Резултати Друга лига ''Север'' Штампање

Мушкарци Жене "Исток" Жене "Запад"

Мушкарци


1. коло

Будућност - Граничар
-
Металац - Нафтагас
-
Раднички - Сомборелектро
-
Славија - Војвода Степа
-
Потисје Плетекс - Панчево
-
Сента - ПИК Пригревица
-
Далматинац - Црепаја
-

2. коло

Граничар - Црепаја
-
Будућност - Металац
-
Нафтагас - Раднички
-
Сомборелектро - Славија
-
Војвода Степа - Потисје Плетекс
-
Панчево - Сента
-
ПИК Пригревица - Далматинац
-

3. коло

Металац - Граничар
-
Раднички - Будућност
-
Славија - Нафтагас
-
Потисје Плетекс - Сомборелектро
-
Сента - Војвода Степа
-
Далматинац - Панчево
-
Црепаја - ПИК Пригревица
-

4. коло

Граничар - ПИК Пригревица
-
Будућност - Славија
-
Металац - Раднички
-
Нафтагас - Потисје Плетекс
-
Сомборелектро - Сента
-
Војвода Степа - Далматинац
-
Панчево - Црепаја
-

5. коло

Раднички - Граничар
-
Потисје Плетекс - Будућност
-
Славија - Металац
-
Сента - Нафтагас
-
Далматинац - Сомборелектро
-
Црепаја - Војвода Степа
-
ПИК Пригревица - Панчево
-

6. коло

Граничар - Панчево
-
Будућност - Сента
-
Металац - Потисје Плетекс
-
Раднички - Славија
-
Нафтагас - Далматинац
-
Сомборелектро - Црепаја
-
Војвода Степа - ПИК Пригревица
-

7. коло

Славија - Граничар
-
Далматинац - Будућност
-
Сента - Металац
-
Потисје Плетекс - Раднички
-
Црепаја - Нафтагас
-
ПИК Пригревица - Сомборелектро
-
Панчево - Војвода Степа
-

8. коло

Граничар - Војвода Степа
-
Будућност - Црепаја
-
Металац - Далматинац
-
Раднички - Сента
-
Славија - Потисје Плетекс
-
Нафтагас - ПИК Пригревица
-
Сомборелектро - Панчево
-

9. коло

Потисје Плетекс - Граничар
-
ПИК Пригревица - Будућност
-
Црепаја - Металац
-
Далматинац - Раднички
-
Сента - Славија
-
Панчево - Нафтагас
-
Војвода Степа - Сомборелектро
-

10. коло

Граничар - Сомборелектро
-
Будућност - Панчево
-
Металац - ПИК Пригревица
-
Раднички - Црепаја
-
Славија - Далматинац
-
Потисје Плетекс - Сента
-
Нафтагас - Војвода Степа
-

11. коло

Сента - Граничар
-
Војвода Степа - Будућност
-
Панчево - Металац
-
ПИК Пригревица - Раднички
-
Црепаја - Славија
-
Далматинац - Потисје Плетекс
-
Сомборелектро - Нафтагас
-

12. коло

Граничар - Нафтагас
-
Будућност - Сомборелектро
-
Металац - Војвода Степа
-
Раднички - Панчево
-
Славија - ПИК Пригревица
-
Потисје Плетекс - Црепаја
-
Сента - Далматинац
-

13. коло

Далматинац - Граничар
-
Нафтагас - Будућност
-
Сомборелектро - Металац
-
Војвода Степа - Раднички
-
Панчево - Славија
-
ПИК Пригревица - Потисје Плетекс
-
Црепаја - Сента
-

14. коло

Граничар - Будућност
-
Нафтагас - Металац
-
Сомборелектро - Раднички
-
Војвода Степа - Славија
-
Панчево - Потисје Плетекс
-
ПИК Пригревица - Сента
-
Црепаја - Далматинац
-

15. коло

Црепаја - Граничар
-
Металац - Будућност
-
Раднички - Нафтагас
-
Славија - Сомборелектро
-
Потисје Плетекс - Војвода Степа
-
Сента - Панчево
-
Далматинац - ПИК Пригревица
-

16. коло

Граничар - Металац
-
Будућност - Раднички
-
Нафтагас - Славија
-
Сомборелектро - Потисје Плетекс
-
Војвода Степа - Сента
-
Панчево - Далматинац
-
ПИК Пригревица - Црепаја
-

17. коло

ПИК Пригревица - Граничар
-
Славија - Будућност
-
Раднички - Металац
-
Потисје Плетекс - Нафтагас
-
Сента - Сомборелектро
-
Далматинац - Војвода Степа
-
Црепаја - Панчево
-

18. коло

Граничар - Раднички
-
Будућност - Потисје Плетекс
-
Металац - Славија
-
Нафтагас - Сента
-
Сомборелектро - Далматинац
-
Војвода Степа - Црепаја
-
Панчево - ПИК Пригревица
-

19. коло

Панчево - Граничар
-
Сента - Будућност
-
Потисје Плетекс - Металац
-
Славија - Раднички
-
Далматинац - Нафтагас
-
Црепаја - Сомборелектро
-
ПИК Пригревица - Војвода Степа
-

20. коло

Граничар - Славија
-
Будућност - Далматинац
-
Металац - Сента
-
Раднички - Потисје Плетекс
-
Нафтагас - Црепаја
-
Сомборелектро - ПИК Пригревица
-
Војвода Степа - Панчево
-

21. коло

Војвода Степа - Граничар
-
Црепаја - Будућност
-
Далматинац - Металац
-
Сента - Раднички
-
Потисје Плетекс - Славија
-
ПИК Пригревица - Нафтагас
-
Панчево - Сомборелектро
-

22. коло

Граничар - Потисје Плетекс
-
Будућност - ПИК Пригревица
-
Металац - Црепаја
-
Раднички - Далматинац
-
Славија - Сента
-
Нафтагас - Панчево
-
Сомборелектро - Војвода Степа
-

23. коло

Сомборелектро - Граничар
-
Панчево - Будућност
-
ПИК Пригревица - Металац
-
Црепаја - Раднички
-
Далматинац - Славија
-
Сента - Потисје Плетекс
-
Војвода Степа - Нафтагас
-

24. коло

Граничар - Сента
-
Будућност - Војвода Степа
-
Металац - Панчево
-
Раднички - ПИК Пригревица
-
Славија - Црепаја
-
Потисје Плетекс - Далматинац
-
Нафтагас - Сомборелектро
-

25. коло

Нафтагас - Граничар
-
Сомборелектро - Будућност
-
Војвода Степа - Металац
-
Панчево - Раднички
-
ПИК Пригревица - Славија
-
Црепаја - Потисје Плетекс
-
Далматинац - Сента
-

26. коло

Граничар - Далматинац
-
Будућност - Нафтагас
-
Металац - Сомборелектро
-
Раднички - Војвода Степа
-
Славија - Панчево
-
Потисје Плетекс - ПИК Пригревица
-
Сента - Црепаја
-

Жене "Исток"


1. коло

Сента - Обилић (ж)
-
Партизан (ж) - Нафтагас (ж)
-
Милетић - Младост
-
Јабука (ж) - Граднулица
-

2. коло

Обилић (ж) - Граднулица
-
Сента - Партизан (ж)
-
Нафтагас (ж) - Милетић
-
Младост - Јабука (ж)
-

3. коло

Партизан (ж) - Обилић (ж)
-
Милетић - Сента
-
Јабука (ж) - Нафтагас (ж)
-
Граднулица - Младост
-

4. коло

Обилић (ж) - Младост
-
Сента - Јабука (ж)
-
Партизан (ж) - Милетић
-
Нафтагас (ж) - Граднулица
-

5. коло

Милетић - Обилић (ж)
-
Граднулица - Сента
-
Јабука (ж) - Партизан (ж)
-
Младост - Нафтагас (ж)
-

6. коло

Обилић (ж) - Нафтагас (ж)
-
Сента - Младост
-
Партизан (ж) - Граднулица
-
Милетић - Јабука (ж)
-

7. коло

Јабука (ж) - Обилић (ж)
-
Нафтагас (ж) - Сента
-
Младост - Партизан (ж)
-
Граднулица - Милетић
-

8. коло

Обилић (ж) - Сента
-
Нафтагас (ж) - Партизан (ж)
-
Младост - Милетић
-
Граднулица - Јабука (ж)
-

9. коло

Граднулица - Обилић (ж)
-
Партизан (ж) - Сента
-
Милетић - Нафтагас (ж)
-
Јабука (ж) - Младост
-

10. коло

Обилић (ж) - Партизан (ж)
-
Сента - Милетић
-
Нафтагас (ж) - Јабука (ж)
-
Младост - Граднулица
-

11. коло

Младост - Обилић (ж)
-
Јабука (ж) - Сента
-
Милетић - Партизан (ж)
-
Граднулица - Нафтагас (ж)
-

12. коло

Обилић (ж) - Милетић
-
Сента - Граднулица
-
Партизан (ж) - Јабука (ж)
-
Нафтагас (ж) - Младост
-

13. коло

Нафтагас (ж) - Обилић (ж)
-
Младост - Сента
-
Граднулица - Партизан (ж)
-
Јабука (ж) - Милетић
-

14. коло

Обилић (ж) - Јабука (ж)
-
Сента - Нафтагас (ж)
-
Партизан (ж) - Младост
-
Милетић - Граднулица
-

Жене "Запад"


1. коло

Русин - СЛОБОДАН
-
Дероње - Сонта
-
Апатин (ж) - Петроварадин
-
Minaqua 2 - Кленак 09
-
Жеља - Срем
-

2. коло

Срем - СЛОБОДАН
-
Русин - Дероње
-
Сонта - Апатин (ж)
-
Петроварадин - Minaqua 2
-
Кленак 09 - Жеља
-

3. коло

Дероње - СЛОБОДАН
-
Апатин (ж) - Русин
-
Minaqua 2 - Сонта
-
Жеља - Петроварадин
-
Срем - Кленак 09
-

4. коло

Кленак 09 - СЛОБОДАН
-
Русин - Minaqua 2
-
Дероње - Апатин (ж)
-
Сонта - Жеља
-
Петроварадин - Срем
-

5. коло

Апатин (ж) - СЛОБОДАН
-
Жеља - Русин
-
Minaqua 2 - Дероње
-
Срем - Сонта
-
Кленак 09 - Петроварадин
-

6. коло

Петроварадин - СЛОБОДАН
-
Русин - Срем
-
Дероње - Жеља
-
Апатин (ж) - Minaqua 2
-
Сонта - Кленак 09
-

7. коло

Minaqua 2 - СЛОБОДАН
-
Кленак 09 - Русин
-
Срем - Дероње
-
Жеља - Апатин (ж)
-
Петроварадин - Сонта
-

8. коло

Сонта - СЛОБОДАН
-
Русин - Петроварадин
-
Дероње - Кленак 09
-
Апатин (ж) - Срем
-
Minaqua 2 - Жеља
-

9. коло

Жеља - СЛОБОДАН
-
Сонта - Русин
-
Петроварадин - Дероње
-
Кленак 09 - Апатин (ж)
-
Срем - Minaqua 2
-

10. коло

Русин - СЛОБОДАН
-
Сонта - Дероње
-
Петроварадин - Апатин (ж)
-
Кленак 09 - Minaqua 2
-
Срем - Жеља
-

11. коло

Срем - СЛОБОДАН
-
Дероње - Русин
-
Апатин (ж) - Сонта
-
Minaqua 2 - Петроварадин
-
Жеља - Кленак 09
-

12. коло

Дероње - СЛОБОДАН
-
Русин - Апатин (ж)
-
Сонта - Minaqua 2
-
Петроварадин - Жеља
-
Кленак 09 - Срем
-

13. коло

Кленак 09 - СЛОБОДАН
-
Minaqua 2 - Русин
-
Апатин (ж) - Дероње
-
Жеља - Сонта
-
Срем - Петроварадин
-

14. коло

Апатин (ж) - СЛОБОДАН
-
Русин - Жеља
-
Дероње - Minaqua 2
-
Сонта - Срем
-
Петроварадин - Кленак 09
-

15. коло

Петроварадин - СЛОБОДАН
-
Срем - Русин
-
Жеља - Дероње
-
Minaqua 2 - Апатин (ж)
-
Кленак 09 - Сонта
-

16. коло

Minaqua 2 - СЛОБОДАН
-
Русин - Кленак 09
-
Дероње - Срем
-
Апатин (ж) - Жеља
-
Сонта - Петроварадин
-

17. коло

Сонта - СЛОБОДАН
-
Петроварадин - Русин
-
Кленак 09 - Дероње
-
Срем - Апатин (ж)
-
Жеља - Minaqua 2
-

18. коло

Жеља - СЛОБОДАН
-
Русин - Сонта
-
Дероње - Петроварадин
-
Апатин (ж) - Кленак 09
-
Minaqua 2 - Срем
-