Резултати Друга лига ''Север'' Штампање

Мушкарци Жене - група ''Банат'' Жене - група ''Срем - Бачка''

Мушкарци


1. коло

Будућност - Раднички 1958
28 - 28 15/09/2017 19:00
Металац - ПИК Пригревица
25 - 25 15/11/2017 19:30
Зрењанин - Панчево
24 - 29 20/09/2017 19:30
Раднички - Славија
20 - 31 16/09/2017 19:00
Нова Пазова 1957 - Сомборелектро
32 - 28 17/09/2017 16:00
Далматинац - Тител
33 - 26 17/09/2017 19:00
Потисје Плетекс - Војвода Степа
28 - 29 17/09/2017 18:00

2. коло

Раднички 1958 - Војвода Степа
32 - 27 23/09/2017 18:00
Будућност - Металац
32 - 28 11/10/2017 20:00
ПИК Пригревица - Зрењанин
39 - 19 23/09/2017 19:00
Панчево - Раднички
29 - 23 23/09/2017 15:30
Славија - Нова Пазова 1957
26 - 20 24/09/2017 17:00
Сомборелектро - Далматинац
29 - 25 11/10/2017 21:00
Тител - Потисје Плетекс
18 - 21 24/09/2017 17:00

3. коло

Металац - Раднички 1958
28 - 29 25/10/2017 20:00
Зрењанин - Будућност
29 - 30 01/10/2017 16:00
Раднички - ПИК Пригревица
23 - 33 30/09/2017 19:00
Нова Пазова 1957 - Панчево
24 - 26 30/09/2017 16:30
Далматинац - Славија
21 - 31 01/10/2017 19:00
Потисје Плетекс - Сомборелектро
25 - 29 01/10/2017 18:00
Војвода Степа - Тител
40 - 20 29/09/2017 19:30

4. коло

Раднички 1958 - Тител
33 - 18 08/10/2017 19:00
Будућност - Раднички
40 - 27 08/10/2017 15:00
Металац - Зрењанин
37 - 26 08/10/2017 19:30
ПИК Пригревица - Нова Пазова 1957
20 - 20 07/10/2017 19:00
Панчево - Далматинац
37 - 30 08/10/2017 20:00
Славија - Потисје Плетекс
33 - 25 08/10/2017 17:00
Сомборелектро - Војвода Степа
28 - 27 04/10/2017 21:00

5. коло

Зрењанин - Раднички 1958
21 - 31 14/10/2017 15:00
Нова Пазова 1957 - Будућност
24 - 18 15/10/2017 17:00
Раднички - Металац
25 - 32 14/10/2017 19:00
Далматинац - ПИК Пригревица
28 - 27 15/10/2017 19:00
Потисје Плетекс - Панчево
31 - 30 14/10/2017 19:00
Војвода Степа - Славија
23 - 22 14/10/2017 19:00
Тител - Сомборелектро
22 - 38 14/10/2017 17:00

6. коло

Раднички 1958 - Сомборелектро
31 - 26 21/10/2017 16:00
Будућност - Далматинац
41 - 37 21/10/2017 17:00
Металац - Нова Пазова 1957
30 - 26 22/10/2017 19:30
Зрењанин - Раднички
25 - 26 22/10/2017 19:30
ПИК Пригревица - Потисје Плетекс
30 - 26 21/10/2017 19:00
Панчево - Војвода Степа
29 - 26 22/10/2017 18:30
Славија - Тител
27 - 27 22/10/2017 19:00

7. коло

Раднички - Раднички 1958
28 - 23 28/10/2017 19:00
Потисје Плетекс - Будућност
30 - 24 29/10/2017 18:00
Далматинац - Металац
37 - 37 27/10/2017 20:00
Нова Пазова 1957 - Зрењанин
36 - 18 29/10/2017 17:00
Војвода Степа - ПИК Пригревица
28 - 24 28/10/2017 19:00
Тител - Панчево
25 - 26 29/10/2017 19:30
Сомборелектро - Славија
25 - 27 28/10/2017 19:00

8. коло

Раднички 1958 - Славија
22 - 21 04/11/2017 17:00
Будућност - Војвода Степа
36 - 34 04/11/2017 17:00
Металац - Потисје Плетекс
29 - 28 05/11/2017 17:00
Зрењанин - Далматинац
27 - 33 04/11/2017 14:30
Раднички - Нова Пазова 1957
24 - 28 04/11/2017 19:00
ПИК Пригревица - Тител
31 - 22 04/11/2017 19:00
Панчево - Сомборелектро
30 - 21 04/11/2017 18:00

9. коло

Нова Пазова 1957 - Раднички 1958
25 - 25 12/11/2017 14:00
Тител - Будућност
32 - 35 12/11/2017 16:00
Војвода Степа - Металац
33 - 24 11/11/2017 17:30
Потисје Плетекс - Зрењанин
34 - 16 12/11/2017 18:00
Далматинац - Раднички
38 - 24 11/11/2017 19:00
Сомборелектро - ПИК Пригревица
24 - 17 12/11/2017 19:00
Славија - Панчево
33 - 20 12/11/2017 15:00

10. коло

Раднички 1958 - Панчево
37 - 31 18/11/2017 17:00
Будућност - Сомборелектро
34 - 37 19/11/2017 17:00
Металац - Тител
29 - 31 19/11/2017 18:00
Зрењанин - Војвода Степа
29 - 36 18/11/2017 17:00
Раднички - Потисје Плетекс
28 - 30 18/11/2017 19:00
Нова Пазова 1957 - Далматинац
30 - 24 18/11/2017 20:00
ПИК Пригревица - Славија
28 - 34 18/11/2017 19:00

11. коло

Далматинац - Раднички 1958
37 - 29 24/11/2017 19:30
Славија - Будућност
- 25/11/2017 17:00
Сомборелектро - Металац
- 25/11/2017 19:00
Тител - Зрењанин
- 25/11/2017 16:00
Војвода Степа - Раднички
- 26/11/2017 16:00
Потисје Плетекс - Нова Пазова 1957
- 26/11/2017 18:00
Панчево - ПИК Пригревица
- 26/11/2017 16:30

12. коло

Раднички 1958 - ПИК Пригревица
-
Будућност - Панчево
-
Металац - Славија
-
Зрењанин - Сомборелектро
-
Раднички - Тител
-
Нова Пазова 1957 - Војвода Степа
-
Далматинац - Потисје Плетекс
-

13. коло

Потисје Плетекс - Раднички 1958
-
ПИК Пригревица - Будућност
-
Панчево - Металац
-
Славија - Зрењанин
-
Сомборелектро - Раднички
-
Тител - Нова Пазова 1957
-
Војвода Степа - Далматинац
-

14. коло

Раднички 1958 - Будућност
-
ПИК Пригревица - Металац
-
Панчево - Зрењанин
-
Славија - Раднички
-
Сомборелектро - Нова Пазова 1957
-
Тител - Далматинац
-
Војвода Степа - Потисје Плетекс
-

15. коло

Војвода Степа - Раднички 1958
-
Металац - Будућност
-
Зрењанин - ПИК Пригревица
-
Раднички - Панчево
-
Нова Пазова 1957 - Славија
-
Далматинац - Сомборелектро
-
Потисје Плетекс - Тител
-

16. коло

Раднички 1958 - Металац
-
Будућност - Зрењанин
-
ПИК Пригревица - Раднички
-
Панчево - Нова Пазова 1957
-
Славија - Далматинац
-
Сомборелектро - Потисје Плетекс
-
Тител - Војвода Степа
-

17. коло

Тител - Раднички 1958
-
Раднички - Будућност
-
Зрењанин - Металац
-
Нова Пазова 1957 - ПИК Пригревица
-
Далматинац - Панчево
-
Потисје Плетекс - Славија
-
Војвода Степа - Сомборелектро
-

18. коло

Раднички 1958 - Зрењанин
-
Будућност - Нова Пазова 1957
-
Металац - Раднички
-
ПИК Пригревица - Далматинац
-
Панчево - Потисје Плетекс
-
Славија - Војвода Степа
-
Сомборелектро - Тител
-

19. коло

Сомборелектро - Раднички 1958
-
Далматинац - Будућност
-
Нова Пазова 1957 - Металац
-
Раднички - Зрењанин
-
Потисје Плетекс - ПИК Пригревица
-
Војвода Степа - Панчево
-
Тител - Славија
-

20. коло

Раднички 1958 - Раднички
-
Будућност - Потисје Плетекс
-
Металац - Далматинац
-
Зрењанин - Нова Пазова 1957
-
ПИК Пригревица - Војвода Степа
-
Панчево - Тител
-
Славија - Сомборелектро
-

21. коло

Славија - Раднички 1958
-
Војвода Степа - Будућност
-
Потисје Плетекс - Металац
-
Далматинац - Зрењанин
-
Нова Пазова 1957 - Раднички
-
Тител - ПИК Пригревица
-
Сомборелектро - Панчево
-

22. коло

Раднички 1958 - Нова Пазова 1957
-
Будућност - Тител
-
Металац - Војвода Степа
-
Зрењанин - Потисје Плетекс
-
Раднички - Далматинац
-
ПИК Пригревица - Сомборелектро
-
Панчево - Славија
-

23. коло

Панчево - Раднички 1958
-
Сомборелектро - Будућност
-
Тител - Металац
-
Војвода Степа - Зрењанин
-
Потисје Плетекс - Раднички
-
Далматинац - Нова Пазова 1957
-
Славија - ПИК Пригревица
-

24. коло

Раднички 1958 - Далматинац
-
Будућност - Славија
-
Металац - Сомборелектро
-
Зрењанин - Тител
-
Раднички - Војвода Степа
-
Нова Пазова 1957 - Потисје Плетекс
-
ПИК Пригревица - Панчево
-

25. коло

ПИК Пригревица - Раднички 1958
-
Панчево - Будућност
-
Славија - Металац
-
Сомборелектро - Зрењанин
-
Тител - Раднички
-
Војвода Степа - Нова Пазова 1957
-
Потисје Плетекс - Далматинац
-

26. коло

Раднички 1958 - Потисје Плетекс
-
Будућност - ПИК Пригревица
-
Металац - Панчево
-
Зрењанин - Славија
-
Раднички - Сомборелектро
-
Нова Пазова 1957 - Тител
-
Далматинац - Војвода Степа
-

Жене - група ''Банат''


1. коло

Јабука (ж) - Младост
22 - 15 18/10/2017 20:00
Обилић - Долово (ж)
19 - 42 18/10/2017 16:30
Нафтагас (ж) - Граднулица
26 - 10 18/10/2017 17:00
Лехел - Партизан (ж)
31 - 33 14/11/2017 18:30

2. коло

Младост - Партизан (ж)
30 - 30 01/10/2017 16:00
Јабука (ж) - Обилић
28 - 3 30/09/2017 19:00
Долово (ж) - Нафтагас (ж)
27 - 24 01/10/2017 14:30
Граднулица - Лехел
34 - 10 09/11/2017 19:30

3. коло

Обилић - Младост
14 - 30 08/10/2017 14:00
Нафтагас (ж) - Јабука (ж)
21 - 17 07/10/2017 16:30
Лехел - Долово (ж)
20 - 28 07/10/2017 13:00
Партизан (ж) - Граднулица
35 - 15 08/10/2017 16:00

4. коло

Младост - Граднулица
33 - 10 14/10/2017
Јабука (ж) - Лехел
42 - 7 14/10/2017 19:00
Обилић - Нафтагас (ж)
18 - 31 15/10/2017 14:00
Долово (ж) - Партизан (ж)
44 - 30 14/10/2017 12:00

5. коло

Нафтагас (ж) - Младост
26 - 16 22/10/2017 16:00
Партизан (ж) - Јабука (ж)
27 - 21 22/10/2017 16:00
Лехел - Обилић
21 - 12 22/10/2017 13:00
Граднулица - Долово (ж)
19 - 37 22/10/2017 15:00

6. коло

Младост - Долово (ж)
24 - 37 29/10/2017 14:00
Јабука (ж) - Граднулица
23 - 14 28/10/2017 19:00
Обилић - Партизан (ж)
20 - 43 29/10/2017 18:00
Нафтагас (ж) - Лехел
29 - 22 29/10/2017 15:30

7. коло

Лехел - Младост
21 - 44 04/11/2017 12:00
Долово (ж) - Јабука (ж)
30 - 24 04/11/2017 15:30
Граднулица - Обилић
28 - 17 04/11/2017 17:00
Партизан (ж) - Нафтагас (ж)
36 - 31 05/11/2017 17:00

8. коло

Младост - Јабука (ж)
-
Долово (ж) - Обилић
-
Граднулица - Нафтагас (ж)
-
Партизан (ж) - Лехел
-

9. коло

Партизан (ж) - Младост
-
Обилић - Јабука (ж)
-
Нафтагас (ж) - Долово (ж)
-
Лехел - Граднулица
-

10. коло

Младост - Обилић
-
Јабука (ж) - Нафтагас (ж)
-
Долово (ж) - Лехел
-
Граднулица - Партизан (ж)
-

11. коло

Граднулица - Младост
-
Лехел - Јабука (ж)
-
Нафтагас (ж) - Обилић
-
Партизан (ж) - Долово (ж)
-

12. коло

Младост - Нафтагас (ж)
-
Јабука (ж) - Партизан (ж)
-
Обилић - Лехел
-
Долово (ж) - Граднулица
-

13. коло

Долово (ж) - Младост
-
Граднулица - Јабука (ж)
-
Партизан (ж) - Обилић
-
Лехел - Нафтагас (ж)
-

14. коло

Младост - Лехел
-
Јабука (ж) - Долово (ж)
-
Обилић - Граднулица
-
Нафтагас (ж) - Партизан (ж)
-

Жене - група ''Срем - Бачка''


1. коло

Југовић - Кленак 09
36 - 21 04/10/2017 20:45
Апатин (ж) - Сента
27 - 15 11/11/2017 19:30
Милетић - Сонта
21 - 18 05/11/2017 11:00
Срем - Русин
31 - 15 07/10/2017 11:00

2. коло

Кленак 09 - Русин
34 - 15 01/10/2017 15:00
Југовић - Апатин (ж)
30 - 17 01/10/2017 17:00
Сента - Милетић
20 - 22 30/09/2017 11:00
Сонта - Срем
13 - 36 20/10/2017 20:00

3. коло

Апатин (ж) - Кленак 09
23 - 26 08/10/2017 16:00
Милетић - Југовић
15 - 40 07/10/2017 16:00
Срем - Сента
36 - 24 09/10/2017 20:00
Русин - Сонта
30 - 19 08/10/2017 19:00

4. коло

Кленак 09 - Сонта
37 - 10 15/10/2017 15:00
Југовић - Срем
29 - 32 14/10/2017 18:00
Апатин (ж) - Милетић
35 - 12 15/10/2017 17:30
Сента - Русин
27 - 12 15/10/2017 14:30

5. коло

Милетић - Кленак 09
16 - 28 22/10/2017 17:00
Русин - Југовић
16 - 42 22/10/2017 17:00
Срем - Апатин (ж)
32 - 17 22/10/2017 13:00
Сонта - Сента
7 - 25 25/10/2017 20:00

6. коло

Кленак 09 - Сента
26 - 17 29/10/2017 15:00
Југовић - Сонта
32 - 9 29/10/2017 17:00
Апатин (ж) - Русин
48 - 18 28/10/2017 16:00
Милетић - Срем
10 - 38 26/10/2017 18:00

7. коло

Срем - Кленак 09
29 - 24 12/11/2017 16:00
Сента - Југовић
14 - 34 05/11/2017 19:00
Сонта - Апатин (ж)
13 - 31 04/11/2017 20:00
Русин - Милетић
16 - 26 05/11/2017 17:00

8. коло

Кленак 09 - Југовић
-
Сента - Апатин (ж)
-
Сонта - Милетић
-
Русин - Срем
-

9. коло

Русин - Кленак 09
-
Апатин (ж) - Југовић
-
Милетић - Сента
-
Срем - Сонта
-

10. коло

Кленак 09 - Апатин (ж)
-
Југовић - Милетић
-
Сента - Срем
-
Сонта - Русин
-

11. коло

Сонта - Кленак 09
-
Срем - Југовић
-
Милетић - Апатин (ж)
-
Русин - Сента
-

12. коло

Кленак 09 - Милетић
-
Југовић - Русин
-
Апатин (ж) - Срем
-
Сента - Сонта
-

13. коло

Сента - Кленак 09
-
Сонта - Југовић
-
Русин - Апатин (ж)
-
Срем - Милетић
-

14. коло

Кленак 09 - Срем
-
Југовић - Сента
-
Апатин (ж) - Сонта
-
Милетић - Русин
-