Резултати Куп Војводине (М) Штампање

Куп Војводине (М)

Куп Војводине (М)


1. коло

5 Обилић (м) - Зрењанин
29 - 37 03/10/2018 18:23
13 Хајдук - ЖСК 1955
31 - 40 03/10/2018 19:33
25 Борац - Сомбор
27 - 17 03/10/2018 18:26
33 Графичар - Русин
25 - 26 03/10/2018 18:27
37 Граничар - Кљајићево
24 - 27 03/10/2018 18:25

2. коло

1 Србобран - Металац
18 - 32 10/10/2018 22:01
2 Беочин 1959 - Инђија
15 - 36 10/10/2018 19:00
3 Зрењанин - Потисје Плетекс
50 - 25 10/10/2018 18:50
5 Сента - Будућност
31 - 29 10/10/2018 21:45
7 ЖСК 1955 - Нафтагас
39 - 28 10/10/2018 20:22
9 Омладинац - Панчево
24 - 25 10/10/2018 18:14
11 Срем СМ - Славија
16 - 47 10/10/2018 19:20
13 Борац - Сомборелектро
26 - 29 10/10/2018 18:37
14 Владимировац - Долово
13 - 26 10/10/2018 20:14
17 Русин - ПИК Пригревица
34 - 28 10/10/2018 20:24
18 Раднички - Нова Пазова 1957
26 - 27 11/10/2018 23:20
19 Кљајићево - Апатин
27 - 33 10/10/2018 18:26
21 Рума - Раднички 1958
20 - 25 09/10/2018 20:18
22 Далматинац - Сивац 69
24 - 33 10/10/2018 21:19
23 Униреа (м) - Банатски Карловац
28 - 40 10/10/2018 16:52
25 Раднички - Црепаја
22 - 26 10/10/2018 20:21
27 Јединство - Црвена звезда
32 - 36 10/10/2018 18:15
29 Раднички - Војвода Степа
44 - 25 10/10/2018 20:15
30 Тител - Младост ТСК
30 - 28 10/10/2018 20:25

Шеснаестина финала

1 Металац - Инђија
26 - 24 24/10/2018 19:31
2 Зрењанин - Лавови БП
21 - 40 30/10/2018 22:06
3 Сента - Херцеговина
32 - 34 23/10/2018 21:15
4 ЖСК 1955 - Врбас Петрол
28 - 27 23/10/2018 19:18
5 Панчево - Јабука
28 - 30 23/10/2018 21:48
6 Славија - Југовић
27 - 36 23/10/2018 22:18
7 Сомборелектро - Долово
30 - 25 24/10/2018 20:46
9 Русин - Нова Пазова 1957
23 - 28 24/10/2018 20:47
10 Апатин - Црвенка
23 - 43 24/10/2018 19:39
11 Раднички 1958 - Сивац 69
29 - 35 23/10/2018 20:58
12 Банатски Карловац - Пролетер
29 - 33 23/10/2018 20:56
13 Црепаја - Младост
30 - 20 25/10/2018 21:07
14 Црвена звезда - Јединство
21 - 36 24/10/2018 21:38
15 Раднички - Тител
29 - 19 24/10/2018 19:46

Осмина финала

1 Металац - Лавови БП
27 - 31 08/11/2018 21:54
2 Херцеговина - ЖСК 1955
27 - 31 07/11/2018 19:29
3 Јабука - Југовић
33 - 27 06/11/2018 10:15
4 Сомборелектро - Кикинда Grindex
26 - 43 07/11/2018 20:24
5 Нова Пазова 1957 - Црвенка
30 - 31 07/11/2018 21:38
6 Сивац 69 - Пролетер
24 - 23 07/11/2018 20:25
7 Црепаја - Јединство
27 - 33 06/11/2018 12:11
8 Раднички - Спартак Војпут
16 - 38 07/11/2018 20:54

Четвртфинале

1 Лавови БП - ЖСК 1955
-
2 Јабука - Кикинда Grindex
-
3 Црвенка - Сивац 69
-
4 Јединство - Спартак Војпут
28 - 31 20/11/2018 22:30

Полуфинале

1         -  
-
2         - Спартак Војпут
-

Финале

1         -  
-