Резултати ЛМК РСВ М14 / Ж14 Штампање

М14 - А група М14 - Б група М14 - В група М14 - Г група М14 - Д група Ж14 - А група Ж14 - Б група Ж14 - В група Ж14 - Г група

М14 - А група


1. коло

Апатин - Сомборелектро
9 - 16 17/09/2017 17:51
Графичар - Сомбор
19 - 7 17/09/2017 17:52
Далматинац - ПИК Пригревица
11 - 29 17/09/2017 17:52

2. коло

Сомборелектро - ПИК Пригревица
12 - 17 17/09/2017 17:53
Апатин - Графичар
12 - 13 17/09/2017 17:52
Сомбор - Далматинац
8 - 24 17/09/2017 17:53

3. коло

Графичар - Сомборелектро
-
Далматинац - Апатин
-
ПИК Пригревица - Сомбор
-

4. коло

Сомборелектро - Сомбор
-
Апатин - ПИК Пригревица
-
Графичар - Далматинац
-

5. коло

Далматинац - Сомборелектро
-
Сомбор - Апатин
-
ПИК Пригревица - Графичар
-

6. коло

Сомборелектро - Апатин
-
Сомбор - Графичар
-
ПИК Пригревица - Далматинац
-

7. коло

ПИК Пригревица - Сомборелектро
-
Графичар - Апатин
-
Далматинац - Сомбор
-

8. коло

Сомборелектро - Графичар
-
Апатин - Далматинац
-
Сомбор - ПИК Пригревица
-

9. коло

Сомбор - Сомборелектро
-
ПИК Пригревица - Апатин
-
Далматинац - Графичар
-

10. коло

Сомборелектро - Далматинац
-
Апатин - Сомбор
-
Графичар - ПИК Пригревица
-

М14 - Б група


1. коло

Обилић - СЛОБОДАН
-
Потисје Плетекс - Црвена звезда
-
Сента - Спартак Војпут
-

2. коло

Спартак Војпут - СЛОБОДАН
-
Обилић - Потисје Плетекс
3 - 27 17/09/2017 17:35
Црвена звезда - Сента
30 - 6 17/09/2017 17:37

3. коло

Потисје Плетекс - СЛОБОДАН
-
Сента - Обилић
-
Спартак Војпут - Црвена звезда
-

4. коло

Црвена звезда - СЛОБОДАН
-
Обилић - Спартак Војпут
9 - 13 17/09/2017 17:38
Потисје Плетекс - Сента
30 - 5 17/09/2017 17:38

5. коло

Сента - СЛОБОДАН
-
Црвена звезда - Обилић
31 - 15 17/09/2017 17:39
Спартак Војпут - Потисје Плетекс
11 - 20 17/09/2017 17:39

6. коло

Обилић - СЛОБОДАН
-
Црвена звезда - Потисје Плетекс
-
Спартак Војпут - Сента
-

7. коло

Спартак Војпут - СЛОБОДАН
-
Потисје Плетекс - Обилић
-
Сента - Црвена звезда
-

8. коло

Потисје Плетекс - СЛОБОДАН
-
Обилић - Сента
-
Црвена звезда - Спартак Војпут
-

9. коло

Црвена звезда - СЛОБОДАН
-
Спартак Војпут - Обилић
-
Сента - Потисје Плетекс
-

10. коло

Сента - СЛОБОДАН
-
Обилић - Црвена звезда
-
Потисје Плетекс - Спартак Војпут
-

11. коло

Обилић - СЛОБОДАН
-
Потисје Плетекс - Црвена звезда
-
Сента - Спартак Војпут
-

12. коло

Спартак Војпут - СЛОБОДАН
-
Обилић - Потисје Плетекс
-
Црвена звезда - Сента
-

13. коло

Потисје Плетекс - СЛОБОДАН
-
Сента - Обилић
-
Спартак Војпут - Црвена звезда
-

14. коло

Црвена звезда - СЛОБОДАН
-
Обилић - Спартак Војпут
-
Потисје Плетекс - Сента
-

15. коло

Сента - СЛОБОДАН
-
Црвена звезда - Обилић
-
Спартак Војпут - Потисје Плетекс
-

М14 - В група


1. коло

БСК 2012 - Црвенка
7 - 20 16/09/2017 13:41
Врбас Петрол - Русин
22 - 14 16/09/2017 13:42
Југовић - Младост ТСК ОРК
15 - 16 16/09/2017 13:41

2. коло

Црвенка - Младост ТСК ОРК
-
БСК 2012 - Врбас Петрол
-
Русин - Југовић
-

3. коло

Врбас Петрол - Црвенка
-
Југовић - БСК 2012
23 - 9 16/09/2017 13:42
Младост ТСК ОРК - Русин
-

4. коло

Црвенка - Русин
21 - 13 16/09/2017 13:44
БСК 2012 - Младост ТСК ОРК
-
Врбас Петрол - Југовић
-

5. коло

Југовић - Црвенка
-
Русин - БСК 2012
-
Младост ТСК ОРК - Врбас Петрол
9 - 24 16/09/2017 13:43

6. коло

Црвенка - БСК 2012
-
Русин - Врбас Петрол
-
Младост ТСК ОРК - Југовић
-

7. коло

Младост ТСК ОРК - Црвенка
-
Врбас Петрол - БСК 2012
-
Југовић - Русин
-

8. коло

Црвенка - Врбас Петрол
-
БСК 2012 - Југовић
-
Русин - Младост ТСК ОРК
-

9. коло

Русин - Црвенка
-
Младост ТСК ОРК - БСК 2012
-
Југовић - Врбас Петрол
-

10. коло

Црвенка - Југовић
-
БСК 2012 - Русин
-
Врбас Петрол - Младост ТСК ОРК
-

М14 - Г група


1. коло

Војводина - Рума
25 - 12 16/09/2017 10:56
Инђија - Растимо
4 - 27 16/09/2017 10:55
Лавови БП - Раднички 1958
19 - 6 16/09/2017 10:54

2. коло

Рума - Раднички 1958
-
Војводина - Инђија
-
Растимо - Лавови БП
11 - 22 16/09/2017 10:57

3. коло

Инђија - Рума
10 - 19 16/09/2017 10:58
Лавови БП - Војводина
-
Раднички 1958 - Растимо
-

4. коло

Рума - Растимо
-
Војводина - Раднички 1958
24 - 7 16/09/2017 10:57
Инђија - Лавови БП
-

5. коло

Лавови БП - Рума
-
Растимо - Војводина
-
Раднички 1958 - Инђија
-

6. коло

Рума - Војводина
-
Растимо - Инђија
-
Раднички 1958 - Лавови БП
-

7. коло

Раднички 1958 - Рума
-
Инђија - Војводина
-
Лавови БП - Растимо
-

8. коло

Рума - Инђија
-
Војводина - Лавови БП
-
Растимо - Раднички 1958
-

9. коло

Растимо - Рума
-
Раднички 1958 - Војводина
-
Лавови БП - Инђија
-

10. коло

Рума - Лавови БП
-
Војводина - Растимо
-
Инђија - Раднички 1958
-

М14 - Д група


1. коло

Динамо - СЛОБОДАН
-
Раднички - Пролетер
-
Јабука - Младост
15 - 7 16/09/2017 13:52

2. коло

Младост - СЛОБОДАН
-
Динамо - Раднички
21 - 6 16/09/2017 13:52
Пролетер - Јабука
7 - 19 16/09/2017 13:54

3. коло

Раднички - СЛОБОДАН
-
Јабука - Динамо
13 - 13 16/09/2017 13:53
Младост - Пролетер
22 - 4 16/09/2017 13:53

4. коло

Пролетер - СЛОБОДАН
-
Динамо - Младост
-
Раднички - Јабука
-

5. коло

Јабука - СЛОБОДАН
-
Пролетер - Динамо
-
Младост - Раднички
28 - 12 16/09/2017 13:54

6. коло

Динамо - СЛОБОДАН
-
Пролетер - Раднички
-
Младост - Јабука
-

7. коло

Младост - СЛОБОДАН
-
Раднички - Динамо
-
Јабука - Пролетер
-

8. коло

Раднички - СЛОБОДАН
-
Динамо - Јабука
-
Пролетер - Младост
-

9. коло

Пролетер - СЛОБОДАН
-
Младост - Динамо
-
Јабука - Раднички
-

10. коло

Јабука - СЛОБОДАН
-
Динамо - Пролетер
-
Раднички - Младост
-

11. коло

Динамо - СЛОБОДАН
-
Раднички - Пролетер
-
Јабука - Младост
-

12. коло

Младост - СЛОБОДАН
-
Динамо - Раднички
-
Пролетер - Јабука
-

13. коло

Раднички - СЛОБОДАН
-
Јабука - Динамо
-
Младост - Пролетер
-

14. коло

Пролетер - СЛОБОДАН
-
Динамо - Младост
-
Раднички - Јабука
-

15. коло

Јабука - СЛОБОДАН
-
Пролетер - Динамо
-
Младост - Раднички
-

Ж14 - А група


1. коло

БСК 2012 - Раднички
17 - 9 16/09/2017 14:11
Лаки - Пригревица
-

2. коло

Раднички - Пригревица
14 - 9 16/09/2017 14:10
БСК 2012 - Лаки
5 - 27 16/09/2017 14:10

3. коло

Лаки - Раднички
26 - 4 16/09/2017 14:09
Пригревица - БСК 2012
7 - 13 16/09/2017 14:09

4. коло

Раднички - БСК 2012
-
Пригревица - Лаки
-

5. коло

Пригревица - Раднички
-
Лаки - БСК 2012
-

6. коло

Раднички - Лаки
-
БСК 2012 - Пригревица
-

7. коло

БСК 2012 - Раднички
-
Лаки - Пригревица
-

8. коло

Раднички - Пригревица
-
БСК 2012 - Лаки
-

9. коло

Лаки - Раднички
-
Пригревица - БСК 2012
-

Ж14 - Б група


1. коло

Врбас - Халас Јожеф
11 - 16 16/09/2017 17:44
Јадран - Мокрин
10 - 10 16/09/2017 17:45

2. коло

Халас Јожеф - Мокрин
10 - 8 16/09/2017 17:44
Врбас - Јадран
15 - 23

3. коло

Јадран - Халас Јожеф
11 - 15 16/09/2017 17:45
Мокрин - Врбас
-

4. коло

Халас Јожеф - Врбас
-
Мокрин - Јадран
-

5. коло

Мокрин - Халас Јожеф
-
Јадран - Врбас
-

6. коло

Халас Јожеф - Јадран
-
Врбас - Мокрин
-

7. коло

Врбас - Халас Јожеф
-
Јадран - Мокрин
-

8. коло

Халас Јожеф - Мокрин
-
Врбас - Јадран
-

9. коло

Јадран - Халас Јожеф
-
Мокрин - Врбас
-

Ж14 - В група


1. коло

Железничар - Словен
-
Младост - Пролетер (ж)
-

2. коло

Словен - Пролетер (ж)
11 - 16 17/09/2017 21:32
Железничар - Младост
-

3. коло

Младост - Словен
3 - 15 17/09/2017 21:30
Пролетер (ж) - Железничар
19 - 7 17/09/2017 21:31

4. коло

Словен - Железничар
-
Пролетер (ж) - Младост
-

5. коло

Пролетер (ж) - Словен
-
Младост - Железничар
6 - 2 17/09/2017 21:32

6. коло

Словен - Младост
-
Железничар - Пролетер (ж)
-

7. коло

Железничар - Словен
-
Младост - Пролетер (ж)
-

8. коло

Словен - Пролетер (ж)
-
Железничар - Младост
-

9. коло

Младост - Словен
-
Пролетер (ж) - Железничар
-

Ж14 - Г група


1. коло

Долово (ж) - Панчево (ж)
12 - 17 16/09/2017 14:21
Јабука (ж) - Младост
-

2. коло

Панчево (ж) - Младост
10 - 0 16/09/2017 14:20
Долово (ж) - Јабука (ж)
12 - 15 16/09/2017 14:20

3. коло

Јабука (ж) - Панчево (ж)
8 - 18 16/09/2017 14:19
Младост - Долово (ж)
0 - 10 16/09/2017 14:19

4. коло

Панчево (ж) - Долово (ж)
-
Младост - Јабука (ж)
-

5. коло

Младост - Панчево (ж)
-
Јабука (ж) - Долово (ж)
-

6. коло

Панчево (ж) - Јабука (ж)
-
Долово (ж) - Младост
-

7. коло

Долово (ж) - Панчево (ж)
-
Јабука (ж) - Младост
-

8. коло

Панчево (ж) - Младост
-
Долово (ж) - Јабука (ж)
-

9. коло

Јабука (ж) - Панчево (ж)
-
Младост - Долово (ж)
-