Резултати ЛМК РСВ М12 / Ж12 Штампање

М12 - А група М12 - Б група М12 - В група М12 - Г група Ж12 - А група Ж12 - Б група Ж12 - В група

М12 - А група


1. коло

Кањижа - Спартак Војпут
-
Потисје Плетекс - Сента
-

2. коло

Спартак Војпут - Сента
-
Кањижа - Потисје Плетекс
-

3. коло

Потисје Плетекс - Спартак Војпут
-
Сента - Кањижа
-

4. коло

Спартак Војпут - Кањижа
-
Сента - Потисје Плетекс
-

5. коло

Сента - Спартак Војпут
-
Потисје Плетекс - Кањижа
-

6. коло

Спартак Војпут - Потисје Плетекс
-
Кањижа - Сента
-

7. коло

Кањижа - Спартак Војпут
-
Потисје Плетекс - Сента
-

8. коло

Спартак Војпут - Сента
-
Кањижа - Потисје Плетекс
-

9. коло

Потисје Плетекс - Спартак Војпут
-
Сента - Кањижа
-

М12 - Б група


1. коло

Врбас Петрол - Црвенка
-
ПИК Пригревица - Сомборелектро
-

2. коло

Црвенка - Сомборелектро
-
Врбас Петрол - ПИК Пригревица
-

3. коло

ПИК Пригревица - Црвенка
-
Сомборелектро - Врбас Петрол
-

4. коло

Црвенка - Врбас Петрол
-
Сомборелектро - ПИК Пригревица
-

5. коло

Сомборелектро - Црвенка
-
ПИК Пригревица - Врбас Петрол
-

6. коло

Црвенка - ПИК Пригревица
-
Врбас Петрол - Сомборелектро
-

7. коло

Врбас Петрол - Црвенка
-
ПИК Пригревица - Сомборелектро
-

8. коло

Црвенка - Сомборелектро
-
Врбас Петрол - ПИК Пригревица
-

9. коло

ПИК Пригревица - Црвенка
-
Сомборелектро - Врбас Петрол
-

М12 - В група


1. коло

Војводина - Раднички 1958
-
Лавови БП - Нова Пазова 1957
-

2. коло

Раднички 1958 - Нова Пазова 1957
-
Војводина - Лавови БП
-

3. коло

Лавови БП - Раднички 1958
-
Нова Пазова 1957 - Војводина
-

4. коло

Раднички 1958 - Војводина
-
Нова Пазова 1957 - Лавови БП
-

5. коло

Нова Пазова 1957 - Раднички 1958
-
Лавови БП - Војводина
-

6. коло

Раднички 1958 - Лавови БП
-
Војводина - Нова Пазова 1957
-

7. коло

Војводина - Раднички 1958
-
Лавови БП - Нова Пазова 1957
-

8. коло

Раднички 1958 - Нова Пазова 1957
-
Војводина - Лавови БП
-

9. коло

Лавови БП - Раднички 1958
-
Нова Пазова 1957 - Војводина
-

М12 - Г група


1. коло

Динамо - Пролетер
-
Јабука - Младост ТСК ОРК
-

2. коло

Пролетер - Младост ТСК ОРК
-
Динамо - Јабука
-

3. коло

Јабука - Пролетер
-
Младост ТСК ОРК - Динамо
-

4. коло

Пролетер - Динамо
-
Младост ТСК ОРК - Јабука
-

5. коло

Младост ТСК ОРК - Пролетер
-
Јабука - Динамо
-

6. коло

Пролетер - Јабука
-
Динамо - Младост ТСК ОРК
-

7. коло

Динамо - Пролетер
-
Јабука - Младост ТСК ОРК
-

8. коло

Пролетер - Младост ТСК ОРК
-
Динамо - Јабука
-

9. коло

Јабука - Пролетер
-
Младост ТСК ОРК - Динамо
-

Ж12 - А група


1. коло

Кањижа - СЛОБОДАН
-
Кикинда - Zitzer
-
Раднички - Халас Јожеф
-

2. коло

Халас Јожеф - СЛОБОДАН
-
Кањижа - Кикинда
-
Zitzer - Раднички
-

3. коло

Кикинда - СЛОБОДАН
-
Раднички - Кањижа
-
Халас Јожеф - Zitzer
-

4. коло

Zitzer - СЛОБОДАН
-
Кањижа - Халас Јожеф
-
Кикинда - Раднички
-

5. коло

Раднички - СЛОБОДАН
-
Zitzer - Кањижа
-
Халас Јожеф - Кикинда
-

6. коло

Кањижа - СЛОБОДАН
-
Zitzer - Кикинда
-
Халас Јожеф - Раднички
-

7. коло

Халас Јожеф - СЛОБОДАН
-
Кикинда - Кањижа
-
Раднички - Zitzer
-

8. коло

Кикинда - СЛОБОДАН
-
Кањижа - Раднички
-
Zitzer - Халас Јожеф
-

9. коло

Zitzer - СЛОБОДАН
-
Халас Јожеф - Кањижа
-
Раднички - Кикинда
-

10. коло

Раднички - СЛОБОДАН
-
Кањижа - Zitzer
-
Кикинда - Халас Јожеф
-

Ж12 - Б група


1. коло

Врбас - СЛОБОДАН
-
Јадран - Оџаци
-
Лаки - Маглић
-

2. коло

Маглић - СЛОБОДАН
-
Врбас - Јадран
-
Оџаци - Лаки
-

3. коло

Јадран - СЛОБОДАН
-
Лаки - Врбас
-
Маглић - Оџаци
-

4. коло

Оџаци - СЛОБОДАН
-
Врбас - Маглић
-
Јадран - Лаки
-

5. коло

Лаки - СЛОБОДАН
-
Оџаци - Врбас
-
Маглић - Јадран
-

6. коло

Врбас - СЛОБОДАН
-
Оџаци - Јадран
-
Маглић - Лаки
-

7. коло

Маглић - СЛОБОДАН
-
Јадран - Врбас
-
Лаки - Оџаци
-

8. коло

Јадран - СЛОБОДАН
-
Врбас - Лаки
-
Оџаци - Маглић
-

9. коло

Оџаци - СЛОБОДАН
-
Маглић - Врбас
-
Лаки - Јадран
-

10. коло

Лаки - СЛОБОДАН
-
Врбас - Оџаци
-
Јадран - Маглић
-

Ж12 - В група


1. коло

Долово (ж) - Срем
-
Темерин - Спартак
-

2. коло

Срем - Спартак
-
Долово (ж) - Темерин
-

3. коло

Темерин - Срем
-
Спартак - Долово (ж)
-

4. коло

Срем - Долово (ж)
-
Спартак - Темерин
-

5. коло

Спартак - Срем
-
Темерин - Долово (ж)
-

6. коло

Срем - Темерин
-
Долово (ж) - Спартак
-

7. коло

Долово (ж) - Срем
-
Темерин - Спартак
-

8. коло

Срем - Спартак
-
Долово (ж) - Темерин
-

9. коло

Темерин - Срем
-
Спартак - Долово (ж)
-