Делегирање - Друга лига ''Север''

Мушкарци Жене "Исток" Жене "Запад" Жене - Бараж 1 Жене - Бараж 2

Мушкарци


26. коло

31/05/2018
18:30
Ада
Потисје Плетекс - ПИК Пригревица
33 : 26
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Данијела Ковачевић
Делегат: Марко Менићанин
01/06/2019
00:00
Алибунар
Будућност - Нафтагас
44 : 29
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Контролор: Михајло Марковић
01/06/2019
18:00
Нови Сад
Раднички - Војвода Степа
44 : 32
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: Мирко Перендија
02/06/2019
17:00
Нови Сад
Славија - Панчево
36 : 28
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Контролор: Бранислав Гргуревић
02/06/2019
18:00
Футог
Металац - Сомборелектро
32 : 19
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Контролор: 126
02/06/2019
20:00
Сента
Сента - Црепаја
34 : 26
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Давор Хорват

25. коло

24/05/2019
18:00
Дебељача
Црепаја - Потисје Плетекс
28 : 29
Судија А: 91
Судија Б: Младен Крстић
Контролор: Небојша Марковић
24/05/2019
19:30
Пригревица
ПИК Пригревица - Славија
33 : 34
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Контролор: 126
24/05/2019
20:00
Војвода Степа
Војвода Степа - Металац
39 : 34
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Марко Менићанин
25/05/2019
19:00
Сомбор
Сомборелектро - Будућност
40 : 27
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Делегат: Дамир Миљевић
26/05/2019
19:00
Риђица
Далматинац - Сента
20 : 29
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Миодраг Аћић
26/05/2019
20:30
Панчево
Панчево - Раднички
26 : 23
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Михајло Марковић

24. коло

18/05/2019
17:00
Елемир
Нафтагас - Сомборелектро
26 : 35
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Контролор: Зоран Ђикић
18/05/2019
17:00
Ада
Потисје Плетекс - Далматинац
38 : 29
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Контролор: Бошко Крстић
19/05/2019
14:00
Бан.Карловац
Будућност - Војвода Степа
34 : 33
Судија А: Србислав Топалов
Судија Б: 109
Делегат: Марко Менићанин
19/05/2019
17:30
Футог
Металац - Панчево
30 : 27
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Никола Зорић
Делегат: Лазар Мишков
19/05/2019
18:30
Петроварадин
Раднички - ПИК Пригревица
33 : 28
Судија А: 48
Судија Б: 110
Контролор: 133
19/05/2019
20:30
Петроварадин
Славија - Црепаја
33 : 26
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: Мирко Перендија

23. коло

11/05/2019
19:00
Елемир
Нафтагас - Војвода Степа
33 : 34
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: Зоран Марјановић
11/05/2019
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица - Металац
27 : 26
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Давор Хорват
12/05/2019
20:30
Дебељача
Црепаја - Раднички
30 : 29
Судија А: 91
Судија Б: Младен Крстић
Контролор: 133
29/05/2019
20:00
Сента
Сента - Потисје Плетекс
36 : 35
Судија А: Милан Тодоровић
Судија Б: Бранко Радуловић
Делегат: Горан Ловрић

22. коло

04/05/2019
18:00
Елемир
Нафтагас - Панчево
35 : 34
Судија А: Милан Тодоровић
Судија Б: Бранко Радуловић
Контролор: Зоран Ђикић
04/05/2019
19:00
Сомбор
Сомборелектро - Војвода Степа
47 : 25
Судија А: 48
Судија Б: 110
Делегат: Игор Ивић
05/05/2019
13:00
Алибунар
Будућност - ПИК Пригревица
41 : 24
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Делегат: Срђан Лазовић
05/05/2019
17:00
Нови Сад
Славија - Сента
38 : 30
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Контролор: Небојша Марковић
05/05/2019
18:00
Футог
Металац - Црепаја
35 : 29
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Контролор: Радомир Остојић
05/05/2019
19:00
Нови Сад
Раднички - Далматинац
34 : 39
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Стевица Јевремов

21. коло

20/04/2019
17:00
Црепаја
Црепаја - Будућност
41 : 29
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Срђан Лазовић
20/04/2019
18:00
Ада
Потисје Плетекс - Славија
30 : 26
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Делегат: Весна Мандић
20/04/2019
19:00
Сента
Сента - Раднички
36 : 32
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Бошко Крстић
21/04/2019
18:00
Риђица
Далматинац - Металац
36 : 39
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Делегат: Лазар Мишков
21/04/2019
20:00
Пригревица
ПИК Пригревица - Нафтагас
27 : 23
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Горан Ловрић
21/04/2019
20:30
Панчево
Панчево - Сомборелектро
25 : 31
Судија А: Михајло Миловац
Судија Б: Јован Лабус
Контролор: Милан Репија

20. коло

13/04/2019
20:00
Сомбор
Сомборелектро - ПИК Пригревица
28 : 22
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Давор Хорват
14/04/2019
18:00
Футог
Металац - Сента
35 : 28
Судија А: Милан Тодоровић
Судија Б: Бранко Радуловић
Контролор: 126
14/04/2019
19:00
Нови Сад
Раднички - Потисје Плетекс
28 : 33
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Делегат: Срђан Веселиновић
14/04/2019
20:00
Алибунар
Будућност - Далматинац
39 : 29
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Контролор: Михајло Марковић
17/04/2019
19:30
Елемир
Нафтагас - Црепаја
30 : 22
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Делегат: Стевица Јевремов
25/04/2019
20:00
Војвода Степа
Војвода Степа - Панчево
31 : 26
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: Зоран Марјановић

19. коло

05/04/2019
19:30
Пригревица
ПИК Пригревица - Војвода Степа
27 : 26
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Лазар Мишков
06/04/2019
19:00
Ада
Потисје Плетекс - Металац
34 : 23
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Делегат: Весна Мандић
07/04/2019
17:00
Дебељача
Црепаја - Сомборелектро
28 : 33
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: Милан Репија
07/04/2019
17:00
Нови Сад
Славија - Раднички
48 : 33
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Делегат: 197
07/04/2019
18:00
Риђица
Далматинац - Нафтагас
28 : 19
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Контролор: Давор Хорват
07/04/2019
20:00
Сента
Сента - Будућност
36 : 36
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Контролор: Бошко Крстић

18. коло

30/03/2019
16:00
Бајмок
Сомборелектро - Далматинац
24 : 20
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Горан Ловрић
30/03/2019
16:30
Елемир
Нафтагас - Сента
35 : 16
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: 133
30/03/2019
17:00
Алибунар
Будућност - Потисје Плетекс
23 : 32
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Контролор: Бранислав Гргуревић
30/03/2019
20:30
Панчево
Панчево - ПИК Пригревица
29 : 24
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Контролор: 126
31/03/2019
11:00
Војвода Степа
Војвода Степа - Црепаја
25 : 24
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Делегат: 164
31/03/2019
17:00
Нови Сад
Славија - Металац
37 : 30
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Марко Менићанин

17. коло

22/03/2019
19:00
Риђица
Далматинац - Војвода Степа
28 : 26
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Дамир Миљевић
23/03/2019
15:00
Црепаја
Црепаја - Панчево
28 : 31
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Слађана Краварушић
23/03/2019
18:00
Сента
Сента - Сомборелектро
34 : 37
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Гордана Чретник
23/03/2019
19:00
Ада
Потисје Плетекс - Нафтагас
33 : 29
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Данијела Ковачевић
Контролор: Миодраг Миловац
24/03/2019
17:00
Нови Сад
Славија - Будућност
27 : 32
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Делегат: Лазар Мишков
24/03/2019
19:00
Нови Сад
Раднички - Металац
25 : 25
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: Радомир Остојић

16. коло

16/03/2019
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица - Црепаја
28 : 25
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Контролор: 126
16/03/2019
20:00
Сомбор
Сомборелектро - Потисје Плетекс
20 : 31
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Делегат: Весна Мандић
17/03/2019
18:00
Алибунар
Будућност - Раднички
40 : 24
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Контролор: 133
17/03/2019
18:00
Зрењанин
Нафтагас - Славија
29 : 30
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Делегат: Вукашин Вујичић
17/03/2019
18:30
Панчево
Панчево - Далматинац
33 : 26
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: Мирко Перендија
17/03/2019
19:00
Српска Црња
Војвода Степа - Сента
28 : 27
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: 91
Контролор: Зоран Ђикић

15. коло

08/03/2019
20:00
Риђица
Далматинац - ПИК Пригревица
17 : 19
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Миодраг Аћић
09/03/2019
20:30
Ада
Потисје Плетекс - Војвода Степа
27 : 23
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Гордана Чретник
10/03/2019
17:00
Нови Сад
Славија - Сомборелектро
32 : 33
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Стевица Јевремов
10/03/2019
18:30
Футог
Металац - Будућност
39 : 28
Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Делегат: Игор Ивић
10/03/2019
19:00
Нови Сад
Раднички - Нафтагас
26 : 32
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Контролор: Небојша Марковић
10/03/2019
20:00
Сента
Сента - Панчево
32 : 32
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Бошко Крстић

14. коло

01/03/2019
20:00
Војвода Степа
Војвода Степа - Славија
23 : 25
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Контролор: Бранислав Гргуревић
02/03/2019
17:30
Панчево
Панчево - Потисје Плетекс
26 : 33
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Делегат: Марко Менићанин
02/03/2019
19:00
Сомбор
Сомборелектро - Раднички
31 : 22
Судија А: 48
Судија Б: 110
Делегат: Лазар Мишков
02/03/2019
20:00
Дебељача
Црепаја - Далматинац
35 : 30
Судија А: Михајло Миловац
Судија Б: Јован Лабус
Контролор: Миодраг Миловац
02/03/2019
20:00
Пригревица
ПИК Пригревица - Сента
43 : 30
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Горан Ловрић
28/03/2019
17:30
Зрењанин
Нафтагас - Металац
29 : 32
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Делегат: Весна Мандић

13. коло

08/12/2018
17:00
Зрењанин
Нафтагас - Будућност
33 : 33
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Марко Менићанин
08/12/2018
19:00
Српска Црња
Војвода Степа - Раднички
36 : 27
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Делегат: Слађана Краварушић
08/12/2018
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица - Потисје Плетекс
23 : 23
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Контролор: Бранислав Гргуревић
08/12/2018
20:00
Сомбор
Сомборелектро - Металац
35 : 31
Судија А: Марко Рачић
Судија Б: Никола Зорић
Делегат: Лазар Мишков
09/12/2018
14:00
Дебељача
Црепаја - Сента
33 : 26
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Миодраг Миловац
09/12/2018
20:30
Панчево
Панчево - Славија
32 : 34
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Весна Мандић

12. коло

30/11/2018
19:30
Ада
Потисје Плетекс - Црепаја
38 : 26
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Бошко Крстић
01/12/2018
19:00
Нови Сад
Раднички - Панчево
24 : 29
Судија А: Борко Бошков
Судија Б: Дејан Марковић
Контролор: Бранислав Гргуревић
01/12/2018
20:00
Банатски Карловац
Будућност - Сомборелектро
22 : 36
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Дијана Константиновић
02/12/2018
17:00
Футог
Металац - Војвода Степа
28 : 24
Судија А: 98
Судија Б: 97
Делегат: 197
02/12/2018
19:00
Сента
Сента - Далматинац
27 : 28
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: 164

11. коло

24/11/2018
17:30
Риђица
Сомборелектро - Нафтагас
37 : 23
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Делегат: Игор Ивић
24/11/2018
18:00
Дебељача
Црепаја - Славија
23 : 35
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Контролор: Зоран Ђикић
24/11/2018
18:00
Пригревица
ПИК Пригревица - Раднички
30 : 21
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Контролор: Бранислав Гргуревић
24/11/2018
19:30
Риђица
Далматинац - Потисје Плетекс
20 : 29
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Контролор: Давор Хорват
25/11/2018
14:30
Српска Црња
Војвода Степа - Будућност
37 : 34
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Весна Мандић
25/11/2018
16:30
Панчево
Панчево - Металац
33 : 33
Судија А: Марко Рачић
Судија Б: Никола Зорић
Делегат: Дијана Константиновић

10. коло

16/11/2018
19:00
Ада
Потисје Плетекс - Сента
33 : 15
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Гордана Чретник
17/11/2018
15:30
Футог
Металац - ПИК Пригревица
33 : 29
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Контролор: 126
17/11/2018
18:00
Алибунар
Будућност - Панчево
31 : 27
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Бојан Јоргић
Контролор: Миодраг Миловац
18/11/2018
17:00
Нови Сад
Славија - Далматинац
40 : 21
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Делегат: 197
18/11/2018
19:00
Нови Сад
Раднички - Црепаја
31 : 26
Судија А: Марко Рачић
Судија Б: Никола Зорић
Делегат: Вукашин Вујичић
22/11/2018
20:00
Српска Црња
Војвода Степа - Нафтагас
28 : 29
Судија А: Борко Бошков
Судија Б: Дејан Марковић
Делегат: Стевица Јевремов

9. коло

10/11/2018
00:00
Пригревица
ПИК Пригревица - Будућност
35 : 24
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Делегат: Миодраг Аћић
10/11/2018
18:00
Дебељача
Црепаја - Металац
23 : 34
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Весна Мандић
11/11/2018
15:00
Војвода Степа
Војвода Степа - Сомборелектро
29 : 28
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Контролор: Радомир Остојић
11/11/2018
18:00
Сента
Сента - Славија
20 : 33
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Контролор: Давор Хорват
11/11/2018
19:00
Риђица
Далматинац - Раднички
34 : 29
Судија А: Јован Ристић
Судија Б: Ђорђе Вујацков
Делегат: Лазар Мишков
11/11/2018
20:30
Панчево
Панчево - Нафтагас
32 : 23
Судија А: Дени Вукмановић
Судија Б: Борко Капур
Контролор: Михајло Марковић

8. коло

03/11/2018
19:00
Сомбор
Сомборелектро - Панчево
39 : 35
Судија А: Жељко Јоксовић
Судија Б: Ивко Ракићевић
Контролор: Бранислав Гргуревић
04/11/2018
14:00
Банатски Карловац
Будућност - Црепаја
39 : 37
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: 91
Контролор: Небојша Марковић
04/11/2018
15:00
Футог
Металац - Далматинац
40 : 31
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: 197
04/11/2018
15:00
Елемир
Нафтагас - ПИК Пригревица
24 : 23
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Миодраг Миловац
04/11/2018
17:00
Нови Сад
Славија - Потисје Плетекс
30 : 35
Судија А: Марко Рачић
Судија Б: Никола Зорић
Делегат: Марко Менићанин
04/11/2018
19:00
Нови Сад
Раднички - Сента
33 : 23
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Делегат: Вукашин Вујичић

7. коло

27/10/2018
00:00
Сента
Сента - Металац
32 : 32
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Весна Мандић
27/10/2018
15:30
Црепаја
Црепаја - Нафтагас
32 : 32
Судија А: Тадеј Добријевић
Судија Б: Владимир Тасић
Контролор: Небојша Марковић
27/10/2018
19:00
Ада
Потисје Плетекс - Раднички
27 : 21
Судија А: Михајло Миловац
Судија Б: Јован Лабус
Контролор: Бранислав Гргуревић
27/10/2018
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица - Сомборелектро
30 : 33
Судија А: Ања Пантић
Судија Б: Ирена Анђушић
Делегат: Дијана Константиновић
28/10/2018
10:30
Риђица
Далматинац - Будућност
35 : 31
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Миодраг Аћић
28/10/2018
20:00
Панчево
Панчево - Војвода Степа
32 : 24
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Контролор: Михајло Марковић

6. коло

20/10/2018
19:00
Сомбор
Сомборелектро - Црепаја
42 : 26
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Горан Ловрић
21/10/2018
18:00
Војвода Степа
Војвода Степа - ПИК Пригревица
36 : 28
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Контролор: 133
21/10/2018
19:00
Алибунар
Будућност - Сента
33 : 24
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Срђан Лазовић
21/10/2018
19:30
Елемир
Нафтагас - Далматинац
35 : 31
Судија А: Дени Вукмановић
Судија Б: Борко Капур
Делегат: Стевица Јевремов
21/10/2018
20:00
Нови Сад
Раднички - Славија
18 : 27
Судија А: Жељко Јоксовић
Судија Б: Ивко Ракићевић
Контролор: Миодраг Миловац
21/10/2018
20:00
Футог
Металац - Потисје Плетекс
31 : 29
Судија А: 98
Судија Б: 97
Контролор: Радомир Остојић

5. коло

13/10/2018
16:00
Црепаја
Црепаја - Војвода Степа
25 : 23
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Делегат: Драгана Богојевић
13/10/2018
18:00
Сента
Сента - Нафтагас
34 : 28
Судија А: Дени Вукмановић
Судија Б: Борко Капур
Делегат: Гордана Чретник
13/10/2018
18:30
Риђица
Далматинац - Сомборелектро
26 : 25
Судија А: Марко Рачић
Судија Б: Никола Зорић
Делегат: Игор Ивић
13/10/2018
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица - Панчево
29 : 31
Судија А: Борко Бошков
Судија Б: Дејан Марковић
Делегат: Марко Менићанин
14/10/2018
21:00
Ада
Потисје Плетекс - Будућност
36 : 25
Судија А: 110
Судија Б: 48
Делегат: Весна Мандић
15/10/2018
18:00
Футог- Хала Дом спортова
Металац - Славија
28 : 30
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Дијана Константиновић

4. коло

05/10/2018
21:00
Војвода Степа
Војвода Степа - Далматинац
38 : 31
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Миодраг Миловац
06/10/2018
17:00
Елемир
Нафтагас - Потисје Плетекс
25 : 38
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: 133
06/10/2018
19:00
Алибунар
Будућност - Славија
32 : 30
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: 155
06/10/2018
19:30
Сомбор
Сомборелектро - Сента
35 : 22
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: 164
07/10/2018
18:00
Футог
Металац - Раднички
31 : 25
Судија А: 48
Судија Б: 110
Делегат: Игор Ивић
07/10/2018
20:00
Панчево
Панчево - Црепаја
30 : 19
Судија А: Јован Ристић
Судија Б: Ђорђе Вујацков
Контролор: Зоран Ђикић

3. коло

29/09/2018
19:30
Риђица
Далматинац - Панчево
28 : 32
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Вукашин Вујичић
30/09/2018
17:00
Црепаја
Црепаја - ПИК Пригревица
25 : 23
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Делегат: Светлана Ничевски
30/09/2018
17:00
Нови Сад
Славија - Нафтагас
47 : 27
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Делегат: Марко Менићанин
30/09/2018
18:00
Ада
Потисје Плетекс - Сомборелектро
30 : 29
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: Миодраг Миловац
30/09/2018
19:00
Сента
Сента - Војвода Степа
26 : 30
Судија А: Марко Рачић
Судија Б: Никола Зорић
Делегат: Дамир Миљевић
30/09/2018
19:00
Нови Сад
Раднички - Будућност
37 : 31
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Дијана Константиновић

2. коло

22/09/2018
16:00
Банат,Карловац
Будућност - Металац
34 : 31
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Контролор: Михајло Марковић
22/09/2018
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица - Далматинац
31 : 26
Судија А: Марко Рачић
Судија Б: Никола Зорић
Делегат: Миодраг Аћић
22/09/2018
19:00
Сомбор
Сомборелектро - Славија
37 : 36
Судија А: Јован Ристић
Судија Б: Ђорђе Вујацков
Делегат: Игор Ивић
23/09/2018
10:30
Војвода Степа
Војвода Степа - Потисје Плетекс
23 : 22
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Зоран Ђикић
23/09/2018
20:00
Панчево
Панчево - Сента
32 : 21
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Делегат: Срђан Лазовић
23/09/2018
20:00
Елемир
Нафтагас - Раднички
35 : 25
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Контролор: 133

1. коло

15/09/2018
20:00
Риђица
Далматинац - Црепаја
30 : 27
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Контролор: Давор Хорват
16/09/2018
17:00
Нови Сад
Славија - Војвода Степа
40 : 21
Судија А: Марко Рачић
Судија Б: Никола Зорић
Контролор: Бранислав Гргуревић
16/09/2018
18:00
Футог
Металац - Нафтагас
31 : 27
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Мирко Перендија
16/09/2018
18:00
Ада
Потисје Плетекс - Панчево
35 : 32
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Контролор: 133
16/09/2018
19:00
Сента
Сента - ПИК Пригревица
29 : 39
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Зоран Марјановић
16/09/2018
19:30
Нови Сад
Раднички - Сомборелектро
22 : 31
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Миодраг Миловац

Жене "Исток"


14. коло

07/05/2019
18:15
Жабаљ
Милетић - Граднулица
30 : 8
Судија А: 46
Судија Б: 45
Контролор: Миодраг Миловац
18/05/2019
18:00
Мокрин
Партизан (ж) - Сента
29 : 26
Судија А: Анђела Новаковић
Судија Б: Наташа Дабић
Делегат: Весна Мандић
19/05/2019
16:00
Нови Кнежевац
Обилић (ж) - Нафтагас (ж)
22 : 17
Судија А: 55
Судија Б: 56
Делегат: 164

13. коло

29/04/2019
18:00
Јабука
Јабука (ж) - Милетић
26 : 11
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Контролор: Милан Милиновић
11/05/2019
11:00
Зрењанин
Граднулица - Партизан (ж)
1 : 38
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Делегат: Драгана Богојевић
11/05/2019
19:00
Сента
Сента - Обилић (ж)
32 : 23
Судија А: 55
Судија Б: 56
Контролор: Бошко Крстић

12. коло

03/05/2019
19:00
Елемир
Нафтагас (ж) - Сента
22 : 14
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Контролор: Бошко Крстић
04/05/2019
16:00
Мокрин
Партизан (ж) - Јабука (ж)
17 : 30
Судија А: 46
Судија Б: 45
Контролор: Драган Јосифоски
05/05/2019
17:00
Нови Кнежевац
Обилић (ж) - Граднулица
67 : 5
Судија А: 55
Судија Б: 56
Делегат: Гордана Чретник

11. коло

19/04/2019
17:00
Жабаљ
Милетић - Партизан (ж)
11 : 32
Судија А: Анђела Новаковић
Судија Б: Наташа Дабић
Контролор: Драган Јосифоски
20/04/2019
18:00
Зрењанин
Граднулица - Нафтагас (ж)
19 : 19
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Зоран Марјановић
21/04/2019
20:00
Јабука
Јабука (ж) - Обилић (ж)
20 : 10
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: 91
Контролор: Небојша Марковић

10. коло

15/04/2019
20:00
Сента
Сента - Граднулица
27 : 14
Судија А: Оља Фабијан
Судија Б: Ана Косовац
Делегат: Игор Ивић
24/04/2019
17:00
Нови Кнежевац
Обилић (ж) - Милетић
35 : 17
Судија А: 55
Судија Б: 56
Делегат: Гордана Чретник
24/04/2019
19:00
Елемир
Нафтагас (ж) - Јабука (ж)
20 : 27
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Делегат: Марко Менићанин

9. коло

06/04/2019
16:00
Мокрин
Партизан (ж) - Обилић (ж)
25 : 29
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Контролор: Милан Милиновић
06/04/2019
19:00
Јабука
Јабука (ж) - Сента
21 : 6
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: 91
Контролор: Небојша Марковић
09/04/2019
18:15
Жабаљ
Милетић - Нафтагас (ж)
11 : 19
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Драган Јосифоски

8. коло

31/03/2019
14:00
Сента
Сента - Милетић
32 : 14
Судија А: Оља Фабијан
Судија Б: Ана Косовац
Контролор: Бошко Крстић
31/03/2019
15:00
Елемир
Нафтагас (ж) - Партизан (ж)
20 : 15
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: 91
Делегат: Светлана Ничевски
31/03/2019
16:00
Зрењанин
Граднулица - Јабука (ж)
22 : 28
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Делегат: Драгана Богојевић

7. коло

04/11/2018
14:00
Зрењанин
Граднулица - Милетић
35 : 25
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Контролор: Драган Јосифоски
04/11/2018
15:00
Сента
Сента - Партизан (ж)
25 : 32
Судија А: 46
Судија Б: 45
Делегат: Стевица Јевремов

6. коло

28/10/2018
14:00
Мошорин
Милетић - Јабука (ж)
17 : 38
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Делегат: Слађана Краварушић
28/10/2018
16:00
Кањижа
Обилић (ж) - Сента
21 : 19
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Контролор: Бошко Крстић
01/11/2018
19:30
Иђош
Партизан (ж) - Граднулица
29 : 21
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Милан Милиновић

5. коло

21/10/2018
19:00
Јабука
Јабука (ж) - Партизан (ж)
26 : 29
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Делегат: 162
21/10/2018
20:00
Сента
Сента - Нафтагас (ж)
26 : 14
Судија А: Глигорије Барзут
Судија Б: Марко Пена
Делегат: Гордана Чретник
06/11/2018
19:00
Зрењанин
Граднулица - Обилић (ж)
24 : 23
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Контролор: Драган Јосифоски

4. коло

12/10/2018
17:00
Елемир
Нафтагас (ж) - Граднулица
23 : 22
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: 91
Контролор: Небојша Марковић
13/10/2018
17:00
Иђош
Партизан (ж) - Милетић
27 : 15
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Контролор: Милан Милиновић
14/10/2018
14:30
Нови Кнежевац
Обилић (ж) - Јабука (ж)
14 : 13
Судија А: Маја Зекоња
Судија Б: Тања Белош
Контролор: Бошко Крстић

3. коло

06/10/2018
15:30
Мошорин
Милетић - Обилић (ж)
17 : 26
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Контролор: Зоран Марјановић
06/10/2018
18:00
Зрењанин
Граднулица - Сента
15 : 22
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Драгана Богојевић
06/10/2018
19:00
Јабука
Јабука (ж) - Нафтагас (ж)
28 : 14
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: 91
Делегат: 162

2. коло

29/09/2018
14:30
Нови Кнежевац
Обилић (ж) - Партизан (ж)
19 : 19
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: 83
Делегат: Горан Ловрић
30/09/2018
11:00
Сента
Сента - Јабука (ж)
8 : 16
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Гордана Чретник
30/09/2018
15:00
Елемир
Нафтагас (ж) - Милетић
24 : 16
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Контролор: Драган Јосифоски

1. коло

22/09/2018
16:30
Иђош
Партизан (ж) - Нафтагас (ж)
29 : 13
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Бошко Крстић
22/09/2018
19:00
Јабука
Јабука (ж) - Граднулица
21 : 11
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: 91
Контролор: Небојша Марковић
23/09/2018
15:00
Мошорин
Милетић - Сента
17 : 29
Судија А: 46
Судија Б: 45
Контролор: Милан Милиновић

Жене "Запад"


14. коло

18/05/2019
14:00
Сремска Митровица
Срем - Дероње
31 : 22
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Стевица Јевремов
18/05/2019
16:00
Апатин
Апатин (ж) - Сонта
32 : 10
Судија А: Милица Цвелф
Судија Б: Дуња Ђурашиновић
Делегат: Миодраг Аћић
18/05/2019
19:00
Петроварадин
Петроварадин - Војводина 2 ж
39 : 14
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Горан Ловрић

13. коло

11/05/2019
15:45
Нови Сад
Војводина 2 ж - Апатин (ж)
26 : 21
Судија А: Милица Цвелф
Судија Б: Дуња Ђурашиновић
Контролор: 126
11/05/2019
19:00
Сонта
Сонта - Дероње
16 : 30
Судија А: Милица Калуђеровић
Судија Б: Марија Радоичић
Делегат: Игор Ивић

12. коло

05/05/2019
17:00
Бач
Дероње - Војводина 2 ж
22 : 21
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: 126
05/05/2019
21:00
Петроварадин
Петроварадин - Апатин (ж)
44 : 11
Судија А: Оља Фабијан
Судија Б: Ана Косовац
Контролор: Милан Милиновић

11. коло

20/04/2019
18:00
Апатин
Апатин (ж) - Дероње
30 : 22
Судија А: 55
Судија Б: 56
Делегат: Дамир Миљевић
21/04/2019
16:00
Сремска Митровица
Срем - Петроварадин
35 : 31
Судија А: Милан Тодоровић
Судија Б: Бранко Радуловић
Делегат: Срђан Веселиновић

10. коло

13/04/2019
14:00
Сремска Митровица
Срем - Сонта
44 : 16
Судија А: Марија Радоичић
Судија Б: Милица Калуђеровић
Делегат: 164
13/04/2019
20:30
Петроварадин
Петроварадин - Дероње
34 : 21
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Милан Милиновић

9. коло

06/04/2019
18:00
Сонта
Сонта - Петроварадин
8 : 45
Судија А: 55
Судија Б: 56
Делегат: Дамир Миљевић
07/04/2019
12:00
Сремска Митровица
Срем - Војводина 2 ж
32 : 14
Судија А: Милан Тодоровић
Судија Б: Бранко Радуловић
Делегат: Игор Ивић

8. коло

30/03/2019
18:00
Сонта
Сонта - Војводина 2 ж
13 : 27
Судија А: Милица Цвелф
Судија Б: Дуња Ђурашиновић
Контролор: Давор Хорват
31/03/2019
13:00
Сремска Митровица
Срем - Апатин (ж)
27 : 26
Судија А: 46
Судија Б: 45
Делегат: Александар Медурић

7. коло

03/11/2018
16:45
Нови Сад
Војводина 2 ж - Петроварадин
21 : 22
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: 83
Делегат: Игор Ивић
03/11/2018
19:00
Сонта
Сонта - Апатин (ж)
11 : 30
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Делегат: Горан Ловрић
04/11/2018
16:00
Оџаци
Дероње - Срем
30 : 36
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Контролор: Давор Хорват

6. коло

27/10/2018
21:00
Апатин
Апатин (ж) - Војводина 2 ж
31 : 9
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: 83
Делегат: Дамир Миљевић
28/10/2018
18:30
Оџаци
Дероње - Сонта
39 : 8
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Лазар Мишков

5. коло

21/10/2018
11:00
Апатин
Апатин (ж) - Петроварадин
19 : 33
Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Контролор: Давор Хорват
21/10/2018
18:00
Нови Сад
Војводина 2 ж - Дероње
24 : 25
Судија А: Милица Цвелф
Судија Б: Дуња Ђурашиновић
Контролор: Зоран Марјановић

4. коло

13/10/2018
19:00
Дероње
Дероње - Апатин (ж)
28 : 18
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: 83
Делегат: Дамир Миљевић
13/10/2018
20:00
Петроварадин
Петроварадин - Срем
23 : 27
Судија А: Марко Узелац
Судија Б: Ђорђе Недовић
Контролор: 126

3. коло

06/10/2018
15:00
Сонта
Сонта - Срем
10 : 34
Судија А: 55
Судија Б: 56
Делегат: Миодраг Аћић
07/10/2018
19:00
Дероње
Дероње - Петроварадин
18 : 30
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Контролор: Давор Хорват

2. коло

29/09/2018
20:00
Петроварадин
Петроварадин - Сонта
43 : 4
Судија А: Милица Цвелф
Судија Б: Дуња Ђурашиновић
Делегат: 164
10/10/2018
19:30
Нови Сад
Војводина 2 ж - Срем
21 : 40
Судија А: Борко Капур
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Срђан Веселиновић

1. коло

22/09/2018
17:00
Нови Сад
Војводина 2 ж - Сонта
35 : 8
Судија А: 55
Судија Б: 56
Контролор: Давор Хорват
22/09/2018
18:00
Апатин
Апатин (ж) - Срем
25 : 38
Судија А: 48
Судија Б: 110
Делегат: Лазар Мишков

Жене - Бараж 1


2. коло

25/05/2019
21:00
Петроварадин
Петроварадин - Јабука (ж)
25 : 22
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Бошко Крстић

1. коло

01/06/2019
19:00
Јабука
Јабука (ж) - Петроварадин
24 : 23
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Стевица Јевремов

Жене - Бараж 2


2. коло

25/05/2019
17:00
Нови Кнежевац
Обилић (ж) - Срем
18 : 33
Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Контролор: Миодраг Миловац

1. коло

01/06/2019
17:30
Сремска Митровица
Срем - Обилић (ж)
38 : 18
Судија А: 46
Судија Б: 45
Делегат: Срђан Веселиновић