КИКИНЂАНКЕ ЗАСЛУЖЕНО ДО ПРВЕ ЛИГЕ

Датум: 11/09/2018      Категорија: Сениорска такмичења

Вечерас је у Бечеју одиграна бараж утакмица за попуну ПРЛ "Север" из које је као боља изашла екипа ЖОРК "Кикинда", која се савладала екипу РК "Петроварадин" резултатом 21:15 (10:5).

Током целог тока утакмице, Сосе су приказивале већи квалитет, али су уз бројне промашаје, довеле до неизвесности утакмицу, када су у 48. минуту играчице Петроварадина смањиле на чак један разлике (13:12), али је од тог тренутка предност КИкинде константно расла и дошла до седам разлике, на минут пре краја.

За играчицу утакмице је проглашена Емилија Лазић, која је постигла осам погодака, а њена саиграчица Жељана Радаковић се чак шест пута уписала у листу стрелаца. У обе екипе су се истакли голмани, али су и једни и други имали доста промашаја у нападу.