Резултати ЛМК РСВ М16 / Ж16 - јесен Штампање

М16 - А група М16 - Б група М16 - В група М16 - Г група Ж16 - А група Ж16 - Б група Ж16 - В група

М16 - А група


1. коло

Сента - СЛОБОДАН
-
Сомбор - Црвенка
20 - 17 24/09/2017 14:18
Сомборелектро - Спартак Војпут
22 - 13 24/09/2017 14:19

2. коло

Спартак Војпут - СЛОБОДАН
-
Сента - Сомбор
17 - 27 08/10/2017 18:50
Црвенка - Сомборелектро
15 - 24 08/10/2017 18:47

3. коло

Сомбор - СЛОБОДАН
-
Сомборелектро - Сента
33 - 15 08/10/2017 19:35
Спартак Војпут - Црвенка
13 - 15 08/10/2017 18:50

4. коло

Црвенка - СЛОБОДАН
-
Сента - Спартак Војпут
18 - 21 24/09/2017 14:24
Сомбор - Сомборелектро
13 - 31 24/09/2017 14:25

5. коло

Сомборелектро - СЛОБОДАН
-
Црвенка - Сента
24 - 11 24/09/2017 14:22
Спартак Војпут - Сомбор
31 - 22 08/10/2017 18:48

6. коло

Сента - СЛОБОДАН
-
Црвенка - Сомбор
23 - 15 22/10/2017 18:35
Спартак Војпут - Сомборелектро
11 - 33 22/10/2017 18:39

7. коло

Спартак Војпут - СЛОБОДАН
-
Сомбор - Сента
23 - 24 05/11/2017 21:39
Сомборелектро - Црвенка
21 - 14 05/11/2017 21:40

8. коло

Сомбор - СЛОБОДАН
-
Сента - Сомборелектро
14 - 29 05/11/2017 21:37
Црвенка - Спартак Војпут
20 - 13 05/11/2017 21:38

9. коло

Црвенка - СЛОБОДАН
-
Спартак Војпут - Сента
30 - 10 22/10/2017 18:36
Сомборелектро - Сомбор
31 - 20 22/10/2017 18:37

10. коло

Сомборелектро - СЛОБОДАН
-
Сента - Црвенка
14 - 26 22/10/2017 18:38
Сомбор - Спартак Војпут
24 - 26 05/11/2017 21:36

М16 - Б група


1. коло

Војводина - СЛОБОДАН
-
Врбас Петрол - Цепелин
19 - 15 17/09/2017 14:25
Кикинда Grindex - Србобран
14 - 11 08/10/2017 18:53

2. коло

Србобран - СЛОБОДАН
-
Војводина - Врбас Петрол
28 - 5 08/10/2017 18:54
Цепелин - Кикинда Grindex
16 - 25 24/09/2017 14:26

3. коло

Врбас Петрол - СЛОБОДАН
-
Кикинда Grindex - Војводина
9 - 33 24/09/2017 14:27
Србобран - Цепелин
9 - 7 08/10/2017 18:55

4. коло

Цепелин - СЛОБОДАН
-
Војводина - Србобран
34 - 9 24/09/2017 14:28
Врбас Петрол - Кикинда Grindex
7 - 17 08/10/2017 18:55

5. коло

Кикинда Grindex - СЛОБОДАН
-
Цепелин - Војводина
7 - 35 08/10/2017 18:56
Србобран - Врбас Петрол
17 - 27 24/09/2017 14:29

6. коло

Војводина - СЛОБОДАН
-
Цепелин - Врбас Петрол
13 - 27 21/10/2017 18:13
Србобран - Кикинда Grindex
19 - 17 04/11/2017 21:42

7. коло

Србобран - СЛОБОДАН
-
Врбас Петрол - Војводина
10 - 29 04/11/2017 21:43
Кикинда Grindex - Цепелин
22 - 17 21/10/2017 18:17

8. коло

Врбас Петрол - СЛОБОДАН
-
Војводина - Кикинда Grindex
25 - 4 21/10/2017 18:15
Цепелин - Србобран
18 - 21 04/11/2017 21:44

9. коло

Цепелин - СЛОБОДАН
-
Србобран - Војводина
10 - 36 21/10/2017 18:19
Кикинда Grindex - Врбас Петрол
21 - 17 04/11/2017 21:41

10. коло

Кикинда Grindex - СЛОБОДАН
-
Војводина - Цепелин
22 - 6 04/11/2017 21:42
Врбас Петрол - Србобран
17 - 14 21/10/2017 18:16

М16 - В група


1. коло

Бијељина - СЛОБОДАН
-
Лавови БП - Срем СМ
26 - 23 07/10/2017 18:36
Младост ТСК - Растимо
18 - 9 23/09/2017 16:40

2. коло

Растимо - СЛОБОДАН
-
Бијељина - Лавови БП
20 - 16 23/09/2017 17:22
Срем СМ - Младост ТСК
10 - 27 23/09/2017 17:24

3. коло

Лавови БП - СЛОБОДАН
-
Младост ТСК - Бијељина
28 - 14 07/10/2017 18:40
Растимо - Срем СМ
22 - 22 07/10/2017 18:39

4. коло

Срем СМ - СЛОБОДАН
-
Бијељина - Растимо
20 - 22 07/10/2017 18:37
Лавови БП - Младост ТСК
16 - 28 07/10/2017 18:39

5. коло

Младост ТСК - СЛОБОДАН
-
Срем СМ - Бијељина
23 - 34 23/09/2017 17:25
Растимо - Лавови БП
16 - 20 23/09/2017 17:27

6. коло

Бијељина - СЛОБОДАН
-
Срем СМ - Лавови БП
15 - 26 05/11/2017 21:54
Растимо - Младост ТСК
10 - 29 21/10/2017 18:30

7. коло

Растимо - СЛОБОДАН
-
Лавови БП - Бијељина
18 - 15 21/10/2017 18:29
Младост ТСК - Срем СМ
26 - 13 21/10/2017 18:28

8. коло

Лавови БП - СЛОБОДАН
-
Бијељина - Младост ТСК
13 - 27 05/11/2017 21:53
Срем СМ - Растимо
21 - 25 05/11/2017 21:52

9. коло

Срем СМ - СЛОБОДАН
-
Растимо - Бијељина
21 - 22 05/11/2017 21:54
Младост ТСК - Лавови БП
24 - 14 05/11/2017 21:51

10. коло

Младост ТСК - СЛОБОДАН
-
Бијељина - Срем СМ
26 - 27 21/10/2017 18:31
Лавови БП - Растимо
26 - 21 21/10/2017 18:32

М16 - Г група


1. коло

Банатски Карловац - СЛОБОДАН
-
Зрењанин - Динамо
13 - 18 07/10/2017 18:45
Јабука - Југовић
19 - 22 07/10/2017 18:42

2. коло

Југовић - СЛОБОДАН
-
Банатски Карловац - Зрењанин
20 - 17 24/09/2017 20:42
Динамо - Јабука
17 - 21 24/09/2017 20:34

3. коло

Зрењанин - СЛОБОДАН
-
Јабука - Банатски Карловац
18 - 21 07/10/2017 18:44
Југовић - Динамо
16 - 10 24/09/2017 20:41

4. коло

Динамо - СЛОБОДАН
-
Банатски Карловац - Југовић
20 - 26 24/09/2017 20:42
Зрењанин - Јабука
19 - 20 24/09/2017 20:41

5. коло

Јабука - СЛОБОДАН
-
Динамо - Банатски Карловац
20 - 16 07/10/2017 18:43
Југовић - Зрењанин
16 - 15 07/10/2017 18:43

6. коло

Банатски Карловац - СЛОБОДАН
-
Динамо - Зрењанин
17 - 14 04/11/2017 21:48
Југовић - Јабука
20 - 22 04/11/2017 21:48

7. коло

Југовић - СЛОБОДАН
-
Зрењанин - Банатски Карловац
16 - 21 22/10/2017 18:41
Јабука - Динамо
16 - 19 22/10/2017 18:42

8. коло

Зрењанин - СЛОБОДАН
-
Банатски Карловац - Јабука
24 - 24 04/11/2017 21:47
Динамо - Југовић
16 - 23 22/10/2017 18:40

9. коло

Динамо - СЛОБОДАН
-
Југовић - Банатски Карловац
19 - 14 22/10/2017 18:44
Јабука - Зрењанин
27 - 18 22/10/2017 18:45

10. коло

Јабука - СЛОБОДАН
-
Банатски Карловац - Динамо
16 - 12 04/11/2017 21:46
Зрењанин - Југовић
20 - 21 04/11/2017 21:46

Ж16 - А група


1. коло

Кикинда - Раванград
22 - 10 19/11/2017 22:32
Лаки - Пригревица
20 - 9 19/11/2017 22:31

2. коло

Раванград - Пригревица
7 - 13 19/11/2017 22:30
Кикинда - Лаки
15 - 21 19/11/2017 22:29

3. коло

Лаки - Раванград
-
Пригревица - Кикинда
-

4. коло

Раванград - Кикинда
-
Пригревица - Лаки
-

5. коло

Пригревица - Раванград
-
Лаки - Кикинда
-

6. коло

Раванград - Лаки
-
Кикинда - Пригревица
-

Ж16 - Б група


1. коло

Петроварадин - СЛОБОДАН
-
Словен - Срем
-

2. коло

Срем - СЛОБОДАН
-
Петроварадин - Словен
-

3. коло

Словен - СЛОБОДАН
-
Срем - Петроварадин
-

4. коло

Петроварадин - СЛОБОДАН
-
Срем - Словен
-

5. коло

Срем - СЛОБОДАН
-
Словен - Петроварадин
-

6. коло

Словен - СЛОБОДАН
-
Петроварадин - Срем
-

Ж16 - В група


1. коло

Јабука (ж) - Пролетер (ж)
13 - 16 19/11/2017 22:34
Младост - Панчево (ж)
9 - 20 19/11/2017 22:34

2. коло

Пролетер (ж) - Панчево (ж)
19 - 15 19/11/2017 22:33
Јабука (ж) - Младост
15 - 11 19/11/2017 22:32

3. коло

Младост - Пролетер (ж)
-
Панчево (ж) - Јабука (ж)
-

4. коло

Пролетер (ж) - Јабука (ж)
-
Панчево (ж) - Младост
-

5. коло

Панчево (ж) - Пролетер (ж)
-
Младост - Јабука (ж)
-

6. коло

Пролетер (ж) - Младост
-
Јабука (ж) - Панчево (ж)
-