Резултати Друга лига ''Север'' Штампање

Мушкарци Жене - група ''Банат'' Жене - група ''Срем - Бачка''

Мушкарци


1. коло

Будућност - Раднички 1958
28 - 28 15/09/2017 19:00
Металац - ПИК Пригревица
- 27/09/2017 17:30
Зрењанин - Панчево
24 - 29 20/09/2017 19:30
Раднички - Славија
20 - 31 16/09/2017 19:00
Нова Пазова 1957 - Сомборелектро
32 - 28 17/09/2017 16:00
Далматинац - Тител
33 - 26 17/09/2017 19:00
Потисје Плетекс - Војвода Степа
28 - 29 17/09/2017 18:00

2. коло

Раднички 1958 - Војвода Степа
- 23/09/2017 18:00
Будућност - Металац
- 11/10/2017 20:00
ПИК Пригревица - Зрењанин
- 23/09/2017 19:00
Панчево - Раднички
29 - 23 23/09/2017 15:30
Славија - Нова Пазова 1957
- 24/09/2017 17:00
Сомборелектро - Далматинац
- 11/10/2017 21:00
Тител - Потисје Плетекс
- 24/09/2017 17:00

3. коло

Металац - Раднички 1958
-
Зрењанин - Будућност
-
Раднички - ПИК Пригревица
-
Нова Пазова 1957 - Панчево
-
Далматинац - Славија
-
Потисје Плетекс - Сомборелектро
-
Војвода Степа - Тител
-

4. коло

Раднички 1958 - Тител
-
Будућност - Раднички
-
Металац - Зрењанин
-
ПИК Пригревица - Нова Пазова 1957
-
Панчево - Далматинац
-
Славија - Потисје Плетекс
-
Сомборелектро - Војвода Степа
-

5. коло

Зрењанин - Раднички 1958
-
Нова Пазова 1957 - Будућност
-
Раднички - Металац
-
Далматинац - ПИК Пригревица
-
Потисје Плетекс - Панчево
-
Војвода Степа - Славија
-
Тител - Сомборелектро
-

6. коло

Раднички 1958 - Сомборелектро
-
Будућност - Далматинац
-
Металац - Нова Пазова 1957
-
Зрењанин - Раднички
-
ПИК Пригревица - Потисје Плетекс
-
Панчево - Војвода Степа
-
Славија - Тител
-

7. коло

Раднички - Раднички 1958
-
Потисје Плетекс - Будућност
-
Далматинац - Металац
-
Нова Пазова 1957 - Зрењанин
-
Војвода Степа - ПИК Пригревица
-
Тител - Панчево
-
Сомборелектро - Славија
-

8. коло

Раднички 1958 - Славија
-
Будућност - Војвода Степа
-
Металац - Потисје Плетекс
-
Зрењанин - Далматинац
-
Раднички - Нова Пазова 1957
-
ПИК Пригревица - Тител
-
Панчево - Сомборелектро
-

9. коло

Нова Пазова 1957 - Раднички 1958
-
Тител - Будућност
-
Војвода Степа - Металац
-
Потисје Плетекс - Зрењанин
-
Далматинац - Раднички
-
Сомборелектро - ПИК Пригревица
-
Славија - Панчево
-

10. коло

Раднички 1958 - Панчево
-
Будућност - Сомборелектро
-
Металац - Тител
-
Зрењанин - Војвода Степа
-
Раднички - Потисје Плетекс
-
Нова Пазова 1957 - Далматинац
-
ПИК Пригревица - Славија
-

11. коло

Далматинац - Раднички 1958
-
Славија - Будућност
-
Сомборелектро - Металац
-
Тител - Зрењанин
-
Војвода Степа - Раднички
-
Потисје Плетекс - Нова Пазова 1957
-
Панчево - ПИК Пригревица
-

12. коло

Раднички 1958 - ПИК Пригревица
-
Будућност - Панчево
-
Металац - Славија
-
Зрењанин - Сомборелектро
-
Раднички - Тител
-
Нова Пазова 1957 - Војвода Степа
-
Далматинац - Потисје Плетекс
-

13. коло

Потисје Плетекс - Раднички 1958
-
ПИК Пригревица - Будућност
-
Панчево - Металац
-
Славија - Зрењанин
-
Сомборелектро - Раднички
-
Тител - Нова Пазова 1957
-
Војвода Степа - Далматинац
-

14. коло

Раднички 1958 - Будућност
-
ПИК Пригревица - Металац
-
Панчево - Зрењанин
-
Славија - Раднички
-
Сомборелектро - Нова Пазова 1957
-
Тител - Далматинац
-
Војвода Степа - Потисје Плетекс
-

15. коло

Војвода Степа - Раднички 1958
-
Металац - Будућност
-
Зрењанин - ПИК Пригревица
-
Раднички - Панчево
-
Нова Пазова 1957 - Славија
-
Далматинац - Сомборелектро
-
Потисје Плетекс - Тител
-

16. коло

Раднички 1958 - Металац
-
Будућност - Зрењанин
-
ПИК Пригревица - Раднички
-
Панчево - Нова Пазова 1957
-
Славија - Далматинац
-
Сомборелектро - Потисје Плетекс
-
Тител - Војвода Степа
-

17. коло

Тител - Раднички 1958
-
Раднички - Будућност
-
Зрењанин - Металац
-
Нова Пазова 1957 - ПИК Пригревица
-
Далматинац - Панчево
-
Потисје Плетекс - Славија
-
Војвода Степа - Сомборелектро
-

18. коло

Раднички 1958 - Зрењанин
-
Будућност - Нова Пазова 1957
-
Металац - Раднички
-
ПИК Пригревица - Далматинац
-
Панчево - Потисје Плетекс
-
Славија - Војвода Степа
-
Сомборелектро - Тител
-

19. коло

Сомборелектро - Раднички 1958
-
Далматинац - Будућност
-
Нова Пазова 1957 - Металац
-
Раднички - Зрењанин
-
Потисје Плетекс - ПИК Пригревица
-
Војвода Степа - Панчево
-
Тител - Славија
-

20. коло

Раднички 1958 - Раднички
-
Будућност - Потисје Плетекс
-
Металац - Далматинац
-
Зрењанин - Нова Пазова 1957
-
ПИК Пригревица - Војвода Степа
-
Панчево - Тител
-
Славија - Сомборелектро
-

21. коло

Славија - Раднички 1958
-
Војвода Степа - Будућност
-
Потисје Плетекс - Металац
-
Далматинац - Зрењанин
-
Нова Пазова 1957 - Раднички
-
Тител - ПИК Пригревица
-
Сомборелектро - Панчево
-

22. коло

Раднички 1958 - Нова Пазова 1957
-
Будућност - Тител
-
Металац - Војвода Степа
-
Зрењанин - Потисје Плетекс
-
Раднички - Далматинац
-
ПИК Пригревица - Сомборелектро
-
Панчево - Славија
-

23. коло

Панчево - Раднички 1958
-
Сомборелектро - Будућност
-
Тител - Металац
-
Војвода Степа - Зрењанин
-
Потисје Плетекс - Раднички
-
Далматинац - Нова Пазова 1957
-
Славија - ПИК Пригревица
-

24. коло

Раднички 1958 - Далматинац
-
Будућност - Славија
-
Металац - Сомборелектро
-
Зрењанин - Тител
-
Раднички - Војвода Степа
-
Нова Пазова 1957 - Потисје Плетекс
-
ПИК Пригревица - Панчево
-

25. коло

ПИК Пригревица - Раднички 1958
-
Панчево - Будућност
-
Славија - Металац
-
Сомборелектро - Зрењанин
-
Тител - Раднички
-
Војвода Степа - Нова Пазова 1957
-
Потисје Плетекс - Далматинац
-

26. коло

Раднички 1958 - Потисје Плетекс
-
Будућност - ПИК Пригревица
-
Металац - Панчево
-
Зрењанин - Славија
-
Раднички - Сомборелектро
-
Нова Пазова 1957 - Тител
-
Далматинац - Војвода Степа
-

Жене - група ''Банат''


1. коло

Јабука (ж) - Младост
- 23/09/2017
Обилић - Долово (ж)
-
Нафтагас (ж) - Граднулица
-
Лехел - Партизан (ж)
-

2. коло

Младост - Партизан (ж)
- 30/09/2017
Јабука (ж) - Обилић
-
Долово (ж) - Нафтагас (ж)
-
Граднулица - Лехел
-

3. коло

Обилић - Младост
- 07/10/2017
Нафтагас (ж) - Јабука (ж)
-
Лехел - Долово (ж)
-
Партизан (ж) - Граднулица
-

4. коло

Младост - Граднулица
- 14/10/2017
Јабука (ж) - Лехел
-
Обилић - Нафтагас (ж)
-
Долово (ж) - Партизан (ж)
-

5. коло

Нафтагас (ж) - Младост
- 21/10/2017
Партизан (ж) - Јабука (ж)
-
Лехел - Обилић
-
Граднулица - Долово (ж)
-

6. коло

Младост - Долово (ж)
- 28/10/2017
Јабука (ж) - Граднулица
-
Обилић - Партизан (ж)
-
Нафтагас (ж) - Лехел
-

7. коло

Лехел - Младост
- 04/11/2017
Долово (ж) - Јабука (ж)
-
Граднулица - Обилић
-
Партизан (ж) - Нафтагас (ж)
-

8. коло

Младост - Јабука (ж)
-
Долово (ж) - Обилић
-
Граднулица - Нафтагас (ж)
-
Партизан (ж) - Лехел
-

9. коло

Партизан (ж) - Младост
-
Обилић - Јабука (ж)
-
Нафтагас (ж) - Долово (ж)
-
Лехел - Граднулица
-

10. коло

Младост - Обилић
-
Јабука (ж) - Нафтагас (ж)
-
Долово (ж) - Лехел
-
Граднулица - Партизан (ж)
-

11. коло

Граднулица - Младост
-
Лехел - Јабука (ж)
-
Нафтагас (ж) - Обилић
-
Партизан (ж) - Долово (ж)
-

12. коло

Младост - Нафтагас (ж)
-
Јабука (ж) - Партизан (ж)
-
Обилић - Лехел
-
Долово (ж) - Граднулица
-

13. коло

Долово (ж) - Младост
-
Граднулица - Јабука (ж)
-
Партизан (ж) - Обилић
-
Лехел - Нафтагас (ж)
-

14. коло

Младост - Лехел
-
Јабука (ж) - Долово (ж)
-
Обилић - Граднулица
-
Нафтагас (ж) - Партизан (ж)
-

Жене - група ''Срем - Бачка''


1. коло

Југовић - Кленак 09
- 23/09/2017
Апатин (ж) - Сента
-
Милетић - Сонта
-
Петроварадин - Русин
-

2. коло

Кленак 09 - Русин
- 30/09/2017
Југовић - Апатин (ж)
-
Сента - Милетић
-
Сонта - Петроварадин
-

3. коло

Апатин (ж) - Кленак 09
- 07/10/2017
Милетић - Југовић
-
Петроварадин - Сента
-
Русин - Сонта
-

4. коло

Кленак 09 - Сонта
- 14/10/2017
Југовић - Петроварадин
-
Апатин (ж) - Милетић
-
Сента - Русин
-

5. коло

Милетић - Кленак 09
- 21/10/2017
Русин - Југовић
-
Петроварадин - Апатин (ж)
-
Сонта - Сента
-

6. коло

Кленак 09 - Сента
- 28/10/2017
Југовић - Сонта
-
Апатин (ж) - Русин
-
Милетић - Петроварадин
-

7. коло

Петроварадин - Кленак 09
- 04/11/2017
Сента - Југовић
-
Сонта - Апатин (ж)
-
Русин - Милетић
-

8. коло

Кленак 09 - Југовић
-
Сента - Апатин (ж)
-
Сонта - Милетић
-
Русин - Петроварадин
-

9. коло

Русин - Кленак 09
-
Апатин (ж) - Југовић
-
Милетић - Сента
-
Петроварадин - Сонта
-

10. коло

Кленак 09 - Апатин (ж)
-
Југовић - Милетић
-
Сента - Петроварадин
-
Сонта - Русин
-

11. коло

Сонта - Кленак 09
-
Петроварадин - Југовић
-
Милетић - Апатин (ж)
-
Русин - Сента
-

12. коло

Кленак 09 - Милетић
-
Југовић - Русин
-
Апатин (ж) - Петроварадин
-
Сента - Сонта
-

13. коло

Сента - Кленак 09
-
Сонта - Југовић
-
Русин - Апатин (ж)
-
Петроварадин - Милетић
-

14. коло

Кленак 09 - Петроварадин
-
Југовић - Сента
-
Апатин (ж) - Сонта
-
Милетић - Русин
-