Резултати ЛМК РСВ М12 / Ж12 - јесен Штампање

М12 - А група М12 - Б група М12 - В група М12 - Г група Ж12 - А група Ж12 - Б група Ж12 - В група

М12 - А група


1. коло

Кањижа - Спартак Војпут
11 - 9 23/09/2017 11:23
Потисје Плетекс - Сента
14 - 6 23/09/2017 11:24

2. коло

Спартак Војпут - Сента
7 - 7 23/09/2017 11:25
Кањижа - Потисје Плетекс
9 - 12 23/09/2017 11:26

3. коло

Потисје Плетекс - Спартак Војпут
12 - 9 23/09/2017 19:48
Сента - Кањижа
8 - 11 15/10/2017 22:58

4. коло

Спартак Војпут - Кањижа
7 - 19 21/10/2017 15:37
Сента - Потисје Плетекс
5 - 15 21/10/2017 15:39

5. коло

Сента - Спартак Војпут
10 - 11 15/10/2017 23:02
Потисје Плетекс - Кањижа
14 - 5 15/10/2017 23:01

6. коло

Спартак Војпут - Потисје Плетекс
4 - 14 15/10/2017 23:02
Кањижа - Сента
11 - 1 21/10/2017 15:35

7. коло

Кањижа - Спартак Војпут
9 - 5 04/11/2017 13:02
Потисје Плетекс - Сента
13 - 10 04/11/2017 13:03

8. коло

Спартак Војпут - Сента
8 - 4 21/10/2017 15:35
Кањижа - Потисје Плетекс
6 - 13 21/10/2017 15:36

9. коло

Потисје Плетекс - Спартак Војпут
13 - 5 04/11/2017 13:03
Сента - Кањижа
9 - 16 04/11/2017 13:04

М12 - Б група


1. коло

Врбас Петрол - Црвенка
25 - 10 23/09/2017 11:28
ПИК Пригревица - Сомборелектро
22 - 6 23/09/2017 11:31

2. коло

Црвенка - Сомборелектро
25 - 8 23/09/2017 11:32
Врбас Петрол - ПИК Пригревица
24 - 21 08/10/2017 15:50

3. коло

ПИК Пригревица - Црвенка
19 - 12 23/09/2017 11:36
Сомборелектро - Врбас Петрол
8 - 26 23/09/2017 13:42

4. коло

Црвенка - Врбас Петрол
9 - 16 21/10/2017 09:15
Сомборелектро - ПИК Пригревица
15 - 24 21/10/2017 09:11

5. коло

Сомборелектро - Црвенка
3 - 14 08/10/2017 15:49
ПИК Пригревица - Врбас Петрол
15 - 25 21/10/2017 09:12

6. коло

Црвенка - ПИК Пригревица
9 - 7 08/10/2017 15:50
Врбас Петрол - Сомборелектро
24 - 11 08/10/2017 15:51

7. коло

Врбас Петрол - Црвенка
21 - 7 05/11/2017 15:51
ПИК Пригревица - Сомборелектро
10 - 5 05/11/2017 15:52

8. коло

Црвенка - Сомборелектро
22 - 10 06/11/2017 15:51
Врбас Петрол - ПИК Пригревица
13 - 16 05/11/2017 15:50

9. коло

ПИК Пригревица - Црвенка
21 - 10 21/10/2017 09:14
Сомборелектро - Врбас Петрол
7 - 13 21/10/2017 09:09

М12 - В група


1. коло

Војводина - Раднички 1958
13 - 10 23/09/2017 11:37
Лавови БП - Нова Пазова 1957
11 - 19 23/09/2017 11:38

2. коло

Раднички 1958 - Нова Пазова 1957
10 - 19 23/09/2017 11:39
Војводина - Лавови БП
8 - 15 07/10/2017 14:32

3. коло

Лавови БП - Раднички 1958
17 - 10 23/09/2017 13:43
Нова Пазова 1957 - Војводина
13 - 13 23/09/2017 11:40

4. коло

Раднички 1958 - Војводина
12 - 7 07/10/2017 14:34
Нова Пазова 1957 - Лавови БП
9 - 12 07/10/2017 14:33

5. коло

Нова Пазова 1957 - Раднички 1958
19 - 19 07/10/2017 14:34
Лавови БП - Војводина
15 - 7 21/10/2017 15:30

6. коло

Раднички 1958 - Лавови БП
7 - 18 21/10/2017 15:32
Војводина - Нова Пазова 1957
12 - 16 21/10/2017 15:31

7. коло

Војводина - Раднички 1958
13 - 14 21/10/2017 15:34
Лавови БП - Нова Пазова 1957
13 - 13 21/10/2017 15:33

8. коло

Раднички 1958 - Нова Пазова 1957
18 - 11 05/11/2017 22:09
Војводина - Лавови БП
11 - 16 05/11/2017 22:10

9. коло

Лавови БП - Раднички 1958
16 - 10 05/11/2017 22:07
Нова Пазова 1957 - Војводина
16 - 11 05/11/2017 22:08

М12 - Г група


1. коло

Динамо - Пролетер
10 - 0 23/09/2017 11:59
Јабука - Младост ТСК ОРК
4 - 12 23/09/2017 12:00

2. коло

Пролетер - Младост ТСК ОРК
0 - 10 23/09/2017 12:00
Динамо - Јабука
17 - 7 23/09/2017 12:01

3. коло

Јабука - Пролетер
10 - 0 23/09/2017 19:49
Младост ТСК ОРК - Динамо
12 - 14 07/10/2017 14:29

4. коло

Пролетер - Динамо
0 - 10 21/10/2017 15:40
Младост ТСК ОРК - Јабука
15 - 8 21/10/2017 15:40

5. коло

Младост ТСК ОРК - Пролетер
10 - 0 07/10/2017 14:29
Јабука - Динамо
13 - 19 07/10/2017 14:28

6. коло

Пролетер - Јабука
0 - 10 07/10/2017 14:27
Динамо - Младост ТСК ОРК
7 - 11 21/10/2017 15:42

7. коло

Динамо - Пролетер
10 - 0 04/11/2017 19:11
Јабука - Младост ТСК ОРК
10 - 17 04/11/2017 19:10

8. коло

Пролетер - Младост ТСК ОРК
0 - 10 21/10/2017 15:42
Динамо - Јабука
20 - 9 21/10/2017 15:41

9. коло

Јабука - Пролетер
10 - 0 04/11/2017 19:09
Младост ТСК ОРК - Динамо
14 - 16 04/11/2017 19:09

Ж12 - А група


1. коло

Кањижа - СЛОБОДАН
-
Кикинда - Zitzer
15 - 4 08/10/2017 15:41
Раднички - Халас Јожеф
3 - 19 24/09/2017 12:43

2. коло

Халас Јожеф - СЛОБОДАН
-
Кањижа - Кикинда
0 - 13 24/09/2017 12:45
Zitzer - Раднички
5 - 9 08/10/2017 15:43

3. коло

Кикинда - СЛОБОДАН
-
Раднички - Кањижа
9 - 9 08/10/2017 15:42
Халас Јожеф - Zitzer
23 - 3 24/09/2017 12:42

4. коло

Zitzer - СЛОБОДАН
-
Кањижа - Халас Јожеф
8 - 14 08/10/2017 15:40
Кикинда - Раднички
12 - 0 24/09/2017 12:43

5. коло

Раднички - СЛОБОДАН
-
Zitzer - Кањижа
5 - 5 24/09/2017 12:44
Халас Јожеф - Кикинда
10 - 14 08/10/2017 15:42

6. коло

Кањижа - СЛОБОДАН
-
Zitzer - Кикинда
1 - 17 05/11/2017 15:07
Халас Јожеф - Раднички
19 - 5 22/10/2017 14:45

7. коло

Халас Јожеф - СЛОБОДАН
-
Кикинда - Кањижа
13 - 2 22/10/2017 14:46
Раднички - Zitzer
11 - 7 05/11/2017 15:03

8. коло

Кикинда - СЛОБОДАН
-
Кањижа - Раднички
3 - 8 05/11/2017 15:06
Zitzer - Халас Јожеф
8 - 16 22/10/2017 14:47

9. коло

Zitzer - СЛОБОДАН
-
Халас Јожеф - Кањижа
16 - 5 05/11/2017 15:00
Раднички - Кикинда
6 - 17 22/10/2017 14:48

10. коло

Раднички - СЛОБОДАН
-
Кањижа - Zitzer
8 - 6 22/10/2017 14:49
Кикинда - Халас Јожеф
12 - 7 05/11/2017 15:05

Ж12 - Б група


1. коло

Врбас - СЛОБОДАН
-
Јадран - Оџаци
16 - 10 08/10/2017 15:45
Лаки - Маглић
10 - 0 08/10/2017 15:45

2. коло

Маглић - СЛОБОДАН
-
Врбас - Јадран
2 - 19 24/09/2017 13:20
Оџаци - Лаки
7 - 10 24/09/2017 13:21

3. коло

Јадран - СЛОБОДАН
-
Лаки - Врбас
8 - 5 24/09/2017 13:18
Маглић - Оџаци
0 - 10 24/09/2017 13:19

4. коло

Оџаци - СЛОБОДАН
-
Врбас - Маглић
10 - 0 08/10/2017 15:44
Јадран - Лаки
17 - 4 08/10/2017 15:44

5. коло

Лаки - СЛОБОДАН
-
Оџаци - Врбас
18 - 4 08/10/2017 15:46
Маглић - Јадран
0 - 10 24/09/2017 13:20

6. коло

Врбас - СЛОБОДАН
-
Оџаци - Јадран
9 - 20 04/11/2017 19:07
Маглић - Лаки
0 - 10 04/11/2017 19:06

7. коло

Маглић - СЛОБОДАН
-
Јадран - Врбас
19 - 4 23/10/2017 15:24
Лаки - Оџаци
8 - 8 23/10/2017 15:23

8. коло

Јадран - СЛОБОДАН
-
Врбас - Лаки
5 - 13 23/10/2017 15:22
Оџаци - Маглић
10 - 0 22/10/2017 15:21

9. коло

Оџаци - СЛОБОДАН
-
Маглић - Врбас
0 - 10 04/11/2017 19:02
Лаки - Јадран
3 - 12 04/11/2017 19:05

10. коло

Лаки - СЛОБОДАН
-
Врбас - Оџаци
6 - 9 04/11/2017 19:04
Јадран - Маглић
10 - 0 23/10/2017 15:25

Ж12 - В група


1. коло

Долово (ж) - Срем
9 - 14 24/09/2017 12:57
Темерин - Спартак
20 - 3 24/09/2017 12:57

2. коло

Срем - Спартак
16 - 5 08/10/2017 15:47
Долово (ж) - Темерин
6 - 29 24/09/2017 12:57

3. коло

Темерин - Срем
20 - 5 24/09/2017 12:56
Спартак - Долово (ж)
12 - 5 24/09/2017 12:56

4. коло

Срем - Долово (ж)
16 - 8 22/10/2017 15:15
Спартак - Темерин
6 - 19 22/10/2017 15:17

5. коло

Спартак - Срем
8 - 13 22/10/2017 15:19
Темерин - Долово (ж)
22 - 5 08/10/2017 15:46

6. коло

Срем - Темерин
8 - 15 08/10/2017 15:48
Долово (ж) - Спартак
6 - 6 08/10/2017 15:47

7. коло

Долово (ж) - Срем
9 - 16 04/11/2017 13:07
Темерин - Спартак
18 - 3 04/11/2017 13:08

8. коло

Срем - Спартак
9 - 2 04/11/2017 13:08
Долово (ж) - Темерин
3 - 22 04/11/2017 13:10

9. коло

Темерин - Срем
9 - 9 22/10/2017 15:18
Спартак - Долово (ж)
13 - 10 22/10/2017 15:18