судија А: Давор Петровић
Судија Б: Ацо Митановски
Делегат: Дејан Перић
24/05/2019
19:00
Јабука
Јабука - Херцеговина
36 : 27
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Делегат: Светлана Ничевски
25/05/2019
17:00
Шид
Раднички 1958 - Нова Пазова 1957
25 : 21
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Делегат: Марко Менићанин
25/05/2019
18:00
Бачки Јарак
Младост ТСК - Инђија
27 : 27
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Данијела Ковачевић
Делегат: Драгана Богојевић

21. коло

17/05/2019
18:00
Долово
Долово - Јабука
24 : 25
Судија А: Андреа Комленић
Судија Б: Николета Микушак
Делегат: Светлана Ничевски
17/05/2019
19:00
Апатин
Апатин - Раднички 1958
22 : 22
Судија А: 98
Судија Б: 97
Контролор: Давор Хорват
17/05/2019
20:00
Инђија
Инђија - Банатски Карловац
34 : 29
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Данијела Ковачевић
Контролор: Бранислав Гргуревић
18/05/2019
17:30
Нова Пазова
Нова Пазова 1957 - Младост ТСК
27 : 22
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Делегат: Драгана Богојевић
19/05/2019
17:00
Мокрин
Црвена звезда - Младост
33 : 17
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Контролор: Миодраг Миловац
19/05/2019
18:00
Сечањ
Херцеговина - Сивац 69
26 : 27
Судија А: Зоран Попов
Судија Б: Горан Ристић
Делегат: Борис Вукашиновић

20. коло

10/05/2019
18:00
Шид
Раднички 1958 - Црвена звезда
27 : 27
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Мирко Перендија
11/05/2019
18:00
Бачки Јарак
Младост ТСК - Апатин
43 : 22
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Делегат: Стевица Јевремов
11/05/2019
19:00
Јабука
Јабука - Сивац 69
28 : 25
Судија А: Данијел Тривковић
Судија Б: Бориша Милосављевић
Делегат: Светлана Ничевски
11/05/2019
19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац - Нова Пазова 1957
39 : 29
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Делегат: Марко Менићанин
12/05/2019
21:00
Вршац
Младост - Херцеговина
38 : 38
Судија А: 98
Судија Б: 97
Контролор: Миливој Секулић

19. коло

04/05/2019
19:00
Сивац
Сивац 69 - Младост
33 : 13
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Давор Хорват
04/05/2019
19:30
Сечањ
Херцеговина - Раднички 1958
41 : 22
Судија А: Србислав Топалов
Судија Б: 109
Делегат: Слађана Краварушић
05/05/2019
19:00
Инђија
Инђија - Јабука
25 : 24
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Делегат: Вукашин Вујичић
05/05/2019
19:00
Апатин
Апатин - Банатски Карловац
27 : 33
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Делегат: Данијела Косановић
05/05/2019
19:00
Мокрин
Црвена звезда - Младост ТСК
28 : 28
Судија А: Давор Тарајић
Судија Б: Владан Андоновски
Контролор: Милан Косановић
05/05/2019
20:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957 - Долово
21 : 23
Судија А: 98
Судија Б: 97
Контролор: Миодраг Миловац

18. коло

17/04/2019
18:30
Шид
Раднички 1958 - Сивац 69
21 : 33
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Делегат: Марко Менићанин
19/04/2019
18:00
Јабука
Јабука - Младост
28 : 19
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Светлана Ничевски
19/04/2019
19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац - Црвена звезда
37 : 30
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Контролор: Бранислав Гргуревић
20/04/2019
17:00
Долово
Долово - Апатин
30 : 19
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Делегат: Драгана Богојевић
21/04/2019
19:00
Инђија
Инђија - Нова Пазова 1957
23 : 15
Судија А: Зоран Попов
Судија Б: Горан Ристић
Делегат: Стевица Јевремов
09/05/2019
19:00
Бачки Јарак
Младост ТСК - Херцеговина
31 : 27
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Контролор: Радомир Остојић

17. коло

12/04/2019
19:00
Сивац
Сивац 69 - Младост ТСК
32 : 25
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Данијела Ковачевић
Делегат: Вукашин Вујичић
13/04/2019
19:00
Апатин
Апатин - Инђија
24 : 32
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Делегат: Ласло Ковач
13/04/2019
20:00
Сечањ
Херцеговина - Банатски Карловац
30 : 26
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Делегат: Весна Мандић
13/04/2019
20:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957 - Јабука
22 : 22
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Делегат: 197
14/04/2019
19:30
Вршац
Младост - Раднички 1958
21 : 21
Судија А: Дарко Грубачки
Судија Б: Душан Војводић
Делегат: Дејан Перић
14/04/2019
19:30
Мокрин
Црвена звезда - Долово
35 : 29
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Контролор: Миодраг Миловац

16. коло

05/04/2019
19:00
Јабука
Јабука - Раднички 1958
29 : 13
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Делегат: Светлана Ничевски
06/04/2019
17:00
Долово
Долово - Херцеговина
21 : 17
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Контролор: Милан Косановић
06/04/2019
17:00
Инђија
Инђија - Црвена звезда
33 : 27
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Радомир Остојић
06/04/2019
18:00
Бачки Јарак
Младост ТСК - Младост
34 : 19
Судија А: 98
Судија Б: 97
Контролор: Миодраг Миловац
06/04/2019
19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац - Сивац 69
26 : 34
Судија А: Душан Војводић
Судија Б: Дарко Грубачки
Делегат: Драгана Богојевић
06/04/2019
19:30
Нова Пазова
Нова Пазова 1957 - Апатин
22 : 17
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Контролор: Бранислав Гргуревић

15. коло

30/03/2019
18:00
Апатин
Апатин - Јабука
21 : 28
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Вукашин Вујичић
30/03/2019
19:00
Сечањ
Херцеговина - Инђија
23 : 23
Судија А: 98
Судија Б: 97
Контролор: Милан Репија
31/03/2019
16:00
Вршац
Младост - Банатски Карловац
24 : 30
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Делегат: Жељко Голубовић
31/03/2019
18:00
Шид
Раднички 1958 - Младост ТСК
21 : 32
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Мирко Перендија
31/03/2019
19:00
Сивац
Сивац 69 - Долово
44 : 22
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Контролор: Владимир Смиљанић
31/03/2019
19:00
Мокрин
Црвена звезда - Нова Пазова 1957
21 : 21
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Делегат: Весна Мандић

14. коло

23/03/2019
17:00
Долово
Долово - Младост
29 : 22
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Контролор: Зоран Ђикић
23/03/2019
18:00
Јабука
Јабука - Младост ТСК
26 : 20
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Контролор: Миливој Секулић
23/03/2019
19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац - Раднички 1958
37 : 20
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Делегат: Марко Менићанин
24/03/2019
17:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957 - Херцеговина
31 : 28
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Контролор: Бранислав Гргуревић
24/03/2019
18:00
Апатин
Апатин - Црвена звезда
30 : 26
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Контролор: Јован Мјеримачка
24/03/2019
19:00
Инђија
Инђија - Сивац 69
26 : 29
Судија А: Марко Секулић
Судија Б: Владимир Јовандић
Делегат: Дејан Перић

13. коло

15/03/2019
19:00
Бачки Јарак
Младост ТСК - Банатски Карловац
37 : 31
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Контролор: Радомир Остојић
16/03/2019
18:00
Сивац
Сивац 69 - Нова Пазова 1957
38 : 23
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Контролор: Бранислав Гргуревић
16/03/2019
18:00
Сечањ
Херцеговина - Апатин
32 : 17
Судија А: Давор Петровић
Судија Б: Ацо Митановски
Контролор: Милан Косановић
16/03/2019
18:00
Шид
Раднички 1958 - Долово
27 : 21
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Контролор: Јован Мјеримачка
17/03/2019
19:00
Мокрин
Црвена звезда - Јабука
28 : 25
Судија А: Данијел Тривковић
Судија Б: Бориша Милосављевић
Делегат: Борис Вукашиновић
17/03/2019
19:00
Вршац
Младост - Инђија
20 : 30
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Делегат: Светлана Ничевски

12. коло

08/03/2019
18:00
Апатин
Апатин - Сивац 69
17 : 33
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Контролор: Давор Хорват
08/03/2019
20:00
Јабука
Јабука - Банатски Карловац
27 : 24
Судија А: Дарко Грубачки
Судија Б: Душан Војводић
Делегат: Весна Мандић
09/03/2019
19:00
Инђија
Инђија - Раднички 1958
34 : 13
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Делегат: Марко Менићанин
09/03/2019
20:00
Јабука
Долово - Младост ТСК
27 : 29
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Делегат: Дејан Перић
10/03/2019
17:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957 - Младост
27 : 28
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Жељко Голубовић
10/03/2019
19:00
Мокрин
Црвена звезда - Херцеговина
33 : 30
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Делегат: Борис Вукашиновић

11. коло

01/12/2018
00:00
Мокрин
Црвена звезда - Сивац 69
17 : 37
Судија А: Јован Лабус
Судија Б: Михајло Миловац
Контролор: Милан Милиновић
01/12/2018
17:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957 - Раднички 1958
30 : 20
Судија А: Давор Тарајић
Судија Б: Владан Андоновски
Делегат: Дејан Перић
01/12/2018
18:00
Апатин
Апатин - Младост
32 : 27
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Контролор: Давор Хорват
02/12/2018
18:00
Сечањ
Херцеговина - Јабука
25 : 31
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Делегат: Весна Мандић
02/12/2018
19:00
Инђија
Инђија - Младост ТСК
22 : 22
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Контролор: Миливој Секулић
02/12/2018
20:00
Долово
Долово - Банатски Карловац
38 : 26
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Контролор: Миодраг Миловац

10. коло

23/11/2018
19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац - Инђија
24 : 21
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Светлана Ничевски
24/11/2018
16:00
Шид
Раднички 1958 - Апатин
24 : 25
Судија А: Борко Бошков
Судија Б: Дејан Марковић
Контролор: Јован Мјеримачка
24/11/2018
18:00
Сивац
Сивац 69 - Херцеговина
44 : 27
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Делегат: Вера Вранеш
24/11/2018
19:00
Јабука
Јабука - Долово
27 : 24
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Марко Рачић
Контролор: Милан Косановић
25/11/2018
18:00
Бачки Јарак
Младост ТСК - Нова Пазова 1957
31 : 21
Судија А: Давор Тарајић
Судија Б: Владан Андоновски
Контролор: Миливој Секулић
25/11/2018
20:00
Вршац
Младост - Црвена звезда
24 : 22
Судија А: 98
Судија Б: 97
Контролор: Радомир Остојић

9. коло

17/11/2018
18:00
Мокрин
Црвена звезда - Раднички 1958
27 : 21
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Контролор: Миливој Секулић
17/11/2018
19:00
Сечањ
Херцеговина - Младост
31 : 26
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Делегат: Весна Мандић
17/11/2018
20:00
Сивац
Сивац 69 - Јабука
26 : 19
Судија А: Дарко Грубачки
Судија Б: Душан Војводић
Делегат: Жељко Голубовић
18/11/2018
17:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957 - Банатски Карловац
35 : 37
Судија А: Жељко Јоксовић
Судија Б: Ивко Ракићевић
Делегат: Вера Вранеш
18/11/2018
19:00
Инђија
Инђија - Долово
27 : 24
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Контролор: Бранислав Гргуревић
20/11/2018
21:00
Апатин
Апатин - Младост ТСК
32 : 31
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Делегат: Дијана Константиновић

8. коло

09/11/2018
19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац - Апатин
41 : 33
Судија А: 98
Судија Б: 97
Контролор: Миливој Секулић
10/11/2018
18:00
Бачки Јарак
Младост ТСК - Црвена звезда
31 : 27
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Марко Рачић
Делегат: Вукашин Вујичић
10/11/2018
18:00
Шид
Раднички 1958 - Херцеговина
25 : 33
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Делегат: Марко Менићанин
10/11/2018
19:00
Јабука
Јабука - Инђија
26 : 23
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Контролор: Милан Косановић
10/11/2018
20:00
Вршац
Младост - Сивац 69
17 : 31
Судија А: Давор Тарајић
Судија Б: Владан Андоновски
Делегат: Дејан Перић
10/11/2018
20:00
Долово
Долово - Нова Пазова 1957
27 : 28
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Зоран Ђикић

7. коло

02/11/2018
19:00
Сивац
Сивац 69 - Раднички 1958
35 : 17
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Дијана Константиновић
03/11/2018
20:00
Сечањ
Херцеговина - Младост ТСК
34 : 29
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Делегат: Слађана Краварушић
03/11/2018
20:00
Апатин
Апатин - Долово
30 : 28
Судија А: 98
Судија Б: 97
Контролор: Мирко Перендија
03/11/2018
20:30
Нова Пазова
Нова Пазова 1957 - Инђија
24 : 18
Судија А: Борко Бошков
Судија Б: Дејан Марковић
Контролор: Радомир Остојић
04/11/2018
18:00
Мокрин
Црвена звезда - Банатски Карловац
39 : 36
Судија А: Иван Мандић
Судија Б: Немања Ковачић
Делегат: Весна Мандић
04/11/2018
19:00
Вршац
Младост - Јабука
21 : 32
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Делегат: Светлана Ничевски

6. коло

27/10/2018
19:00
Бачки Јарак
Младост ТСК - Сивац 69
25 : 26
Судија А: Иван Мандић
Судија Б: Немања Ковачић
Делегат: Драгана Богојевић
27/10/2018
19:00
Шид
Раднички 1958 - Младост
25 : 18
Судија А: Марко Рачић
Судија Б: Никола Зорић
Контролор: Давор Хорват
27/10/2018
19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац - Херцеговина
35 : 34
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Контролор: Милан Косановић
27/10/2018
20:00
Долово
Долово - Црвена звезда
24 : 23
Судија А: 98
Судија Б: 97
Контролор: Зоран Ђикић
28/10/2018
17:00
Инђија
Инђија - Апатин
31 : 20
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Делегат: Вера Вранеш
28/10/2018
19:00
Јабука
Јабука - Нова Пазова 1957
28 : 24
Судија А: Давор Тарајић
Судија Б: Владан Андоновски
Контролор: Миливој Секулић

5. коло

19/10/2018
20:00
Шид
Раднички 1958 - Јабука
25 : 30
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Данијела Ковачевић
Контролор: Мирко Перендија
20/10/2018
18:00
Сивац
Сивац 69 - Банатски Карловац
38 : 30
Судија А: Марко Рачић
Судија Б: Никола Зорић
Делегат: Вукашин Вујичић
20/10/2018
18:00
Апатин
Апатин - Нова Пазова 1957
36 : 31
Судија А: Жељко Јоксовић
Судија Б: Ивко Ракићевић
Контролор: Јован Мјеримачка
20/10/2018
20:00
Сечањ
Херцеговина - Долово
34 : 28
Судија А: Иван Мандић
Судија Б: Немања Ковачић
Делегат: Марко Менићанин
21/10/2018
18:00
Мокрин
Црвена звезда - Инђија
20 : 32
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Делегат: Дијана Константиновић
21/10/2018
21:00
Вршац
Младост - Младост ТСК
18 : 26
Судија А: Милош Ћосић
Судија Б: Велимир Гроза
Делегат: Светлана Ничевски

4. коло

12/10/2018
20:00
Јабука
Јабука - Апатин
38 : 29
Судија А: Давор Петровић
Судија Б: Ацо Митановски
Контролор: Зоран Ђикић
13/10/2018
19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац - Младост
36 : 26
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Сретен Аврамовић
Контролор: Миливој Секулић
13/10/2018
19:00
Бачки Јарак
Младост ТСК - Раднички 1958
35 : 20
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Данијела Ковачевић
Делегат: Весна Мандић
14/10/2018
17:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957 - Црвена звезда
28 : 23
Судија А: 98
Судија Б: 97
Контролор: Радомир Остојић
14/10/2018
19:00
Долово
Долово - Сивац 69
17 : 28
Судија А: Давор Тарајић
Судија Б: Владан Андоновски
Контролор: Михајло Марковић
14/10/2018
19:00
Инђија
Инђија - Херцеговина
30 : 22
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Контролор: Јован Мјеримачка

3. коло

06/10/2018
17:00
Шид
Раднички 1958 - Банатски Карловац
32 : 30
Судија А: Сретен Аврамовић
Судија Б: Велимир Тошковић
Контролор: Миливој Секулић
06/10/2018
17:00
Вршац
Младост - Долово
25 : 25
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Милан Косановић
06/10/2018
18:00
Сечањ
Херцеговина - Нова Пазова 1957
29 : 25
Судија А: 97
Судија Б: 98
Делегат: Весна Мандић
06/10/2018
18:00
Бачки Јарак
Младост ТСК - Јабука
19 : 22
Судија А: Немања Ковачић
Судија Б: Иван Мандић
Делегат: Вера Вранеш
06/10/2018
18:00
Сивац
Сивац 69 - Инђија
28 : 15
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Делегат: Ласло Ковач
06/10/2018
19:00
Мокрин
Црвена звезда - Апатин
22 : 29
Судија А: Жељко Јоксовић
Судија Б: Ивко Ракићевић
Контролор: Бранислав Гргуревић

2. коло

29/09/2018
16:30
Долово
Долово - Раднички 1958
35 : 15
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Контролор: Зоран Ђикић
29/09/2018
19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац - Младост ТСК
28 : 32
Судија А: Давор Петровић
Судија Б: Ацо Митановски
Контролор: Михајло Марковић
29/09/2018
19:00
Јабука
Јабука - Црвена звезда
32 : 23
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Делегат: Дејан Перић
29/09/2018
19:00
Инђија
Инђија - Младост
35 : 21
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Контролор: Јован Мјеримачка
30/09/2018
17:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957 - Сивац 69
24 : 26
Судија А: 98
Судија Б: 97
Контролор: Радомир Остојић
30/09/2018
18:00
Апатин
Апатин - Херцеговина
34 : 30
Судија А: Иван Мандић
Судија Б: Немања Ковачић
Контролор: Владимир Смиљанић

1. коло

22/09/2018
16:00
Црвенка
Сивац 69 - Апатин
42 : 23
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Делегат: Вукашин Вујичић
22/09/2018
17:00
Вршац
Младост - Нова Пазова 1957
21 : 23
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Контролор: Милан Косановић
22/09/2018
17:00
Шид
Раднички 1958 - Инђија
17 : 25
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Делегат: Дијана Константиновић
22/09/2018
18:00
Бачки Јарак
Младост ТСК - Долово
28 : 32
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Контролор: Јован Мјеримачка
22/09/2018
20:00
Сечањ
Херцеговина - Црвена звезда
27 : 20
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Делегат: Весна Мандић

Жене


22. коло

23/05/2019
19:00
Фекетић
Јадран - Спартак
32 : 41
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Ласло Ковач
25/05/2019
17:00
Ада
Халас Јожеф - Раднички
39 : 30
Судија А: Јован Ристић
Судија Б: Ђорђе Вујацков
Делегат: Весна Мандић
25/05/2019
20:00
Темерин
Темерин - Младост
26 : 23
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Мирко Перендија
26/05/2019
19:30
Сомбор
Раванград - Мокрин
28 : 33
Судија А: 48
Судија Б: 110
Контролор: Давор Хорват
28/05/2019
19:30
Црвенка
Лаки - Кикинда
30 : 32
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Контролор: Бранислав Гргуревић
28/05/2019
19:30
Долово
Долово (ж) - Пролетер (ж)
29 : 24
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Милан Косановић

21. коло

18/05/2019
19:00
Дебељача
Спартак - Лаки
23 : 19
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Милан Косановић
19/05/2019
12:00
Српска Црња
Младост - Пролетер (ж)
25 : 28
Судија А: Јован Лабус
Судија Б: Михајло Миловац
Контролор: Милан Милиновић
19/05/2019
15:00
Долово
Долово (ж) - Јадран
32 : 29
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Миливој Секулић
19/05/2019
19:30
Мокрин
Мокрин - Темерин
20 : 23
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Контролор: Михајло Марковић
19/05/2019
19:30
Сомбор
Раванград - Раднички
38 : 35
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: 197
19/05/2019
20:00
Кикинда
Кикинда - Халас Јожеф
29 : 24
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Делегат: Слађана Краварушић

20. коло

10/05/2019
19:00
Ада
Халас Јожеф - Спартак
26 : 22
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Милан Милиновић
11/05/2019
17:00
Долово
Долово (ж) - Младост
31 : 30
Судија А: Србислав Топалов
Судија Б: 109
Контролор: Зоран Ђикић
12/05/2019
19:30
Сомбор
Раванград - Кикинда
25 : 32
Судија А: 48
Судија Б: 110
Контролор: Јован Мјеримачка
12/05/2019
20:00
Темерин
Темерин - Раднички
29 : 26
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Миодраг Миловац
16/05/2019
19:00
Црвенка
Лаки - Јадран
39 : 30
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Делегат: Ласло Ковач
22/05/2019
18:00
Зрењанин
Пролетер (ж) - Мокрин
26 : 17
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Милан Репија

19. коло

03/05/2019
18:00
Бајмок
Раднички - Пролетер (ж)
21 : 23
Судија А: Андреа Комленић
Судија Б: Николета Микушак
Контролор: Бранислав Гргуревић
04/05/2019
19:00
Кикинда
Кикинда - Темерин
27 : 16
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Контролор: Михајло Марковић
04/05/2019
19:00
Црвенка
Лаки - Халас Јожеф
24 : 26
Судија А: Јован Лабус
Судија Б: Михајло Миловац
Делегат: Весна Мандић
04/05/2019
19:30
Мокрин
Мокрин - Долово (ж)
24 : 24
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Милан Репија
21/05/2019
20:00
Српска Црња
Младост - Јадран
39 : 25
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: 133

18. коло

20/04/2019
16:00
Зрењанин
Пролетер (ж) - Кикинда
18 : 27
Судија А: Андреа Комленић
Судија Б: Николета Микушак
Контролор: Милан Милиновић
20/04/2019
18:00
Фекетић
Јадран - Халас Јожеф
22 : 27
Судија А: Михајло Миловац
Судија Б: Јован Лабус
Контролор: Миодраг Миловац
20/04/2019
18:00
Темерин
Темерин - Спартак
23 : 23
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Ласло Ковач
20/04/2019
20:00
Српска Црња
Младост - Мокрин
30 : 27
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: 133
21/04/2019
18:00
Долово
Долово (ж) - Раднички
32 : 28
Судија А: Србислав Топалов
Судија Б: 109
Контролор: Зоран Ђикић
21/04/2019
19:00
Сомбор
Раванград - Лаки
28 : 31
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Делегат: Вукашин Вујичић

17. коло

13/04/2019
16:00
Зрењанин
Пролетер (ж) - Спартак
17 : 28
Судија А: Михајло Миловац
Судија Б: Јован Лабус
Контролор: Милан Репија
13/04/2019
18:00
Кикинда
Кикинда - Долово (ж)
38 : 24
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Драгана Богојевић
13/04/2019
19:00
Мокрин
Мокрин - Јадран
30 : 25
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Слађана Краварушић
13/04/2019
19:00
Црвенка
Лаки - Темерин
19 : 28
Судија А: 48
Судија Б: 110
Контролор: Бранислав Гргуревић
14/04/2019
17:00
Ада
Халас Јожеф - Раванград
35 : 15
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Радомир Остојић
14/04/2019
18:00
Бајмок
Раднички - Младост
34 : 28
Судија А: Андреа Комленић
Судија Б: Николета Микушак
Контролор: Јован Мјеримачка

16. коло

05/04/2019
21:00
Темерин
Темерин - Халас Јожеф
17 : 20
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Контролор: Мирко Перендија
06/04/2019
14:30
Долово
Долово (ж) - Спартак
28 : 30
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Михајло Марковић
06/04/2019
18:00
Зрењанин
Пролетер (ж) - Лаки
33 : 22
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Слађана Краварушић
06/04/2019
18:00
Фекетић
Јадран - Раванград
29 : 31
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Марко Менићанин
06/04/2019
19:00
Мокрин
Мокрин - Раднички
31 : 28
Судија А: Андреа Комленић
Судија Б: Николета Микушак
Делегат: Борис Вукашиновић
06/04/2019
19:00
Српска Црња
Младост - Кикинда
32 : 33
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Данијела Ковачевић
Делегат: Стевица Јевремов

15. коло

30/03/2019
17:00
Црвенка
Лаки - Долово (ж)
30 : 23
Судија А: Андреа Комленић
Судија Б: Николета Микушак
Контролор: Миодраг Миловац
30/03/2019
18:00
Ада
Халас Јожеф - Пролетер (ж)
24 : 15
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Стевица Јевремов
30/03/2019
18:00
Кикинда
Кикинда - Мокрин
34 : 22
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Делегат: Дејан Перић
30/03/2019
19:00
Дебељача
Спартак - Младост
27 : 28
Судија А: Србислав Топалов
Судија Б: 109
Делегат: Драгана Богојевић
30/03/2019
20:15
Сомбор
Раванград - Темерин
23 : 29
Судија А: 48
Судија Б: 110
Контролор: Јован Мјеримачка
31/03/2019
13:00
Бајмок
Раднички - Јадран
24 : 31
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Радомир Остојић

14. коло

23/03/2019
19:00
Фекетић
Јадран - Темерин
25 : 23
Судија А: Андреа Комленић
Судија Б: Николета Микушак
Делегат: Вукашин Вујичић
23/03/2019
19:00
Српска Црња
Младост - Лаки
38 : 30
Судија А: Србислав Топалов
Судија Б: 109
Делегат: Стевица Јевремов
23/03/2019
19:00
Зрењанин
Пролетер (ж) - Раванград
26 : 14
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Весна Мандић
24/03/2019
13:00
Долово
Долово (ж) - Халас Јожеф
24 : 35
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Михајло Марковић
24/03/2019
19:00
Мокрин
Мокрин - Спартак
24 : 23
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: 133
03/04/2019
20:00
Бајмок
Раднички - Кикинда
21 : 36
Судија А: 110
Судија Б: 48
Контролор: Давор Хорват

13. коло

15/03/2019
20:00
Ада
Халас Јожеф - Младост
31 : 24
Судија А: Јован Лабус
Судија Б: Михајло Миловац
Контролор: Милан Милиновић
16/03/2019
18:00
Сомбор
Раванград - Долово (ж)
34 : 26
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Давор Хорват
16/03/2019
19:00
Дебељача
Спартак - Раднички
26 : 17
Судија А: Србислав Топалов
Судија Б: 109
Делегат: Срђан Лазовић
16/03/2019
19:00
Кикинда
Кикинда - Јадран
40 : 23
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Стевица Јевремов
17/03/2019
20:00
Темерин
Темерин - Пролетер (ж)
18 : 12
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Делегат: 197
03/04/2019
19:30
Црвенка
Лаки - Мокрин
20 : 24
Судија А: Андреа Комленић
Судија Б: Николета Микушак
Контролор: Миодраг Миловац

12. коло

09/03/2019
19:00
Бајмок
Раднички - Лаки
35 : 28
Судија А: Јован Лабус
Судија Б: Михајло Миловац
Делегат: Вукашин Вујичић
09/03/2019
19:00
Мокрин
Мокрин - Халас Јожеф
23 : 24
Судија А: Андреа Комленић
Судија Б: Николета Микушак
Контролор: Милан Репија
10/03/2019
14:00
Долово
Долово (ж) - Темерин
20 : 18
Судија А: Србислав Топалов
Судија Б: 109
Контролор: Зоран Ђикић
10/03/2019
18:00
Кикинда
Кикинда - Спартак
27 : 25
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Контролор: Миодраг Миловац
10/03/2019
18:00
Фекетић
Јадран - Пролетер (ж)
25 : 33
Судија А: 110
Судија Б: 48
Делегат: Ласло Ковач
10/03/2019
18:00
Српска Црња
Младост - Раванград
41 : 36
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Слађана Краварушић

11. коло

30/11/2018
20:30
Српска Црња
Младост - Темерин
31 : 22
Судија А: Андреа Комленић
Судија Б: Николета Микушак
Делегат: Стевица Јевремов
01/12/2018
00:00
Дебељача
Спартак - Јадран
19 : 28
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Зоран Ђикић
01/12/2018
00:00
Кикинда
Кикинда - Лаки
25 : 20
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Слађана Краварушић
01/12/2018
15:30
Долово
Пролетер (ж) - Долово (ж)
38 : 19
Судија А: Борко Капур
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: 133
01/12/2018
16:00
Бајмок
Раднички - Халас Јожеф
21 : 29
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Марко Менићанин
02/12/2018
18:00
Мокрин
Мокрин - Раванград
26 : 17
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Михајло Марковић

10. коло

24/11/2018
19:00
Ада
Халас Јожеф - Кикинда
17 : 25
Судија А: Николета Микушак
Судија Б: Андреа Комленић
Делегат: Марко Менићанин
24/11/2018
20:00
Црвенка
Лаки - Спартак
19 : 25
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: 197
25/11/2018
16:00
Бајмок
Раднички - Раванград
41 : 28
Судија А: Борко Капур
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Миодраг Миловац
25/11/2018
17:30
Фекетић
Јадран - Долово (ж)
35 : 28
Судија А: 48
Судија Б: 110
Делегат: Вукашин Вујичић
25/11/2018
19:00
Зрењанин
Пролетер (ж) - Младост
26 : 27
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Михајло Марковић
25/11/2018
20:00
Темерин
Темерин - Мокрин
16 : 22
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Милан Милиновић

9. коло

16/11/2018
20:00
Бајмок
Раднички - Темерин
31 : 25
Судија А: 110
Судија Б: 48
Контролор: Јован Мјеримачка
17/11/2018
18:00
Кикинда
Кикинда - Раванград
29 : 18
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: 133
18/11/2018
17:30
Фекетић
Јадран - Лаки
23 : 23
Судија А: Борко Капур
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Ласло Ковач
18/11/2018
18:00
Српска Црња
Младост - Долово (ж)
39 : 30
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Драгана Богојевић
18/11/2018
19:00
Мокрин
Мокрин - Пролетер (ж)
23 : 17
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Слађана Краварушић
18/11/2018
19:00
Дебељача
Спартак - Халас Јожеф
25 : 20
Судија А: Давор Петровић
Судија Б: Ацо Митановски
Контролор: Милан Косановић

8. коло

10/11/2018
17:30
Долово
Долово (ж) - Мокрин
20 : 21
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Делегат: Срђан Лазовић
10/11/2018
18:00
Зрењанин
Пролетер (ж) - Раднички
32 : 35
Судија А: Јован Лабус
Судија Б: Михајло Миловац
Делегат: Стевица Јевремов
10/11/2018
18:00
Фекетић
Јадран - Младост
30 : 26
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Милан Милиновић
10/11/2018
20:00
Темерин
Темерин - Кикинда
14 : 21
Судија А: Андреа Комленић
Судија Б: Николета Микушак
Делегат: Вера Вранеш
11/11/2018
00:00
Сомбор
Раванград - Спартак
24 : 28
Судија А: 48
Судија Б: 110
Контролор: Бранислав Гргуревић
14/11/2018
19:00
Ада
Халас Јожеф - Лаки
28 : 17
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Миодраг Миловац

7. коло

03/11/2018
18:00
Ада
Халас Јожеф - Јадран
30 : 18
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: 133
03/11/2018
18:00
Кикинда
Кикинда - Пролетер (ж)
34 : 19
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Контролор: Давор Хорват
03/11/2018
18:00
Црвенка
Лаки - Раванград
24 : 16
Судија А: Тадеј Добријевић
Судија Б: Владимир Тасић
Контролор: Јован Мјеримачка
03/11/2018
19:00
Дебељача
Спартак - Темерин
30 : 22
Судија А: Борко Капур
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Михајло Марковић
03/11/2018
20:00
Мокрин
Мокрин - Младост
30 : 25
Судија А: Михајло Миловац
Судија Б: Јован Лабус
Контролор: Милан Милиновић
04/11/2018
16:00
Бајмок
Раднички - Долово (ж)
41 : 34
Судија А: Андреа Комленић
Судија Б: Николета Микушак
Делегат: Драгана Богојевић

6. коло

26/10/2018
20:00
Дебељача
Спартак - Пролетер (ж)
23 : 22
Судија А: Андреа Комленић
Судија Б: Николета Микушак
Контролор: Миодраг Миловац
27/10/2018
18:00
Долово
Долово (ж) - Кикинда
19 : 35
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Срђан Лазовић
27/10/2018
19:00
Српска Црња
Младост - Раднички
42 : 43
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Делегат: Стевица Јевремов
28/10/2018
15:00
Темерин
Темерин - Лаки
20 : 19
Судија А: Дени Вукмановић
Судија Б: Борко Капур
Контролор: Мирко Перендија
28/10/2018
20:30
Сомбор
Раванград - Халас Јожеф
11 : 28
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Контролор: Јован Мјеримачка
12/11/2018
17:00
Фекетић
Јадран - Мокрин
24 : 22
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Бранислав Гргуревић

5. коло

20/10/2018
00:00
Бајмок
Раднички - Мокрин
29 : 27
Судија А: 48
Судија Б: 110
Контролор: Бранислав Гргуревић
20/10/2018
17:00
Ада
Халас Јожеф - Темерин
29 : 10
Судија А: Јован Лабус
Судија Б: Михајло Миловац
Контролор: Милан Милиновић
20/10/2018
19:00
Дебељача
Спартак - Долово (ж)
27 : 22
Судија А: Ацо Митановски
Судија Б: Давор Петровић
Делегат: Дејан Перић
20/10/2018
19:00
Кикинда
Кикинда - Младост
36 : 25
Судија А: Давор Тарајић
Судија Б: Владан Андоновски
Делегат: Весна Мандић
21/10/2018
18:00
Црвенка
Лаки - Пролетер (ж)
23 : 25
Судија А: Тадеј Добријевић
Судија Б: Владимир Тасић
Делегат: 197
21/10/2018
19:00
Сомбор
Раванград - Јадран
29 : 32
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Ласло Ковач

4. коло

13/10/2018
14:30
Зрењанин
Пролетер (ж) - Халас Јожеф
28 : 21
Судија А: Јован Лабус
Судија Б: Михајло Миловац
Контролор: 133
14/10/2018
16:30
Долово
Долово (ж) - Лаки
31 : 31
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Срђан Лазовић
14/10/2018
17:00
Фекетић
Јадран - Раднички
37 : 27
Судија А: Андреа Комленић
Судија Б: Николета Микушак
Контролор: Давор Хорват
14/10/2018
19:00
Мокрин
Мокрин - Кикинда
22 : 32
Судија А: Борко Бошков
Судија Б: Дејан Марковић
Контролор: Бранислав Гргуревић
14/10/2018
19:30
Темерин
Темерин - Раванград
26 : 32
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Миодраг Миловац
14/10/2018
20:00
Српска Црња
Младост - Спартак
32 : 27
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Стевица Јевремов

3. коло

06/10/2018
16:00
Црвенка
Лаки - Младост
21 : 24
Судија А: Дени Вукмановић
Судија Б: Борко Капур
Делегат: Ласло Ковач
06/10/2018
18:00
Кикинда
Кикинда - Раднички
42 : 23
Судија А: Борко Бошков
Судија Б: Дејан Марковић
Контролор: Милан Милиновић
06/10/2018
18:00
Ада
Халас Јожеф - Долово (ж)
39 : 17
Судија А: Јован Лабус
Судија Б: Михајло Миловац
Делегат: Марко Менићанин
06/10/2018
20:00
Темерин
Темерин - Јадран
22 : 20
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Данијела Ковачевић
Делегат: Вукашин Вујичић
07/10/2018
19:00
Дебељача
Спартак - Мокрин
27 : 24
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Делегат: Светлана Ничевски
07/10/2018
19:30
Сомбор
Раванград - Пролетер (ж)
29 : 29
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Марко Рачић
Делегат: Дијана Константиновић

2. коло

29/09/2018
00:00
Долово
Долово (ж) - Раванград
26 : 24
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Миливој Секулић
29/09/2018
18:00
Зрењанин
Пролетер (ж) - Темерин
27 : 23
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Стевица Јевремов
30/09/2018
18:00
Мокрин
Мокрин - Лаки
26 : 23
Судија А: Андреа Комленић
Судија Б: Николета Микушак
Делегат: 197
30/09/2018
19:00
Српска Црња
Младост - Халас Јожеф
25 : 24
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: 133
09/10/2018
00:00
Бајмок
Раднички - Спартак
29 : 30
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Контролор: Давор Хорват
09/10/2018
20:00
Фекетић
Јадран - Кикинда
22 : 25
Судија А: 110
Судија Б: 48
Контролор: Бранислав Гргуревић

1. коло

22/09/2018
16:00
Зрењанин
Пролетер (ж) - Јадран
26 : 33
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Драгана Богојевић
22/09/2018
18:00
Ада
Халас Јожеф - Мокрин
21 : 17
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Марко Менићанин
22/09/2018
18:00
Црвенка
Лаки - Раднички
30 : 26
Судија А: Андреа Комленић
Судија Б: Николета Микушак
Контролор: Бранислав Гргуревић
22/09/2018
18:30
Сомбор
Раванград - Младост
31 : 32
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Марко Рачић
Делегат: Ласло Ковач
22/09/2018
19:00
Дебељача
Спартак - Кикинда
17 : 27
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Дејан Перић
22/09/2018
20:00
Темерин
Темерин - Долово (ж)
27 : 25
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Контролор: Миодраг Миловац