Резултати ЛМК РСВ М14 / Ж14 - јесен Штампање

М14 - А група М14 - Б група М14 - В група М14 - Г група М14 - Д група Ж14 - А група Ж14 - Б група Ж14 - В група Ж14 - Г група

М14 - А група


1. коло

Апатин - Сомборелектро
9 - 16 17/09/2017 17:51
Графичар - Сомбор
19 - 7 17/09/2017 17:52
Далматинац - ПИК Пригревица
0 - 10 17/09/2017 17:52

2. коло

Сомборелектро - ПИК Пригревица
12 - 17 17/09/2017 17:53
Апатин - Графичар
12 - 13 17/09/2017 17:52
Сомбор - Далматинац
10 - 0 17/09/2017 17:53

3. коло

Графичар - Сомборелектро
17 - 20 01/10/2017 15:33
Далматинац - Апатин
0 - 10 01/10/2017 15:32
ПИК Пригревица - Сомбор
35 - 4 01/10/2017 15:33

4. коло

Сомборелектро - Сомбор
31 - 10 01/10/2017 15:36
Апатин - ПИК Пригревица
14 - 29 01/10/2017 15:35
Графичар - Далматинац
10 - 0 01/10/2017 15:34

5. коло

Далматинац - Сомборелектро
0 - 10 14/10/2017 15:13
Сомбор - Апатин
11 - 25 14/10/2017 15:12
ПИК Пригревица - Графичар
18 - 16 14/10/2017 15:14

6. коло

Сомборелектро - Апатин
17 - 9 14/10/2017 15:16
Сомбор - Графичар
14 - 26 14/10/2017 15:16
ПИК Пригревица - Далматинац
10 - 0 14/10/2017 15:19

7. коло

ПИК Пригревица - Сомборелектро
17 - 15 28/10/2017 12:40
Графичар - Апатин
16 - 12 28/10/2017 12:41
Далматинац - Сомбор
0 - 10 28/10/2017 12:38

8. коло

Сомборелектро - Графичар
14 - 17 28/10/2017 12:44
Апатин - Далматинац
10 - 0 28/10/2017 12:43
Сомбор - ПИК Пригревица
9 - 22 28/10/2017 12:42

9. коло

Сомбор - Сомборелектро
0 - 10 11/11/2017 11:30
ПИК Пригревица - Апатин
22 - 8 11/11/2017 11:27
Далматинац - Графичар
0 - 10 11/11/2017 11:29

10. коло

Сомборелектро - Далматинац
10 - 0 11/11/2017 11:27
Апатин - Сомбор
10 - 0 11/11/2017 11:28
Графичар - ПИК Пригревица
11 - 19 11/11/2017 11:25

М14 - Б група


1. коло

Обилић - СЛОБОДАН
-
Потисје Плетекс - Црвена звезда
14 - 13 30/09/2017 10:05
Сента - Спартак Војпут
3 - 30 30/09/2017 10:04

2. коло

Спартак Војпут - СЛОБОДАН
-
Обилић - Потисје Плетекс
3 - 27 17/09/2017 17:35
Црвена звезда - Сента
30 - 6 17/09/2017 17:37

3. коло

Потисје Плетекс - СЛОБОДАН
-
Сента - Обилић
9 - 23 30/09/2017 10:24
Спартак Војпут - Црвена звезда
14 - 12 30/09/2017 10:26

4. коло

Црвена звезда - СЛОБОДАН
-
Обилић - Спартак Војпут
9 - 13 17/09/2017 17:38
Потисје Плетекс - Сента
30 - 5 17/09/2017 17:38

5. коло

Сента - СЛОБОДАН
-
Црвена звезда - Обилић
31 - 15 17/09/2017 17:39
Спартак Војпут - Потисје Плетекс
11 - 20 17/09/2017 17:39

6. коло

Обилић - СЛОБОДАН
-
Црвена звезда - Потисје Плетекс
12 - 21 11/11/2017 11:47
Спартак Војпут - Сента
19 - 9 14/10/2017 13:35

7. коло

Спартак Војпут - СЛОБОДАН
-
Потисје Плетекс - Обилић
20 - 11 30/09/2017 10:28
Сента - Црвена звезда
8 - 27 14/10/2017 13:32

8. коло

Потисје Плетекс - СЛОБОДАН
-
Обилић - Сента
27 - 6 29/10/2017 19:59
Црвена звезда - Спартак Војпут
16 - 14 29/10/2017 20:00

9. коло

Црвена звезда - СЛОБОДАН
-
Спартак Војпут - Обилић
20 - 12 14/10/2017 13:33
Сента - Потисје Плетекс
4 - 23 14/10/2017 13:28

10. коло

Сента - СЛОБОДАН
-
Обилић - Црвена звезда
10 - 12 30/09/2017 10:02
Потисје Плетекс - Спартак Војпут
19 - 16 14/10/2017 13:26

11. коло

Обилић - СЛОБОДАН
-
Потисје Плетекс - Црвена звезда
18 - 11 29/10/2017 20:02
Сента - Спартак Војпут
8 - 25 29/10/2017 20:02

12. коло

Спартак Војпут - СЛОБОДАН
-
Обилић - Потисје Плетекс
15 - 19 29/10/2017 20:01
Црвена звезда - Сента
26 - 4 11/11/2017 11:42

13. коло

Потисје Плетекс - СЛОБОДАН
-
Сента - Обилић
11 - 21 11/11/2017 11:47
Спартак Војпут - Црвена звезда
9 - 18 11/11/2017 11:48

14. коло

Црвена звезда - СЛОБОДАН
-
Обилић - Спартак Војпут
15 - 23 11/11/2017 11:43
Потисје Плетекс - Сента
23 - 2 11/11/2017 11:49

15. коло

Сента - СЛОБОДАН
-
Црвена звезда - Обилић
15 - 10 14/10/2017 13:30
Спартак Војпут - Потисје Плетекс
15 - 23 29/10/2017 19:58

М14 - В група


1. коло

БСК 2012 - Црвенка
7 - 20 16/09/2017 13:41
Врбас Петрол - Русин
22 - 14 16/09/2017 13:42
Југовић - Младост ТСК ОРК
15 - 16 16/09/2017 13:41

2. коло

Црвенка - Младост ТСК ОРК
13 - 12 30/09/2017 11:21
БСК 2012 - Врбас Петрол
4 - 23 14/10/2017 14:29
Русин - Југовић
10 - 0 30/09/2017 11:17

3. коло

Врбас Петрол - Црвенка
21 - 13 30/09/2017 11:19
Југовић - БСК 2012
23 - 9 16/09/2017 13:42
Младост ТСК ОРК - Русин
5 - 11 11/11/2017 12:27

4. коло

Црвенка - Русин
21 - 13 16/09/2017 13:44
БСК 2012 - Младост ТСК ОРК
3 - 14 30/09/2017 11:18
Врбас Петрол - Југовић
10 - 0 30/09/2017 11:20

5. коло

Југовић - Црвенка
9 - 17 14/10/2017 14:24
Русин - БСК 2012
11 - 11 30/09/2017 11:19
Младост ТСК ОРК - Врбас Петрол
9 - 24 16/09/2017 13:43

6. коло

Црвенка - БСК 2012
25 - 10 14/10/2017 14:32
Русин - Врбас Петрол
11 - 29 14/10/2017 14:33
Младост ТСК ОРК - Југовић
12 - 12 14/10/2017 14:31

7. коло

Младост ТСК ОРК - Црвенка
13 - 17 11/11/2017 12:31
Врбас Петрол - БСК 2012
10 - 0 11/11/2017 12:25
Југовић - Русин
8 - 8 28/10/2017 13:19

8. коло

Црвенка - Врбас Петрол
16 - 13 28/10/2017 13:18
БСК 2012 - Југовић
12 - 22 28/10/2017 13:17
Русин - Младост ТСК ОРК
11 - 13 14/10/2017 14:28

9. коло

Русин - Црвенка
9 - 19 28/10/2017 13:13
Младост ТСК ОРК - БСК 2012
16 - 4 28/10/2017 13:20
Југовић - Врбас Петрол
10 - 22 11/11/2017 12:30

10. коло

Црвенка - Југовић
15 - 14 11/11/2017 12:26
БСК 2012 - Русин
0 - 10 11/11/2017 12:30
Врбас Петрол - Младост ТСК ОРК
17 - 12 28/10/2017 13:16

М14 - Г група


1. коло

Војводина - Рума
25 - 12 16/09/2017 10:56
Инђија - Растимо
4 - 27 16/09/2017 10:55
Лавови БП - Раднички 1958
19 - 6 16/09/2017 10:54

2. коло

Рума - Раднички 1958
15 - 12 12/11/2017 19:30
Војводина - Инђија
36 - 1 01/10/2017 15:50
Растимо - Лавови БП
11 - 22 16/09/2017 10:57

3. коло

Инђија - Рума
10 - 19 16/09/2017 10:58
Лавови БП - Војводина
12 - 19 01/10/2017 15:52
Раднички 1958 - Растимо
12 - 14 01/10/2017 15:50

4. коло

Рума - Растимо
15 - 17 01/10/2017 15:51
Војводина - Раднички 1958
24 - 7 16/09/2017 10:57
Инђија - Лавови БП
6 - 33 14/10/2017 15:03

5. коло

Лавови БП - Рума
19 - 12 01/10/2017 15:49
Растимо - Војводина
8 - 28 14/10/2017 15:03
Раднички 1958 - Инђија
19 - 5 01/10/2017 15:53

6. коло

Рума - Војводина
3 - 33 14/10/2017 15:01
Растимо - Инђија
31 - 5 14/10/2017 15:01
Раднички 1958 - Лавови БП
4 - 19 14/10/2017 14:59

7. коло

Раднички 1958 - Рума
10 - 14 14/10/2017 15:00
Инђија - Војводина
1 - 33 28/10/2017 13:26
Лавови БП - Растимо
23 - 12 28/10/2017 13:32

8. коло

Рума - Инђија
15 - 8 28/10/2017 13:30
Војводина - Лавови БП
17 - 13 12/11/2017 19:29
Растимо - Раднички 1958
25 - 12 28/10/2017 13:29

9. коло

Растимо - Рума
20 - 19 12/11/2017 19:28
Раднички 1958 - Војводина
4 - 27 28/10/2017 13:31
Лавови БП - Инђија
31 - 5 12/11/2017 19:31

10. коло

Рума - Лавови БП
5 - 25 28/10/2017 13:28
Војводина - Растимо
30 - 19 12/11/2017 19:31
Инђија - Раднички 1958
3 - 21 12/11/2017 19:27

М14 - Д група


1. коло

Динамо - СЛОБОДАН
-
Раднички - Пролетер
12 - 10 30/09/2017 10:50
Јабука - Младост
15 - 7 16/09/2017 13:52

2. коло

Младост - СЛОБОДАН
-
Динамо - Раднички
21 - 6 16/09/2017 13:52
Пролетер - Јабука
7 - 19 16/09/2017 13:54

3. коло

Раднички - СЛОБОДАН
-
Јабука - Динамо
13 - 13 16/09/2017 13:53
Младост - Пролетер
22 - 4 16/09/2017 13:53

4. коло

Пролетер - СЛОБОДАН
-
Динамо - Младост
17 - 11 30/09/2017 10:52
Раднички - Јабука
14 - 26 30/09/2017 10:53

5. коло

Јабука - СЛОБОДАН
-
Пролетер - Динамо
9 - 18 30/09/2017 10:54
Младост - Раднички
28 - 12 16/09/2017 13:54

6. коло

Динамо - СЛОБОДАН
-
Пролетер - Раднички
8 - 17 29/10/2017 20:21
Младост - Јабука
17 - 17 30/09/2017 10:49

7. коло

Младост - СЛОБОДАН
-
Раднички - Динамо
10 - 22 14/10/2017 14:47
Јабука - Пролетер
15 - 5 14/10/2017 14:46

8. коло

Раднички - СЛОБОДАН
-
Динамо - Јабука
14 - 11 14/10/2017 14:49
Пролетер - Младост
6 - 21 14/10/2017 14:48

9. коло

Пролетер - СЛОБОДАН
-
Младост - Динамо
14 - 16 29/10/2017 20:17
Јабука - Раднички
24 - 15 29/10/2017 20:18

10. коло

Јабука - СЛОБОДАН
-
Динамо - Пролетер
19 - 8 14/10/2017 14:44
Раднички - Младост
15 - 18 30/09/2017 10:55

11. коло

Динамо - СЛОБОДАН
-
Раднички - Пролетер
19 - 7 11/11/2017 16:53
Јабука - Младост
18 - 11 29/10/2017 20:20

12. коло

Младост - СЛОБОДАН
-
Динамо - Раднички
21 - 12 11/11/2017 16:49
Пролетер - Јабука
7 - 24 29/10/2017 20:16

13. коло

Раднички - СЛОБОДАН
-
Јабука - Динамо
9 - 15 11/11/2017 16:54
Младост - Пролетер
25 - 3 11/11/2017 16:51

14. коло

Пролетер - СЛОБОДАН
-
Динамо - Младост
17 - 11 11/11/2017 16:52
Раднички - Јабука
12 - 18 11/11/2017 16:51

15. коло

Јабука - СЛОБОДАН
-
Пролетер - Динамо
7 - 16 29/10/2017 20:19
Младост - Раднички
19 - 12 14/10/2017 14:46

Ж14 - А група


1. коло

БСК 2012 - Раднички
17 - 9 16/09/2017 14:11
Лаки - Пригревица
28 - 7 15/10/2017 18:30

2. коло

Раднички - Пригревица
14 - 9 16/09/2017 14:10
БСК 2012 - Лаки
5 - 27 16/09/2017 14:10

3. коло

Лаки - Раднички
26 - 4 16/09/2017 14:09
Пригревица - БСК 2012
7 - 13 16/09/2017 14:09

4. коло

Раднички - БСК 2012
6 - 9 30/09/2017 09:44
Пригревица - Лаки
9 - 25 30/09/2017 09:42

5. коло

Пригревица - Раднички
5 - 12 15/10/2017 18:33
Лаки - БСК 2012
21 - 6 15/10/2017 18:32

6. коло

Раднички - Лаки
12 - 32 30/09/2017 09:46
БСК 2012 - Пригревица
17 - 15 30/09/2017 09:47

7. коло

БСК 2012 - Раднички
20 - 18 29/10/2017 20:26
Лаки - Пригревица
31 - 10 29/10/2017 20:27

8. коло

Раднички - Пригревица
20 - 14 29/10/2017 20:26
БСК 2012 - Лаки
5 - 31 29/10/2017 20:25

9. коло

Лаки - Раднички
29 - 9 15/10/2017 18:32
Пригревица - БСК 2012
9 - 21 15/10/2017 18:31

Ж14 - Б група


1. коло

Врбас - Халас Јожеф
11 - 16 16/09/2017 17:44
Јадран - Мокрин
10 - 10 16/09/2017 17:45

2. коло

Халас Јожеф - Мокрин
10 - 8 16/09/2017 17:44
Врбас - Јадран
15 - 23

3. коло

Јадран - Халас Јожеф
11 - 15 16/09/2017 17:45
Мокрин - Врбас
19 - 9 01/10/2017 16:15

4. коло

Халас Јожеф - Врбас
22 - 11 14/10/2017 15:51
Мокрин - Јадран
21 - 15 14/10/2017 15:52

5. коло

Мокрин - Халас Јожеф
16 - 22 01/10/2017 16:16
Јадран - Врбас
21 - 8 01/10/2017 16:15

6. коло

Халас Јожеф - Јадран
19 - 13 01/10/2017 16:14
Врбас - Мокрин
10 - 17 14/10/2017 15:49

7. коло

Врбас - Халас Јожеф
6 - 18 28/10/2017 13:38
Јадран - Мокрин
15 - 24 28/10/2017 13:39

8. коло

Халас Јожеф - Мокрин
13 - 14 14/10/2017 15:49
Врбас - Јадран
13 - 22 14/10/2017 15:50

9. коло

Јадран - Халас Јожеф
19 - 26 28/10/2017 13:40
Мокрин - Врбас
20 - 12 28/10/2017 13:41

Ж14 - В група


1. коло

Железничар - Словен
1 - 26 01/10/2017 16:01
Младост - Пролетер (ж)
6 - 20 01/10/2017 15:59

2. коло

Словен - Пролетер (ж)
11 - 16 17/09/2017 21:32
Железничар - Младост
7 - 11 15/10/2017 18:17

3. коло

Младост - Словен
3 - 15 17/09/2017 21:30
Пролетер (ж) - Железничар
19 - 7 17/09/2017 21:31

4. коло

Словен - Железничар
22 - 2 15/10/2017 18:22
Пролетер (ж) - Младост
21 - 7 01/10/2017 16:03

5. коло

Пролетер (ж) - Словен
7 - 11 15/10/2017 18:19
Младост - Железничар
6 - 2 17/09/2017 21:32

6. коло

Словен - Младост
26 - 5 01/10/2017 16:02
Железничар - Пролетер (ж)
7 - 19 01/10/2017 16:02

7. коло

Железничар - Словен
4 - 25 29/10/2017 20:37
Младост - Пролетер (ж)
7 - 21 29/10/2017 20:36

8. коло

Словен - Пролетер (ж)
14 - 13 29/10/2017 20:33
Железничар - Младост
6 - 12 29/10/2017 20:35

9. коло

Младост - Словен
5 - 25 15/10/2017 18:20
Пролетер (ж) - Железничар
25 - 2 15/10/2017 18:21

Ж14 - Г група


1. коло

Долово (ж) - Панчево (ж)
12 - 17 16/09/2017 14:21
Јабука (ж) - Младост
10 - 0 01/10/2017 16:08

2. коло

Панчево (ж) - Младост
10 - 0 16/09/2017 14:20
Долово (ж) - Јабука (ж)
12 - 15 16/09/2017 14:20

3. коло

Јабука (ж) - Панчево (ж)
8 - 18 16/09/2017 14:19
Младост - Долово (ж)
0 - 10 16/09/2017 14:19

4. коло

Панчево (ж) - Долово (ж)
23 - 7 01/10/2017 16:08
Младост - Јабука (ж)
0 - 10 15/10/2017 16:02

5. коло

Младост - Панчево (ж)
0 - 10 15/10/2017 16:08
Јабука (ж) - Долово (ж)
17 - 13 15/10/2017 16:07

6. коло

Панчево (ж) - Јабука (ж)
14 - 7 01/10/2017 16:09
Долово (ж) - Младост
10 - 0 01/10/2017 16:09

7. коло

Долово (ж) - Панчево (ж)
7 - 16 29/10/2017 20:42
Јабука (ж) - Младост
10 - 0 29/10/2017 20:42

8. коло

Панчево (ж) - Младост
10 - 0 29/10/2017 20:41
Долово (ж) - Јабука (ж)
14 - 12 29/10/2017 20:40

9. коло

Јабука (ж) - Панчево (ж)
6 - 16 15/10/2017 16:07
Младост - Долово (ж)
0 - 10 15/10/2017 16:05