Делегирање - Трећа лига Север "Запад"

Мушкарци

Мушкарци


14. коло

25/05/2019
16:30
Сремска Митровица
Срем СМ - Херцеговац
26 : 43
Судија А: Милица Цвелф
Судија Б: Дуња Ђурашиновић
Делегат: Игор Ивић
25/05/2019
20:00
Рума
Рума - Беочин 1959
48 : 17
Судија А: Марија Радоичић
Судија Б: Милица Калуђеровић
Делегат: 156
26/05/2019
16:30
Србобран
Србобран - ЖСК 1955
30 : 29
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Бранислав Гргуревић

13. коло

18/05/2019
12:00
Гајдобра
Херцеговац - Рума
36 : 29
Судија А: Ана Косовац
Судија Б: Оља Фабијан
Делегат: Лазар Мишков
18/05/2019
20:00
Беочин
Беочин 1959 - Тител
32 : 61
Судија А: 55
Судија Б: 56
Делегат: 156
19/05/2019
17:00
Жабаљ
ЖСК 1955 - Срем СМ
37 : 27
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Мирела Николић
24/05/2019
19:00
Чуруг
Хајдук - Србобран
36 : 27
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Никола Миљанић

12. коло

11/05/2019
17:30
Сремска Митровица
Срем СМ - Хајдук
21 : 33
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Мирела Николић
11/05/2019
17:30
Гајдобра
Херцеговац - ЖСК 1955
28 : 25
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Контролор: Миодраг Миловац
12/05/2019
18:00
Рума
Рума - Тител
37 : 17
Судија А: Милица Калуђеровић
Судија Б: Марија Радоичић
Делегат: Никола Миљанић
15/05/2019
20:30
Србобран
Србобран - Беочин 1959
45 : 22
Судија А: Ана Косовац
Судија Б: Оља Фабијан
Делегат: Вукашин Вујичић

11. коло

04/05/2019
20:00
Жабаљ
ЖСК 1955 - Рума
33 : 16
Судија А: 55
Судија Б: 56
Контролор: Бранислав Гргуревић
05/05/2019
18:00
Беочин
Беочин 1959 - Срем СМ
14 : 44
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Мирела Николић

10. коло

20/04/2019
14:30
Сремска Митровица
Срем СМ - Тител
24 : 21
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Владимир Тасић
Делегат: Никола Миљанић
20/04/2019
19:00
Рума
Рума - Србобран
35 : 36
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: 156
21/04/2019
18:00
Гајдобра
Херцеговац - Беочин 1959
33 : 25
Судија А: Марија Радоичић
Судија Б: Милица Калуђеровић
Контролор: 126
08/05/2019
19:00
Жабаљ
ЖСК 1955 - Хајдук
21 : 22
Судија А: Милица Цвелф
Судија Б: Дуња Ђурашиновић
Делегат: Мирела Николић

9. коло

13/04/2019
19:30
Србобран
Србобран - Срем СМ
35 : 36
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: 156
14/04/2019
17:30
Беочин
Беочин 1959 - ЖСК 1955
17 : 55
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Мирела Николић
24/04/2019
18:00
Чуруг
Хајдук - Рума
27 : 24
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Никола Миљанић
24/04/2019
19:00
Тител
Тител - Херцеговац
31 : 36
Судија А: Ана Косовац
Судија Б: Оља Фабијан
Делегат: 156

8. коло

05/04/2019
20:00
Жабаљ
ЖСК 1955 - Тител
33 : 23
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: 156
06/04/2019
19:00
Рума
Рума - Срем СМ
30 : 25
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Делегат: Мирела Николић
07/04/2019
18:00
Чуруг
Хајдук - Беочин 1959
41 : 14
Судија А: Марија Радоичић
Судија Б: Милица Калуђеровић
Делегат: Никола Миљанић
07/04/2019
18:30
Гајдобра
Херцеговац - Србобран
26 : 20
Судија А: Оља Фабијан
Судија Б: Ана Косовац
Контролор: Миодраг Миловац

7. коло

10/11/2018
19:30
Беочин
Беочин 1959 - Рума
23 : 49
Судија А: 45
Судија Б: 46
Делегат: 199
11/11/2018
15:30
Жабаљ
Хајдук - Тител
29 : 38
Судија А: 55
Судија Б: 56
Делегат: Никола Миљанић
11/11/2018
17:00
Гајдобра
Херцеговац - Срем СМ
47 : 26
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Контролор: 126
11/11/2018
17:30
Жабаљ
ЖСК 1955 - Србобран
23 : 21
Судија А: Ана Косовац
Судија Б: Оља Фабијан
Контролор: Миодраг Миловац

6. коло

03/11/2018
17:00
Тител
Тител - Беочин 1959
45 : 18
Судија А: 55
Судија Б: 56
Делегат: Никола Миљанић
03/11/2018
19:00
Србобран
Србобран - Хајдук
31 : 27
Судија А: Марко Узелац
Судија Б: Ђорђе Недовић
Контролор: Миодраг Миловац
04/11/2018
15:30
Рума
Рума - Херцеговац
26 : 30
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: 199
04/11/2018
17:30
Сремска Митровица
Срем СМ - ЖСК 1955
29 : 44
Судија А: Ана Марчетић
Судија Б: Мила Аврамовић
Делегат: Мирела Николић

5. коло

29/10/2018
16:00
Тител
Тител - Рума
29 : 23
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Никола Миљанић
29/10/2018
19:00
Беочин
Беочин 1959 - Србобран
13 : 39
Судија А: Ана Марчетић
Судија Б: Мила Аврамовић
Делегат: Срђан Веселиновић
29/10/2018
20:00
Чуруг
Хајдук - Срем СМ
37 : 29
Судија А: Ана Косовац
Судија Б: Оља Фабијан
Делегат: Мирела Николић
31/10/2018
20:00
Жабаљ
ЖСК 1955 - Херцеговац
33 : 21
Судија А: Дени Вукмановић
Судија Б: Борко Капур
Делегат: 146

4. коло

20/10/2018
13:00
Сремска Митровица
Срем СМ - Беочин 1959
37 : 15
Судија А: Марија Радоичић
Судија Б: Милица Калуђеровић
Делегат: 146
20/10/2018
19:30
Србобран
Србобран - Тител
29 : 22
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Бранислав Гргуревић
21/10/2018
15:30
Рума
Рума - ЖСК 1955
34 : 27
Судија А: 55
Судија Б: 56
Делегат: Никола Миљанић
21/10/2018
18:00
Гајдобра
Херцеговац - Хајдук
37 : 27
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: 156

3. коло

13/10/2018
18:00
Жабаљ
Хајдук - ЖСК 1955
23 : 26
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Мирела Николић
13/10/2018
20:00
Србобран
Србобран - Рума
27 : 19
Судија А: Ана Косовац
Судија Б: Оља Фабијан
Делегат: 156
14/10/2018
17:00
Тител
Тител - Срем СМ
33 : 31
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Никола Миљанић
14/10/2018
19:00
Беочин
Беочин 1959 - Херцеговац
20 : 41
Судија А: Марија Радоичић
Судија Б: Милица Калуђеровић
Делегат: 146

2. коло

05/10/2018
20:00
Жабаљ
ЖСК 1955 - Беочин 1959
48 : 16
Судија А: Марија Радоичић
Судија Б: Милица Калуђеровић
Контролор: Бранислав Гргуревић
07/10/2018
15:30
Рума
Рума - Хајдук
29 : 31
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: 156
07/10/2018
18:00
Гајдобра
Херцеговац - Тител
31 : 17
Судија А: Ана Косовац
Судија Б: Оља Фабијан
Делегат: Никола Миљанић
07/10/2018
20:30
Сремска Митровица
Срем СМ - Србобран
22 : 28
Судија А: Дуња Ђурашиновић
Судија Б: Милица Цвелф
Делегат: Срђан Веселиновић

1. коло

29/09/2018
18:00
Тител
Тител - ЖСК 1955
27 : 31
Судија А: Борко Капур
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Срђан Веселиновић
30/09/2018
19:00
Беочин
Беочин 1959 - Хајдук
19 : 51
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Игор Ивић
30/09/2018
19:00
Сремска Митровица
Срем СМ - Рума
24 : 25
Судија А: 45
Судија Б: 46
Делегат: 156
17/10/2018
20:30
Србобран
Србобран - Херцеговац
26 : 31
Судија А: Оља Фабијан
Судија Б: Ана Косовац
Делегат: Игор Ивић