Резултати Друга лига ''Север'' Штампање

Мушкарци Жене "Исток" Жене "Запад"

Мушкарци


1. коло

1 Будућност - СЛОБОДАН
-
2 Металац - Нафтагас
31 - 27 16/09/2018 18:00
3 Раднички - Сомборелектро
22 - 31 16/09/2018 19:30
4 Славија - Војвода Степа
40 - 21 16/09/2018 17:00
5 Потисје Плетекс - Панчево
35 - 32 16/09/2018 18:00
6 Сента - ПИК Пригревица
29 - 39 16/09/2018 19:00
7 Далматинац - Црепаја
30 - 27 15/09/2018 20:00

2. коло

8 Црепаја - СЛОБОДАН
-
9 Будућност - Металац
34 - 31 22/09/2018 16:00
10 Нафтагас - Раднички
35 - 25 23/09/2018 20:00
11 Сомборелектро - Славија
37 - 36 22/09/2018 19:00
12 Војвода Степа - Потисје Плетекс
23 - 22 23/09/2018 10:30
13 Панчево - Сента
32 - 21 23/09/2018 20:00
14 ПИК Пригревица - Далматинац
31 - 26 22/09/2018 19:00

3. коло

15 Металац - СЛОБОДАН
-
16 Раднички - Будућност
37 - 31 30/09/2018 19:00
17 Славија - Нафтагас
47 - 27 30/09/2018 17:00
18 Потисје Плетекс - Сомборелектро
30 - 29 30/09/2018 18:00
19 Сента - Војвода Степа
26 - 30 30/09/2018 19:00
20 Далматинац - Панчево
28 - 32 29/09/2018 19:30
21 Црепаја - ПИК Пригревица
25 - 23 30/09/2018 17:00

4. коло

22 ПИК Пригревица - СЛОБОДАН
-
23 Будућност - Славија
32 - 30 06/10/2018 19:00
24 Металац - Раднички
31 - 25 07/10/2018 18:00
25 Нафтагас - Потисје Плетекс
25 - 38 06/10/2018 17:00
26 Сомборелектро - Сента
35 - 22 06/10/2018 19:30
27 Војвода Степа - Далматинац
38 - 31 05/10/2018 21:00
28 Панчево - Црепаја
30 - 19 07/10/2018 20:00

5. коло

29 Раднички - СЛОБОДАН
-
30 Потисје Плетекс - Будућност
36 - 25 14/10/2018 21:00
31 Металац - Славија
28 - 30 15/10/2018 18:00
32 Сента - Нафтагас
34 - 28 13/10/2018 18:00
33 Далматинац - Сомборелектро
26 - 25 13/10/2018 18:30
34 Црепаја - Војвода Степа
25 - 23 13/10/2018 16:00
35 ПИК Пригревица - Панчево
29 - 31 13/10/2018 19:00

6. коло

36 Панчево - СЛОБОДАН
-
37 Будућност - Сента
33 - 24 21/10/2018 19:00
38 Металац - Потисје Плетекс
31 - 29 21/10/2018 20:00
39 Раднички - Славија
18 - 27 21/10/2018 20:00
40 Нафтагас - Далматинац
35 - 31 21/10/2018 19:30
41 Сомборелектро - Црепаја
42 - 26 20/10/2018 19:00
42 Војвода Степа - ПИК Пригревица
36 - 28 21/10/2018 18:00

7. коло

43 Славија - СЛОБОДАН
-
44 Далматинац - Будућност
- 27/10/2018
45 Сента - Металац
- 27/10/2018
46 Потисје Плетекс - Раднички
- 27/10/2018
47 Црепаја - Нафтагас
- 27/10/2018
48 ПИК Пригревица - Сомборелектро
- 27/10/2018
49 Панчево - Војвода Степа
- 27/10/2018

8. коло

50 Војвода Степа - СЛОБОДАН
-
51 Будућност - Црепаја
- 03/11/2018
52 Металац - Далматинац
- 03/11/2018
53 Раднички - Сента
- 03/11/2018
54 Славија - Потисје Плетекс
- 03/11/2018
55 Нафтагас - ПИК Пригревица
- 03/11/2018
56 Сомборелектро - Панчево
- 03/11/2018

9. коло

57 Потисје Плетекс - СЛОБОДАН
-
58 ПИК Пригревица - Будућност
- 10/11/2018
59 Црепаја - Металац
- 10/11/2018
60 Далматинац - Раднички
- 10/11/2018
61 Сента - Славија
- 10/11/2018
62 Панчево - Нафтагас
- 10/11/2018
63 Војвода Степа - Сомборелектро
- 10/11/2018

10. коло

64 Сомборелектро - СЛОБОДАН
-
65 Будућност - Панчево
-
66 Металац - ПИК Пригревица
-
67 Раднички - Црепаја
-
68 Славија - Далматинац
-
69 Потисје Плетекс - Сента
-
70 Нафтагас - Војвода Степа
-

11. коло

71 Сента - СЛОБОДАН
-
72 Војвода Степа - Будућност
-
73 Панчево - Металац
-
74 ПИК Пригревица - Раднички
-
75 Црепаја - Славија
-
76 Далматинац - Потисје Плетекс
-
77 Сомборелектро - Нафтагас
-

12. коло

78 Нафтагас - СЛОБОДАН
-
79 Будућност - Сомборелектро
-
80 Металац - Војвода Степа
-
81 Раднички - Панчево
-
82 Славија - ПИК Пригревица
-
83 Потисје Плетекс - Црепаја
-
84 Сента - Далматинац
-

13. коло

85 Далматинац - СЛОБОДАН
-
86 Нафтагас - Будућност
-
87 Сомборелектро - Металац
-
88 Војвода Степа - Раднички
-
89 Панчево - Славија
-
90 ПИК Пригревица - Потисје Плетекс
-
91 Црепаја - Сента
-

14. коло

92 Будућност - СЛОБОДАН
-
93 Нафтагас - Металац
-
94 Сомборелектро - Раднички
-
95 Војвода Степа - Славија
-
96 Панчево - Потисје Плетекс
-
97 ПИК Пригревица - Сента
-
98 Црепаја - Далматинац
-

15. коло

99 Црепаја - СЛОБОДАН
-
100 Металац - Будућност
-
101 Раднички - Нафтагас
-
102 Славија - Сомборелектро
-
103 Потисје Плетекс - Војвода Степа
-
104 Сента - Панчево
-
105 Далматинац - ПИК Пригревица
-

16. коло

106 Металац - СЛОБОДАН
-
107 Будућност - Раднички
-
108 Нафтагас - Славија
-
109 Сомборелектро - Потисје Плетекс
-
110 Војвода Степа - Сента
-
111 Панчево - Далматинац
-
112 ПИК Пригревица - Црепаја
-

17. коло

113 ПИК Пригревица - СЛОБОДАН
-
114 Славија - Будућност
-
115 Раднички - Металац
-
116 Потисје Плетекс - Нафтагас
-
117 Сента - Сомборелектро
-
118 Далматинац - Војвода Степа
-
119 Црепаја - Панчево
-

18. коло

120 Раднички - СЛОБОДАН
-
121 Будућност - Потисје Плетекс
-
122 Металац - Славија
-
123 Нафтагас - Сента
-
124 Сомборелектро - Далматинац
-
125 Војвода Степа - Црепаја
-
126 Панчево - ПИК Пригревица
-

19. коло

127 Панчево - СЛОБОДАН
-
128 Сента - Будућност
-
129 Потисје Плетекс - Металац
-
130 Славија - Раднички
-
131 Далматинац - Нафтагас
-
132 Црепаја - Сомборелектро
-
133 ПИК Пригревица - Војвода Степа
-

20. коло

134 Славија - СЛОБОДАН
-
135 Будућност - Далматинац
-
136 Металац - Сента
-
137 Раднички - Потисје Плетекс
-
138 Нафтагас - Црепаја
-
139 Сомборелектро - ПИК Пригревица
-
140 Војвода Степа - Панчево
-

21. коло

141 Војвода Степа - СЛОБОДАН
-
142 Црепаја - Будућност
-
143 Далматинац - Металац
-
144 Сента - Раднички
-
145 Потисје Плетекс - Славија
-
146 ПИК Пригревица - Нафтагас
-
147 Панчево - Сомборелектро
-

22. коло

148 Потисје Плетекс - СЛОБОДАН
-
149 Будућност - ПИК Пригревица
-
150 Металац - Црепаја
-
151 Раднички - Далматинац
-
152 Славија - Сента
-
153 Нафтагас - Панчево
-
154 Сомборелектро - Војвода Степа
-

23. коло

155 Сомборелектро - СЛОБОДАН
-
156 Панчево - Будућност
-
157 ПИК Пригревица - Металац
-
158 Црепаја - Раднички
-
159 Далматинац - Славија
-
160 Сента - Потисје Плетекс
-
161 Војвода Степа - Нафтагас
-

24. коло

162 Сента - СЛОБОДАН
-
163 Будућност - Војвода Степа
-
164 Металац - Панчево
-
165 Раднички - ПИК Пригревица
-
166 Славија - Црепаја
-
167 Потисје Плетекс - Далматинац
-
168 Нафтагас - Сомборелектро
-

25. коло

169 Нафтагас - СЛОБОДАН
-
170 Сомборелектро - Будућност
-
171 Војвода Степа - Металац
-
172 Панчево - Раднички
-
173 ПИК Пригревица - Славија
-
174 Црепаја - Потисје Плетекс
-
175 Далматинац - Сента
-

26. коло

176 Далматинац - СЛОБОДАН
-
177 Будућност - Нафтагас
-
178 Металац - Сомборелектро
-
179 Раднички - Војвода Степа
-
180 Славија - Панчево
-
181 Потисје Плетекс - ПИК Пригревица
-
182 Сента - Црепаја
-

Жене "Исток"


1. коло

1 Обилић (ж) - СЛОБОДАН
-
2 Партизан (ж) - Нафтагас (ж)
29 - 13 22/09/2018 16:30
3 Милетић - Сента
17 - 29 23/09/2018 15:00
4 Јабука (ж) - Граднулица
21 - 11 22/09/2018 19:00

2. коло

5 Граднулица - СЛОБОДАН
-
6 Обилић (ж) - Партизан (ж)
19 - 19 29/09/2018 14:30
7 Нафтагас (ж) - Милетић
24 - 16 30/09/2018 15:00
8 Сента - Јабука (ж)
8 - 16 30/09/2018 11:00

3. коло

9 Партизан (ж) - СЛОБОДАН
-
10 Милетић - Обилић (ж)
17 - 26 06/10/2018 15:30
11 Јабука (ж) - Нафтагас (ж)
28 - 14 06/10/2018 19:00
12 Граднулица - Сента
15 - 22 06/10/2018 18:00

4. коло

13 Сента - СЛОБОДАН
-
14 Обилић (ж) - Јабука (ж)
14 - 13 14/10/2018 14:30
15 Партизан (ж) - Милетић
27 - 15 13/10/2018 17:00
16 Нафтагас (ж) - Граднулица
23 - 22 12/10/2018 17:00

5. коло

17 Милетић - СЛОБОДАН
-
18 Граднулица - Обилић (ж)
-
19 Јабука (ж) - Партизан (ж)
26 - 29 21/10/2018 19:00
20 Сента - Нафтагас (ж)
26 - 14 21/10/2018 20:00

6. коло

21 Нафтагас (ж) - СЛОБОДАН
-
22 Обилић (ж) - Сента
-
23 Партизан (ж) - Граднулица
-
24 Милетић - Јабука (ж)
-

7. коло

25 Јабука (ж) - СЛОБОДАН
-
26 Нафтагас (ж) - Обилић (ж)
-
27 Сента - Партизан (ж)
-
28 Граднулица - Милетић
-

8. коло

29 Обилић (ж) - СЛОБОДАН
-
30 Нафтагас (ж) - Партизан (ж)
-
31 Сента - Милетић
-
32 Граднулица - Јабука (ж)
-

9. коло

33 Граднулица - СЛОБОДАН
-
34 Партизан (ж) - Обилић (ж)
-
35 Милетић - Нафтагас (ж)
-
36 Јабука (ж) - Сента
-

10. коло

37 Партизан (ж) - СЛОБОДАН
-
38 Обилић (ж) - Милетић
-
39 Нафтагас (ж) - Јабука (ж)
-
40 Сента - Граднулица
-

11. коло

41 Сента - СЛОБОДАН
-
42 Јабука (ж) - Обилић (ж)
-
43 Милетић - Партизан (ж)
-
44 Граднулица - Нафтагас (ж)
-

12. коло

45 Милетић - СЛОБОДАН
-
46 Обилић (ж) - Граднулица
-
47 Партизан (ж) - Јабука (ж)
-
48 Нафтагас (ж) - Сента
-

13. коло

49 Нафтагас (ж) - СЛОБОДАН
-
50 Сента - Обилић (ж)
-
51 Граднулица - Партизан (ж)
-
52 Јабука (ж) - Милетић
-

14. коло

53 Јабука (ж) - СЛОБОДАН
-
54 Обилић (ж) - Нафтагас (ж)
-
55 Партизан (ж) - Сента
-
56 Милетић - Граднулица
-

Жене "Запад"


1. коло

1 Русин - Петроварадин
9 - 29 22/09/2018 18:00
2 Дероње - Кленак 09
27 - 25 23/09/2018 20:00
3 Апатин (ж) - Срем
25 - 38 22/09/2018 18:00
4 Minaqua 2 - Сонта
35 - 8 22/09/2018 17:00

2. коло

5 Петроварадин - Сонта
43 - 4 29/09/2018 20:00
6 Русин - Дероње
15 - 35 29/09/2018 16:30
7 Кленак 09 - Апатин (ж)
32 - 32 28/09/2018 20:00
8 Minaqua 2 - Срем
21 - 40 10/10/2018 19:30

3. коло

9 Дероње - Петроварадин
18 - 30 07/10/2018 19:00
10 Апатин (ж) - Русин
33 - 11 07/10/2018 15:00
11 Minaqua 2 - Кленак 09
25 - 40 07/10/2018 18:00
12 Сонта - Срем
10 - 34 06/10/2018 15:00

4. коло

13 Петроварадин - Срем
23 - 27 13/10/2018 20:00
14 Русин - Minaqua 2
16 - 32 14/10/2018 12:00
15 Дероње - Апатин (ж)
28 - 18 13/10/2018 19:00
16 Кленак 09 - Сонта
44 - 6 14/10/2018 15:00

5. коло

17 Апатин (ж) - Петроварадин
19 - 33 21/10/2018 11:00
18 Сонта - Русин
-
19 Minaqua 2 - Дероње
- 21/10/2018 18:00
20 Срем - Кленак 09
35 - 29 20/10/2018 15:00

6. коло

21 Петроварадин - Кленак 09
-
22 Русин - Срем
-
23 Дероње - Сонта
-
24 Апатин (ж) - Minaqua 2
-

7. коло

25 Minaqua 2 - Петроварадин
-
26 Кленак 09 - Русин
-
27 Срем - Дероње
-
28 Сонта - Апатин (ж)
-

8. коло

29 Петроварадин - Русин
-
30 Кленак 09 - Дероње
-
31 Срем - Апатин (ж)
-
32 Сонта - Minaqua 2
-

9. коло

33 Сонта - Петроварадин
-
34 Дероње - Русин
-
35 Апатин (ж) - Кленак 09
-
36 Срем - Minaqua 2
-

10. коло

37 Петроварадин - Дероње
-
38 Русин - Апатин (ж)
-
39 Кленак 09 - Minaqua 2
-
40 Срем - Сонта
-

11. коло

41 Срем - Петроварадин
-
42 Minaqua 2 - Русин
-
43 Апатин (ж) - Дероње
-
44 Сонта - Кленак 09
-

12. коло

45 Петроварадин - Апатин (ж)
-
46 Русин - Сонта
-
47 Дероње - Minaqua 2
-
48 Кленак 09 - Срем
-

13. коло

49 Кленак 09 - Петроварадин
-
50 Срем - Русин
-
51 Сонта - Дероње
-
52 Minaqua 2 - Апатин (ж)
-

14. коло

53 Петроварадин - Minaqua 2
-
54 Русин - Кленак 09
-
55 Дероње - Срем
-
56 Апатин (ж) - Сонта
-